Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

kalja
26. okt 2009

Aaaaach Takynka, skoro som si oči vyočila, ale tá druhá čiarka je tam na milión percent. Veľmi sa teším a držím ti palčeky, a informuuuj. Aj ja som si už myslela, že to tento mesiac vyšlo, mala som všetky príznaky, až do včera večera. Už sa asi ani nevládzem snažiť, ani nič. My máme preplnený hrobček so všetkým možným, hračky, sviečky, ikebany, autíčka, živé, umelé kvety, mne sa to takto páči, snažím sa, aby to nebolo nejako gýčové. Ikebany si robím sama, naučila ma sestra, ktorá je kvetinárka, a do každej zakomponujem nejakú plyšovú hračku, alebo autíčko. Som vo fáze depresie kvoli včerajšiemu sklamaniu, ale musím ísť ďalej, pretože moje dieťatko bude mať sviatok (radšej by som oslavovala niečo iné, ale .....) Chystá sa do nás celá rodina, a ja sa veľmi teším, že na nášho chrobáčika nikto nezabudne. Idem piecť už od stredy, a variť, a upratovať, a... Prajem všetkým nám, veľa sily na blížiace sa sviatky Všetkých svatých. Bozkávam.

takyna
26. okt 2009

Ahoj Kalja, no uvidime co povie krv v piatok 🙂 , stresik ma drzi stale. Dusicky su velmi pekny ale zaroven velmi smutny sviatok 😔 , aj nas hrobcek sa snazim udrziavat podobne ako si aj ty opisala, az na moju svagrinku.... 🤐 , ale nuz musime sa prisposobit..... 🙂 , Kali len sa neprestavaj snazit, to robia aj menzesove hormony, treba pokusat ten osud, urcite anjelicek drzi nad tebou ochranu ruku, vydrz, vela sily aj tebe 😵 😵 😵

aj vsetkym veľa tiež prajem síl k blížiacim sa sviatkom Všetkých svatých 🙂

lucia_b
26. okt 2009

Ahojte dievcata, tak stale sme na tom rovnako a nastastie test na fetalny fibronektin bol negativny a tak sme este domka. Popravde, ja by som nevahala ist do nemocnice, kde by kazdy den skontrolovali, ci je vsetko ok, ale hadam to aj doma zvladneme. Doktor vsak uz avizoval, ze to iste bude predcasny porod, ale ze by bol rad, keby sme vydrzali aspon do 32 tt. Tak odteraz lenosim este vacsmi, ako doteraz 😉

Ja tiez rada sama zdobim hrobcek nasmu Matejkovi, ale za posledne 2 mesiace nemam sil hrobcek navstevovat, ked sa len k nemu blizime, ide mi srdce puknut a potom neviem utisit plac aj 2-3 hodiny, manzel uz bol zo mna zufaly, tak ja nieco vyrobim, ale nechce, aby som tam ja isla ☹ Tak strasne ma ta strata boli ... Stale neviem, kde nabrat silu, ani cas nepomaha, asi to pride az s nasim terajsim babatkom. Dievcata, ja keby som ho nemala, asi sa ozaj zrutim ... Som taka rada, ze ste mojimi priatelkami. Vsetky vas pozdravujem.

staza
26. okt 2009

Lucinka,držím ti palce aby si vydržala čo najdlhšie teraz je najdôležitejšie lebo bábetko priberá rýchlejšie a každý deň je len plus. 😉

Taky,si na dobrej ceste veľmi ti držím palce a verím,že v piatok napíšeš krásnu správu.

Kacenka,neviem prečo ale strašne veľa tehuliek má hematom ja som predtým ani nepočula o ničom takom kým som to sama nemala a až v nemocnici som videla tie prípady ale u mňa bol maličký a vstrebal sa za štyri dni tak neboj určite to bude dobre.Svokru teraz veľmi nerieš musíš byť v pohode je to určite ťažké ale potrebuješ kľud.

Co sa týka dušičiek no bojím sa toho lebo to obdobie je veľmi emotívne a teraz ešte viac tak ja osobne budem rada ked už to bude za nami.Na budúci pondelok už nastupujem do práce takže aspoň prídem na iné myšlienky.

