Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

skippy7
4. apr 2010

Ahoj Denne....ja som stale na FF, ale už nemeriam teplotu, už ma to prestalo baviť,som rezignovala.....
a vdaka...aj tebe ešte pekne sviatky 😵

kell
4. apr 2010

Ahoj holky!
Přeju hezké svátky.
Příští týden vyrážíme s manžou směr Praha - na imunologii do Podolí, tak doufám, že se snad něco konečně pohne. Ikdyž, nevím no, prednison jsem teď posledně brala skoro 3 měsíce a bylo to stejně naprd. Už jsem fakt pesimistická a nedokážu se toho zbavit. Všichni do mě pořád hučí ať myslím pozitivně, ale copak to po tom všem jde?!
Až se vrátíme, tak písnu, co jsem se dozvěděla nového!!!

Těhulky a snažilky držte se a mějte se moc krásně!

kell
4. apr 2010

Skippy: já už jsem taky přestala měřit ze stejného důvodu jako Ty 😀

katika125
4. apr 2010

ahojte všetky. Som tu po prvýkrát. My sa s manželom snažíme o bábo 3roky. V utorok mám ísť prvýkrát na insemináciu. Dúfam že to dobre dopadne. Držím Vám všetkým palce aj tehulkám aj snažilkám.

takyna
8. apr 2010

Ahojte babule 🙂

Katika aj tebe držíme palce 😵

Dnes sme konečne začali 28tt tak dúfam, že sa trošku upokojím, zatiaľ sme zavretý, klop,klop,klop, našli mi bielkovinu v moči, dal mi doktor také jednorázové ATB na močový mechúr, a ešte mi bral kultivácie z pošvy, ale inak zatiaľ nejaké svrbenie necítim, statočne priberám, blížim sa míľovým krokom k trojcifernému číslu 😖 😀 , bruško už je riadne, malá občas kope ako futbalistka, ale som rada, že sa hmýri 🙂 , ďalšiu kontrolu máme až 20 apríla, tak dúfam, že nás nič skorej neprekvapí

Držím palce našim snažilkám a ozvite sa ...............pozdravujem všetky, mamule, snažilky, tehulky, a želám krásny dník 😵

lenka_66
8. apr 2010

kati , vitaj a drzim palce.

taky, jooj pekne ti tam svieti ze 28tt.sak to uz pomaly .....

snazilky , drzim palce

rikuska21
9. apr 2010

Ahojte babulky,

ja mam myslienky mpomentalne pri prerabke bytu, takze mam lepsie obdobie, iba ked je mazel na nocnej si vsetko znovu uvedomim a prichytim sa ako si hladkam brusko, ktore tam uz nemam. Velmi , velmi mi je smutno za babatkom, a nemyslim na to co bude a ci vobec niekedy este bude....

myslim na vas,

taky drzim palce aby si sa skoro vyliecila a nech uz si uplne kludna, mas to za par , 😀

Kel, Skipy., mozno vam to trosku pomoze ak ste prestali merat bt a mate menej na mysli ohladom babatka
krasny vikend

lenka_66
9. apr 2010

rikus, neboj bude tam na 10000000000000000000% 😉

denne73
10. apr 2010

Ahojte. Skippy uplne to pusť z hlavy tak ako ja a uvidíš zadarí sa nám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

staza
13. apr 2010

Ahojte.
Snažilky,tehuľky,maminky ako sa Vám darí?nejak to tu viazne.
U mňa nič nové zatiaľ ešte máme pauzu a o mesiac asi skúsime Brno.
Držte sa 😉

garnelia
18. apr 2010

Ahojte babulky,

velmi dávno som tu nebola,musela som sa odmlcat od konika,pretože sa nám nedarí a som z toho velmi smutná.V robote tiez o nicom,ale to asi nikde nie je v dnesnej dobe ruzové.Budeme musiet ist do niektoreho centra...stale to odkladam,skusam vselico mozné,mysliet na to a nemysliet,nestresovat sa,brat "vselieky",pit cajiky...a nic.

Baby co mate skusenosti,laparke sa asi nevyhnem,že?Ked sa zistí,ze mám priechodny vajickovod(ja mam uz len jeden),nenavrhne sa IVF hned alebo je to individualne?

Kell,
mysliet pozitivne po tak dlhej dobe nezdaru je velmi tazke,viem co prezivas...ako bolo v Prahe?Máte uz vysledky?

