Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

staza
7. jún 2009

Ahojte.
Lucia,srdečne ti blahoželám a veľmi ti držím palce.

Garnelia,áno od 17tt som brala antibiotika až do konca takže ja si myslím,že sa to muselo niekde odraziť.Najprv sa robí prvý trimestralný skríning a potom tripple test až potom sa navrhne amniocentéza ak nie sú dobré výsledky.Ináč som tiež čítala,že po amniocentéze môže dôjsť k potratu tak neviem.

Lenka,áno naše zdravotníctvo je katastrofalné.

Takyna,ja som bola tiež na hrobček zapáliť sviečku ☹

takyna
7. jún 2009

Ahojte,
Stazka tak sme mali rovnaké pocity...

Asi to robí aj počasie, ale už sa slniečko prediera... 🙂

pekný večer........zajtra sa ozvem 😵

lucia_b
8. jún 2009

Ahojte dievcata,

z celeho srdca vam dakujem za povzbudive slova. Mam stale taky velky strach, aby vsetko dobre dopadlo. Zvlastne je, ze nemam ziadne tehu priznaky, pri predchadzajucich dvoch tehu som ich mala, tak dufam, ze je vsetko ok.

Kacenka, velmi drzim palce, aby dalsie spravy od lekara uz boli dobre a coskoro si mala stastne brusko.

Garneli, ano, fraxiparin mam z hematologie a naozaj je pravdou, ze co lekar, to iny nazor. Tak mne na genetike povedali, ze by som mala pichat uz 2 mesiace pred planovanym tehu, na hematologii hned ako otehotniem a moj gynekolog povedal, ze az ked bude akcia srdiecka. Nakoniec si picham ako povedala hematologicka. Teraz bojujem z prvymi modrinami a cervenymi bodkymi po vpichoch 😅

Vsetkym vam prajem krasny den a stastne bruska.

wolfskinka
8. jún 2009

ahojte dobre ranko ... no po vikende zase v robote a na koniku ... 😀 😀 😀

taky ahoj ... som volala na tu socialku, papiere uz su, dnes nam to posle v poste aj nam domov a aj do navratu a potom sa tam mozem tento tyzden objednat ... no konecne,

lucia .... blahozelam z celeho srdiecka a neboj sa musi to dobre dopadnut ..... budem drzat palceky vsetky aj na nohach

staza
8. jún 2009

Ahojte.
Lucinka,takže picháme rovnako. 😉
Mne hematologička povedala,že začať ešte pred otehotnením 1,2mesiace.Takže už si tiež injekcijky pichám, predtým som začala až po potvrdení hcg.Ale nevadí vydržíme to len nech je krásny výsledok.

wolfskinka
8. jún 2009

staza ... no co uz vydrzite to a potom ides na umele ?

staza
8. jún 2009

wolfskinka,skusime ket máme ešte 2 mrazáčky tak uvidíme ako to dopadne len nech už dostanem ms ešte som nemala od pôrodu.Dnes som volala svojej gyndoške tak mi povedala,že by som to mala dostať do ôsmich týždňov zajtra mám presne šesť.Uvidíme.

takyna
8. jún 2009

Ahojte maminy budúcich a terajších šťastných brušiek 😵

Luci dobre bude nebojkaj sa, Kacenka co je s tebou? 😔

Wolfi super, a ako si s vysledkami dopadla?

Stazka , 2 mrazacikovia je uplne perfektne, my mame len 1neho 😔 , dufam, ze bojovnicka, skus ten gynex na mrchu mozno sa rozbehne...

pozdravujem všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

staza
8. jún 2009

Ahoj Taky,díky pozriem sa v lekárni.Neboj sa váš bojovník zabojuje určite.Kedy máš prenos?za chváľu si budeš hladkať bruško 🙂

staza
8. jún 2009

oprava : "chvíľu"

kacenka24
8. jún 2009

Ahojte dievčatká.
Čítam Vás, no nemám momentálne nič nové, tak neprispievam. Na budúci štvrtok mám štátnice tak sa učím o dušu spasenú, no je to bieda. Veľmi zle sa mi učí, keď som v psychickej nepohode ... hádam to dajako vybojujem a Marínka mi v duchu pomôže. 😵
Ináč už druhý deň ma bolia veeeľmi - preveľmi vaječníky, tak som zvedavá kedy ma MS poctí svojou návštevou. Vo štvrtok idem k svojej Dr. na kontrolu, tak dúfam, že to dobre dopadne.
Pozdravujem všetky šťastné brušká. 😉

wolfskinka
8. jún 2009

staza .. drzkam ti palce aby si to dostala cim skor .. venujem ti moju ja ju nechcem kludne si to moze nasmerovat k tebe .... poslem ti to expres a zaplatim aj priplatok, len nech mi nepride 😵

taky ... zajtra by malo postou dojst to rozhodnutie a potom tam zavolam ked ho budem mat v ruke a dohodnem si stretko v tom navrate ...

