Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

lenka_66
5. dec 2009

stazi , ja som to uz tiez zabalila a neverila.tak neboj

rikuska , tak verim ze to bolo posledne susi toho roku a dalsie az ked tak v 2011 😉 .ved na jesen rodis a do konca roka kojis 😉 😀

my inac pohodicka az na to teplotkujeme a sme mrzuty - zubok sa nam derie 😝 em na vianocne posedenie.kolegyne ma pozvali.tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵
zajtra id

drzim palce stastnym bruskam

lenka_66
5. dec 2009

boze ten moj notas prehadzuje vsetko co moze 😠 zajtra idem na vianocne posedenie.kolegyne ma pozvali.tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

rikuska21
5. dec 2009

Lenik len si uzi posedenie, zasluzik si trosku inej cinnosti a drobec pocka, 😉

Moja kamoska bola na susi cele tehotenstvo, viem ze by sa surove nemalo, ale to je snad jedna z malal restauracii, kde to maju vzdy certsve, a je tam strasne vela tych nenasytenych kyselin, 😉 😉 , to je dobra vyhovorka, vsak??

staza
5. dec 2009

Lenka,určite sa ešte nevzdávam už sa neviem dočkať kedy budeme môcť podstúpiť dalšie ivf no teraz nás to trošku zabrzdilo ale beriem to tak,že to tak má byť.
Strašne ten čas uteká malý rastie ako z vody 😉dobre sa zabav s kolegyňami 😎

rikuska21
5. dec 2009

Stazka vela sil a objatie 😵

manee
6. dec 2009

Ahojte zienky, rada by som sa pridala k vam, aj ked to tu mate pekne rozbehnute. vidim, ze sa uz niektore vytesujete, tak drsim silno palce.
Ja mam jedneho anjelika 20/2/2007 v 7tt. ten tyzden, co som nebola v nemocini a vedela o nom je moj najkrajsi. Odvtedy napriek snazeniu sa nam nedari. Obaja sme zdravi, takze ten blok je niekde neviem kde.

rikuska21
6. dec 2009

manne, vitaj i ked je to smutne, ☹ ze prave v nasej temicke, mas nejake vysetrenia za sebióu?? sla by som urcite na hematologiu, ci nie mas sklony k trombolfilii, to moze byt pricina, my sa snazime 6 rokov

babulky, zacala som spinit aj dnes 10 den po Ket a aj v 8 den som trosku, som z toho smutna, i ked mrchu mam dostat az vo stvrtok,

Krasneho Mikulasa a super obedik v dnesnu nedelu, 😀

mna stale boli hlava a uz ma to depkuje 😝 😝

staza
6. dec 2009

Rikuska,ešte nehádž flintu do žita nebudeš testovať?ja som nikdy netestla až ráno v deň odberu krvi aby som vedela aký výsledok mám očakávať ale veľmi ma ťahalo testovať už od 10 dňa.Strašne ti držím palce. 🙂

Dúfam,že ste mali bohatého mikuláša 😉

rikuska21
6. dec 2009

stazka, mozno ma predsa len donuti testovat moja bolest hlavy ktora pretvava uz 10 den akoby naschval, a ja by som uz velmi rada aspon n chvilku mala pocit ze je oka, tak uvidim ci vydrzimja som sama, takze mikulas bol rano v cizmicke od mm,ale sama som si ho uzila, neuzila, spi po nocnej ☹

staza
6. dec 2009

Tak ja neviem či by som vydržala 10 dní s bolesťami hlavy určite by som zobrala aspoň paralen to môžeš aj v tehotenstve alebo natrieť alpou spánky.Bez príčiny hlava nebolí nemáš niečo s krčnou chrbticou?tak nech ti manželík urobí masaž hlavy to tiež pomáha uvolniť napätie.

manee
6. dec 2009

ja mam obdobie troch testov mesacne uz za sebou, vzdy som bola presvedcena, ze teraz som uz konecne tehu, a vzdy som potom revala, teraz mam stadium, ze mi je to akosi jedno. Za sebou mam hematologiu, infekcne, rentgen vajecnikov, prefuky vajecnikov, liecbu clostylom aj fragminom. muz je najzdravsi na svete....

a inak ta hlava fakt moze byt z bloknutej chrbtice, dobre to poznam...

rikuska21
6. dec 2009

Baby mam problemy s krcnou uz roky ale talto intenzivne a stale ma boli co beriem estrofem, neviem ci je to z toho , ale,,,,,,,,,,
Kazdy den po obede spim, zase z utrosu takze idem do hajan, aspon na hodku dv, pa

manee
6. dec 2009

sladke snicky

rikuska21
6. dec 2009

manza ma zobudil ked vosiel do izby takze ma moc nenechal spat, zato on hned zaspal, ale co uz idem asi ku kamoske lebo sa z tej samoty asi zblaznim, neviete ake lieky od bolesti sa mozu brat v tehotenstve???

takyna
6. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Rikus iba paralen

takyna
6. dec 2009

pozdravujem vsetky 😵

rikuska21
6. dec 2009

taky 🙂 🙂 🙂 a dik za info

lenka_66
7. dec 2009

zdravicko ,
tak mamka sa vcera vyvencila do sytosti 😵 .kapustnica , salat , rezne , kolaciky ,tanec a okolo 21 prisiel mikulas a rozdal balicky 😀 .domov som dosla este vcera ale nechybalo vela aby bolo dnes 😝

staza
7. dec 2009

lenka,super aspoň si mala zmenu a dúfam,že si sa poriadne vybláznila 😀 ved ktovie kedy budeš mať príležitosť znovu odbehnúť od malého.

