Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

zuzka88
28. mar 2009

Ahojte!

Dakujem za mile privitanie 😉

Moje postrehy:

Ten pristroj Energy - je to metoda EAV, bola som na nej pred tyzdnom, robila mi to homeopatka a vraj je este speci EAV (elektroakupunktura podla dr. V...) na ktore ma chce poslat do Kosic (som z BA) a tam vraj ten dr urci vhodne a nevhodne potraviny. Toto vsetko som mala absolvovat pred tehu ale nejako sa zadarilo

K vytokom, ja som zacala uzivat laktobacile Women alebo Super dophilus a odvtedy nemam problme, klop klop klop!

Prednison, nooo, ja mam RA - reumatoidna artritida a prednison som uzivala dlho a dokonca so suhlasom lekara aj pocas tehu 2,5mg... nemalo to nijako skodi ale neviem, kedze babo umrelo ☹
No teraz sa mi ho podarilo vysadit, kratko pred otehotnenim a homeopatka aj doktor boli rada, vraj to je velke plus, ze som ho nebrala ked som ostala tehotna aj keby sa mudel neskor nasadit

K crevam, moja polovicka ma Crohnovu chorobu, urcite viete... Viem, ze tiez bral prednison a teraz chodi na infuzie Remicade a berie este imuran. Lekar ho varoval ze asi budu pomalsie spermie ale nastastie tento problem nebol

To s tym fajcenim je pravda, ja by som asi neprestala ani v tehotenstve, keby ma to udrzovalo v remisii, ved kolko bab fajci? (Ja som prestala asi pred dvoma rokmi 😉

posielam boztek vsetkym nasim anjelikom!!!!

lenka_66
29. mar 2009

rikuska,ja som pocas tehu mala silny zapal hlasiviek tak mi dr.preventivne dal ajtab. candibenne(asi tak sa pise) zo spodu.no diagnozy si tu mozme ale je to individualne,aj anginu liecia podla pacienta a nie predpisovo.kazdy dostane ine.
no taky povzbudivy dr. 😠 ,zelam mu aby sa riadne zacudoval ze ti vsetko vychadza.

vika,tiez by som to riesila cigaretou,jasne ze minimum ktore musis,aby si bola v klude.inac ja tiez nie som veriaca,ale ide o vsugerovanie dobreho.pochmurne myslienky ti na optimizme nepridaju.
ked poviem ze sa ani prezehnat neviem uveris?tak ver.

renys,len bud happy a naozaj budes happy

garnelia,no ty si mozes aj taku vetu vraviet co ide z teba.(ty sa poznas vies o sebe vela).

este k tomu dr.v KE ja som tam tiez bola.potvrdil mi len to co mi povedala ta liecitelka.dal aj neake lieky co som tusim ani nezacala brat.napojil ma na pristoj same kable nieco ako EKG.bolo to tam cele zvlastne.aj on bol divny.

garnelia
29. mar 2009

Zuzka,ten prístroj ktorým vyšetrujú sa vraj vola Supertronic,píšu to na stránke fy Energy...je to ono?Nejakým iným prístrojom zase vyšetrujú biorezonanciu,aj to viem len z počutia...

garnelia
29. mar 2009

Lenka,čo sa týka mňa,moj problém sa začal niekde v puberte,keď som sa začala zaujímať o chalanov a kamarátiť sa s nimi.Naši mi vždy hovorili:neopováž sa otehotnieť lebo letíš z domu..!A keď som začala chodiť s mojou prvou láskou,bolo to ešte horšie.Tak si vieš predstaviť ako som každý mesiac čakala mrchu a hovorievala si:Bože len nech nie som tehotná lebo kam pojdem?A aj keď som,musím dostať krámy...a keď mi meškali,to bola úplná pohroma.Ešte ani vtedy to nebolo lepšie,keď som sa vydala a žili sme s našimi.Keď som potom otehotnela,nevedela som sa zbaviť tých myšlienok a ani mi tehu nevyšlo,dokonca 4x za sebou.Ja nehovorím,že toto je príčinou mojho neúspechu,lebo som nikdy na takéto veci neverila,ale ktovie...možno na tom bude nejaká pravda.Som čítala,že sa to uklada do podvedomia a že potrat je podvedomé odmietnutie tehotenstva(dieťaťa)

garnelia
29. mar 2009

Babenky a ešte niečo...zápal hrubého čreva je od nervov?Stres,rýchly sposob života a tak.,to preto tie cigarety?Na ukľudnenie?