Rikuska,
moja som rada ze ti je uz trosku lepsie,posielam ti objatie! 🙂

Takynka,
prajem vsetko dobre tebe aj babatku,drzte sa,dufam ze je mocovy mechur uz v poriadku!

Lenka,
ako sa mate?Marek uz je v poriadku?Citala som ta naposledy ked ste sa chystali na vysetrenie...

Kati,
vitam ta a drzím palce!

Stazka,
Brno kazdy chvali a mame tu nasu Takynku 😵 ,tiez boli v Brne
Zaujimalo by ma,co stoji ten soft cyklus...
Ty si uz vycerpala 3 hradene cykly u nas na Slovensku?

Skippy,
ako sa mas,co noveho?

Pozdravujem vsetky tehulky,maminky a snazilky,nech sa vám darí! 😉

takyna
18. apr 2010

Ahojte babule 🙂

Pozdravujem vás všetky a ďakujem vám , že na nás myslíte 🙂

Garnelia ja by som nesla na laparrku, skor skus IVF napr. aj v Brne, nas to vyslo s pozhananim liekov na nete do 45 000Sk este vtedy v SK, a ked mas hradeny cyklus z poistovne vyjde ta to tak isto, ak nie viac
ale to je na tvojom samozrejme rozhodnuti, drzim vam vsetkym palce a myslim na vas 😵

denne73
18. apr 2010

Ahojte.

dilema
19. apr 2010

Ahojte,

kukam obcas, len som dost zaneprazdnena v praci a tiez sa nechcem stresovat...este som sa rozhodla, ze so snazenim trosku pockam...asi si to nechame na leto, na dovolenku...a uvidime...ja som zatial nastastie s otehotnenim problem nemala, len s udrzanim babatka, to je uz velky problem, hmm...ale hematolog mi vlial nadej, tak som sa upokojila a skusime v lete... drzte sa zienky...

kell
20. apr 2010

Ahojky holky.
Tak výsledky z Prahy budou cca do třech týdnů. Týden z toho nekonečného čekání už mám za sebou! Jinak musím říct, že přístup sestřiček a pana Dr. Madara byl naprosto úžasný. Je to velice empatický člověk. Zatím ze všech lékařů s kterými jsem se setkala vypadal, že ví čím si procházím. Neustále mě uklidňoval, že příště už to vydržím až do 40tt. Kéž by měl pravdu. Dva dny po rozhovoru jsem tomu věřila i já, ale potom jsem zase propadla zoufalství. Ach jo.

Dilema: jsem na tom úplně stejně jako Ty. Taky otěhotním hned, ale udžet to je nadlidský výkon. Co Ti zjistili na hematologii? Já mám MTHFR C677T homozygot a ještě GP1a hetero, ale nikdo se mnou nechce řešit injekce dříve než v 8tt, do kterého jsem se bohužel ještě nikdy nedostala.

Garneli: Dovedu si představit jak moc už z toho musíš být psychicky vyčerpaná. Já teda jsem. Nemyslet nato nejde, ikdyž se snaží člověk sebe víc. Musíme doufat, že to štěstí jednou sedne i na nás!!! Držím palce ať je to co nejdříve. 😉

dilema
20. apr 2010

Ahojte 🙂

kell...na hemato mi zistili len A1298c heterozygot, nic viac..ale dala som si robit este raz vysetrenie uplne inde a tie vysledky este nemam...ale doktor povedal, ze bez ohladu na vysledky, vzhladom na straty nasadime hned injekcie ako zistim ze som tehotna... som citala aj nazor nejakeho porodnika tam od vas z Prahy, ze akonahle sa akakolvek mutacia vyskytne a vieme, zeby to mohol byt problem, preco to neriesit minimalne anopyrinom ak nie injekcie...tak tak...ale ty si bola este v prahe, tak uvidis ako ti to tam dopadne...drzim palce...
Vela sil prajem vsetkym...

lenka_66
21. apr 2010

ahojte , nie je niektora Sastin-Straze?

