Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

lenka_66
9. aug 2009

zdravim,stastne bruska

cez tyzden volal znamy ,,ci uz "a tak. viete co povedal ten moj truhlik ? ze nastup na vykon trestu v nedelu medzi 9 - 10.
takze idem uz pomaly,asi ma tam trosku potrapia a potom si vypocujem rozudok bez moznosti odvolania s nazvom MAREK 😉 .

drzte sa mi tu bambulky

wolfskinka
9. aug 2009

ahoj lenka dik za tip .... presne toto som potrebovala .. presne tento hotel som pozerala .... a mnoho dalsich ale dam na tvoje dobre referencie ... dik za tip

wolfskinka
9. aug 2009

lenka drzim palce a ked teraz pisem no snad to uz mas dnes za sebou a uz pekne drzis v naruci synceka ... a ak nie drzim palce na porod 😵 😵 😵 😵

zuzka88
10. aug 2009

Ahojte zenusky, hlasim sa po kratkom vylete do Polska - Krakow 😉

Leni, ak to este nemas tymto casom za sebou, tak drzim palce ale pravdepodobne by som uz mala gratulovat 😵 Takze tebe aj Marekovi vela vela zdravicka 🙂

wolfskinka
10. aug 2009

lenka drzim palce ... ale mozno uz teraz drzis mareka v naruci ... dzrte sa obaja cmuk

garnelia
10. aug 2009

Ahojte zienky! 😵

Lenka,
myslíme na teba,si nasim vzorom! 🙂

Baby ja som bola dnes u imunologa na vysetrení a pre vysledky.Povedal,ze je vsetko v poriadku.Tak som sa pytala,ci nemozem byt imunna na spermie manzela alebo na trofoblast a on,ze jemu sa to nezda,lebo to by som sa nedostala do 13.tyzdna alebo vobec neotehotnela.On vidí problem skor v tej trombofilii a predpisal mi preventivne pred tehu Anopyrin,50 mg denne.Potom v tehu prejst na Fraxiparin.Máte s tým niektorá skusenosti?

babs
10. aug 2009

Ahoj baby,
nasla som vasu temu a rada sa ku vam pripojim. nechodim sem sice kazdy den, ale ked budem moct trochu s niekym o tom pokecat, tak sa to snad zlepsi.
my mame jedneho anjelika. prisli sme o neho vo februari v 5tt a teraz snazilkujeme uz dva mesiace. a mrchy uz 2 krat prsili ☹ tak som z toho bola dost smutna. ale tak dufam, ze teraz sa to podari.
Mate nejake dobre rady na vypocet plodnych dni? ja som pozerala na webe na vypocte, ale to sa moze lisit .... Mate niektore odskusanu metodu merania BT?
Ale urcite to chce hlavne v pohode hlavu. Mne je z toho stale smutno a zakazdym sa bojim, ze ked sa to podari, aby to neskoncilo ako vo februari.

lucia_b
11. aug 2009

Mila Babs, vitaj medzi nami. Je mi luto, ze aj ty mas svojho anjelika a viem, ze sa teraz bojis, aby sa to nezopakovalo, to asi vsetky, ktore nieco podobne prezili, ale treba verit sa hlavne sa tesit. Drzim ti palceky, aby to vyslo a vsetko dobre dopadlo. O merani BT sme si uz v tejto teme dost pisali, dost nam poradili Lenka a Zuzka, skus nalistovat niekolko listov dozadu, dozvies sa uplne vsetko 😉

Garneli, uz som ta stihla zastihnut v temicke Trombofilie, kde som ti aj odpisala, ale tak predsa este raz - ja som uzivala 100 mg anopyrinu pred otehotnenim a ked sa potvrdilo tehu, tak mi dali injekcie. Hematologicka nebola tomu velmi naklonena, ja som si totiz anopyrin vypytala, lebo moze poskodit zaludocnu sliznicu a vraj aj tak je ucinne uzivat az 400 mg tabletku. Ale ked som chcela, tak mi predpisala, ze budem kludnejsia. Ale citala som, ze ho brali viacere dievcata pred otehotnenim a dobre urobili, aspon trosku sa krv zriedi, i ked injekciam sa to nevyrovna. Drz sa a kludne ho papkaj. Mne mozno pomohol.

