Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

kacenka24
22. sep 2009

Ahoj Zuzka.
Ešte váham, že kedy mám ísť, či teraz v piatok, alebo až budúci týždeň. Zuzi, Ty si bola kedy? 🙂

zuzka88
22. sep 2009

Kati, ja som si povedala, ze pojdem az okolo toho 10 tt ale potom som volala mojej homeopatka a ta povedala, ze mam ist co najskor tak som bola okolo 6-7tt, kukol ma, objednal v tom 10tt, urobil sono, potvrdil srdiecko a dal knizku 🙂
Ja som nechcela ist moc skoro, ze keby daco nahodou ale nakoniec som sla a myslim, ze som dobre urobila
Hned ma potom poslal na hematologiu kvoli tej zrazanlivosti, tusim aj ty to mas, nie?

kacenka24
22. sep 2009

Ja som teda volala Dr. a setrička mi povedala, že najlepšie bude, keď prídem na budúci týždeň. To už budem 6 tt. 😵 🤐 Tak ma objednala na pondelok. Neviem, či pôjdem na hematológiu, pretože ja som presne MTHFR a nejaké číslo a keď som to hovorila Dr., teda ukazovala som mu ten papier z genetiky, tak povedal, že to je ok. Že to je teraz každá druhá žena a horšie by bolo, keby som bola Homozygot. Však mu to potom v pondelok pripomeniem a uvidím, čo na to povie.
Ináč sa mi podarilo cez leto pracne schudnúť 5 kg a tak sa mi zdá, že som sa teraz rozjedla a všetko už mám späť. 😝 A jem také dobrotky, že chleba so slaninou, bravčovú tlačenku, cesnakovú pomazánku s tatárskou omáčkou. 😀 To píšem len tak, samozrejme som šťastná, že je to tak ako to je a za nič by som nemenila. 🙂

lenka_66
22. sep 2009

kacenka, to uz mas jedno aj tak aj tak priberies 😀 .kedy si mas dopriat ak nie ako tehulka 😉

zuzka88
22. sep 2009

Kati, tak pondelok je tu za chvíľu 😵 Len si to pekne užívaj a dopraj si, čo ti srdce ráči...chudnúť budeme potom Ja už mám plus 14 kíl 😅
Aj ja som len heterozygot ale našťastie som chodila pravidelne na kontroli k hematologičke a od dajakého 29tt si predsalen pichám fraxík... pre istotu! som za to doktorom vďačná 😔

lucia_b
22. sep 2009

Jeeeej, Kacenka, to je uzasna sprava, velmi sa tesim a drzim palceky 🙂 🙂 🙂

Lenka, mnaaam, ta torta vyzera neskutocne krasne, ja by som ju isto nerozkrajala ale odlozila 😀

A s priberanim sa konecne mozem pochvalit aj ja, pekne ukazkovo - 0,5 kg za tyzden, ale az od konca 3. mesiaca, dovtedy to bolo rapidne chudnutie. Tak mam konecne naspat svoju povodnu vahu 😉

rikuska21
22. sep 2009

Musim zacat Kacenkou a gratulujemm,,,,,,,to je neuveritelne uzasna sprava, to sa tak dobre citalo,

Okremtoho som sa dozvedela plnop novych onfo napr o kyseline listovej atd,,,,,

Lucik Zuzik Lenik, hladkajte bruska a krasne priberajte,

Ja uz mam termin Ketka na november tak snad sa coskoro pridam k vam

Zdravim Garny a aj novu clenku nasho spolku a Kacenka posli nam trosku tehu vyrusikov

zuzka88
23. sep 2009

Ahojte!

Lucka, ako sa ti dari? Super, ze priberate 😉
Rikuska, drzim palce 🙂 November bude vas stastny mesiac 😵 😵 😵

rikuska21
23. sep 2009

Ahojt babulk, nechcem aby sme boli nba tretej strane,

ako sa vam dari, tehulky???stkraslite nam den a poslite nam tehu vyrusiky 😀 😀

takyna
23. sep 2009

Ahojte mamičky "šťastných brušiek" 🙂 , všetky pozdravujem, nestíham bohužial písať, ale čítam si vás a držím všetkým palčoke 🙂

kacenka24
23. sep 2009

Ahojte.
Mne to teraz táááááák pomaličky ubieha. K Dr. idem prvýktrát až v pondelok poobede, tak už sa nemôžem dočkať. Stále som doma na PN a mám veľmi silnú nádchu, moc sa to však nelepší. 😒 Nemáte nejaký osvedčený recept? 🙂

takyna
23. sep 2009

Ahoj Kacenka, mojho muza oblubeny recept...naše baby to volali , že fujtajbl 😀 , do prevareneho mlieka sa vyzmyka zo 2,alebo 3 stuciky cesnaku, a dost medu do toho, a vypit, malo by to zabrat ak skorej nebudes blinkat 😵

takyna
23. sep 2009

nemusis chodit ani na krv, tvoj imunitny system razne ukazuje, ze v tebe sa udomacnuje maly cloviecik 😉

rikuska21
23. sep 2009

Kacenka, takyna ma pravdu, tento fujtajbl, zabera a potom vymackany med s citronom,

kacenka24
23. sep 2009

Hmmmmm, Takynka ďakujem, len miečko roky rokúce nepijem. 😅 Drží ma to už od piatka, poriadne nič necítim, takúto silnú nádchu som ešte nemala. Akoby som to mala všetko usadené v každej dutine v hlave. 😝 😠 Či to nie je aj dáka alergia, lebo keď som bola u Dr., tak mi povedala, že mám veľmi zväčšené mandle a sliznicu a predpísala mi Didtiaden ... 🙄 Vravela, že ten ako tehu môžem, no nezdá sa mi to a radšej ho neužívam. Proste ja sa necítim tak klasicky chorá, že horúčka, migréna, bolesti svalov a pod. Len tie dutiny ma držia.

