Snažilky prídte si vymieňať skúsenosti

materinaduska
8. okt 2007

ahojte baby, vytvorila som tuto temu aby sme si tu spolocne radili a vymienali skusenosti a zazitky okolo pociatocneho rozhodovania a planovania, snazilkovania a dokonce aj radosti tehotenstva 😉 tak baby piste cokolvek co vas napadne 😅

adriana27
15. okt 2007

aha, uz vidim, iny pohlad na tejto foto.. pekne, skoda ze slabunko viditelne 🙂

moncika15
15. okt 2007

no veru vyska je lepsia ako robota pri pase 😎

adriana27
15. okt 2007

Ahoj Luko, jej o tom mi napis viac. ja by some tiez na take daco chodila.. zajiimavo to znie ..
nemas nejaky link na to na nete?
A inac ako sa mas?

luko
15. okt 2007

adriana, je to v Starom meste o 17.45, plati sa 150,- na hodinu, je to pre zaciatocnikov, pre tehu aj snazilky 🙂 vedie to paedr. Gajdos, tu je mail jurajgajdos@hotmail.com, ale mozem ti preposlat prilohy o tom, napis mi na maluc@post.sk alebo napis svoju mailovu adresu.

ja som este jogu necvicila, tak som zvedava

mam sa fajn, vdaka za opytanie 🙂 tehu sa zatial necitim, tak uvidime, ci MS dorazi, cakam kazdym dnom

adriana27
15. okt 2007

Caute baby, no konecne konik fungiruje. Sak uz som bola nervous.. Akoze normalne som si zvykla sem chodit po veceroch.. 🙂
tak aki ste mali dnik? ja dost busy, ale koncne domka a zajtra robim 2.testik kedze ten prvy sa zda ze bol na nic.. Uvidime.. Drzte palce plz ☹

adriana27
15. okt 2007

ze AKI s makkym I.. ale pisem.. plz ignorovat 😀

karamelinka
15. okt 2007

je tu niekto??? 😕

aby
15. okt 2007

no konečne to tu ide.
luko ja som zas chodila do školy do CA mala som viac spolužiačiek z turzovky ale pamätám, si len jednu 🙂

Dneska som rozmýšlala, že to bude druhý mesiac čo sa snažíme 😒

karamelinka
15. okt 2007

uhmmm my sa snazime rok aj mesiac... 😒

adriana27
15. okt 2007

hej sme tu karamelinka...
Aby my 3 mesiac sme prave ukoncili.. som zvedava co bude po zajtrajsom teste.. dufam ze uz testovat nebudeme 😅

adriana27
15. okt 2007

Karamelinka a co ste uz vsetko podstupili? ci snazite sa stale prirodzenou cestou? mozno sa ta pytam nieco co si uz velakrat na starnke pisala .. hm 😨

karamelinka
15. okt 2007

parada uz som myslela ze som tu sama...babenky tak ako vam to ide s tym snazilkovanim?ja idem v piatok na laparku uz sa zacinam bat.. ☹

karamelinka
15. okt 2007

adriana nevadi kludne sa pytaj...este sme nic nepodstupili idem akurat na laparku a drahy na spermio..nechali sme to tak ze ak sa po roku nepodari ideme k dokimu a to aj robime...

aby
15. okt 2007

karamelinka to je dosť by som povedala ja by som už bola u dok 😒

adri my sme mali pred mojou liečbou mesiac, ale nič a teraz to isté tak som sa nabučala ked som bola nedočkavá a robila test tak ho už hádam ani robiť nebudem ☹

adriana27
15. okt 2007

hm, no s tym zatial skusenosti nemam, ale tiez by som spravila uuuplne mozne aj nemozne pre mimco.. takze jedno co mozem povedat, neboj, stoji to za to, urcite sa vam zadari konecne.. moja kolegyna nemohla mat 7 rokov.. a zrazu z nicoho nic prirodzenou cestou len tak na dovolenke.. zevraj dobra psychicka kondicia. hm 🙂

adriana27
15. okt 2007

Aby aj ja si to hovorim, ked to nevyde, tak sa budem sustredit na milion nych veci, pretoze by ma slahlo.. Niektore zeny su trpezlive a su v poho aj po par rokoch.. ako ta moja kolegyna. Obdivujem ich!

