Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

staza
17. jan 2010

Ahojte.

Jeej čo to čítam lucia,blahoželám k mimi prajem veľa zdravíčka a radosti. 😵

Ako Vás tu čítam tehuľky držíte sa to je fajn len tak ďalej 😵 Tie týždne Vám pekne utekajú.

U mňa nič nové preto ani neprispievam zatiaľ ešte papám tablety uvidí sa na druhý mesiac. 😉

zuzka88
17. jan 2010

Citam, ze ma Katuska predbehla so spravickou od Lucky tak sa len pripajam ku gratulacii ostatnym prajem take dobre spravy co najskor!

idem vas precitat

kalja
18. jan 2010

V prvom rade gratulujeeeeeem Lucinke.

Garnelka, ja som používala tie, čo písala aj Skippynka, 5 ks za 4 eurá. A presne tak ako písala, stále tá testovacia čiarka bola taká svetlá, ale bola tam. Na príbalovom letáku však píše, že musí byť rovnako silná, alebo tmavšia ako tá, čo tam už je.

Malý nám zomrel pred zhruba 3 rokmi (13.3), asi rok a pol sme mali pauzu, pretože si to pri malom odnieslo moje srdiečko a ostatné vnútorné orgány. Keď som sa dala do kopy, tak sme mohli začať. Je to už asi rok a pol. Z toho som bola na prefuku, takže tam mi odpadli 3 mesiace. Potom sme experimentovali s clostilbegytom a duphastonom. Ale ako mi tu už kočky písali, keď sa mi pani dr. netrafila do ovulačnej fázy, nič z toho. A asi to aj tak bolo, pretože už po tom surfovaní po internete ohľadom ovulácie, testovaní a sledovaní sa, mám ovuláciu (ak ju mám) koncom cyklu a lieky mi boli nasadené na začiatku, takže ak to je pravda, tam sme odpálili ďalšie 3 mesiace. Potom raz muž služobka, raz ja, a ďalšie asi 4 mesiace sú v prdel.... . Hneď tento mesiac moj manželík je taký chorý, že až, takže znova sa možem s tehotenským testom rozlúčiť. Už som normálne zúfalá, ale ja verím, že to bude v poriadku. Ak to nevyjde na budúci mesiac, posielam manželíka na spermiogram. Dali sme si závazok, že ak to nevyjde do takého leta prirodzenou cestou, ideme to riešiť cez nejakého špecializovaného uja doktora. Dúfam, že sa ti bude merať dobre, a že si prečítaš dobrý výsledok. Možno by nebolo na škodu zohnať také testíky, ako písala skippynka, tie drahšie. Sama by som ich vyskúšala. Držím palce. Bozkávam

renys
18. jan 2010

Ahojky Garneli, moc držim palečky, ať je tento rok pro Tebe šťastný (to přeju všem!!!! 😵 ) a brzy se zadaří 🙂 . Ovulku určitě měř, za to nic nedáš a aspoň uvidíš, jak tělíčko funguje, možná bych i zkusila nějakej ten preparátek na posílení - třeba ten Gynex, ten mi pomohl moc. 🙂

rikuska21
18. jan 2010

Lucinka, super spravicka, vsetko len to naj naj naj, nech mate na zemi vsetci spolu raj, ňBabulky, ja sa citim celkom fajn, dnes som aj trochu porobila , navarila, a nevladzem uz len lezat, som 10 tt a vo stvrtok idem na krv a na sono

Kati, 1:430 to fakt nie su zle vysledky, nechcem zavadzat, ale zda sa mi, ze riziko väcsie je az ked je 1:100 a to vy ste dost daleko., ja idem na tieto testy teraz tak tiez mam trosku obavy,
Chcem sa spytat, brali vam aj moc?? a na co sa mam este pripravit, ja som mala velakrat sono pretoze som krvacala minimalne 15 krat, viem ze to nieje boh vie co, ale nepomozem si, ale nic ine, ani palpacne, ani krv, tak som teraz zvedava