kacenka ahoj .. velmi ta obdivujem ako to zvladas ... ja sa priznam asi by som to urcite nezvladla ...drzim palceky aby si cim skor bola tehulka .. a daj vediet ako si dopadla u tej dr.

kacenka v stredu o 17,00 mame stretko zilincaniek snaziliek ... nechces sa pridat k nam ??? sme 4 zatial, bola by som rada keby sa este niekto pridal ...

vika34
8. jún 2009

AHOJTE,bohužiaľ moje IVF nevyšlo,takže čakám na dalšie ,posledné a to už by v tom musel byť čert ,asby sa to nepodarilo,veľmi už neprispievam,priznám sa ani som dlhšie nečítala ☹
wolfi sme sa tuším zase našli 😀

wolfskinka
8. jún 2009

viki no kuk ahoj ... dlho sme sa nevideli .. mame novy stycny bod 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
8. jún 2009

idem uz spat ...

dobru noc vsetkym a sladke snicky o babetkach ...

vika34
8. jún 2009

wolfskinka
9. jún 2009

dobre ranko vstavat a cvicit 😵 😵 😵 slniecko vykuklo 😵 😵

takyna
9. jún 2009

Ahojte žienky 🙂

Wolfi kde je slnko 😠 v BB zima ako v psinci......chcem slniečko 😵 HELP 😉

Kacenka tak nech dobre všetko ti dopadne aj na gyndži aj so skuskami 🙂

Vika to mi je luto, ☹ , ale sme bojovnice , nevzdavame sa tak lahko 😵 , kde chodis do caru?

Wolfi ako s tou boreliozou? ides kedy do centra????

Stazka neviem ci sa gynex neda objednat len cen net http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp

wolfskinka
9. jún 2009

taky v ziline je slnko teda aspon rano bolo ... teraz sa akosi ochladilo a ja trubka som len v kratkych rukavoch, 18.6. idem na kontrolny odber asi cca o tyzden az 10 dni budem vediet vysledok a od jula by som chcela zacat nehc je akykolvek ... borelioza sa vraj aj tak neda vyliecit uplne, iba preliecit lebo ked ju prekonas zostanu ti protilatky

no ms by som mala dostat tiez asi cca 18.-20.6. ale bola by som radsej keby som ju nedostala vobec a mam zavolat do centra a 16 den cyklu by som mala zacat s proverou ... uvidime ... ako to pojde

zajtra mam sono prsnikov a velmi sa bojim

takyna
9. jún 2009

Wolfi nebojkaj sa, drzim palce 😵

idem pracovat trosku...pá 🤐

wolfskinka
9. jún 2009

taky papa

dafy
9. jún 2009

wolfskinka chcem sa ta spytat ty si prekonala boreliozu??reagujem preto lebo ja som ju prekonala v tehotenstve aj som ochrnula na 4mesiace a teraz po 5rokoch sa snazime mat druhe ale sa nedari uz vyse dvoch rokov IVF neuspesne a 3krat KET neuspesne.

to fakt ostavaju protilatky na cely zivot.?ja viem ze postihnutie kosti tam ostava ale ja ked som porodila tak rok na to som isla na kontrolny odber a este stale som mala v sebe tu infekciu tak ma zase hospitalizovali na mesiac na infekčne.po dalsom roku som isla zase na odber a uz mi povedali ze som čista tak som tomu uz nevenovala pozornost ,ale teraz ma to troska šoklo co si napisala

wolfskinka
9. jún 2009

dafy ahoj ... no ja som nemala ziadne priznaky len ked mi doktori nevedeli najst pricinu tych potratov tak som zacala patrat sama a dala som si zobrat krv na kadeco a bum borelioza ... nepamatam si ze by som mala nejakeho kliesta napiteho, vacsinou len tak ze po mne liezol a 1 mi muz vytiahol minuly rok a to este nebol ani zavrtany ... priznaky som nemala absolutne ziadne ako sa popisuje, ze flaky, alebo unava ... proste nic, vseobecna mi zobrala krv a zistila mi to ze som mala tu hladinu neviem ako sa to rata ze 340, ani v com sa to rata a dala mi antibiotika 12 tabletiek tie som uz vyuzivala a 18.6. idem na kontrolny odber a v juli chcem ist na umele oplodnenie,

niekde som pocula ale nezarucujem ze je to tak ze sa vraj z toho neda vyliecit, ze tie protilatky zostanu v tele navzdy ... tak neviem, mudrejsia budem z tych vysledkov .. dam ti vediet ked ich budem mat a ja mam velmi dobru vseobecnu tak sa jej spytam ....

