Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

lenka_66
1. jan 2010

baby normal som o polnoci na vas myslela a ked som potom sedela nad marekom tak vam zelala to iste

dadisek
1. jan 2010

radushka, jak říká Lenička, musíte jít dál, ale ne každý sám, ale spolu. Nám umřela holčička v 37 tt a místo narození jsme zařizovali pohřeb. Nebýt mého chlapa určitě bych to nezvládla a možná už byla s mojí holčičkou, ale vím, že musíme dál. Je to moc těžké nedívat se co by bylo ale co bude. Občas to na mě ještě padne, ale vím, že nemá smysl se v tom utápět že je třeba jít dál. Zkus se dívat jen dopředu a neohlížet se dozadu a užívej si člověka, kterého miluješ a který s tebou tohle všechno prožívá. Chlapi taky trpí i když to na sobě nedávají znát, aby nás to ještě víc nebolelo. My jsme začli myslet do budoucna a dokonce se nám podařilo otěhotnět. Máme strach, ale musíme věřit, že to tentokrát dobře dopadne.

lucia_b
1. jan 2010

Ahojte dievcata, nemam cas vas precitat a internet mam k dispozicii len na kratucku chvilku, tak vam chcem vsetkym zazelat krasny Novy rok, nech je krajsi ako ten predchadzajuci, snazilkam zelam // a buducim mamickam bezproblemove tehulkovanie, stastne bruska a zdravucke babatka. Mna hned po vianociach narychlo opat zobrali do nemocnice, kazdym dnom sa rozhoduje, ci tehotenstvo ukoncia, alebo nie, tak mam trosku strach, ale nastastie sme dobre a velmi casto sledovani, tak uz to urcite dobre dopadne. Uz sa ozvem, az ked bude malicke na svete 🙂 Tak este raz vas vsetky z celeho srdca pozdravujem.

lenka_66
1. jan 2010

lucke pomaly uz prejdes kriticky tyzden 😉 , drzime palceky

raddushka
1. jan 2010

Myslím že bolest už opadla a vzpamatovali jsme se, v tom náš problém není. Je to spíš v tom, že na to navázaly další a další problémy. Byli jsme na dovolené, tam to bylo úžasné. Věděli jsme že život nekončí, že to zvládnem. A od října jsme se začali opět snažit o mimi. Ale přišly ty problémy s firmou, nebyla chuť se mazllit atd.. Já měla v hlavě stále myšlenky na mimčo a byla jsem zlá. My se nerozcházíme, nemyslím že týden bez sebe nám ublíží. Myslím že si pročistíme hlavy, už to fakt chtělo udělat nějaký razantní krok, STOPku. Nedokázali jsme být jeden bez druhého, ale ani spolu. Bylo to vyostřené. Navíc jsme oba děsně tvrdohlaví. Musím o tom všem mluvit, ale s někým zvenčí. Ne doma. Doma už chci začít čistě, nově, ne s patláním v minulosti. Měli jsme neskutečně vyjímečný vztah, tak to moc bolí když vidíš jak se to bortí kvůli věcem zvenčí a nevíš jak tomu pomoct.

raddushka
1. jan 2010

dadisek to je mi moc líto ☹ , máte velkého andíllka. To že jsi těhotná je ale nádherné 🙂!! Moc vám to přeju! Moc gratuluju! Já taky stále věřím že to zvládnem. Naděje mi neumřela.

lenka_66
1. jan 2010

radus , no moze pomoct ak jeden pojde niekam.napr.ty sama lyzovat a on ostane doma ak ho to nebavi.take odlucenie zvykneme mat aj my.potom si aj viac vazime toho druheho 🙂

raddushka
1. jan 2010

Ty nás znáš 😅 ?? Jak to víš že ho to nebaví?.. To je pravda, potřebujeme začít si sebe navzájem opět vážit. I když to asi potrvá, náš vztah za to stojí.

lenka_66
1. jan 2010

hehe to bol len priklad.

dadisek
1. jan 2010

raddushka zvládneš to neboj. Po tom všem levou zadní, jen si člověk musí věřit. 😉

takyna
1. jan 2010

Ahojte babule 🙂

Vítam nás všetky v roku 2010 😵 , a dúfam, že sa porozdvojujeme, prípadne aj viac... 😉 😀 a pribudnú nové tehulky, snažilky, a mamule 🙂