Garny, Kalja, moc vam drzim palecky, a o chvilu budete aj vy tehu

Taky 😀

kacenka24
19. jan 2010

Ahojte.
Včerajšie sono bolo úúúplne super. Aj doktor bol perfektný, tak to bolo o to lepšie. Vždy, keď sa bábo pri UTZ zjaví na obrazovke je to neskutočne krásne. Tie pocity sa nedajú vôbec s ničím porovnať a aj MM bol z toho unesený, niečo také ešte nevidel. 😅 😵
Celé vyšetrenie trvalo cca 45 minút a všetok záznam, čo robil Dr. na monitore nám dal na USB kľúč aj s popisom, čo kedy kontroloval. Venoval sa úplne všetkému a nič nevynechal, pomeral hlavičku, popozeral mozog, nosovú kostičku, ušká, noštek, očičká, krk, nožičky, ručičky, kolienka, tlapičky, spočítal počet prštekov, srdiečko a jeho komory, pery a miechu kvôli rázštepom, obličky, močový mechúrik. Nakoniec nám nechal dlhšie natočenú tváričku a sledovali sme ako bábo otvára ústočka a prehĺta plodovú vodu. 😀 😀 😀
Len pohlavie nevieme, lebo malo po celý čas nožičky pri sebe a nie a nie sa pochváliť, čo vlastne je. 🙂

Potom sme sa s Dr. dlhšie rozprávali o tom, ako "zabrániť" tomu, aby sa nám zopakovalo to, čo pred rokom. No nič nové nepovedal, všetko už vieme. Jediné, čo môžme pre to urobiť je to, že ma bude od toho 24 tt. častejšie sledovať a merať, ani si už nepamätám presne čím, každú odchýlku v krčku.
Ešte večer MM pustil doma záznam a tak sme mali v telke pekný program. 😀
A ešte to najhlavnejšie sme presne v 21+2 a máme 393 gramov, tak sa tešíme. 🙂

Bolo to super a MM dostal k dnešným meninám ten najkrajší darček - bábätko je zdravé a všetko je v poriadku. 😵

Toľko zatiaľ pre dnes odo mňa. 🙂

takyna
19. jan 2010

Ahojte babule, takže sme po Triplle testoch, ale zistili mi , že sa zmenil stav krčka maternice, čiže od zajtra hospitalizácia, 6-dni preliečenie baktérie pred zákrokom a následne zašitie krčka , takže nemocnica na dlhšiu dobu to istí 🙄 😔 . Aj som s tým rátala, aj ma to dosť zaskočilo nakolko som len začiatok 5. mesiaca, bože ochraňuj nás.
Držte sa mi tu, neviem ako zmobilním internet v nemocnici, ak sa mi to podarí napíšem z nej, pá 😵

kacenka24
19. jan 2010

Taky, moja drž sa. Viem, čo Ty aj bábätko prežívate.... 😔 Budem veľa, veľa na Vás myslieť, držkajte sa.

kacenka24
19. jan 2010

Rikuška,
mne sestrička v každej poradni vyšetrí moč, odvážim sa a zmeria tlak. Potom tieto údaje zapíše do tehu knižky a až potom idem k Dr. Keď som krvácala, tak mám v knižke zaznačené tri +++.
Na tých úplne prvých testoch mi brala 6 ampuliek krvi, už si nepamätám presne načo, ale povedala, že už toľko za celé tehu brať nebude.
Nás čaká čoskoro sladká voda, tak mám troška z toho obavu, lebo ja sa ozaj v jedení nekrotím a niektoré kombinácie sú ozaj šialené. 😝

Rikuš, ja som tiež tak krvácala-špinila do toho 16-17tt. A odvtedy mám pokoj (klop, klop, klop). Doktori v nemocke sa vyjadrili, že sa musí iba poriadne uchytiť placenta. A samozrejme kľudový režim dodržiavať do konca tehu.

kalja
19. jan 2010

Milá Takynka, úprimne sa za Teba a Tvoje bábo modlím. Drž sa. Neboj, všetko bude ok. Bozkávam.

skippy7
19. jan 2010

Ahojte,
u mna nič nove, čakam čakam, bud na mrchu alebo na zazrak.... 😕

Kačenka, chcela som sa opytat, to na akom vyšetreni si to bola? to nebol 3D utz? to si sama niekde objednala alebo ta tvoj gyn.poslal??

