Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

wolfskinka
18. jún 2009

taky aj ja idem teda chcela by som ist bud na korcule alebo na bicykel este sa dohodnem s muzom

takyna
18. jún 2009

tak pekny zazitok ti prajem.......bez nehody....idem off pá.cmuk 😵

lenka_66
18. jún 2009

wolfi, gratulujem.mam kolegynu tiezali len super odporucania. normalne jej dali chlapca tusim ani mesiac nemal.boi-matka slusna zdrava , vydata zena len sa jej smyklo.bio otec tiez slusak.tak skus neako tak napisat.
uz ma teraz 2 ale to uz neviem podrobnosti no verim ze tiez nieco take a dievcatko bolo tiez velmi mini.

taky pozor na uraz 😉

wolfskinka
18. jún 2009

lenka no uvidime ... vsetko je zatial na dobrej ceste

lucia_b
19. jún 2009

Takynka, trombofilne mutacie zistuju z krvi a mne ich zistovali na hematologii, ale robi sa to aj na genetike.
Lenka, dakujem za radu, o vitamin B12 veru poziadam. A to ti dovolili uzivat Utrogestan aj Duphaston sucasne? Ja som najskor mala Duphaston, 2x1tab./den a teraz mi ich vymenil za Utrogestan 3x2tab./den. Prajem ti krasne tehulkovanie.
Wolfi, tesim sa, ze tetuska zo socialky bola spokojna (vsak som o tom ani nepochybovala 😉 ). Tak drzim palce, aby taky dobry zaciatok co najrychlejsie priniesol vytuzene babatko.

lenka_66
19. jún 2009

lucka ano.neviem ci koli chorym crevam ( tazko sa mi vstrebava z potravy/liekov do criev) abo pre istotu.no neposkodilo.utrog.len 1.trimester bol.ono je to vlastne to iste.no bola som miss vyrazka.asi koli tej silnejsej davke hormonov.
a kup si aj vitamin E100.neboj neposkodi.

lenka_66
19. jún 2009

lucka , dole blika taky vykricnik ze zobrazit letak , tak si ho zobraz
http://www.docsimon.sk/tovar/vitamin-e-400-zent...

wolfskinka
19. jún 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte

no strenutie dopadlo celkom v pohode, ale moj muz sa trosku doplasil, lebo tam rozpravali ze ciganske dieta a biele dieta po narkomanke alebo tak, ze slusni ludia deti na adopciu nedavaju ... ale sme si stanovili ze biele dieta nechceme ani polocigana ani nic ... ale som mu povedala oni na nas skusaju ci neucukneme ... na cisto biele dieta sa caka 2 - 3 roky podla takych poziadaviek ... tak sa potom trosku ukludnil

teraz to bude chciet dlhe hodiny diskusie ... ide do tuheho ale snad to nejako ustojime, dalsie sedenie mame v stredu o 8.00 a to skupinove v juli ...

Vam poviem uz som hodinu v robote a rozdychavam to ... a moj muz je trosku este horsie na tom, je to strasny psychicky napor a musis vediet co mas povedat psycholog si ta vie vmanipulovat kde chce a testuje tvoje reakcie

baby modlite sa nech tu socialku nejako rozdychame, necakala som ze to bude take narocne na psychiku

lenka_66
19. jún 2009

wolfi , drzime.
k tej mojej kolegyni.aby si povedala muzovi ze aj to sa stava aj ked asi nie tak casto.bio matka mala vlastnu rodinu.muz jej povedal ze jej odpusti no vychovavat nebude.radsej sa rozvedie a poziada sud aby ich spolocne deti zveril jemu.ten omyl sa jej stal s neakym mladikom.tak je jasne preco sa tak rozhodla.bolo pekne od nej ze nesla na zakrok.mozno si myslela ze mazela do porodu obmekci.no maly uz ma 4,5 a je strasne zlaty.

wolfskinka
19. jún 2009

lenka no ved len takych deti je malo .... no nic hadam nam to umele vyjde v juli a nebudeme toto musiet riesit .. kazdopadne mame pred sebou min 2 roky na skusanie

lucia_b
19. jún 2009

Lenka, dakujem za radu ohladne vitaminu E, ale ja som naozaj taky bojko a tak mam respekt aj pred vitaminmi rozpustnymi v tuku. A v letaciku som sa docitala, ze : Užívání přípravku současně s léky snižující krevní srážlivost (antikoagulancia) zvyšuje jejich účinek. Viem, ze aj ty si pichas Fraxiparin, tak sa lekar nevyjadril k sucasnemu uzivaniu vit. E? Ale urcite sa na to svojho gynekologa opytam, len kontrolu mam az o 3 tyzdne ...