vika34
29. mar 2009

ahojte,dakujem ,že ste mi odobrili tie cigarety,ale napodiv ani moja mama ,ktorá sa veľmi tešila ,že som prestala,nenadávala.Horšie je ,že fajčím viac ako pred tým,to je ako každá závisklošť,bud fajčíš alebo nie ,nedá sa málo alebo menej .Vyplňala som všelijaké testy,a boli tam otázky typu ,čo v detstve,alkohol v rodine ,stres stravovanie a tak.
Sranda je ,že mne to zistili v 17-tich a po asi dvoch mesiacoch mi to prešlo a obnovilo sa mi to za 7 rokov,ked sme s prvým manželom prestali fajčiť,lebo ideme plodiť.
garnelia IUI je inseminácia ,že ti v čase ovulácie vstreknú manž.spermie
PIGD je predimplantačne genetické vyšetrenie embrii,to je,že ideš na klasické umele oplod.a na cca 4 deň vezmu každému embriu jednu bunku a dajú ju vyšetriť a tebe potom vložia iba tie embriá ktoré sú potencionálne bez anomálii,ale vyšetrujú iba 6 alebo 7 chromozomov,čo si pamätám na Downou syndrom ,raštepy a pod.,nikde ale nie je záruka,že dieťa nepotratíš,alebo nebude mať inú chorobu,ktorú nevyšetrovali
To iba aby si vedela o čom píšeme
pá,pá

zuzka88
30. mar 2009

garnelia, trosku som patrala aby somta neklamala a ten pristroj sa mi podobal iba trosku ale text pri nom znie:

Supertronic 2000 je prístroj na meranie priechodnosti rovnosmerného prúdu cez pokožku v akupunktúrnych bodoch.Vychádza z metódy nazývanej “elektroakupunktúra podľa Volla” (EAV) a bol vyvinutý a prispôsobený k potrebám poradcov firmy Energy.

takže je to ono 😉 len moja dr ma asi dajaku inu znacku

Zapal creva ma vela pricin...stres a zla zivotosprava su asi len vyvolavace... Ale to s tym fajcenim podla mna je dajko inak, urcite nie z ukludnenia 😉 podla mna vplyv priamo ten nikotin, ze potlaca premnozenie tych chorych buniek a drzi chorobu na uzde alebo tak dajko 😕 ???

Este garneli, ak si myslis, ze je problem psychika, ze mas dajaky blok, ozaj skus vyhladat dajakeho homeopata, a mne napriklad naordinovala na zaciatok knihu: Dohoda s chorobou, od Sinelnikova (Pata Rhei) a ine - vravi sa tam ze choroby a neduhy si pestujeme sami nasim podvedomim

lucia_b
31. mar 2009

Ahojte dievcata,

dlhsie som tu nebola, lebo som upadla po tej nestastnej udalosti do hlbokej depresie, ale pomalicky sa snazim opat "postavit na nohy" a zit. I ked je to tazke.

Zuzka 88, rada by som sa opatala, kedy ti zistili, ze mas RA a ake tomu predchadzali priznaky, zda sa, ze mne sa rozvinula pocas tehotenstva, i ked to este testy musia potvrdit.

garnelia
31. mar 2009

Ahojte! 😉

Vika ďakujem za vysvetlenie skratiek 🙂 Ešte by som sa ťa chcela opýtať,či sa za PIGD platí a keď áno kolko asi...