Takynka,držim velmi velmi palce, neboj, bude to dobre 😵

Tehulky,snažilky držte sa !! pa

kacenka24
19. jan 2010

Skippynka, nie to nebol 3D, lebo ten je veľmi drahý a radšej za to mimi niečo kúpime do výbavičky. 😅

Tento UTZ sa volá MORFOLOGICKÝ a je povinný pre každú ženu, ktorá ho absolvuje v cca 20 tt. Toto bol ten klasický (čierno-biely), ale bolo to aj tak super. Aj teraz MM pozerá a skúmame pohlavie, čo by to mohlo byť. 🙂
Môj Dr. to robí takouto formou, ak teda žena súhlasí a stálo nás to 25 €.

A ináč moc, moc Ti držím palčeky. 🙂 🙂 🙂

skippy7
19. jan 2010

Ahaa, dakujem Kačenka, ja som o tom nepočula, no teraz budem zas o niečo mudrejšia 🙂
Som zvedava, čo sa vam z toho vykluje 😵 😵 😵 ...však za chvilu sa dozviete 😉

Dakujem dam hned vediet keby niečo.... 😵

lenka_66
20. jan 2010

ahojte,
lucinka , pekne sa drzkajte. 😵 😵 😵

kacenka, joooj aj som si zaspominala na svoje usg 😵 ach jooo zlate casy.glukozy som sa tiez bala no celkom fajn bolo

taky neboj trosku polezkas a bude fajn

skipy , na ziadnu mrchu necakas to len ona svina hnusna pride bez pozvanky.

3D-moze sa robit aj morfologicky.ja som stale chodila iba tam.moj obvodak mi dal vymeny listok a platila som v 12tt 7e a v 20tt 23e.merania sa robia v tom cierno-bielom ale potom prepne na 3d a pekne vidno aj foto nam dali.myslim ze vas obvodak by vam koli predchadzajucim problemom mohol dat ten vymeny listok.bez listku je to sakra drahe.a je potom este komercny 3D cca70e tam zas je iba 3d obraz a dostanete nahravku aj foto.

este morfo sa poklada za povinny no mozes odmietnut ak si presvedcena ze to babo chces aj s vadami.

lenka_66
20. jan 2010

myslela som ze do specializovaneho prenatalneho centra na 3d.lebo maju ho viaceri no na sk je iba 5 dr. co maju atestaciu na to. www.3dultrazvuk.sk

rikuska21
21. jan 2010

ahojte babulky

my sme boli dnes na krvi 1krat, brala mi iba tri ampulky, ziaden moc ani tlak, bola som prekvapena ale co uz.na sono chodim kazde dva tyzdne. Nasa fazulka sa ma k svetu, je dokonca väcsia ako by mala byt, dnes som 9+5 a fazulka je 10+1 a ma 3,1cm. o dva tyzdne ideme na nejaky screeningovy ultrazvuk, ani neviem co to je,a snad aj po tehu knizku.
Je to zvôastne lebo podla mudrych knih, by malo byt babusko velke uz aspon 5 cm, tak neviem ako to vlastne ma byt.
Ja uz nekrvacam a dokonca ani nespinim. Ale nechcem to zakriknut.

Kacenka, gratulujeme velmi z dobrym spravickam, len nech to je takto az dkonca.
Taky, aj moja mamina to ma za sebou a ja som tu , velmi sa budem za teba modlita a aj za babusko.