zuzka88
11. aug 2009

Babs, preposlem ti do IP navod na meranie BT......a vitaj medzi nami 😉

Luci, tak ako? mas ten odposluch srdiecka? myslim na teba 😵

garnelia
11. aug 2009

Babs vitam ta nasej temicke! 😉
A stastne brusko ti prajem! 🙂

Lucka je jeeeej,ako ti tie tyzdne pribudaju! 🙂
Prave ze mi na hematologii ani len nespomenuli ten Anopyrin,hoci ja som tam isla uz ako tehula.Co lekar to iny nazor.Budem ho papat aj s Femibionom,potom 21.-eho mam termin u gynekologicky a vypytam si k tomu aj kyselinu lisovu,tu co je na lekarsky predpis.
Ozaj baby,manzel by mal ist na spermiogram,ale nic konkretne mi tam dr.nenapisala,len ze urologicka ambulancia.Tak neviem ci ho mam poslat tu u nas,alebo ze by sme sli do Blavy?Ale aj tam kam?Pokusim sa najst tu na konikovi nejaku temu o tom.

Zuzka ako mas? 🙂

garnelia
11. aug 2009

Som kukala do temy augustoviek,tak LENKA nasa uz ma drobceka na svete 😵 😵 😵

Leeenka,veeeelkaaa gratulacia,vela stastia,zdravia a cim skor sa nam zotav! 😉

zuzka88
11. aug 2009

Ahoj Garneli 🙂 mam sa celkom fajn! boli sme na vylete v Polskom Krakowe spojenom s koncertom U2, tak sme sa celkom dobre odreagovali 🙂
Inak rastiem do sirky a odpocitavam dni...uz sa utesujem, ze od 28tt maju deticky obrovsku sancu prezit a zdrave...
Asi na tvojom mieste by som tiez papala ten anopyrin a vsetko, co by mohlo pomoct... presne, co lekar, to nazor... Mna jedna hematologicka zhodnotila uz od dveri, ze nic netreba, teraz chodim nastastie k inej a ta mi berie krv pravidelne kazdy mesiac a prehodnocuje, ci mi treba fraxik...nastastie zatial nie!

Leni, tak GRATULUJEEEEEEEEM 😵 😵 😵

takyna
12. aug 2009

Ahojte kočky 🙂

Lenka gratulujem zo srdiečka, prajem vám veľa krásnych chvíľ, šťastíčka, zdravíčka a teším sa na fotečka 😵 😵 😵 😵 😵

skippy7
12. aug 2009

Ahojte!
Som tu prvykrat.Tiež mam jedneho anjelika,je to dost čerstve, pred 2 tyždnami mi zomrelo babätko v 27.tt.Ešte sa z toho spamätavam.Chcela by som byt opät rychlo tehotna,ale zaroven sa toho velmi bojim.Lekar mi chce nasadit Duphaston,ale ktovie,či je to zaruka....Neviete, to sa berie aj cele tehotenstvo?Viem, že hlavne prve 3 mesiace na udržanie babätka.Mam z toho hrozny stres, kedže som dlho nevedela otehotniet a potom to takto dopadlo... ☹
bude rada,ak mi niektora odpišete....

vadelka
12. aug 2009

Ahoj Skippy7,
vitam Ta tu.Aj ja som tym presla,teda aj u mna je to celkom cerstve.Teraz je to este len 3 tyzdne.Aj ja by som chcela byt co najskor tehu,ale vies,vsetko chce cas.Ako to,ze si prisla o svoje babo v takom tyzdni,co sa stalo?Ver mi,viem,co teraz prezivas a je to asi ten najhorsi pocit na svete. ☹
Len hlavu hore,mne babenky v tejto teme velmi pomohli 🙂 Tak teda zacnem ako prva ja 😉

skippy7
12. aug 2009

Ahoj Vadelka,
dakujem,že si sa ozvala....ano bolo to hrozne,na svoje narodeniny som rodila mrtve dieta, uz nikdy viac...Neviem,čo sa stalo, prestala som citit pohyby,aj som išla k lekarovi, bol živy(chlapček),srdiečko bilo,ale aj tak tie pohyby stale neboli a už ked som išla druhy krat za par dni, už nežil.Teraz čakame na vysledky z patologie,budu koncom mesiaca,ak teda vobec niečo zistia.Inak som mala uplne bezproblemove tehotenstvo.
Zatial sa maj...

