Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
18. jún 2009

Wolfi ahoj, držím ti palce, neboj sa sociálka dopadne na výbornú, aj krvička 😵

som zvedavá čo napíšeš ako to prebiehalo....

wolfskinka
18. jún 2009

v heliku to mam dohodnute zacinam ... od 3.7. zacinam s liekmi do 10.7. s injekciami a 20.7. idem na krv a utz ...

taky ideme spolu do toho ???

takyna
18. jún 2009

Wolfi hádam hej, ak boh dá v pondelok......

lucia_b
18. jún 2009

Ahojte maje mile kamaratky,

uz dlhsi cas som nemala cas kuknut do diskusie a veru, celu hodinku mi zabralo, kym som si precitala vsetky nove prispevky. Ale od vcera som na PN, tak uz mozem prispievat. Zial, ja nemam vela dobrych sprav, nase malicke od poslednej kontroly nerastie 😢 , je o 12 dni mensie, ako by malo byt, ale nastastie mu na poslednom usg zachytil akciu srdiecka. Tak uzivam Utrogestan, az 6 tabliet denne na udrzanie tehu. Kontrolu mam az o 3 tyzdne, ak sa dovtedy nerozhodne nas opustit samo. Som z toho taka nestastna ... A aj ked picham fraxiparin, mam opat vysoke D-dimery. Aj tlak mam opat vysoky, vobec sa nevie z coho. Ale v kutiku duse verim, ze malicke zabojuje a nakonic bude zit a vyvyjat sa.

Vitam Snazilku, Kalju aj Majku. Snazilka, velmi ti drzim palce, aj moja sestra sa uz viac ako 5 rokov sanzi otehotniet a tiez su obaja s manzelom uplne zdravi.

Z vitaminovych doplnkov pre otehu a pocas tehu by som tiez odporucila Femibion 800, je v nom kyselina listova vo forme, na aku sa nam premiena v organizme po uziti. A kedze ja mam aj trombofilnu mutaciu MTHFR, co znamena, ze moje telo, aj ked prijima k. listovu, tak ju nedokaze metabolizovat, tak mi gynekolog odporucil okrem Acidum folicum (kde je az 10 mg k. listovej v jednej tabletke) aj tento Femibion 800. A Z Calibrum baby-plan som tiez nepribrala, ale u niektorych ludi priberanie sposobuje zvyseny prijem vitaminov skupiny B, najma B12, ktore su vo vitaminoch Calibrum obsiahnute.

Zuzka, ak sa mozem opytat, kde pri Pezinku byvas? Ja som teraz cerstvy pristahovatel vo Vinicnom 😉

Wolfi, aj my uvazujeme nad adopciou, aj ked si veeelmi zelame aj svoje dietatko, teraz pockame, ako dopadne toto tehu a potom sa zacneme plne informovat o moznej adopcii. Veeelmi ti drzim palceky, potom daj vediet, ako prebiehala navsteva socialky.

Vsetky vas srdecne pozrdavujem, papa

wolfskinka
18. jún 2009

taky .. preco v pondelok ?

lucia no dam vediet neboj

takyna
18. jún 2009

Ahoj Luci, to mi je lúto veľmi 😔 , ale keď je srdiečko tak nádej je vždy 🙂 , myslím na teba, držím palce , verím , že všetko bude v poriadku 😵

takyna
18. jún 2009

No Wolfi v pondelok máme mať vklad KET ak sa rozmrazia embrijká 🙂 , 20 deň

wolfskinka
18. jún 2009

taky ... ty tajnostkarka ... to som nevedela ze ty si uz zacala no tak to budem drzat palceky aby sa uchytil krpcek budem na vas mysliet

takyna
18. jún 2009

som písala, že KETovať budeme v júni, možno si to nepostrehla, ale je to stresík, veď uvidíme...milo ma ale prekvapilo, že vraj sú ešte 2 bojovníčkovia, jedneho síce menej bunkového nám tiež zamrazili, sme o tom ani nevedeli.... 😕

lucia_b
18. jún 2009

Taky, dakujem, najdolezitejsia je teraz viera ... Jeeeej, aj ja ti drzim palceky, aby sa embrijko rozmrazilo a pekne uchytilo.

takyna
18. jún 2009

ďakujem Lucinka 🙂 , bože nech nám konečne dopraje, tie "šťastné brušká" 😵

lucia_b
18. jún 2009

veru ...

