Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

vika34
1. máj 2009

vidím ,že píšeš do inej témy a sem ani nenakukneš ☹

garnelia
2. máj 2009

Vika ahoj!
Je jeeeej,si zlata ze na mna myslis! 🙂 Dakujem!Nakukla som aj sem!Ale ty si tu vtedy este nebola(na tejto str.7).Musim zase prec...neskor dopisem

garnelia
2. máj 2009

Takze tu nikto odvtedy nebol...som zvyknuta,ze si tu skor nechavame odkazy ako by sme sa bavili"on-line"...ja neviem,beriem kvapky od fy.Energy,ale mam take zazivacie tazkosti a hnacku,ze svet nevidel...ja uz naozaj neviem co mam jest.Neda sa povedat,ze tu hnacku mam odvtedy,co beriem tie kvapky.Mala som ju aj predtym,ale uz tyzden nie a nie prejst.Som rozhodnuta,od zajtra ich vysadim a uvidim,co sa bude diat...

vika34
2. máj 2009

ahojky,tyždeň je už dosť,aby si nebola dehydrovaná a dávaš si niečo na tú hnačku?
aNO ,NIEKEDY SI TU NECHáVAME IBA ODKAZY A ZáKON schválnosti,že ked som tu po dvoch dňoch ja ,tak vy ste všetky preč

😀

takyna
3. máj 2009

Ahojte 🙂 , Vika ty ako pokracujes?

lucia_b
4. máj 2009

Zuzub, vitaj medzi nami, verim, ze ti budeme dobrou oporou a nakoniec vsetko dobre dopadne i ked strach opat otehotniet mame myslim vsetky.

Garnelia, uz je lepsie? Spytaj sa lekarky, ci tie hnacky mozu byt od tych kvapiek, mozno sa ti precistuje organizmus, ale hnacka by nemala tvat viac ako 3 dni, lebo ako uz pisala Vika, hrozi ti dehydratacia.

takyna
4. máj 2009

Lucka aj mne je smutno tvojho anjelika 😔 , ale verim, ze sa ti podari co najskor otehotniet, prekonat bolest v srdci, a stastne babetko na konci, tych slz uz bolo dost pre vsetky z nas, ktore sme si toto museli preziti ☹
drzim palce

vika34
4. máj 2009

ahojte ,čakám na schválenie žiadosti ,ak to stihnú do 10.5.,tak idem do toho ak nie tak bohužiaľ až o mesiac,je už veľa hodín,viem ,že som veľmi neprispela ,ale sľubujem ,že sa polepším nabudúce,pá,pá

garnelia
4. máj 2009

Babenky ahoj,
to je hrozne ako chodim neskoro z tych poobednych domov... ☹
Takze dakujem uz mi je lepsie,ja som vysadila vecer tie kvapky a na druhy den bolo vsetko v poriadku.Nebrala som nic extra-zivocisne uhlie a jedla suchare,banany a tak.A pila caje a mineralky,dbala som na pitny rezim prave kvoli dehydratacii.

Lucka ja neviem,ale cim dalej tym viac si myslim,ze tie kvapky mi nepomozu...aj ked som vtedy z tej navstevy mala dobry pocit,teraz sa tam uz ani vracat nechcem,je mi to proti srsti...bola si na tej stranke?Aky mas nazor?

Vika drzim palce aby si mala tu ziadost schvalenu cim skor!A najneskor do 10.5.! 🙂

tercie
5. máj 2009

Garne pokud si dobře pamatuju, i já jsem měla po kapkách ze začátku průjem, ale pak se to upravilo. Ale tím, že mi nikdo neporadil jak to brát, jsem brala ty maximální dávky - 20kapek 3x denně. Pak jsem se teprve radila, ale to až se mi zkazila pleť a prodloužil cyklus... Jaký tobě určili dávkování? Mě pak říkala, že když něco nesedí, mají se dávky snížit...

lucia_b
5. máj 2009

Takyna, dakujem za povzbudenie, vzdy mi to dobre padne, najma ked tie slova pocujem od ludi, co zial museli prezit nieco podobne.

