Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

zuzka88
15. jún 2009

Tak to je dobre, dufam, ze aj sono dopadne dobre! V tych liekoch sa ani ja vobec nevyznam, nastastie som zatila nic take nemusela uzivat.. Znie to ako nieco na podporu tehu, nie?

wolfskinka
15. jún 2009

ahojte

garnelia kupila .. su v albumiku, kupila som 2 pary a rozdala som ich pre stastie babam z heliku na stretku co chodime si spolu sadnut ...

zuzaka88 dakujem aj za vsetky babenky ... nech sa nam vsetkym uz konecne zadari zdrave babetko

zuzka88
15. jún 2009

inka vseky leiky su na nobel.sk, letaky k nim..
a prave som ten nazov zachytila v temach, ze liecba clostilbegitom tak skusme pokukat 😉

wolfskinka
15. jún 2009

kacenka clostilbegyt je na stimulaciu vajecnikov .... nastimuluje ti vajecniky tak, ze sa ti miesto jedneho vajicka vytvori viac vajicok a tym zvysi sancu otehotniet ... a clostil sa uziva 3.-7.dc a potom cca 14.dc sa picha pregnyl a 36 hodin po pichnuti pregnylu dostanes ovulaciu ... takze drzim palce

inac je tu temicka najdi si Liecba clostilbegytom a tam sa dozvies viac

kacenka24
15. jún 2009

Wolfi, dúfam, že bude stačiť užívať len ten clostilbegyt a žiadne injekcie si pichať nebudem musieť ...

zuzka88
15. jún 2009

Kati, drzim ti uz teraz palce! ja som to pochopila, ze to je cele dajaka kura ale sak co by sme neurobili pre nase deticky, nie?

kacenka24
15. jún 2009

Zuzi, myslíš kúra? Nie, to je liečba na stimulovanie vaječníkov, aby som dostala ovuláciu. 😎

zuzka88
15. jún 2009

Hej-hej, kúra 🙂 Takže ovulka nedošla... tak toto určite zafunguje

wolfskinka
16. jún 2009

kacenka pro clostilbegyte sa picha len jedna injekcia 14.den cyklu do zadku Pregnyl ...

injekcie do brucha sa pichaju do brucha az pri umelom a nie je to ziadna slast ... ale da sa to vydrzat cca 50 injekcii do brucha ... to nie je az tak vela ze by sa to nedalo vydrzat

drzim ti palce aby sa ti to podarilo s clostikom a umele ta z dialky obislo, mne sa dnes nadranom snivalo ze nam ani to tretie nevyslo ...

lenka_66
16. jún 2009

zuzka, co uz spravi clovek zo zavistou.
ak si s ,,kolegynou" tak maj stale nieco na sebe prekrizene( nohy pod stolom, ruky abo palce).tym uzatvaras svoje bio pole a odrazas zlu energiu.

zuzka88
16. jún 2009

Dakujem Leni, dufam, ze tu osobu uz nikdy nestretnem, som doma na PN a teda riadne sa jej budem vyhybat, asi by som ju musela ovracat, ked by som ju zbadala 😖

Wofskinka, take sny si vobec nesmies pripustat, prave naopak to bude, uvidis!!!! Virusiky 😵 😵 😵 !!!

wolfskinka
16. jún 2009

zuzka dakujem .... no bodaj by si mala pravdu, aj ked by som sa tomu umelemu najradsej vyhla ... dnes mam 30dc a nic .. ale to nic neznamena u mna sa cykly hybu aj 35 dni ako sa trafi takze zatial si este hlavu nelamem

zuzka88
16. jún 2009

ja som nikdy nepricuchla k problemu s otehotnenim, zatila, klop-klop-klop, tak sa mi tazko vzit co prezivas ale viem si oredstavit tie pocity, moc-moc-najviac ti drzim palce 😉 uvidis, trosku sme to tu zavirili tak sa tu postupne urcite vsetky nakazite 🙂
A bohvie co je s Luci, ako sa ma...

wolfskinka
16. jún 2009

zuzka no najviac si to zasluzi kacenka, takyna ... a vsetky ostatne ktorym babetka zomreli, ja som sice 2x potratila ale len hned v zaciatku tehotenstva tak to sice bolelo ale nie tak ako ked drzis na rukach svoje dietatko a o par hodin zomrie .. to by som asi skoncila na psychiatrii a preto ich obdivujem ze su take silne

no a v poslednej rade si to zasluzim uz aj ja ... ved uvidime ci sa ten hore nado mnou konecne zlutuje

takyna
16. jún 2009

Ahojte žienky "šťastné brušká"