paula58
24. apr 2010

ahojte baby som nova v tejto teme chcem sa opytat ako ten potrat vyzera ked potratis?ja uz jedno dietatko mam a snazime sa o druhe ajtest mi vysiel ze som tehotna ale mam strach teraz som zacala mat menstruaciu tak neviem co si o tom mam mysliet ci je to potrat?v pondelk som objednana ku dr 😒 dakujem za skore odpovede

skippy7
24. apr 2010
paula58
24. apr 2010

dakujem pekne 🙂

skippy7
30. apr 2010

Dievčata, nejako to tu vymrelo, čo to čo to.....
Katka, Takyna.....vy už to mate za par......ako sa mate? všetko ok?
Snažilky, nič nove?
Pozdravujem všetky......ozvite sa

denne73
30. apr 2010

Ahojki skippy nie nevymrelo. 😉

soni1
30. apr 2010

Ahojte, baby točenie hlavy, taká nevoľnosť tiež môže byť jeden z tehu príznakov?

denne73
30. apr 2010

Áno môže, ale môže to byť aj zmena tlaku

soni1
30. apr 2010

Ale toto som ešte nikdy predtým nemala a trápi ma to už dva týždne. Test som si nerobila, menzes mám mať teraz v nedeľu. Ale stále mám silné bolesti v podbrušku ako na menzes.

kell
30. apr 2010

Hm.... Soni, že by? Já je čekám taky v neděli, ale u mě 100% dorazí.

Taky čekám na výsledky z imunolky z Prahy. Ve čtvrtek to byly 3 týdny, tak snad už příští týden dojdou, je to teda napínání 😀 😀 😀 Pak hurá na gyn a snad už to na pošesté výjde.

denne73
1. máj 2010

Ahoj soni tak počkaj do nedele a uvidíš ak mrcha bude meškať tak si testni hm??

kacenka24
1. máj 2010

Ahojte.
My ešte držíme pokope a radi by sme minimálne 2 týždne potiahli. V utorok som bola na poslednej poradni, tak som už na špičku prsta otvorená, tak sa snažím ešte viac oddychovať. Od budúceho týždňa chodím už každý týždeň k svojmu Dr., ktorý nás bude mať pri pôrode na monitor, tak sa teším zasa na niečo nové. 🙂 Termín pôrodu nám stále zostáva, uvidím koľko malá pribrala od 32 tt., keď pôjdeme najbližšie na UTZ.

Tu je tak krásne všetko zakvitnuté sa nemôžem po tej dlhokááánskej zime toho pohľadu a vôní nabažiť.
Ináč manžel má 18. mája narodeniny a 22. mája má meniny Júlia, tak som zvedavá kedy sa vypýta chrústik na svet. Práve ju šťučká, tak mi pekne nadskakuje bruško. 😵 😵 😵

Pozdravujem Vás, držkajte sa. 🙂

lenka_66
2. máj 2010

zdravim ,
no ja este ako tak stiham citat (sak zas toho vela nepisete )ale s pisanim je to uz dost tazko .
marek je inac strany lenivec .pretacat sa vie ale nebude sak naco.zacne vrieskat a mama otoci . 😠 keby som doniesla putace z las vegas a dala pred neho tak ich okasle.aj pekne povie mama ale len vtedy ked je nervozny . 😝 minule som s nim bola v nakupnom centre sedel v kociku a chcel na ruky.kedze som nejavila zaujem lebo som cakala na vytah tak na cele NC zvrieskol mamaaaaaaaaaaa az sa kazdy otocil .no nezprie v sebe znamenie leva .u 😀 z teraz sa bojim puerty.
😔

kacenka , no pekne tahas

babulky dtrze sa krasne a stastne bruska 😉

rikuska21
4. máj 2010

ahojte babulky, po velmi dlhom case som sem zavitala, ale iba aby som si vas precitala

Kacenka, este sa pekne drzte pokope ako sama pises aspon 2 tyzdne, je to neuveritelne, ako to rychôlo pre mna preslo a uz bude na svete babusko tvoje

Garnie, ja by som zase na laparku urcite sla, je to najlepsia diagnistika, uvidia apovedia ako to tam mas , ci nie su zrasty, endometrioza alebo kde je problem, je to len velmi kratky zakrok

Taky , ako sa ti dari a babusku som zvedava???

Leni, len si mareka uzivaj este bude horsie, neboj ako sama pises, puberta len pride

Kell, ty uz si 5 krat potratila????alebo som to nespravne pochopila??
Ja sa snazim o babusko siedmy rok raz sa podarilo no a ako viete v 5 mesiaci zomrelo, viem ako a co prezivate, ked to nejde,
drzim vam kazdej palce a do skoreho pismenkovania