Raduska čítala som si tvoj životný príbeh, vítam ťa medzi nami, úmrtie dieťatka vystavý stav dvoch ľudí veľkej skúške, nám s mužom to trvalo tiež dosť mesiacov, a tiež som sa chcela rozvádzať..rozchádzať, potom sme sa obviňovali, ale našťastie sme prežili, zistili sme, že život ide ďalej a ako sa hovorí "ve dvoch se to lépe táhne 😵 " lebo už nikdy nebudeme iba taká običajná manželská dvojica, partnerská, ale máme anjelika v nebíčko a to nás spojuje...
veľmi ti držím palce , aby si tento rok zažila opak roku starého, aby sa vám podarilo dalšie zdravé dieťatko , aby sa vám upevnil vzťah, a všetko aby sa vám na do bré obrátilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Luci už si v týždni kedy sa už rodiť može, máš moje veľké UZNANIE, vydržať to takto krásne až do teraz, teším sa , na tvoju správičku už po pôrode, moc na teba myslím, drž sa , cmuk 😵 😵 😵

raddushka
2. jan 2010

Moc vám všem děkuju za reakce a hlavně za krásné přání do nového roku 🙂. Snad se nám mimi podaří, snad se už v bříšku možná i něco děje 😅 .. Nechci si ještě dělat testík, počkám jestli ms dorazí nebo ne, ale teplota mi takhle vysoko ještě nikdy nevyšplhala. Od osmého dne po ovu mám už 4. den teplotu okolo 37,4. Ale vím že se může stát ještě spousta věcí. Tak těch pár dní ještě vydržím.

Holky můžu se vás zeptat na něco? Máte doma schované fotečky a různé připomínky vašeho andílka? My je máme v takové plechové vanilkové krabičce, až teď v prosinci, když mi bylo nejhůř jsem ji otevřela a i když jsem si pobrečela, bylo to moc krásné se na toho prcka dívat a navíc mi to dalo sílu věřit.
Když jsem před půl rokem odjížděla z porodnice a říkala sestrám že si to schovám, řekly mi že to není příliš obvyklé.

takyna
2. jan 2010

Ahojte babule 🙂

Raduska ja mám odložené a nechám si to navždy, je to prirodzené a obvyklé, môžeš sa dozvedieť aj viac na stránkach www.anjeliky.sk

prajem všetkým krásny dník 😵

kacenka24
2. jan 2010

Ahojte žabky. Jééééj, u nás tak krásne sneží, tak vianočne. 🙂

Raduska, my sme si vo vzťahu s manželom tiež všeličím prešli, no najväčšia skúška bolo, keď nám odišla do neba naša dcérka. Bolo to veľmi ťažké... 😔 Predsa, len my ženy to znášame, nechcem napísať, že horšie a možno aj to, no určite ináč ako chlapi. My sme to bábätko nosili v brušku, prechádzali všetkými tými hormonálnymi zmenami, cítili pohyby, videli ako mu bije ♥ a mnoho iného ... tiež som navrhovala mm, že potrebujem niekam vypadnúť, najradšej sama, kde by som sola sama so svojím smútkom. Som mu teraz nesmierne vďačná, že v tej dobe stál pri mne, pomáhal mi sa po pôrode zotaviť nielen psychicky, ale aj fyzicky. Zobral si z práce dovolenku a staral sa o mňa, ja som iba plakala, nechcela som sa s nikým rozprávať, bola som naňho zlá. 😔 Veľmi mi vtedy pomohol, hlavne myšlienkami na ŠŤASTNÉ BRUŠKO. O tom, aké by bolo dobré "pripraviť" moje bruško na šťastný domov, aby sa tam ďalšiemu chrobáčikovi páčilo a vôbec chcel ísť k nám. 😵 😵 😵

My máme v PC fotky našej dcérky, ale mm si ich od toho februára, kedy odišla nepozrel. Ja párkrát a potom mi je smutno, hlavne z toho, keď si predstavím aké by to teraz bolo, keby tu bola s nami. Taktiež sa niekde v hĺbke srdca nevyhnem porovnávaniu s inými deťmi v jej veku, aká by asi teraz bola, čo by všetko už vedela. Keď sa dostanem do tohto myšlienkového kolotoča, tak mi trvá nejakú chvíľu dostať sa späť. No jedno viem určite, neprišla tu na to, aby nás - jej rodičov spravila nešťastnými. Snáď to aj my raz všetko pochopíme, prečo sa to deje.