Garnelia, obdivujem ta, ze vydrzis pracovat do takych neskorych hodin. A co vlastne robis? (tada, ak mozes prezradit). Bola som na stranke, ktoru si mi poslala. Zaujimave, myslim, ze to moze pomoct, len tomu treba verit. Ja som uz spominala, ze som v takychto extraktoch nedoverciva, ale to je uz, ako my zvykneme hovorit, profesionalna deformacia. Na tej stranke som sa docitala, co napisala aj Tercie, ze v pripade nezaducich ucinkov treba davky znizit. Tak mozno skus este to, ale ak sa ti bude stav zhorsovat, tak sa porad s lekarkou a ja by som ich isto nebrala.

vika34
7. máj 2009

ahojte ,žiadosť je schválená,takže začínam pichať na 2DC,čO BUDE ASI V PONDELOk,UTOROK
Aj ked málo prispievam ,čítam čo píšete,myslím na všetky,pá

barboreta
8. máj 2009

Ahojte baby.Ja som tu tiež nová.Mám jedného anielika a veľmi by sme chceli druhé bábätko.Včera som si robila test // čiarky ale jedna bola úplne slabulinká tak si zatiaľ z toho nič nerobím dnes spravím další.Žijem v Poľsku..

garnelia
8. máj 2009

ahojte,

Tercie ja som brala denne 2x 3 kvapky,ale toto je koncentracia,30 ml vyrobku zodpoveda 400 ml.A nic mi nepovedala,ani ze to moze mat nejake vedlajsie ucinky(asi to brala ako normal,ved vsetko moze mat,ale upozornit ma mohla),ani co robit v pripade ak mi nieco bude,ani ze mam zavolat...a co sa tyka mrchy,ani sa nepytajte!Bolesti,migrena,vytok a prisla mi skor,aj ked ju mavam pravidelnu.Baby sklamanie na n-tu...

Lucka tiez som sa vela veci podozvedala z tej ich stranky,aj to ze by bolo treba davky znizit.Nic nebudem znizovat,nechcem tie kvapky ani vidiet.Som o par koruniek chudobnejsia a o jednu skusenost bohatsia,nejako to prezijem... 😒 stali sa mi uz aj horsie veci,nehovoriac o nasich anjelikoch ☹

Vika super,islo to rychlo nastastie,drzim palceky!!! 🙂

vika34
8. máj 2009

ahojte ,zdravím všetky a dakujem za povzbudivé riadky,budem vás informovať ako to prebieha,pá

lucia_b
11. máj 2009

Ahojte dievcata, tak dnes vam uz pisem z prace, cely vikend som koli navratu do prace nemohla spavat a bolelo ma brucho a aj teraz je mi uplne zle, len aby som nikoho nestretla, ako ste to zvladli vy? Ja by som najradsej zutekala ☹

Vika, tesim sa a velmi drzim palce, aby to vyslo.

lenka_66
12. máj 2009

ahojte babulky ,
citam stale no malo pisem,ja som v poriadku

lucka , no to najtazsie mas za sebou ( myslim prichod).mozno sa najdu este neaky zvedavci no kasli na nich.pripadne ak mas ok kolegynu tak si mozes s nou o vsetkom pokecat , aby si nemala stale pocit ze zazeraju.HLAVU HORE normalny sa pytat nebude a blbec zato nestoji 😉 .

barboreta ,drz sa.

vsetky snazilky zo srdca vam prajem // .

takyna
12. máj 2009

barboreta držím palce, určite to bude dialnica ako svet a zdravá bábika na koniec 🙂 , všetkým vám držím silno palce aby ste všetky mali vytúžené detičky 😵

lucia_b
12. máj 2009

Lenka, jeeeej, ta uz mas 28 tt, to je nadhera, zelam ti hlavne vela zdravia. Dakujem za povzbudenie, uz som 2 den v praci a vsetci sa mi radsej vyhybaju, zatial som sa s nikym nerozpravala a koniec-koncov mi to takto aj vyhovuje. Len je to zvlastne, predtym tu bolo vzdy veselo a s kolegynami sme vedeli prekecat aj cele hodiny, aj ked na ukor prace. Ja uz tak velmi chcem opat otehotniet a nechodit do prace. Z domu by sa mi pracovalo ovela lepsie. Vsetky vas dievcata pozdravujem, som rada, ze aspon cez net mam s kym pokecat.