Zuzka ďakujem za info o tom prístroji!Knižku od Sinelnikova mam objednanú,ale mali len českú verziu(Dohoda s nemocí-kniha první a druhá),tak čakám kedy mi ju pošlú.Ty si ju čítala?Aky máš názor,može to fungovat?Je tam napr.aj návod ako si tie neduhy-choroby vyhodiť z podvedomia?

garnelia
31. mar 2009

Lucia držím ti palčeky(ako aj nám všetkým 😉 ),aby bolo čím skor všetko v poriadku!Navzájom sa podržíme,popíšeme o našich problémoch...a čo je ešte zaujímavé pre mňa,skoro každá máme inú diagnózu-len málo je rovnakých,ale spája nás ten istý "koniec"-túžba po materstve a dúfam že "happy end"...babatko 🙂

lucia_b
1. apr 2009

Garnelia (aj vsetky ostatne dievcata), velka vdaka za podporu, som rada, ze som natrafila na tuto stranku, kde si mozeme navzajom pomoct a poradit. A ten "happy end" raz urcite musi prist, i ked sa zda, ze cesta k nemu je naozaj tazka.

vika34
1. apr 2009

ahojte,nestíhala som ,tak som sa dostala k PC .
PIGD si platíš sama a v GF stojí 44000 sk,v iscare je to od počtu embrii,ale vyjde to cca na rovnako a v FC 42000czk.Ja by som sa na PIGD už nedala,lebo aj tak som potratila,tak isto ako veľakrát pred tým a naozaj to boli zbytočne vyhodené peniaze ,na druhej strane ,keby sa mi podarilo donosiť,pripisovala by som to PIGD aj keby to možno nebola pravda,a ospevovala by som to a odporúčala,takže som ja bohužiaľ už neobjektívna.

Aj mne jedna homeopatička povedala,že sa mi podarí donosiť dalšie dieťa až vtedy ,ked odpustím všetkým svojim nenarodeným deťom a to ma tak naštartovalo proti nej ,že som tam viac nebola.Ja si myslím,že musím takým veciam veriť iba tak mi môže homeopatia pomôcť,ale ked jedno sedenie ma stálo 1200 skk a na konci rozuhovoru mi povedala,že so mnou bude veľa roboty ,že ma nemôže liečiť bez vyšetrenia na nejakom Best prístroji v Košiciach/dalších 5000 skk/a potom zahlásila niečo o odpustkoch,tak to ma dorazilo,predpísala mi chlorellu,ale na papier mi napísala nejaký iný názov a poslala ma do homeopa.lekárne ,kde som si zakúpila chlorellu 6 x drahšiu ako na internete,
baby neviete čo tý,m myslela ,že mám odpúšťať?Ved to všetko boli 7tt embriá,ktorým čo mám odpustiť,že sa nenarodili?Asi nechápem,mne sa to zdalo ako nehorázne vyťahovanie peňazí,sme sa iba rozprávali a nič so mnou nerobila,tak som bola veľmi sklamaná
no nejako som sa rozpísala,tak pá,zase niekedy večer

vika34
2. apr 2009

babi,ved my sme boli až na tretej strane ☹

lucia_b
3. apr 2009

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci neviete, v ktorych tyzdnoch sa tehotnym zenam meraju prietoky? Ja som si myslela, ze sa meraju pri kazdej kontrole, ale ked som sa predvcerom svojho gynekologa opytala, ake som mala prietoky v 35 tt, ked este vsetko bolo v poriadku, jeho odpoved ma uplne zaskocila - vraj mi ich nikdy nemeral, ze to az pri porode. Aaaaaach, keby boli merane, urcite by sa prislo na to, ze nieco nie je v poriadku, ze malicky nie je dostatcne vyzivovany 😢

magic08
3. apr 2009

Ahojte kocky,
tiez patrim k vam, aj mame jedneho anjelika. v 13 tt . missed abort, nevyvijal sa od 10 tt. dôvod - hydatidozna mola. Mate s tym niektora skusenosti? viem ze je tu taka tema, ale tam nikto ☹
drzim vam vsetkym palceky

garnelia
3. apr 2009

Ahojte babenky! 😉

Lucia takže sa zistilo,že malinký nebol dostatočne vyživovaný a preto zomrel???Boooože... ☹
Prietoky-to znamená či medzi matkou a dieťaťom všetko funguje ako má?Či je dieťa dostatočne vyživované?
V tomto ti neviem poradiť,ale keď mi zistili trombofíliu a začala som si pichať fraxiparín,na papieri som mala napísané pravidelne pri každej návšteve kontrolovať(t.j.min.raz za mesiac)...(neviem,bolo to písané latinsky,ale dr.mi vysvetlila,že je vyživovanie embrijka matkou),a podľa potreby ešte častejšie...(lenže bol z toho MA)tvoj gynekológ si asi"myslel",že keď bolo dovtedy všetko v poriadku,načo by to robil...aj ja hľadám stále odpovede na moje prečo a čo by bolo kebyže...to sme všetky tak ale mysli na ďalší happy end,dobre?Držím palčeky!!! 🙂

