Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

staza
9. jún 2009

Lucinka,injekcie sa pichajú podkožne nie do svalu.Tá krv tam môže byť a aj modrinka to podľa toho ako sa ti podarí tú injekciu pichnúť.Kde si to picháš?najlepšie je si pichať do ramena lenže sama to nedokážeš.Ja si to pichám do brucha od pupku na dlžku dlane.Cez tehu som si pichla 240 dávok,no a teraz si znovu zvyknúť brr.Ale jasne,že toľko vydržíme len nech pomôže.

takyna
9. jún 2009

Lucinka ďakujem ti 🙂
nie každy kliest je infekcny na boleriozu, a je to nevyliecitelna choroba, da sa len preliecit, bohuzia. 😔 , moja svokra nou trpi a fakt to netreba podcenovat...
Lucka musela by si mat flak , vtedy je infekcna ta bolerioza, takze sa neboj, ja som mala tiez kliestov...
drzte sa moje zlate maminocky stastnych brusiek 😵

takyna
9. jún 2009

sory borelioza

Ahoj Stazka , ale to su podkozne inekcie ze?

staza
9. jún 2009

Taky,ano mala si pravdu v lekárni sa to nedá kúpiť a odporučili mi v energy centre.Ja som si myslela,že je to čaj a to sú kvapky ale to je jedno skúsim pozrieť v energy ked tam budem mať cestu okolo.Co berieš pred ket?ja budem mať estrimax.

staza
9. jún 2009

Ahoj,ano podkožné.

takyna
9. jún 2009

Ahoj Stazka, neberiem nič , skúsili sme rysknúť ideme v prirodzenom cykle....

staza
9. jún 2009

aha,ja som celkom zabudla ved si už písala joj moja hlava deravá.Aspoň nemusíš brať hormony ale po prenose budeš brať niečo?duphaston,utrogestan?

takyna
9. jún 2009

Utroša asi, len aby bol prenos...nejak neverim, mne sa take nieco prihodi len zazrakom, mam pocit, ze nie som velmi pod stastnou hviezdou narodena... 😔
Bojim sa aj mysliet na to, keby to islo prirodzenym sposobom, bolo by to predsa len o niecom inom...
ale takto nam ostava iba dufat....ved to poznas...

staza
9. jún 2009

ano poznám,ale nádej umiera posledná musíš veriť bude to dobre uvidíš,čo ti povie doktor na kontrole.Keby to išlo tak ako píšeš prirodzeným spôsobom tak to by sme boli všetky happy.

takyna
9. jún 2009

ved ja viem 🙂 , prepac dnes mam nejaky depresivny dnik 😵

staza
9. jún 2009

to mi nie je nič neznáme ale to prejde je to asi tým,že máš pochybnosti pred ket ako to všetko dopadne.

takyna
9. jún 2009

áno presne je to tým Stazka 🙂 , je celkom fajn vedieť , že aj niekto iný ťa chápem, ďakujem ti 😵

staza
9. jún 2009

však preto je dobrá tá stránka lebo tu máme rovnaké problémy tu sa aspoň povzbudíme,poradíme...
inak kto tým neprechádza ani neuverí,čím všetkým musíme prejsť normálne sa ani nemôžem s hocikým porozprávať

takyna
9. jún 2009

to je pravda, nik kto tymto nepresiel bohuzial nie je schopny pochopenia, nevycitam to nikomu, urcite aj ja by som bola taka ista, snazime sa nepripustat si az tak bolest inych, aby sme prezili...

takyna
9. jún 2009

Este som ale chcela povedat, ze sice nepochopia lebo to nezazili, ale su smutny a praju aby sa osud zvratil, a doprial nam stastie, a to je velmi pekne a pozitivne 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

ahojte

lucia urcite chod .... je to 1 odber krvi do 1 skumavky a budes vediet na com si ....

taky ja som nemala ziadny flak a ani neviem kedy som mala kliesta, nemam ziadne priznaky ... len ma to napadlo ze sa dam otestovat lebo kolegovia tu s tym blbli s tou boreliozou tak som sa dala aj ja a bum mam ju , co ma moc netesi, ale snad tie antibiotika zabralli o tyzden idem na krv a dufam, ze to bude neg.