kacenka24
23. sep 2009

Rikuška aj medík s citrónom mi chutí a papám, no na to čo mám nepomáha. Ved sa ma aj Dr. pýtala, či nie som alergická, že mám sliznicu, či ako sa to v hrdle volá až modrú, no ja fakt neviem, že by som bola na niečo alergická. Ibaže by to bola alergia na svokru, lebo tá ma pravidelne vytáča. 😀 😝 🙄

takyna
23. sep 2009

Kacenka myslis?a s coho by mohla byt ta alergia? ako senna nadcha?, inak to mliecko nemusi byt horuce staci len teple, tak to ma mrzi , ze sa takto trapis ☹ , boze prajem ti skore uzdravenie, Rikus ahojky 🙂

takyna
23. sep 2009

na svokri sme viacere obcas 😀 🙂 😉 , teraz su inak dost zakerne chripky...aj vyrozy kadejake, muz prave prisiel ties s nejakou chripkou 🤐 asi bude spat v obyvacke 😉

diapozitiv01
23. sep 2009

Kacenka,
a nemas to nahodou chytene dutiny?
Ja skoro pokazde ako mam nadchu chytim aj dutiny, ked som bola tehotna, tak som ich mala 2x behom 3 mesiacoch, ale nakoniec sme to zvladli bez antibiotik.
SKus nejake homeopatika, poradia ti v lekarni a potom nahrievanie, preplachy solnym roztokom, natieranie svedskymi kvapkami a potenie potenie...

kacenka24
23. sep 2009

Vďaka babenky za pomoc. Cením si to. 🙂 Ma to hnevá, že som takto chorá. Teraz je všetko také dôležité ... pomaličky sa vytvárajú všetky dôležité orgány bábátka. ☹ 😢
A ešte aj do roboty - do školy som nastúpila teraz v septembri a už som PN. No, ale čo už. Nezodpovední rodičia posielajú deti choré do školy a v tej triede s 25 žiakmi to potom aj tak vypadá. A zrovna, keď sú pri mne pri katedre ako na potvoru na mňa kde kto kýchne a zakašle. 🙄
Uvidím, čo mi Dr. povie v pondelok.

rikuska21
23. sep 2009

Kacenka,
Ja mavam tiez casto chytene dutiny, pomaha mi priznicny zabal, je to nejaka vietnamska mast natreta na uzliny a vlhky uterach na to -teda na krk a zabalit igelitom to sa musi sparit a fakt to mam aj celuz noc, krasne sustim a rano som lepsie, vzdy

Takynka a diapozotiv aj ja vas zdravim

zuzka88
24. sep 2009

Virusiky pre vsetky 😵

lenka_66
24. sep 2009

kacenka , ja som prve 4 mesiace , len kaslala a soplila.vsetko je ako ma byt.neboj bude dobre.bioparox mozes urcite.len nie salviu a preparaty z nej.ani cukriky.ja som zas mala podrazdenu sliznicu od cistiacich prostriedkov.dokonca mi dali aj dithiaden.vraj moze.

lenka_66
24. sep 2009

sakra omylom som poslala.ze dithiaden je mensie zlo ako toto.

kacenka24
24. sep 2009

Ďakujem Leni za povzbudenie. 🙂 Hádam si s tým moje telo rýchlo poradí a čoskoro budem fit.

rikuska21
24. sep 2009

Kacenka, aj ja som brala bioparox, nema zioadny vplyv, a fakt zevraj salvia je nebezpecna
dufam, ze si uz podstatne lepsie, d

drzte sa babulky

garnelia
25. sep 2009

Zdravím babenky,
som tu len na skok.

Kacenka vela stastia,radostna spravicka 😵 😵 😵

Ja som tak trosku smutna,mrcha dorazila...
Ale nevzdavame sa 😉

Majte sa krasne 🙂

takyna
25. sep 2009

Ahojte babule 🙂 , tak u mňa to vyzerá tak, že začínam konečne stimulku 😉 , sa teším 😀

kacenka24
25. sep 2009

Rikuška, bioparox mám a aj ho používam, ale iba to, nič viac. 🙂
Ináč mi tá nádcha vôbec nepovoľuje, už začínam byť z toho trochu nervózna. A ráno ma zasa trochu pobolievalo hrdlo. A k tomu mi ešte včera volali zo školy, že v utorok je rodičovské a bolo by teda vhodné, keby som sa ho zúčastnila. 😝 Keď teraz chce mať každý rodič zo svojho dieťaťa génia. 🙄 Som im prvýkrát triedna, tak som zvedavá, čo bude. Ach dievčatá, keby som bola vedela, že budem tehu, tak vôbec nenastúpim. A možno mi pomohlo práve to, že som bola v takom chaose, že som sa na to zabudla akosi sústrediť. 😅

takyna
25. sep 2009

Kacenka máš to perné, ale určite ten chaos ti bol na dačo veru dobrý, prajem ti skoré uzdravenie 😵

Garnelia ahoj 🙂