takyna
18. jún 2009

Luci , ten vyšší tlak nemôže byť aj stresom?, inak Femibion 800 ja nemôžem ☹ , kôli štítnej žľaze...je tam jód, a ten beriem v tabletkám ani calibrum mami, nič proste ...iba kyselinu listovú klasickú v tabletkách.... 😖

wolfskinka
18. jún 2009

taky no super tak date vlozit obidvoch a nakoniec este budes mat dvojicky ... tak by som ti to priala

takyna
18. jún 2009

Wolfi dve by som si nedala , za ziadnu cenu, bála by som sa , neriskovala by som to ☹

wolfskinka
18. jún 2009

taky ale tak sa v heliku nestretneme .. no teda dufam, ze sa stretneme ked budes chodit na kontrolny utz babetka

lucia_b
18. jún 2009

Taky, zabudla som, ze mas problem so stitnou zlazou, tak v tom pripade naozaj len cistu kyselinu listovu, vsak ked jej budes prijimat vela, nieco sa uz len zmetabolizuje. A mas aj trombofilne mutaciu pre enzym potrebny na metabolizaciu k. listovej (MTHFR)?

takyna
18. jún 2009

Luci to mi zatial nezistovali, myslim si , ale ze nie...., ideme na genetiku v piatok buduci tyzden v Martine

wolfskinka
18. jún 2009

taky v martine na genetike je zlata teta doktorka ....

takyna
18. jún 2009

tie mutacie ti zistovali s krvy? a kde?

takyna
18. jún 2009

mame si vraj zobrat, zo sebou zdravotne záznamy a co najviac info z HELIOSU , a vysledky zo spermiogramu 😕

wolfskinka
18. jún 2009

taky to kazali aj nam ... a ozaj ta pani doktorka hovori strasne rychlo a potichu zle je jej rozumiet a budu vam brat krv obidvom

takyna
18. jún 2009

aha....kedy pride socialka?, napis potom ...budem cakat a drzat palce.... 😵 , tchuj,tchuj,tchuj

lenka_66
18. jún 2009

lucka, tiez mam tu mutaciu + FLV.mne sa hematologicka v 4. mesiaci ze neverila v uspech bo vysledky boli o nicom.pytaj si aj B12 ja som ich mala od 8tt 2x tyzdene.taktiez som mala duphaston (oral) a utrogestan ( vag.) este aj vitamin E 100 . ten si kludne mozes kupit lebo aj tak nie je preplacany.
drzim vsetky 40 prsteky 😉

lenka_66
18. jún 2009

jooj B12 300. lebo su aj 600.

wolfskinka
18. jún 2009

tak uz som spat v robote, no trvalo to 45 minut .. mila pani tam bola az som bola prekvapena ... pozrela byt povypytovala sa vselijake veci ohladom rodiny a znamych a ze ci sme sa starali o dieta niekomu z rodiny a znamych a aky mame okruh znamych a ci su rozvedeni a ci maju deti a ako by sme to dieta chceli vychovavat a ako ho zabezpecit .. a hodnotenie napisala, ze mame velmi dobre podmienky na vychovu dietata a ze ma z nas dobry pocit a ze je spokojna s nami a ze doporuci adopciu po absolvovani rodicovskej pripravy ... ze sme slusni ludia a sme schopni postarat sa o dieta a zabezpecit ho a nakoniec dodala ze by bola rada keby sme dostali take dieta, ktore by nam robilo radost, lebo ze my mu dokazeme zabezpecit slusny zivot a aj dobru buducnost ...a povedala ze si mame dat kriteria ake chceme .. bez obmedzeni ze zdrave a biele dieta ... a bola mila .... az som bola prekvapena aka bola mila

zajtra o 8.00 mame prve sedenie rodicovskej pripravy ... tak som zvedava

takyna
18. jún 2009

Jéj Wolfi to je úplne super 😀 , tak nech čím skôr rodičovsku pripravu mate za sebou, a bude sa kočíkovať 😵

Leni ahoj, ty nabiehajú tie tt 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

taky no s tym kocikovanim to je zatial v nedozierne, zatial sme ani nezacali .... 😀 😀 😀

takyna
18. jún 2009

ale je to na dobrej ceste.... 😉

takyna
18. jún 2009

Ináč dnes sa ťažko u mna prejavila závislosť na koňovi... 🙂 ešte , že ma kamošky vytiahli na korčule o štvrtej 😝 😀