Mala som takú psychickú odmlku...,ak sa rozmrazíme tak v pondelok by mal byť KET 😵

Wolfi tebe to v prvom rade prajem, ty si také naše pozitívne slniečko 😵 😵 😵 😵 😵

pozdravujem všetky a posielam .....CMUK 😵

wolfskinka
16. jún 2009

taky ja a slniecko a na taku hovadinu si ako prisla ... ved ja uz v poslednej dobe sa ani usmiat neviem ... som stale zamracena a permanentne nasrata ... co chytim sa s prepacenim za vyraz poserie ... vo stvrtok idem na kontrolny odber krvi na tu boreliozu, tak dufam, ze to bude ok a budem moct zacat to umele

teda ak by to nahodou tento mesiac nevyslo tak chcem ist s taky do toho naraz 😵

zuzka88
16. jún 2009

wolfi, vsetky si to zasluzime, ja som rpisla o babo v 20tt a sice som ho ani nevidela ale odisiel s nim aj kus mojho srdiecka, tak ako aj tebe aj katke, aj taky aj vsetkym...
Ale na to uz nesmieme mysliet, ved stastne bruska!

Taky, drzim ti palce a jedno objatie pre stastie

takyna
16. jún 2009

Wolfi na tebe je ten "náser" najzladší , hlavne ako si vieš od srdca uliať 😀

neboj sa borela bude dávno fuč 😉

takyna
16. jún 2009

Zuzka ďakujem 🙂 , pozerám , že to bude malí pindík 😵 , super, aj meno už máte vymyslené?

wolfskinka
16. jún 2009

zuzka ved to .... zase jedno hnusne slovo ktore uz z celej duse nenavidim .... "uvidime"

taky ako si to myslela ze si viem od srdca uliat ... to som dost dobre nepochopila, hlavne ze mi dnes v IQ teste vyslo 150 ze genius ...

zuzka88
16. jún 2009

ďakujem po tatinovi, Ľubor-ko, pekné netradičné a slovenské meno, aspoň nemusím špekulovať 😉

takyna
16. jún 2009

wolfi akože ponadávať 🙂 😉

po ocíkovi sme aj my dali

wolfskinka
16. jún 2009

zuzka hej pekne netradicne

no my sme mali liviu, ale kedze svagrina bude mat asi pravdepodobne liviu... lebo moj odhad ze bude mat dievca zatial sa mi to vzdy naplnalo ....

ale nakoniec sme skoncili dievca Nela alebo Patricia a chlapec Denis, Adam, Patrik ...

zuzka88
16. jún 2009

baba by bola Ema, je to skrizenie mena mojej sovkry a mamy, jedna je Eva, druha Emilia, tak vnucka bude Ema 🙂
Livia je tiez pekne... myslis, ze vam ho slohnu? netreba nikdy prezradit, ze co planujete
Mne sa este paci Šimon, Matus, Lukáš, Nina, Alex - pre babu aj pre chalanka 🙂

zuzka88
16. jún 2009

Prave mi prisiel ten doppler ultrazvuk, volala mi sestra, ale kedze uz byvam mimo domu, musim cakat kym mi ho prinesu! Takze neplatim ani DPH a vecer ho konecne skusim tak vam hned napisem 🙂

takyna
16. jún 2009

Zuzík pekné mená, aj dievčatko ešte bude 😉 , som zvedavá čo napíšeš na ten ultrazvuk, možno potom skúsime aj my 😉 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

co je to ten dopler ultrazvuk ?

zuzka88
16. jún 2009

http://www.contecmed.com/cart/product_show.asp?...

tento máme a je super!!! vieš cez to počúvať tlkot detského srdiečka ešte v brušku 🙂

tak sa mi to podarilo, po desiatich minutach zufalstva som nasla srdecko! musela som sa natriet lubrikacnym gelom 😀 chvilocku tlklo a potom sa pohmiril a bolo fuc... potom som ho este raz nasla a uz som mu dala pokoj...skusim este v posteli! Som stastna ako blcha, ze to funguje, uz sa mi bude lahsie zaspavat

takyna
17. jún 2009

Zuzička to je super 🙂 , tak si môžeš v klude užívať krásy tehotenstva 🤐

takyna
17. jún 2009

😵 tento smajlík som chcela poslať, 😵