vadelka
12. aug 2009

Tak to som zvedava Skippy7,co zistia.Len dufam,ze bude vsetko OK a ze dalsie tehu uz bude v poriadku. 😉
Ja som mala vysledky z patologie v poriadku,tam hlavne hladaju,ci si neprekonala nejaku infekciu alebo skryty zapal a tak.Tak drzim palceky... 😉 aby si mohla co najskor zacat pracovat na dalsom babatku.Inak ten "pôrod"prebehol v poriadku?Lebo ten môj bol rychly a bez komplikacii a doktor povedal,ze po prvej MS sa môzme zacat snazit 🙂 Tak dufam,ze pride co najskôr.
Drz sa 🙂

lucia_b
12. aug 2009

Jeeeeej, Lenka, z celeho srdiecka tebe a tvojmu Mareckovi zelam vela zdravia a krasnych dni. Velmi sa tesim spolu s vami.

Zuzka, vcera som sa nedostala na internet, tak dodatocne - vsetko najlepsie k meninam, nech sa ti splnia vsetky priania. S Lenkou sme sa dohodli, ze mi pristroj na odposluch srdiecka pozicia, tak sa uz aj tesim aj bojim, ale verim, ze v konecnom dosledku ma to v dnoch neistoty moze upokojit. Ty si s nim spokojna? Som rada, ze je u teba vsetko v poriadku a je super, ze kazdy mesiac ta kontroluju na hematologii. Tak ja som bola pre injekcie po potvrdeni tehu, krv mi brali minuly tyzden a dalsiu kontrolu mam az v oktobri. Aj som sa pytala, ci netreba skor, kedze picham fraxik, ale povedala, ze nie, hoci az take ukazkove som tie krvne parametre nemala. Ale lekarom asi treba verit.

Garnelka, aj ja sa tesim, ze tyzdniky pribudaju, ale ja som v skutocnosti len 13 tt, kedze sme mensi. Ale aj tak som stastna a zaroven ustrachana ... Urcite si vypytaj aj kyselinku listovu a neviem, ci by nebol lepsi anopyrin 100 mg. Velmi drzim palceky, aby to co najskor vyslo 😉

☹ Skippy, aj ja mam velku bolest v srdci, tiez mi zomrelo babatko v brusku, v 36tt, tento rok vo februari. Mne tu prazdnotu moze ciastocne zaplnit len nove babo, tak sme po sestonedeli nechali vsetko na prirode a hned sa nam podarilo otehotniet. I ked mam obrovsky strach, koli malickemu sa snazim byt silna. Verim, ze aj vam bude dopriate mat zive a zdrave babatko, velmi vam to prajem. A mne pomohli prave dievcata z tejto stranky, tak verim, ze aj tebe budeme vediet pomoct a poradit. Dolezite je, aby zistili pricinu. U mna to boli mnohopocetne infarkty v placente a nasledne sa zistila trombofilia.

Vadelka, aj vam drzim palceky, je to take smutne, kolkym nam osud nadelil tu najvacsiu bolest na svete ...

Uz mi chyba, ze nam tu Katka nepise, ona mala tak vela dusevnej sily, tak verim, ze sa coskoro opat prida.

A vsetkym prajem stastne bruska a krasny dnicek 🙂 (ale som sa rozpisala 😕 )

skippy7
12. aug 2009

Ahojte,
dakujem Vadelka,Lucia....
ja som mala tiež rychly porod,vdaka Bohu,hrozne som sa bala,mala som aj hroznu hnačku od strachu...ale vraj ked je babätko mrtve, tak to ide rychlejšie,rychlejšie sa to spusti.Mne doktor povedal,že sa mame snažit tak o pol roka...zda sa mi to dlho.Lebo aj toto tehot.som pokladala za zazrak, tak sa hrozne bojim, že to zase bude tak dlho trvat.Moj cyklus je totiz dost nepravidelny....A aj moj vek nie je najnižši.Inak som počula, že skor chlapci takto zomieraju, teda vačšinou...Kolko ste vy boli potom na PN-ke?
majte sa pekne pa

inci
13. aug 2009

ahojte,
davno som tu nebola....
lenka, velka gratulacia k chlapcekovi a vsetko dobre. tehulkam krasne a bezproblemove tehulkovanie prajem.
no a snazilkam skore otehotnenie.
skippy, je mi luto, co sa ti stalo. ja mama tiez dvoch anjelikov (25tt a 20tt) teraz cakame na vysledky z hematolgie....
krasny den vsetkym,
i.