Wolfi, to zvladnete, drzim palceky.

wolfskinka
19. jún 2009

lucia dakujem no dufam ze sa nam toto leto zadari vlastne

zuzka88
19. jún 2009

Ahojte baby!

Lucinka, ja byvam v Senkviciach, asi rok a pol ale tiez len pristahovalec... Silno ti drzim palce, nech sa drobcek udrzi 😵 😵 😵

Wolfi, to je super, ze to tak dobre dopadlo... mozno babo dostanete aj skor, alebo su tie dva roky realne?
Taky, tak mate dvoch drobacikov? to je dobra sprava,co? a rozmrazujete zatial len jedneho, tak?

My sme boli vcera na hematologii, zobrali mi asi 10 ampuliek krvy a v utorok si idem po vysledky, tak som zvedava, ci budeme pichat

Co planujete na vikend? my budeme asi grilovat a doma lenosit..

zuzka88
19. jún 2009

Joj, a chcela som sa opytat, aj ja mam poruchu stitnej zlazy... som uz asi 15 rokov liecena, vie to aj moj gynekolog no napriek tomu uzivam femibion...ozaj je v nom jod? mozno preto mi musela endokrinologicka dvihnut davku

lenka_66
19. jún 2009

zuzka , ja mam vdaka // jod tesne pod hranicou.takze preto ti asi navysila.

lucka , viem ze bojis , mne to dala hematologicka.skus aspon v strave trosku pridat to E.
http://vitamins.szm.sk/e.htm
inac ked som lezala v nemocke tak kadza tehulka ho brala.

zuzka88
20. jún 2009

dakujem leni, ja som myslela, ze by mi uskodili, kebyze ho mam viac ako treba, toho jodu... E-cko neuzivam, doktor nekazal...

zuzka88
22. jún 2009

Ahojte zienky, kdeze ste vsetky?
Krasny den aj cely tyzden vam prajem 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

ahojte baby ...

no do zoznamu nas zaradia az ked skoncime tu pripravu a to este potrva ... a az potom sa caka 3 roky ... a dovtedy sa nam hadam podari vlastne toto berieme ako poistku ...

idem skusit akupunkturu, vraj aj tym sa da liecit neplodnost tak uvidime, mozno zaberie, ved sme zdravi obaja

zuzka88
22. jún 2009

Wolfi, treba skusit vsetko dostupne, clovek nikdy nevie...uz len pre vlastny pocti... A okrem toho, viera lieci, nie?
A kolko trva ta priprava? Mesiac? dva? sest?

wolfskinka
22. jún 2009

zuzka individualne podla toho ake obdobie vychytis, lebo 16 hodin je v skupine a niekedy sa na skupinu caka aj polroka, kym sa nazbiera ale v tomto sme mai stastie lebo sme zacali v maji a skupina bude v juli, a dovtedy kym bude skupina sa musi urobit este par sedeni tak sa nam to dobre rozbehlo a hadam to bude aj tak pokracovat, normalne byva 1 sedenie raz za 2 tyzdne ale kedze bude ta skupina, tak nam to trosku zhustili, mali sme v piatok a mame v stredu ... tak snad to do konca leta budeme mat z krku cele

zuzka88
22. jún 2009

supis, take pozitivne spravy 🙂 a kym vam priradia babo, budete mat aj tak uz vlastne!!!

wolfskinka
22. jún 2009

zuzka no adoptovane si zoberieme za predpokladu ze nebudeme mat do tej doby vlastne ... ked budeme mat vlastne tak nech ini co nemaju pridu skor na radu ... staci nam jedno, ked sa nam narodi zdrave babo tak ziadost stiahneme ... tak sme sa dohodli s muzom

lenka_66
23. jún 2009

mam znamu oni sa 10 roky trapili uz im aj prideli babo a naraz zistila ze je tehu.teraz ma 2 deti su uz sice dospele.tiez potom ustupili od adopcie.