luko
15. okt 2007

no konecne ten konik nabehol 😎 karamelinka, drzim palce na tej laparke, hlavne nech zistia, ci je v niecom problem,potom to uz pojde rychlo 😉

adri, ty zajtra testujes? nooo, mooooc ti prajem // 😉

karamelinka
15. okt 2007

hmmm no aby mas pravdu uz sme zacali dufam ze to bude mat dobry koniec...

adriana dovolenka je oki vec zevraj to viacerym pomohlo...uvidime cez leto...tento rok mam statnice tak budem mat toho az az...tento rok ja som blba vlasne na bud. v maji...

karamelinka
15. okt 2007

luko aj mne vypadava..neviem co sa deje..diky za povzbudenie..mam vrodene vacsie vajecniky a preto idem na laparku... ☹

adriana27
15. okt 2007

Jej cau Luki, no veru testujem, ale zacinam mat z toho uz aj stres.. zasa ta hnusna jedna ciara a asi si dam pauzau.. normalne zacnem mysliet na daco ine.. ale co si nahovaram? ved to nejde. Bio hodiny tikaju a darmo, moze sa robit co chce, asi na to ziadna z nas nedokaze prestat mysliet. ☹
Karamelinka, drzim palce. ano dovoska pomaha urcite, psychika robi divy.. U mna je tiez problem stresy.. Neviem to ale odstranit kym budem robit to co robim. Tak len dufam a snazim sa byt v poho.. i ked ja som nervak 😕 😔

karamelinka
15. okt 2007

adriana ja som tiez nervak a stresujem casto takze tak je to so mnou citlivkou 🙄
tak by som sa chcela zmenit... ☹

adriana27
15. okt 2007

he, ja tiez veru.. ale ja som sice citliva, ale to sa snazim limitovat. u mna skor tie nervy, rozculim sa koli blbosti inych, proste stresujem koli veciach ktore ma namusia ani trapit.. uplne hrozne so mnou. 😠

aby
15. okt 2007

adri ja sa bojím tej debilnej andometriózi tak urobím čo kolvek aby som v najbližšej dobe bola tehu 😒
držím prsty a daj vedieť čo najskôr 😉

karamelinka neboj bude ten naj 😉

luko
15. okt 2007

adri, ja mam kamosku co sa snazila 7 mesiacov a ten 8smy, co uz na to kaslala, ci bude tehu, tak bola 🙂 skratka niekedy to chvilku trva, kym sa fazulka uhniezdi...viem, ze to nie je lahke, aj ja by som uz chcel //, ale netreba sa vzdavat 😉
mne ak dojde MS tak budem takisto v ten den smutna...ale potom to hodim za hlavu a snazikujeme dalsi cyklus 🙂 mozno skusim nejake metody ako vankus pod zadok po snazilkovani...aby bola zabava 😎

luko
15. okt 2007

ja som dnes 25 DC, uz pomaly ocakavam, alebo radsej neocakavam MS....zatial nespinim, prsia nebolia, ale este maju cas...

dobru nocku vsetkym 🙂 myslime pozitivne...nech sa fazulky ku nam len tak hrnu 😉

karamelinka
15. okt 2007

aby a co je to ta andometrioza?

karamelinka
15. okt 2007

luko vela stastia.... 🙂

adriana27
15. okt 2007

Mas pravdu Luki, veru aj ja to tak beriem. V den ked pride MS tak som nastvana, ale potom idem s elanom do dalsieho snazilkovania.
Inac my sme teraz skusali vankus, tak uvidime 😀 😀 😀

karamelinka
15. okt 2007

tento cyklus som mala troska problem spinila som a ja nezvyknem tak neviem co to malo znamenat...myslite ze to nemam davat do suvislosti s feminanom a jarabinou?totizto to uzivam asi necely mesiac...

karamelinka
15. okt 2007

zevraj aj zozadu je oki skuste...mne to sice nepomohlo ale mozno motyka vystreli... 🙂