dafy
9. jún 2009

wolfskinka mne to zistili v stvrtom mesiaci aj to tak ze mi zacali trpnut ruky a nohy aj tvar potom som uz ledva chodila a nakoniec som spadla z noh a uz som sa nepostavila pohadzovali si ma z jednej nemocnice do druhej nakoniec mi spravili 2krat lumbalku a tak zistili.ja som sice kliesta mala v sebe a to viac ako 24hod.aj sme ho vybrali ale uz ma nainfikoval spravila sa mi aj cervena machula ako dlan ale ja som s tym nesla k lekarovi ja som vtedy ani nevedela co to moze sposobit.ale paradox je v tom ze kliesta som mala asi pol roka pred otehotnenim a to vsetko sa mi prejavilo az v tehotenstve to znamena ze asi po tristvrte roku.ja som ale nemala ziadne horucky ani bolesti hlavy.raz v zivote som lapila kliesta aj ten bol infikovany.

lekari mi velku nadej nedavali ale dostala som sa z toho a dakujem bohu ze sa mala narodila zdrava.
bolo to hrozne ako v pekli nevedela som sa ani pohnut v posteli v osmom mesiaci ma zacali ucit odznova chodit ako male dieta pretoze mi cele svalstvo ochablo.

wolfskinka
9. jún 2009

dafy ja som nemala a ani nemam ziadne priznaky, no to ti verim to muselo byt strasne ale mala je zdrava a ty tiez a to je podstatne ... a teraz druhe tehu ani nebudes vediet ako prezijes ... ale radsej sa chod dat pre istotu znovu tetsnut za to nic nedas a vies ze si na istom

dafy
9. jún 2009

asi pojdem aj ked neviem kde lebo na infekcnom su blbci po roku ked som mala ist na presetrenie tak ma ani nechceli zobrat na ambulancii ze ked sa citim dobre tak na co proste idioti hlavne ze mi to kazali rok predtym 😠

wolfskinka
9. jún 2009

dafy mne to dala robit vsetko vseobecna ... toxoplazmozu, chlamydie a aj tu boreliozu .... takze ak mas dobru vseobecnu tak ti to da urobit aj ona

dafy
9. jún 2009

tak asi pojdem za nou.
ja uz musim ist v skolke mame dneska rodicovske tak padam zatial sa maj pekne a urcite sa mi ozv ked nieco budes vediet 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

dafy aj ja idem ... kosit a hrabat papa zatial

lucia_b
9. jún 2009

Ztazka, veru, pichame rovnako a tak by som sa chcela opytat, ci ti po vpichu z ranky vyjde krvicka, lebo mne ano a zda sa mi to zvlastne, kedze sa to picha do svalu. Velmi drzim palceky, aby injekcie pomohli a boli dobrou cestou pre uspesne tehu.

Takynka, nebojkaj, vas posledny bojovnicek je urcite ten pravy, ktory vas bude obveselovat na tomto svete.
Budem ti velmi drzat palce, aby vsetko dobre dopadlo. Daj vediet, kedy ta prenos caka, aby som o to intenzivnejsie mohla na teba mysliet. A verim, ze nie len ja 😉

Kacenka, viem, ze sa ti teraz neuci lahko, ale ty si velmi silna a tak verim, ze to zvladnes a po statniciach bude aj to brusko, uvidis. A teba bolia vajecniky pred ms? Mna bolievaju (hoci len zriedka), len ked mam ovu, mozno treba zaposobit na manzelika ...

Vika ... ☹ ... , drzim palce, aby to nabuduce vyslo ...

Dafy a Wolfskinka, ste ma pribehmi o borelioze poriadne vystrasili, ja som mala 23.5. dvoch prisatych kliestov a hoci nemam ziadne priznaky, mam teraz strach, ci neboli infikovani. Myslite, ze by som mala obvodnu lekarku poziadat o vysetrenie? Dakujem za radu.