Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

skippy7
7. sep 2009

Tak to už by bola aka haluz,keby aj tvojmu mužovi vyšli paprade 😀 .Ja ked som vtedy uvidela konečne paprade,budila som muža o 1h v noci s tym,že vidim paprade a nech sa teda vzchopi 😀 😀 😀 ...tak to by bolo super, keby ta ten mikroskop neklamal a mala by si fakt ovulku,a aj zužitkovanu ovulku,a ešte aj plodnu 🙂 ,to by bolo uplne najsuper....držim palce!!!

rikuska21
8. sep 2009

Baby ja vam drzim palce tiez s vasimi papradami, ja som to mala tiez ten mikroskop, ale mne nikdy neukazal, ci ovulujem, 7 mesiacov som mala anovulacnych,

ako sa vam, dari, ja dnes cakam na tlefonat z ferticentra kolko mam mrazacikov a uz som na slucku, este nevolali..pekny dnik

takyna
8. sep 2009

Ahojte kočky 🙂

Vidim, že sa tu spapradieva 😉 to je fajn, Rikus ani mne sa nikdy žiadne papradie neukázalo, ale plula som na dlaň postivo 😀 , normálne ako starý chlap, Rikus daj vedieť kolko je mrazácikov, ako OHSS? prešlo to?

Poctivo vás čítam, ale pri mojom pracovnom tempe nejako nestíhačky, dnes konečne som schopná aj napísať, a neodbiehať pri tom od notebooka 🙂

rikuska21
8. sep 2009

Este stale neviem volala som dva krat, ale vzdy ma prepojili, a bolo vzdy obsadene na embriologicku, je to na zblaznenie, idem volat znovu

takyna
8. sep 2009

Držím palce 😵

lucia_b
8. sep 2009

Ahojte dievcata, srdecne vas vsetky pozdravujem po dlho ocakavanej dovolenke. Joooj, bolo vyborne, ani sme netusili, ako velmi sme ju potrebovali. A vcera vecer sme boli aj na poradni, zo stresu som mala tlak 140/90, ale nastastie malicke je v poriadku, stale sme o 2 tt mensi, ale to uz budeme vraj az do konca. Tak som opat spokojnejsia 🙂

kacenka24
8. sep 2009

Ahojte dievčatká.
Lucinka, som rada, že si sa ozvala a že bolo fajnučko. Teším sa, že je všetko v poriadku. 🙂 Luci, tak už si 20 tt a Zuzka ani nehovorím, veď len toť jej svietila v pase 18. 😉

Ináč ja tomu mikroskopu už vôbec neverím, včera nakoniec po absolútnom zaschnutí ukázal aj môjmu manželíčkovi krásne a jasné papradie. 😲 😀 😝 Také ani ja nemám. 🙄

Ináč včera som bola 17 DC a robila som si ovu test. Bola tam slabulilinká čiarka, ale bola tam. Dnes som zasa v tom istom čase urobila ďalší a už bol čistý ako ľalia. No podľa BT, žiadna ovu nebola.

rikuska21
9. sep 2009

Kacenka, priznam sa ze ja by som sa na nieco take uz nedala, meranie, nervy a ,,,,,,,,stale sa tvrdi, ze ci sa clovek viacej sleduje, tak je to na nic, psychika tu zohrava bohuzial tu najväcsiu rolu, ci chceme alebo nie, preco zeny vzdy otehotnia ked sa na to po rokoch vykaslu alebo ked si podaju ziadost na adopciu???? je to fakt o tom.len na druhej strane viem, ale je to strasne tazke, nemysliet a nepozorovat sa. Ja sama to robim a dufam, ze pride den ked prestanem a necham to na prirodu.

Mne tiez meranie bt urobilo zo zivota peklo, nevyspala som sa a kazdy mesiac som mala neryv ze neovulujem, ,,,prajem ti pevne nervy Kati len sa tomu nepoddaj..

lucia_b
9. sep 2009

Kacenka, verim, ze coskoro ovu cykly nabehnu, nebojkaj 😉 No a pravdou je, ze hoci mi v pase ukazuje, ze som 20tt, mala by som byt 19+1tt a zial podla utz sme len 17+1tt. A najspolahlivejsi je prave utz. Ale nevadi, ved my dorastieme 🙂

kacenka24
9. sep 2009

Luci, veď aj ja tomu pevne verím. 😵

Áno Rikuš, je to tak ako píšeš. Psychika zohráva pri otehu obrovskú úlohu. Poddať sa tomu nepoddávam, momentálne som vo fáze zisťovania ako moje telo funguje. 🙂 A baví ma to ... zatiaľ.

skippy7
9. sep 2009

Lucka, mojej kamoške ked bola tehu,tak jej tiež povedali,že babatko je menšie ako by malo byt, ale potom pekne dorastlo,takže sa neboj, všetko bude ok 🙂

Rikuška, ako to dopadlo vo Ferticente?