Garnelia 🙂

takyna
26. okt 2009

Ahojte Stazka , Luci 🙂 pozdravujem aj zvyšok posádky 😉 🙂

Luci vydržať,vydržať,vydržať myslím na vás, držím palce strašne silno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fiallinka
26. okt 2009

Lucia: ahoj, já jsem ležela s dvojčátky v nemocnici od 32. týdne, a to jsem měla čípek asi 19 mm a další čtyři týdny jsem to v pohodě vydržela při těch samých hodnotách - se mnou tam byla holčina, co měla čípek asi od 23. týdne 0,5 mm a porodila až v 37. týdnu - to je blbost s porodem při 25 mm, to je teprve hodnota, při které se uvažuje o hospitalizaci v nemocnici (i když samozřejmě to není jediné kritérium)

zuzka88
26. okt 2009

garneli, ahoooooj!

Luci, dobra spravicka, cim dlhsie vydrzite, tym lepsie!
Taky, uspesne preberas stafetu 🙂 Ktora budete dalsia??? Drziam palceky vsetkym maminkam aj snazilkam 😵

Veru, smutny sviatok nas caka 😔 Boztek vsetkym anjelikom

lenka_66
27. okt 2009

kacenka , lucka. mozno to bude zniet kruto .no sak vy ste so svojimi anielikmi stale.tak naco chodit nato pochmurne miesto.teraz su prvorade vase fazulky 😉 .tym viete pomoct tym ze maminka bude ,, v pohode".
ja som sice nemusela navstivit (nastastie) vlastne dieta.no od kedy som ostala // som na cintorine nebola(otec,babka).oni to pochopia urcite 😉 .no vlastne teraz tam pojdem po roku

rikuska21
29. okt 2009

Ahojte babulky, tehulky aj snazilky

konecne som sa dostala na MK, bola som mimo SR.

Taky, ani nevies ako sa s tebou tesim, nech to dotiahnes do stastneho konca 😀

Kacenka, az ma mrazilo,ked som citala o nemocke a hematome a teraz zase, setri sa lezkaj, a hladkajj brusko, zamkni sa a svokru do svojho bytu vobec nepusti, viem o com hovorim 😨

Garni, ako sa mi mas??? napis 🙂

Ja idem v pondelok na predpis liekov na Ket tak uvidim ci ti vyjde

takyna
29. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , všetky pozdravujem 🙂

Rikuska tak budem držať silno palce nech KET vyjde 😵 😵 😵

rikuska21
29. okt 2009

vdaka Taky, budem to potrebovat

a ty kedy ides na krvicku??

takyna
29. okt 2009

Rikus zajtra 🤐 , dufam, ze bude hcg ako má byť 😖

rikuska21
29. okt 2009

ver tomu urcite sa krasne zvysila a bude vdetko all right

kacenka24
29. okt 2009

Ahojte.
Tak ja nemám nič nové, stále iba ležím, aj keď sa mi zdá, že 80% dňa strávim na wecku. 😕
Chcela by som ísť zajtra na cintorín zaniesť venček, tak dúfam, že sa počasie umúdri a nebude mrholiť.
A svokru počujem len cez steny domu, už som ju týždeň nevidela, tak dúfam, že to nie je ticho pred búrkou. 😝 😖

Taky, zajtra budem na Teba silno, silno myslieť. 🙂 🤐

takyna
29. okt 2009

Ahoj Kacenka, ale už nešpiníš? a ďakujem 🙂

kacenka24
29. okt 2009

Ahoj Taky, už nie nešpiním. 🤐 Len zasa mám akýsi pocit, že mi je dnes menej tehu zle. 😨 Asi sa moc pozorujem, keď som takto doma a musím iba ležať... tu pichne, tam zabolí a už si myslím to najhoršie. 😔
Musím však veriť a zverujem to do Božích rúk. Už mám doma aj pásik sv. Dominika, na ktorý ma upozornila starká, že existuje, tak sa aj tak svojsky modlím. 🙂