garnelia
3. apr 2009

Vika,takže ani vo sne ma nenapadlo,že je PIGD až taký drahý... ☹
Dávam ti za pravdu,že sa to asi ani neoplatí...čo sa týka homeopatov,každý z nich rozpráva o odpúšťaní...aj iné babenky to už písali,lenže niečo v takom slova zmysle,že odpustiť rodičom napr.
Ja som nebola u homeopata,lebo teraz tak uvažujem čo by bolo pre mňa najvhodnejšie,určite chcem vyskúšať nejaké alternatívne metódy a spojiť to s vyšetreniami,čo mi odporučila moja gynekologička.Ináč som tiež neodpustila našim,že mi"zakazovali"otehotnieť.Ale odpustiť nenarodeným deťom???To by ma tiež zaujímalo,čo by si im mohla odpustiť,jedine naozaj len to,že sa nenarodili...

garnelia
3. apr 2009

Magic08 vitaj medzi nami! 😉
Ja osobne nemám skúsenosti s tvojim problémom...ale držím ti palčeky,aby to na ďalší pokus vyšlo!

garnelia
5. apr 2009

haloooo.....a nikto.... ☹

lucia_b
6. apr 2009

Garnelia, vdaka za tvoje povzbudive slova, urcite mas pravdu, ale akosi mi nejde sa s tym vyrovnat. Malicky naozaj nebol dostatocne vyzivovany a to pre mnohopocetne infarkty v placente, co sa odhalilo pitvou. Tie zapricinili zrazeniny, ale zvlastne je, ze som namala zvysenu hladinu homocysteinu, tak sa stale obavam, ci na pricine nebolo nieco ine ako trombofilia. Netusi niektora z vas, co este moze zapricinit infarkty v placente?

Magic08, ja tiez nemam vlastnu skusenost s tvojim problemom, ale pocula som, ze sa to uz nezvykne viackrat zopakovat, tak vela stastia v dalsom tehu.

zuzka88
6. apr 2009

Ahojte odo mna!
Garnellia, ten sinelnikov, zacala som citat ale presla som len par stran..od stvrtku idem na PN a pustim sa do citania..potom ti dam urcite vediet
Ja som kupila slovensku v pata rhei Polus ale tiez som obehala vela obchodov

Luci, moc ma to mrzi, mne sa ani neunuvali zistovat dovod, vraj to sa stava!!! Je to jedna velka biela mafia.. Najhorsie je, ze nase deticky nam to nevrati 😢

Este k tomu odpustaniu, mne nic take homeopatka nevravela, skor v tom zmysle ze sa musim vyrovnat a preniest cez "krivdy" a bloky... ak ma clovek dajake nevyriesne spor&, treba si ich v hlave ujasnit, prekrocit a ist dalej s cistym stitom, co neznie az tak nelogicky, nie? je to o tej psychike

Boztek vsetkym Anjelikom!

zuzka88
6. apr 2009

Aha, este som zabudla... mn reuma zacala nenapadne, opuchmi.. potom, ked uz som neodpuchala, zacli aj bolesti a bola som vo vsetkom pomala a nesikovna az po par mesiacoch som sa uz nevladala hnut a mala som na klboch a celom tele plus 15 kg (tie zmizli po jednom tyzdni na liekoch, bol to len opuch)

vika34
6. apr 2009

ahojte,som sa dlhšie neukázala,depkujem,zajtra ideme do toho Brna tak ak stihnem večer napíšem,pá

rikuska21
7. apr 2009

Ahojte moje solubojovnicky,
prave som vas postupne docitala a idem sa pustit do pisania,

vitam medzi nami novu zienku a ver ze tu sa nam snad postasti vsetkym

Renys, prijemne lazne a napis nam ako si to tam uzivas a vlastne preco si tam isla.