zuzka88
13. aug 2009

Ahojte

Skippy 😢 😢 😢 aj my mame Anjelika, tiez som rodila v 22tt mrtve babatko ale trvalo to asi tyzden a bolo to uplne hrozne (pricina neznama a ani po nej nik nepatral)...na PN ma nechal lekar 2 mesiace ale potom som sa sama pytala do prace...urcite by nechal aj dlhsie
A co sa tyka snazenia, ja som otehotnela na 5ty mesiac...aj ked neplanovane, lekar kazal pockat aspon 6-9 mesiacov
Musim sa priznat, ze si ma riadne vystrasila, preve sme vhupli do 27tt 😔 esteze mame doma ten pocuvac na srdiecko... Ale verim, ze vsetko dobre dopadne, ved mame STATSNE BRUSKA!!!

Lucka, dakujem 🙂 Dufam, ze sa vam s krpcekom obom dobre dari...a este raz: Stastne bruska 😉 😵

takyna
13. aug 2009

Ahojte 🙂 , Zuzík dodatočne všetko najlepšie k meninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Úprimne mi je lúto všetkých nových anjeličkov 😔 😢 , aj ja mám anjelička Romanka umrel 24tt+2dni 😢 , stále som sa s toho ešte nedostala, ale my sme to skúsili cez IVF nakolko prirodzene sa nedarilo 😢 😢 😢

wolfskinka
13. aug 2009

taky ahojki ...

lucia_b
13. aug 2009

skippy, kedze nas chlapcek zomrel v 9 mesiaci, tak ja som mala narok na matersku dovolenku v trvani myslim 8 tyzdnov, neviem teraz presne, lebo ja som sa dohodla so zamestnavatelom na neskorsom nastupe do prace. Este raz ti zelam vela-vela sil a uvidis, uz bude vsetko dobre.

Takynka, ty vies pricinu vasich neuspechov? Tiez je na pricine zla zrazanlivost?

Vsetkym anjelickom posielam velku pusinku.

takyna
13. aug 2009

Ahojky 🙂

Wolfi ako ?, Lucka neviem pricinu, ale predpokladam, ze zle prechodne vajcovody, pri IVFku sme mali problem, ze sa spermia nesla dostat do vajicka, len v skumavke nakoniec to vyslo , ale nerobili nam ICSI, takze asi aj IMUNO bude horsie, ale genetika dopadla dobre 🙂

takyna
13. aug 2009

a mozno to bude aj v stitnej zlaze, aj ked som liecena na nu 6-rokov...tak neviem 😝

wolfskinka
13. aug 2009

taky ako .. no som akasi nervozna, meska mi to dnes 30dc, prsia mam ako melony, bolestive, cikat chodim kazdych 20 minut, 5den po jonasovi som trolinku spinila a mam strasnu chut na vajcia .... ale bojiim sa spravit test .... ☹ ☹ ☹ ☹ ja som asi trubka

takyna
13. aug 2009

Neboj sa , skus sa nesledovat, viem, ze ocakavania su silne, ale 30dc je normalka, este netestuj ked to bude 35 v tedy je to dialnica ako vysita 😉 🙂 , a vajcia su fajn sprav si ich kludne 🙂

wolfskinka
13. aug 2009

taky nestresujem ... nesledujem sa ....len to su take pocity a este mam dojem ze som nafuknuta ako balon ... ale som nervozna hlavne z niecoho ineho to ti napisem do IP

takyna
13. aug 2009

dakujem , dostala som IPčku, chapem, ja by som bola na tom este horsie ako ty, a to uprimne ti vravim 😔