mimka83
12. máj 2009

caute dievcata, mozem sa pridat? aj ja mam 1 anjelika v nebicku. Je to cerstve, necely mesiac. 11tt. Ale nevesame hlavu a ideme dalej, verim,ze nam Boh este pozehna kopec deticiek.

lenka_66
12. máj 2009

mimi , vitaj.

lucka , no myslela som tym ze pokecat - prelomit barieru.
dakujem a verim ze sa v praci dlho neohrejes 😉

vika34
12. máj 2009

ahojte,dnes ideme pichať prvú stimulačku,tak sme už v rozbehnutom vlaku
mimka je to smutné čo sa ti stalo ,prežila som to veľa razy,ale teraz dúfam,že to výjde,musí,ved ak je na svete aspoň nejaká spravodlivosť ,tak už som si toho vytrpela dosť ,no koniec sebalutosti ideme do toho

vika34
12. máj 2009

samozrejme myslím na vás všetky aj ked sa mi nedarí prispievať každý deň 😎

mimka83
14. máj 2009

ahoj Viki,
kolko krat si mala potrat? Ja to uz veru nechcem zazit? Prisli ti na nieco preco sa to opakuje?

vika34
14. máj 2009

ahoj mimka 4 razy spontánny potrat,1 mimomaternicové,1 pôrod,1 MA po IVF v 9tt ☹
robili mi všetky možné vyšetrenia ,všetko máme negatívne,najskôr to bude spojené s mojim ochorením hrubého čreva,brala som prednison na potlačenie protilátok,ale aj tak som potratila ,teraz už pichám na druhé IVF a ked sa to má stať ,tak sa stane a ked nie ,tak bohužiaľ asi dcera zostane jedináčik,mám už dosť rokov a toto druhé bábo riešim už od roku 2003.Chápem ,že to už nechceš zažiť,kto by chcel ,ale bohužiaľ ja som to zažívala každý rok a ked konečne bolo aj srdiečko,tak to bolo mimomaternicové,po pravde s tým som nerátala a odvtedy /2006/som spontánne neotehotnela,tak som podstúpila IVF ,ale tiež to nedopadllo dobre,držím všetkým palčeky

kacenka24
14. máj 2009

Ahojte dievčatá, môžem sa k Vám pridať??? 🙂

vika34
14. máj 2009

samozrejme ,že môžeš,čítam v pase,čo sa ti stalo,hore hlavu, 😉

kacenka24
14. máj 2009

vďaka vika, snažím sa, no je to ťažké 😢

vika34
14. máj 2009

verím,ale čo sa dá robiť ☹ ,taký je život,niekomu naloží veľa a druhému nič,je to hrozne nespravodlivé
Ked nechceš nemusíš písať,ale môžem sa opítať čo sa stalo?

kacenka24
14. máj 2009

U mňa to bolo ako blesk z jasného neba. Mala som pohodové tehu, bola som sice na PN, ale to skôr z vlastného presvedčenia. Prišla som do poradne a Dr. ma okamžite poslal do nemocky, lebo som bola otvorená. Z jeho výrazu tváre to bolo dosť vážne. Na infuzkách som bola 4 dni, pichali mi aj injekcie na podporu rastu pľúc bábätka. To ako to celé dopadlo si možeš prečítať tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/group.php?vGrou...

Rodila som sice na prelome 25/26tt. Gestačne však bola 23+1tt. Takže šanca na záchranu bez akýchkoľvek následkov bola veľmi malá. Pri takýchto detičkách je dôležitý každý dník. Bol to moje úplne moje prvučičké tehu po dlhej dobe snaženia.