Kačenka, ja tiež teraz budem zistovat,ako moje telo funguje,aj ked sa ešte nemožme snažit, tak snad to nebudem zistovat prilis dlho 🙂

rikuska21
9. sep 2009

Kati, to je dobre ze ta to bavi, ak to bude zataz, tak kasli na to

mam dvoch silnych mrazacikov a jedneho slabeho, takze troch dokopy a tesim sa , je to lepsie ako nic

diapozitiv01
9. sep 2009

Ahojte,
my sa este zatial nesnazime ale za par mesiacikov zacneme. Teraz este nemozeme lebo mi len na buduci tyzden konci sestonedelie a k tomu som rodila cisarskym. Bohuzial nas Maximilianko zomrel na 4 den na vrodenu srdcovu chybu, takze aj mi mame svojho Anjelika 😔.

kacenka24
10. sep 2009

Dobré ránko, ženičky. Ja mám dnes prvé dve hodiny voľné, tak som prišla takto zrána nakuknúť, čo máme nové. 😉

Jéééj Riki, to je super správička, že máš 3 bojovníčkov. Budem silno držať palčeky. 🙂 😵
Skippy, to je super a veľmi dobre, že si sa rozhodla spoznávať taje svojho tela. 🙂

Diapozitiv, je mi to veľmi ľúto. 😔 Ja som tiež rodila cisárskym, no nemala som žiadne komplikácie a tak sme sa už po 2 mesiacoch nechali tomu voľný priebeh. Dr. mi ešte v nemocke hovorili, že vyčkať pol roka a viac. No a ono sa to zariadilo vlastne už tak, že som po pôrode 8 mesiacov.

Tento mesiac to u mňa vyzerá nádejne, ovu nakoniec prišla, prvýkrát po pôrode. 😵 Len nechcem byť sklamaná, tak len kdesi v kútiku srdiečka cítim maličkú nádej.

lucia_b
10. sep 2009

Diapozitiv, mam slzicky v ociach 😔 Prajem ti vela sil, viem ako taka strata velmi boli ...

Rikuska, tesim sa, traja bojovnickovia, to urcite dobre dopadne.

Kacenka, juch-juch, tak ovu konecne prisla, verim, ze uz teraz tu bude stale, tak drzim prsteky, nech sa zadari 🙂

rikuska21
10. sep 2009

Kacenka, tak povecerochnesed za kompom a vyuzivaj svoje plodne dnicky 😀 😀 😀 😀

Diapúozitiv, moj anjelicek sa narodil 7.8. a odisiel 21.8. sest rokov na to. Viem ako to boli 😔 😔 😔 😔

lenka_66
11. sep 2009

ahoj , stastne bruska 🙂

lucka , som rada ze dovca dopadla na 1.

diapozitiv, tazko teraz nieco povedat no neboj este maxik bude z nebicka strazit svojho surodenca co bude robit radost svojim rodicom aj zanho 😉 .

garneli , dovolenkujes ?

babulky drzte sa .

garnelia
12. sep 2009

Ahojte babenky! 😉

Tak sa hlasim po dlhsej dobe.U mna vsetko po starom,poctivo papam Femibion a Anopyrin,ovulku som uz mala mat(hoci som netestovala,ani teploty si nemeriam,pri mojej praci sa to neda),tak mi zostava pevne verit v zazrak... 🙂

Lenka,
ja skor po dovolenke nic nestiham 😠

Luci,
som rada,ze je malinky v poriadku a ze si si oddychla na dovolenke 🙂

Diapozitiv,
drzim palce! 🙂

Kacenka,
na prve tehu ste cakali ako dlho?
Nam sa zadarilo stale hned prvy alebo druhy mesiac,len teraz ze uz mam len jeden vajcovod tak mam trosku strach ☹ aj ked viem,ze by som sa tym nemala znepokojovat lebo psychika zohrava dolezitu rolu...

Takynka 😵 😵,
poznam tie nestihacky 😀
Stastne brusko! 😉

takyna
12. sep 2009

Ahoj Garnelka, myslela som akurát na teba, že čo máš nového 🙂 , držkám palce nech to skončí riadnymi tučnými diaľnicami 🙂 , Leník Marek je nádherný 😵 pekne rastiete., Rikuska, Kacenka , aj všetky ostatné zo srdiečka pozdravujem, ..............ozvem sa keď budem mať niečo nové pá, šťastné brušká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kalja
14. sep 2009

Ahojte dievčatká, tak som bola na tej laparke vo štvrtok a v piatok ma pustili domov, takže to mám už za sebou. Vyzeralo to všelijako, ani ma nechceli vziať pre boľavé hrdlo, ale rozmysleli si tom, a vzali ma na sálu. Dopadlo to všetko vraj ok, všetko priechodné, ale bližšie Vám napíšem v stredu, lebo idem vyberať stehy, a mala by mi povedať výsledok aj hormonálnych testov, aj tej laparoskopie. Po narkóze mali zo mňa na izbe veľkú psinu, mužíčkovi som 6x volala, že už mám po, a že je všetko ok, a napísala som mu 5 esmesiek s rovnakým textom. 😀 😀 😀. Takže, všetky pozdravujem. Bozkávam.

takyna
14. sep 2009

Ahojte dievčatká 🙂

Kalja tak som rada, vyzerá to fajn, som sa pobavila na tých esmeskách 😀

Idem popracovať, prajem krásny dník 😵

zuzka88
14. sep 2009

AJ odo mna stastne bruska 😵 😵 😵

skippy7
14. sep 2009

Ahojte dievčata,
Kalja no vidiš, hravo si to zvladla, tak super..