A ako Takynka napísala, ja som taktiež spravila svojej Marínke takú malú spomienku na stránke www.anjeliky.sk, napísala som tam všetko, čo som vtedy cítila. A hlavne viem, že nie som sama žena - mama, čo si musela niečím takým ako je smrť vlastného dieťaťa prejsť a naučiť sa s tou myšlienkou ďalej žiť...

raddushka
2. jan 2010

Kačenko to jsi napsala tak krásně, ve všem jsem poznala i nás, přesně takhle se o mě můj přítel staral. Do porodnice za mnou jezdil už v šest ráno, nechtěli ho tam ani pustilt ale dostal se ke mně. Pak byl se mnou stále, dokud jsem neusnula, a když jsem se probouzela už zase seděl u mě. Máš pravdu v tom že muži ten smutek prožívají jinak, nedají ho tolik najevo.
Moc děkuju!

rikuska21
2. jan 2010

Moje zlate Kamosky,
najprv Vam chcem popriat len to naj naj naj, nech mame vsetky na zemi raja ,,,vsak vieme co najviac chceme 😵

kacenka, Taky, uz naozaj viem co prezivate, ked musite lezkat, ja lezim len 😝 25 dni, a je mi do zufania, som velmi hyperaktivna, uz od detstva, vzdy som s tym mala problemi, neobsedela som na jednej stolicke, no hruza, tarez sa mi kazdu noc sniva o praci a,,,,chuda moj manzel, je zo mna nestastny ked spomeniem pracu, ze púo 12 tyzdni chcem ist do roboty, ,,,ale ked si zase pocitam vas , tak sa uzemnim a uvedomim si co je najdolezitejie, 😉 😉

Ja sa vemi bojim ze strasne priberiem, pri syncekovi pred 14 rokmi som uplne inak prezivala tehu, teraz mam strasne chute,stale len jem a priberam, dnes som zacala 8 tt a uz mam 2 kila hore, 😝

leni, pozdrav si marecka, aj moj manzel je marek, pekne meno 🙂 🙂
Dadisek, verim ze bude vsetko tak ako ma byt

Raduska, vitaj medzi nami , i ked je to smutne z takato udalost v zivote ta zahnala na tieto stranky,
ja som o svojho anjelika prisla, ked mal 6 rokov, zomrel na rakovinu a doteraz je to velmi bolestive, ale naucila som sa tym zit, musim ist dalej a teraz sa tesim na nasu fazulku , ktoru mam v brusku
Vies znie to ko lklise, alebo fraza, ale to ta najpravdivejsia veta: co ta nezabije, ta posilni, a vsetko zle v zivote je na nieco dobre, ,,, 😒
znie to zle, ale funguje to, ja mam fotky maleho v kazdej izbe, a uz to vyvolava usmev a nei slzy v mojich ociach, ked sa na ne pozeram, nemyslim si, ze by sme mali uplne vylucit fotky, pretoze v srdciach nam ostanu nasi anjelikovia navzdy,

Mna smrt odlucila od byvaleho muza, skor vyslobodila,viam ze by ma utyral k smrti keby som ostala aaa ateraz som velmi stasna, ale ak patrite k sebe, tak vas to posilni, a ak nie tak rozdeli, tak to v zivote funguje, a ako opisujes, tak svojho muza milujes, pomahati podporuje ta, tak patrite k sebe, objimte sa, vyplacte sa spolu a chdte spolu dalej, nech vam to vyjde

kacenka24
2. jan 2010

Rikus, pekne si to napísala. Ja mám tiež na to taký názor, buď tá celá udalosť oboch partnerov posilní a posunie smerom dopredu, alebo navždy oddelí.

Ja sa pri ležaní stále povzbudzujem slovami, že radšej budem ležať doma ako v nemocnici... a hneď je mi lepšie. Musíme si pomôcť ako vieme, aj ja by som stále iba behala, upratovala, varila a tak, no toto je mi najsamprednejšie na svete. 🙂 🙂 🙂 Musíš to vydržať, ja som non-stop iba ležala do cca 16-17 tt., kým sa bábo a placenta poriadne neuchytili. Teraz už aj trošku prejdem, napr. dnes sme boli so psíkom na polhodinovej prechádzke. A potom zasa ležím a tak dookola.

Ináč, tými kilami sa netráp ja som v 8tt. mala + 5 kg. 😅 😝 😎 Teraz sa doma ani nevážim, aspoň ma to nestresuje. 😢

rikuska21
2. jan 2010

Och katik, dik za ukludnenie, vsak mi mm stale hovori ze nas s fazulkou bude milovat aj sto kilove, ze co blaznim, mas parvdu, najdolezitejsie mame v brusku , pod srdcom idem si lahnut, lebo som tu uz dlho pro pocitaci, tak zajtra papa

takyna
3. jan 2010

Ahojte babule 🙂

Pozdravujem vás z polohy ležmo 😉 🙂 , Rikusík váha trápi aj mna 4mesiac začínam a mám vyše 90 kg, najviac mi rastú prsia, podla mna je to s duphastonu, a samozrejme, že mi začalo aj chutiť jesť, včera v noci som do ráno pozerala Kill Bil a veruže som špekulovala nad chlebíkom 😉 , ale som zabojovala...do kedy??? 😀