Leni ako maminka, verim, ze si vela neoddychnes, ale to si chcela no nie???
Luci, drzkajte saa aj Skippy, snad uz teraz mrcha nepride

lenka_66
21. jan 2010

rikus , ano to som chcela ale nestazujem sa.abo som sa?
pozri si tu stranku co som dala vyssie , je to tam pekne rozpisane.este dost podstatny detail.beru sa vysledky krv+usg .no musi byt zadany presne tt.to co ukaze usg a nie podla mrchy inac budu vysledky skreslene.ja som tak mala a kamoska geneticka mi dala opakovane spravit a hned bolo lepsie.z rizika 1:250(tusim)
na 1:33000.a to len preto lebo bol zadany tt o 2 dni iny.

drzim palce vsetkym

dadisek
22. jan 2010

Lucinko moc gratuluju k chlapečkovi a přeju vám jen to nej nej do života.

Taky budu na tebe moc myslet a držet ti pěsti, aby to všechno bylo v pořádku.

Rikus určitě všechno bude v pořádku, budu držet pěsti.

rikuska21
23. jan 2010

ahojte bybulky, ako sa mi mate, ???
my sa mame fajn, momentalne som z fazulky presla na kozmonauta, lebo kes som bola vo stvrtok na sone, tak maval rukami ako na mesiaci.

Dadisek, j asom nenasla tu temu srpen/august, ak mozes posli mi link, lebo nie som v ziadnej inej teme iba tu s vami,

Taky ak sa da, daj vediet ako sa vam dari, modlime sa aby bolo vsetko v poriadku
Kati , Lucka krasne sobotne prezitie 😉

dadisek
24. jan 2010
rikuska21
24. jan 2010

Leni pozrela som si to, tak snad budeme mat vsetko v poriadku toho 5.2. ani nebudem rozmyslat, ci nahodou

prajem Vam vsetkym peknu nedelu

takyna
24. jan 2010

Baby pozdravujem, stále sme v nemocke nič s nami nerobia, lebo máme CRP zvýšené, a mikózu v pošve 😖 , som na magnezku do žili, net mám len taký o ničom tak len tak na rýchlo sa hlásim, cez týždeň ak sa upravia výsledky, tak by ma mali šiť, ozvem sa , pozdravujem všetučky, ďakujem, že na nás myslíte, ja na vás tiež veľmi 😵 😵 😵 😵 😵

rikuska21
24. jan 2010

takyvelmi na teba a babusko myslim, vysledky sa upravia a potom uz bude dobre. Aj moja mamina bola so mnou sita a vsetko bolo v poriadku, bude dobre, drzim palec velmi, A v ktorej nemocke lezis???,

garnelia
24. jan 2010

Ahojte babulky,

Lucinka,
gratulujeeem!!! 😵 😵 😵 Som tak rada,ze sa máte dobre,prajem vám vela stastia,zdravia a lásky!!!
Teším sa až nám napíses! 🙂

Takynka,
myslím na vás a držím palce!Všetko dobre dopadne uvidís,si v dobrych rukach!Budem sa modlit za vas!

Rikus,
kiez by si mala pravdu s tym tehulkovanim 🙂,no zatial sa nevzdavame a snad sa tento rok dockame aj my 😉

Kacenka,
super ze je babatko zdrave a ze je vsetko v poriadku! 😵
Velakrat si predstavujem,ako ideme domov s babatkom z nemocky a davam ho do rúk mojmu manzelovi...
chcela by som to zazit... vidiet tú radost v jeho ociach...

garnelia
24. jan 2010

Kalja a Skippynka,snažilky moje,
tak ja som si kúpila tie lacnejsie ovu testiky(woman secret) pre zaciatok a potom uvidim...(nukala mi aj od ineho vyrobcu za 16 Eur)
Teraz mi konci mrska a od zajtra zacinat merat.Chcem sa zaregistrovat na Wunschkinder.A este som vymyslela ze si kúpim Femigard(uz mam objednany) a pijem denne 2x Gynastan...a verím 🙂
Skippy,ako u teba tento mesiac?Drziiim palceee! 😉