wolfskinka
23. jún 2009

no ved to je hudba buducnosti

zuzka88
23. jún 2009

Ahojte babky, tak my sme po odberoch ostali bez fraxiparinu, verim, ze ho ozaj neni treba
Za to ma nabalila zelezom, B12kou a vraj si mam kupit aj tehotenske vitaminy.. okrem toho mam este stale acid fol a femibion... sak to ked rano poprehltam tak ani nemusim ranajkovat 😒
o 2 tyzdne idem na kontrolu, tak som zvedava...ale som rada, ze som konecne nasla doktroku, co aj zobrala krv...ty prva usudila, ze fraxik netreba z jednej vety na papieri_ MTHFR heterozygot... nic ine nemala v rukach
tak tolko o mne ale viac som zvedava na vas!!!
Lenka, ako ti tie tyzdne pribudaju 😵 drzim palceky 🙂
Wolfi, clovek nikdy netusi, co ma pre neho osud v kartach namiesane..a mozno je to aj lepsie.. no ja verim, ze je to to najlepsie, co moze! Urcite sa dockate vytuzeneho drobceka, ci uz vasho vlastneho alebo vasho vlastneho trochu inak!

wolfskinka
24. jún 2009

ahojte zuzka ... no sice tou co si napisala moc nerozumiem teda tym odbornym nazvom, ale drzim akzdopadne palce

baby ja odchadzam za pol hodinu na to sedenie s psychologom ... bojimi bojim aby som zase nesla odtial psychicky vystavena ako minule, a v piatok idem na tu diagnostiku a popripade liecbu akupunkturou

zuzka88
24. jún 2009

wolfi, drzim palce! daj vediet, ako si dopadla

wolfskinka
25. jún 2009

ahojte

zuzka no dopadla som tak ... psychicky vycerpana , mali sme 2 hodiny to sedenie ... este nas cakaju 4 max 5 a ta skupinova priprava 16 hodin, dalsie sedenie mame v stredu ... vcera ma to tak zmohlo ze som isla v robote na wc a vytuhla som tam na 25 minut .... a po robote som prisla domov tak som zalomila na 3 hodiny a o 22.00 som isla spat a spala do rana ... hrozne na psychiku ale co uz nejako to budeme musiet zvladnut, tak som psychicky unavena hadam este nikdy v zivote nebola ako po tych sedeniach.

Do konca augusta by sme to mali mat z krku ... povedala ta pani, tak hadam to tak aj bude a potom si vydychnem a v kllude pojdeme na dovolenku zaciatkom septembra.

A este som sa dozvedela ze dieta do rodiny davaju na skusobnu dobu 9 mesiacov a za tych 9 mesiacov sa mas rozhodnut ci ho chces alebo nie a potom je este dalsia lehota ked uz ho mas adoptovane zo zakona 6 mesiacov, ze ho mozes vratit pokial by sa vyskytli zdravotne problemy dietata ... z coho som bola prijemne prekvapena, kazdy chce len zdrave dieta a pri babetku to nevies urcit ci bude zdrave ... preto ta lehota. Do vcera som si myslela ze ked ho raz mas doma, ze ho uz nemozes vratit, aj ked si myslim ze by mi srdce puklo keby k tomu doslo.

Zajtra idem k tomu doktorovi kvoli tej akupunkture tak som zvedava

k

zuzka88
25. jún 2009

Teda Wolfinka, tak to ti teda nezavidim

musi to byt hrozne narocne, take sedenia... mozem sa este opytat, co ta najviac vycerpava? dostavate dajake ulohy? alebo narocne otazky? najhorsie je asi ten tlak, ze sa clovek musi strasne kontrolovat, co? budem ti celu dobu drzat palce, nech dobre pochodite!
ja si tiez myslim, ze ked uz budes mat deticko doma, ze by ste ho nikdy nevratili ale aj tak je to fajn, ze sa este stale mozte rozhodnut... Nuz Wolfi, ozaj moc moc drzim palce 😵 😵 😵

A kde mame ostatne zienky? Katuska mi pisala, ze si musi dat pauzu od MK,lebo jej to trha srdce, ani sa jej nedivim..ani ja som sem nechodila, ked nam odisiel Anjelik 😔

marta222
25. jún 2009

Ahojte kočky, aj mne sa zdá, že to tu trošku stagnuje. Viem si predstaviť, ako je Kačenke, ani ja som nechodila na MK po potrate, to je úplne normálne. Dúfam, že ju povzbudí aspoň to, že na ňu myslíme. My sme sa tiež už začali 1. mesiac snažilkovať, som po ovulácii, 16 DC, tak uvidíme... Nemyslím si, že by sa to mohlo hneď na prvýkrát vydariť, ale ktovie. Ako sa hovorí - Keď Pán Boh dá, aj motyka strelí 😉. Wolfski, držím Ti palce, zajtra daj vedieť, ako si pochodil na tej akupunktúre. Zuzka a ty chodíš do práce? Či si už na PN-ke?