Ja stale čakam na vysledky z patol., moj gyn. mi ide zatial urobit vyšetrenia na trombofiliu a pod.

Majte sa krasne a držte sa 😎

rikuska21
14. sep 2009

ahojte moje koceny, kalja super vzdy je lepsie ak volas muzovi ako ked nadavas ako posledny kocis, to je bohuzial moj propad, a te ja skoro po kazdej narkoze ako posledny cigos, ked mi to spetne povedia tak sa hanbim ako kon, aj teraz po OPU to boplo to iste,,,,,no co uz

vsetky vas pozdravujem a myslim na vas, Garny, skippy, takynka, leni , lucka a Kacenka, diapozotiv,,,,,,,,,,,,,,,,

kalja
15. sep 2009

Rikuska, nie si sama, ktorá nadáva. Na izbe so mnou bola jedna mladá kočka, a tá keď sa prebúdzala, ja som veriaci človek pohybujúci sa v dnešnej dobe, ale taký slovník, aký som počula, no ja som si myslela, že mi popukajú stehy od smiechu. Tá sa medzi jednotlivými nadávkami tuším ani nenadychovala, ale takú slovnú zásobu, no oči som otvárala. Ale tá nadávala len na jedného človeka, a to na svojho muža. Čakali sme, keď sa preberie, že čo sa z nej vykľuje, a bola to distingvovaná, vzdelaná mladá žena, pri ktorej sa ukázalo, že muž ju veľmi nahneval predtým, ako šla do nemocnice. Takže si z toho absolútne nič nerob. Želám Vám všetkým krásny voľný deň, hoci pre mňa voľný nebude, musím dokončiť jeden projekt, tak idem makať. Aj tak sa snažilkovať ešte nemožeme, tak idem aspoň pracovať. 😀
Skippinka dúfam, že tú správu dostanete čo najskor.
Garnelianka nepracuj toľko - nonono.
Takynka ďakujem, že sa o mňa zaujímaš.
Rikuška mrazáčíkovia - nech sa to vydarí.
Diapozitiv vieme, čo prežívaš, drž sa, veľa o tom rozprávaj, aspoň mne to pomohlo.
Kacenka príjemné meranie.
Všetkých pozdravujem,.
Bozkávam.

diapozitiv01
15. sep 2009

Ahojte babulky,
je super ze v tom nie sme sami, my mame dnes 6 tyzdnov co sme rodili. Vecer pojdeme zapalit kahancek.
A teraz sa idem trosku povozit na mojej motorke. Nesedela som na nej od toho okamihu co som bola tehotna.
Pekny dnicek vsetkym..

takyna
15. sep 2009

Ahojte maminky "šťastných brušiek", Zuzík ty pomaly ideš ku koncu tehu, super 🙂

Diapozitiv len opatrne 😉 , ja keď si sadnem do svojho auta a zapnem dobré cd, nepoznám mieru rýchlosti.... 😝 ešte , že máme tých policajtov 😀

Pozdravujem všetky, pracujem trošku v piatok by sme konečne mali navštíviť Brno...tak snáď sa pohneme konečne ďalej, pekný dník 😵

kacenka24
15. sep 2009

Ahojte. Tak som Vás trošičku dočítala, čo ste popísali a takisto Vás pozdravujem. 🙂
U mňa nič nové, teplotka sa zatiaľ drží vysoko, no pripisujem to aj tomu, že sa nejako necítim dobre. Ráno som mala aj zvýšenú telesnú teplotu. Ako vždy, keď učím. Mám slabšiu imunitu, v triede 23 žiakov a detičky veselo na mňa kýchajú, kašlú a tak. 🙄 ☹ Ach jo.

Doma máme veeeľmi veľa jabĺk, tak som sa rozhodla, že dnes upečiem Prevrátený jablčník. Kto by chcel ľahučký a veľmi chutný koláčik, tu je malá inšpirácia: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=447

Ináč, kto by si chcel obrať jabĺčka, pokojne môže prísť. Nevieme, čo s nimi. 🙂 🙂 🙂

skippy7
15. sep 2009

Ahojte!
Kačenka,kiežby ta teplotka bola pričinou niečoho ineho 🙂 ....
My mame tiež vela jablk,tak neustale pečiem iba jablkove kolače,mam vela receptov,ale tento nepoznam, vyzera dobre,asi ho skusim....

Tak užite si volny dnik 😎

kacenka24
15. sep 2009

Skippynka, bodaj by si mala pravdu. 😵 🤐
Koláčik určite vyskúšaj, je výýýborný, taký skôr zákusok.

My ideme dnes ešte s naším psíkom na huby, tak sa teším. 🙂