Rikuska, Kacenka pekne ste to napísali, presne ako to cítim ja 😵 , prehupneme sa cez zimu, príde jar, a už by sme to mali mať pomaly z vačšej časti za sebou ☹ , len vydržať musíme, veľmi nám všetkým držím palce 😵

"šťastné brušká" 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

raddushka
3. jan 2010

rikuška děkuju, to jsi napsala mooooc moc krásně 🙂 !! Všechny jste mi daly moc síly, už tím že vím, že nejsem sama kdo si tímhle prošel. Tento rok hezky od začátku udělám všechno proto, abych měla šťastné bříško - jak vy píšete tady, v první řadě bych měla asi něco přibrat teda, ať se mimískovi u mě líbí. Od včerejška se snažím dát si fotky, ať nejsem anonymní, ale nejde mi to. Ani adminka mi s tím nepomohla, tak se omlouvám. Ale budu to zkoušet 😉 . Dnes večer mám rande s tchýňušou, jdeme žehlit loňský rok 😨 😕 .. Tak snad se sblížíme 😅 , tenhle rok to fakt beru od základu 😀 !

kacenka24
4. jan 2010

Ahojte, pozdravujem Vás všetky.

Držím nám všetkým tehuľkám zajtra v poradni pršteky. 😵 😵 😵

takyna
4. jan 2010

Kaci dakujem 🙂

aj pozdravujem všetky 🙂

zuzka88
4. jan 2010

Ahojte, dlho som tu nebola, dni mi letia ako keby mali 5 hodin...

Vsetkym vam prajem len dobre do roku 2010 a splnenie najsilnejsich snov 😵 😵 😵 Anjelikom pokoj 😔

Kati, Taky, krasne tyzdniky vam svietia!!!!!! Drzim moc palceky! Mame aj nove tehulky? nemam vas kedy docitat...

Jeeej, tusim Rikuska! gratulujem! este niekto?

Stastne bruska!

zuzka88
4. jan 2010

Raddushka, vitaj medzi nami... Mame ovnako starych anjelikov, ani nam nikto nepovedal dovod... Drzim ti palceky aby ste si nasli k sebe cestu, myslim ze taketo skusenosti sa daju prezit len s niekym, koho milujes a on miluje teba... 😔

takyna
5. jan 2010

Ahojte babule 😵

Kukučkujem na správičku od Lucky 🙂

Už sme doma s poradni máme 7,8 cm, zatial sme ok, klop,klop,klop, 😵

čakám aj na Kacenku , myslím, že aj ona dnes bola na kontrole 😵

kacenka24
5. jan 2010

Čaute babky.

My sme tiež úúúplne zdravučký, klopky,klopky,klopky. 😵
Zároveň sme sa objednali o 2 týždne na morfo UTZ a balím so sebou aj mm, tak som zvedavá, čo povie. 🙂 Dr. sľúbil, že povie, čo sa nám to skrýva v brušku, aj keď ja mám veľmi silného tušáka, čo sme zač. 😀 😀 😀

takyna
5. jan 2010

Kaci super 😵 som zvedava na morfo co vam prezradia 😵 , ale myslim, si ze chlapcek 😉 a kde si sa na morfo objednávala?

kacenka24
5. jan 2010

Taky, morfo robí môj doky a objednala som sa na to nadštandartné aj s partnerom. Máme si priniesť USB kľúč, spraví nám 40 min záznam mimi z bruška. Tak sa tešííííím, budem po večeroch kukať. 🙂
Na 3D už ale nepôjdem, veď aj toto nás bude stáť 25 €.

Ináč aj ja si myslím, že to je chlapčisko. 😅 😉

takyna
5. jan 2010

Som trafila do čierneho 😉 🙂 , ja neviem či neskúusim ULZvuk v Hlohovci , ale mám aj spomienky s pred roka odtial..., tak neviem

kacenka24
5. jan 2010

Taky, kamarátka bola tiež na 3D UTZ v Hlohovci a chválila si. 🙂

A tie spomienky, to poznám, tiež mi príde každú chvíľku myšlienka: tu som bola so svojou Marínkou, toto som s ňou robila... aj preto som zmenila nielen doktora, ale aj prácu ... a keď vidím tému Májové bábätka 2008, akokeby mi nožom pichol do ♥
Dosť bolo smútku, huráááááááá ja som taká šťastná, že som dnes videla naše mimi. 😵 😵 😵