rikuska21
29. okt 2009

dnes som aj chcela ist na cintorin, len aj u nas prsi, takze nic,
Kecenka, len oddychuj a setri sa, vsetko dobre dopadne, viem ze je to tazke sa nepozorovat, ale skus to nebrat hned najhorsie

takyna
29. okt 2009

Kacenka ja ta uplne chapem, ja sa tiez stale kukam na vlozku, je to na nervy, ale po nasich skusenostiach to uz ja beriem, ze co sa ma stat sa stane, a nic s tym nespravim, aj ked by mi bolo samozrejme velmi , velmi smutno 😔 z nieco zleho, drz sa moje zlatko, verim, ze to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

rikuska21
29. okt 2009

Urcite to dobre dopadne aj tebe Taky aj Kacenke

zuzka88
29. okt 2009

Taky, silno drzima palce! urcite nam hned napis 😵
Kati,a ty sa tiez neplas dopredu, vsetko je OK!!!!!
My mame zajtra poradnu, poslednu...potom nemocka a stastny porod 😵 😵

staza
29. okt 2009

Ahojte.
Taky,na zajtra ti držím palce 😉 Idem preč na dva dni ale ked sa vrátim tak verím,že tu nájdem krásnu správu.

Kacenka,to je dobre,že už nešpiníš len pekne dalej kľudový režim a s tým pozorovaním to už bude asi až do konca to už je v nás. 😒

Zuzka,pekne ti to zbehlo už len pár dní a budeš šťastnou maminou 🙂

Lucia,ako?dúfam,že si doma a leňošiš.

zuzka88
30. okt 2009

Taky, tak ako???

My sme boli na poradni, krpcek prestal priberat ☹ za minule 2 tyzdne pribral 500g a za posledne dva tyzdne uz iba 100g ☹ takze k dnesnemu dnu ma len 2500gramov.. Placenta prestava fungovat ☹ ale chodim kazde dva dni na CTG a to je vporiadku, no aj tak mi nahnal doktor strach! Pravdu vam poviem, tesim sa do nemocnice 😒

Tesim sa na lepsie spravicky od vas, tak piste 😵

takyna
30. okt 2009

Ahojte babulky 🙂 takže máme to pozitívne HCG 429,4 teraz už len vydržať! 😵

Zuzík sono skresluje určite vážite viac, uvidíš po pôrode 😉 , si v termíne takže už sa môže aj rodiť 😵 , držím palce 😵

pozdravujem všetky 😵 😵 😵

zuzka88
30. okt 2009

Takyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 SUPIIIIIIIIS, tesime sa s tebou!!!!!

skippy7
30. okt 2009

Jeej Taky, to je super! tak nech ti to všetko dobre dopadne! 🙂 🙂 🙂

A nech už sa to tu konečne rozbehne tym spravnym smerom 😵

kacenka24
30. okt 2009

Celý deň som nakukala a čakala správičku od Takynky. Júúúúúúj, tak to je super, čo tu čítam. 🙂 🙂 🙂

Zatiaľ len potichúčky gratulujem. 😵 🤐 Taky, leto patrí nám. 🙂 🙂 🙂

Kto sa k nám ešte pridá? 😉

dadisek
30. okt 2009

Taky tak to je super zprávička, byla jsem celý den mimo ale hned jak jsem přišla domů, musela jsem se podívat jak to s tebou vypadá a tady mě čekala suppppppr zprávička. Tak přeju ať je všechno ok.

takyna
31. okt 2009

Baby ďakujem, čaká nás boj , ale dúfam, že nakonci bude vytúžené dieťatko 😵

pozdravujem a pekný dušičkový víkend prajem 😵 😵 😵 😵 😵

staza
31. okt 2009

Jeej Taky,ja ti tiež potichučky gratulujem prvý krok už máš za sebou druhý krok bude srdiečko a potom šťastné tehulkovanie. 😵

Kacenka,ja by som sa pridala aj hned 😉

Zuzy,neboj malý už váži určite viac presne ti lekár nepovie to je len približná váha čo on vidí na usg.

Všetky vás pozdravujem.

lenka_66
1. nov 2009

taky 😵 😵 😵