Kalja,
je mi to luto a viem,co prezivas aj ked ja som mala tie potraty v rannych stadiach tehu.Tiez som sa dlho davala dokopy po mimomaternicovom a ked som presla vysetreniami a vsetko sa zdalo byt v poriadku(teda relativne,lebo mam trombofiliu),mohli sme sa zacat snazit,ochorel manzel.Bol na infuzkach.Manzel mal ist na spermiogram,ale povedali ze kvoli liekom aj tak vyjdu zle vysledky.Mam pocit,ze sa nam vobec nedari(pri predchadzajucich tehotenstvach som otehotnela max.druhy mesiac).Tiez sme si povedali,ze az sa nam do leta nezadari,navstivime niektore z centier ar.
Ja ale dúfam,ze tento rok sa nam to podari,prajem vam vela stastia,lubkajte sa! 😉 😵

Stazka,
drzim palce!

skippy7
25. jan 2010

Ahojte všetky!

tehulkam prajem všetko len to naj,nech sa mate vy a vaše babulko dobre 😵 😵 😵

A my snažilky....Garnelka....u mna nič nove 😖 , tak straaašne som dufala a nič, mrcha mrchovata dorazila,stratila som všetky iluzie, mam z toho dost depku. Neviem,či si mam ešte kupovat tie ovu testy,lebo aj tak su mi nanič.Ovulka je-a prd z toho. Ja fakt neviem,kde je pes zakopany.Jedine,čo ma napada,že mm bol akurat po chorobe a antibiotikach a jeho žubrienky boli asi taketo 😝 🙄 .Tiež rozmyšlam, že či ho opat nepošlem na spermiogram, bol pred 2 rokmi a bolo to ok, tak neviem,či sa to može zmenit.A tvoj mužik už bol?? Aj ja mam trombofiliu.Ja som zaregistrovana na FF,ale neviem,či je to take 100%-čo to tam vyznači....
Tak, Garnelka, držme si palce!!! 😉 😵

kacenka24
25. jan 2010

Ahojte babuľky.

Ja teraz ani nepíšem, lebo naša Marínka by včera mala jeden rôčik a akosi to celé prežívam znova. A už 1. februára bol z nej anjelik. 😔 😔 😔

skippy7
25. jan 2010

Kačenka, chapem samozrejme 😔 😔 😔 .....to su tie naše smutne vyročia.....žial, ja si to budem pripominat vždy na svoje narodeniny ☹ ☹ ☹

kacenka24
25. jan 2010

Hmmm, Paulínka... to je dosť smutné. 😔

Pozerala som Tvoj zostup 😖 ... no nič, hor sa do ďalšieho cyklu. Držím palčeky. 🙂

Pozdravujem všetky snažilky. 🙂

lucia_b
27. jan 2010

Ahojte dievcata, tak sa mi podarilo dostat na internet. Chcem sa vam hned na zaciatku vsetkym podakovat, ze ste pri mne stali od zaciatku, ktory bol tak neskutocne smutny a tazky az do sameho konca. Cele tehotenstvo som prezivala v obrovskom strachu a najma vdaka vam som to ustala a teraz sa tesime z prekrasneho chlapceka - Samuelka. Jeho prichod na svet bol pre mna najkrajsim okamihom v mojom zivote, tu radost neviem slovami opisat. Ked stiahnem foto tak zopar z nich vlozim do albumu, len zatial akosi nestiham 😅

Takynka, velmi na teba myslim, ja som stravila v nemocnici 7 tyzdnov a nebolo to veru lahke. Ale vsetko sa nastastie vcas odsledovalo a dietatko nam zachranili. Verim, ze aj to tvoje bude po zositi v bezpeci a vydrzi v brusku co najdlhsie. Budeme sa za teba modlit.

Garnelka a vsetky ostatne snazilky, aj na vas myslim a verim, ze tento rok sa spolocne budeme tesit z vasho uspesneho tehulkovania.

A tehulky, drzim palceky, aby babatka dobre prosperovali a mohli ste sa tesit z kazdeho okamihu, kopanceka a nakoniec zo samotneho babatka.