Rikuska,ako dnes?

rikuska21
9. dec 2009

No Bambulky, piatok sa blizi a mija nervozita stupa, ale netestila som a ani nebudem,

necitim sa ani zle, no mam pocit ako pred menzes, bolia ma prsia, a trosku krize, ale nemusi to byt tak,a v to najviac dufam 😵 😵 😵 😵 😵

Leni, mamus, ty si si to ale uzila, vuav, to je super, dost mas za sebou aeste vela pred sebou , tak preba vypnut, 😉

Stazka, tak kedy bude ivf???

😀 😀 Kati , kde si

kalja
10. dec 2009

Milá rikuska, veľmi ti budem držať palčeky, dúfam, že to vyjde. Myslím na teba, a keď budeš mať niečo nové hneď napíš, zabehnem na net, aby som videla, ako si dopadla. Držím palce, musí to vyjsť. My sme tento mesiac stavili na ovulačné testy. Podľa všetkých možných tehotenských kalkulačiek by som už mala mať ovuláciu, ale testy nepustia, a sú také biele ako sneh, ktorý nám teraz chýba. Veľmi budem na teba myslieť. Bozkávam.

rikuska21
10. dec 2009

Kalja, si velmi zlata , dakujem za pekne a povzbudive slova, ja velmi dufam a nic ine si neprajem, len to ,aby som boal maminkou uz coskoro,
dufam, ze aj ovulka bude u teba a mozno budemem maminy spolocne 😉 😉

kalja
11. dec 2009

Aaaaaaaaaach, keby si bola vyslyšaná. Bozkávam.

takyna
11. dec 2009

Ahojte babulky, Rikuska ocakávam pozitívne správičky 😉

nejak je tu zamlklo ☹ , Luci, Kaci ako?

Garnelka, Kalja vsetucky , vsetky pozdravujem,...ozvite sa 😵

kacenka24
11. dec 2009

Ahojte.
Rikus, myslím na Teba, čakáme na Tvoju správu. 🙂

Ja som bola minulý týždeň znova v nemocnici. Poležala som si na chirurgii tri dni, pichalo ma vpravo v boku a mali podozrenie na zápal slepého čreva, no našťastie sa to nepotvrdilo.
V pondelok som bola v poradni, všetko je ok, až na to, že špiním a Dr. nenašiel žiadnu príčinu z čoho by to mohlo byť. Asi prasknutá cievka, musím stále ležať, mám povolené len wc.

Chcela by som sa Vás spýtať, či nemáte skúsenosti s bolesťami hlavy. Ja to vôbec nepoznám, ani v prvom tehu ma nebolievala. Teraz mám pocit, že mi praskne, bolí ma od rána do večera, troška je mi lepšie, keď sa posadím.

takyna
11. dec 2009

Ahoj Kacenka, mna pri malom casto bolela hlava, ale asi to bola u mna chrbtica, natierala som si ju mastami,a na celo a spanky, a zatylok, mokra handra studena, to mi dost zaberalo, skus...
Kaci viem, ze je to riadny zaberak na psychiku, to lezanie, mozno aj s toho tie bolesti hlavy, len vydrzat, sama sa obavam, ako ja budem znasat, neskor tehotenstvo, pri malom som doslova krvacala do 10tt,
len vydrz Kaci, myslim na vas....,drzim palce, nech cim skor prestane to spinenie 😵 😵 😵 😵 😵

kacenka24
11. dec 2009

Taky, studenú vreckovku na čelo praktizujem. Troška mi to uvoľní. 🙂
Rozmýšľala som, že to môžem mať buď z chrbtice, lebo len dva mesiace v kuse ležím a nemám žiadny pohyb, takže ochabnuté svalstvo, alebo druhá možnosť sú oči, keďže nosím okuliare a mám taký pocit, že by som ich potrebovala niekedy silnejšie. Keď za obvodnou Dr. sa mi nechce, určite ma pošle a neurológiu a potom behať po nemocnici v tomto chorľavom období ma neláka. Uvidím ako cez víkend.
Špinenie už pomaličky prestáva, podľa Dr. mám citlivú maternicu, takže žiadna námaha a len oddych.
Ináč zajtra začíname 17tt. 😵, tak sa mi zdá, že to veľmi uteká omnoho rýchlejšie ako pred otehu. 🙂 🙂 🙂

rikuska21
11. dec 2009

Kati, 17 tyzden???? to strasne rychlo bezi, mna boli hlava skoro stale, doki mi povedal ze paralen mozem, ale idem k Fyzioterapeutke v utorok a ukaze mi ako cvicit, tiez si myslim ze to mam z chrbtice

Inak babulky mam pozitivnu krvicku takze sa velmi tichucko tesim pred chvilou mi volali, som velmi stastna

kacenka24
11. dec 2009

Rikus 😵 😵 😵 testiky si nerobila??? 😉

rikuska21
11. dec 2009

Nie Kati, ja som nejako nechcela, tasila som sa 14 dni a teraz sa tesiom dalej , som rada ze som vydrzala, ale vobec som s tym nemala problem, a ani teraz neviem aku mam HCG, a ani nebudem volat spet, az vo stvrtok mam sono tak uvidim fazulky 😀