Ja mam este stale mykozu a som z toho zufala, ale liecim si to len laktobacilami liekmi a cipkami lactobacilami, a gynopevarilom, no nic mi nepomaha. ale kaslem na to
Som po 2 iui a cakam ci mi pride alebo nepride mrcha, tak mi drzte palce, este 5 dni a budem vediet na com som.

Viky daj vediet ako si dopadla v brne a drzime ti palce
No neviam ako je to stym odpustanim., Garny ja by som sa snazila odpustit rodicom, lebo si myslim, ze to robili pre to , ze chceli pre teba len to najlepsie, mali jednoducho strach a myslim si ze vsetci rodicia sa bali aby ich dceri neotehotneli

Co sa tyka homeopatov, mam velmi bohate skusenosti, ale len malo dobrych, a ide o chlapca ktory liecilk mojho synceka-posielam mu pusinku do nebicka a aj vsetkym vasim anjelikom
Co sa tyka fajcenia, tak v tvojom pripae by som to v ramco zdravia urobila kvoli tomu crevu, ak je to lepsie pre tvoje telo talk ho posluchaj a nacuvaj mu.

vika34
8. apr 2009

ahoj,vrátili sme sa z Brna,v podstate som nečakala,žiaden zaručený recept,ale návrhy primárky boli pre nás bohužiaľ nedostupné.Bavili sme sa o sume za cyklus cca 6500-7000 Eur.Jurko jej aj vysvetlil,že keby bol úspech zaručený,tak sme ochotný podstúpiť čokoľvek,ale to isté nám tvrdili aj pred PIGD a výsledok bol ,že som potratila,takže sme sa dohodli,že skúsime ísť ešte do FC a to je tak asi všetko.Popravde ,nemalađom z toho sedenia vôbec dobrý pocit,lebo dr.povedala,že som mala polovicu embrií nevhodných na transfer a že hje to veľa.Pritom mi aj v GF aj vo FC tvrdili,že je to výborný počet,tak neviem čo si mám o tom myslieť,teda viem ,ale nebudem to písať .Hned mi chcela brať krv aj ked jedno vyšetrenie robia iba ráno,takže by to aj tak nebolo kompletné a teoreticky si zrovna tie vyšetrenia môžem dať urobiť aj v Blave.Takže asi tak,pá

sefinka
8. apr 2009

ahpjte, po dlhom case sa pripajam, ze ako sa tu mavate?
garnelia, nie, nerobili mi ziadne hematologicke vysetrenia, hehe vraj na to treba potratit 3x....... 😖
no a tak nic.... ale neriesim, teraz som v stave ze ani nechcem otehotniet, budem si uzivat leto a na jesen to rozbehnem nanovo - som sa rozhodla, potrebujem pauzu. dufam, ze sa za ten cas stanu maminy z vas 😉 😵

vika34
9. apr 2009

SEFINKA,ALE DAJ SI URčITE UROBIť HEMATOLOGIU A GENETIKU pred snažilkovaním,predídeš možno dalšiemu neuspechu,veľa báb zistilo,že majú trombofiliu alebo hustú krv ,alebo podobné a v pohode donosili,držím palce

pipimiska
9. apr 2009

ahoj sefi 🙂

pipimiska
9. apr 2009

sefi,mne urobili komplet hematologicke vysetrenia bez toho aby som musela potratit,ne to este potratit dva krat...

garnelia
11. apr 2009

Babenky ahoj!

Rikuska čítala som ta v diskusii o imuno vysetreni,pisala si,že sa chystate do Prahy.Boli ste a ako dopadli vysledky?
Držím ti palčeky veeeeelmi,aby si na testíku nasla vytužene //!!!! 🙂

Zuzka dufam,ze mi uz konecne príde ta knizka,vraj je uz na poste,tak cakam...potom napís,ake mas skusenosti,ci sa to da realizovat... 🙂

Baby moc vam dakujem za radu!

Sefinka,mne tiez robili hematologiu po druhom potrate,to nie je pravda co ti tvoj lekar povedal...ja si myslim tiez,ze pauza urobi dobre,len keby tie biologicke hodiny netykali ☹