TAKY dostanes na prdel a s rozbehom za tieto reci ked ta ja stretnem v heliku no tes sa na taky kopanec do riti ze uvidis, ja ti dam ze nie si pod stastnou hviezdou ... kurnik sopa holubnik to co su tu za reci .... bude KET a este sa snehuliacik aj rozdvoji a budes mat dve .... haha ale ako ich potom rozoznas ked budu jednovajecne 😀 😀 😀 😀 sme si povedali predsa ze DO TOHO IDEME SPOLU TAK AKO MINULE ALE TENTOKRAT UZ ZIADNE POTRATY ... tentokrat to spolu dotiahneme do STASTNEHO KONCA .... PEKNE SI TOTO NATREP DO HLAVY A MYSLI NA TIE KOPANCE KTORE ODO MNA SCHYTAS KED BUDES MAT TAKETO RECI .............................

marta222
10. jún 2009

Ahojte, hlásim sa po čase opäť. Wolfskinka, prosím ťa a aké antibiotiká a ako dlho si ich užívala na tú boreliózu? Ja ju momentálne tiež teraz liečim (písala som o tom na str. 11) - mám Doxyhexal 100 na 30 dní - ešte do tohto piatku ich budem užívať. A prosím ťa bola si s tým na infektológii v nemocnici v Žiline? Tiež ma to veľmi prekvapilo, keď mi to zistili, ale čo sa dá robiť. A keď píšeš, že sa to nedá úplne vyliečiť... A už sme sa chceli začať opäť snažilkovať 😉

wolfskinka
10. jún 2009

marta uzivala somo neviem ako sa volali ale bolo to 12 tabletiek na den 1 tabletku ... vraj by to malo stacit a buduci tyzden idem na kontrolny odber krvi

nebola som na infektologii, lebo ja nemam ziadne priznaky ani flaky ani nic ine .... ma ani neposlala na infektologiu lebo som mala nejaku sedu zonu .... tak uvidime, ale ak nezaberu tie atb tak asi ma potom posle

to co som napisala ze sa to neda vyliecit to ber s rezervou ... jedna pani povedala, co mi znami hovorili co to mali vraj sa to neda vyliecit tak neviem ... spytam sa na to dr. vseobecnej a uvidime dam ti potom vediet, ja chcem ist v juli na umele tak dufam ze seda zona zmizne a budem ok a budem moct zacat

marta222
10. jún 2009

Veď ja som tiež nemala žiadne príznaky, ani nič podobné, u mňa sa to zistilo tiež náhodou - na infektologických testoch po 2. potrate - protilátky typu IgM v krvi - vygooglila som, že je to včasné štádium, takže ma gynekológ hneď poslal na infektológiu a tam mi predpísali ATB a o 4 mesiace mám prísť na kontrolu.

wolfskinka
10. jún 2009

no uvidim co mi povie vseobecna po kontrolnom odbere, ci to bude ok alebo nie ale ja by som chcela zacat to umele uz teraz nechcem to zbytocne natahovat

marta222
10. jún 2009

Mne sa tiež nechce čakať ešte ďalšie 3 mesiace, už mi to ide na nervy, vždy sa čosi vyvrbí. Už ma tiež naháňa čas 😉

wolfskinka
10. jún 2009

marta mi hovor kolko mas rokov ?

marta222
10. jún 2009

Ani sa nepýtaj - vo februári som mala 36. A ty?

wolfskinka
10. jún 2009

ja mam o 2 tyzdne 34 ..

marta222
10. jún 2009

Takže, ty si na tom o čosi lepšie ako ja 😉 . Ale, pevne verím, že sa raz dočkáme všetky 🙂 , raz to predsa musí vyjsť. A Vám sa prirodzene otehotnieť nedarí? Smiem vedieť, aký máš problém?

wolfskinka
10. jún 2009

marta mas IP

marta222
10. jún 2009

Ozaj, ty si zo Žiliny? Ja som síce z okolia KNM, ale do Žiliny chodím často, bývam iba 9 km od Žiliny - mám tam všetkých lekárov. Čítala som, že organizujete nejaké stretko - to sú všetko baby z MK?

wolfskinka
10. jún 2009

hej som zo Ziliny .. hej vsetky ... prid ak chces

marta222
10. jún 2009

Som sa sama pozvala, som člen, však 😉 ? Ďakujem za pozvanie, ale dnes nemôžem. Mávate takéto stretká častejšie? Rada by som niekedy prišla, porozprávať sa, vymeniť si skúsenosti. Je pravda, že kto nezažil takéto veci s tým sa ťažko dá o tom rozprávať, veď to sama dobre poznáš.

wolfskinka
10. jún 2009

marta mavame castejsie asi tak raz za 2-3 tyzdne ... napis prispevok do temicky sanatorium helios ... aby si baby trosku spoznala vsetky su z tej temicky .... zilincanky dunda, kamka, tinkaza .... hej tieto kocky maju problem s otehotnenim neprisli o ziadne babetka ale ja by som vedela vypravat a ty este viac .... mam kopec kamosiek ale s nimi idem von rada lebo mame spolocny problem ... a nikto sa na nas nediva ako na debilov ked ludia a znami nevedia pochopit cim vsetkym si prechadzame ... tinkaza bude mat v pondelok odber vajicok , kamka ma dnes 23 den cyklu a nejako buduci tyzden bude robit test a dunda momentalne neviem ako na to je ale v stredu sa dozvieme ... takze kludne sa pridaj napis do temicky tam sme vsetky nech ta baby spoznaju a hlavne aj ty ich