Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

fiallinka
28. aug 2009

rikuska: možná potvrdí, ale takový malý stupeň by neměl moc transferu vadit a naopak jsou prý studie, že ženské s ohhs mají větší šanci na úspěšnost ivf 😉

rikuska21
29. aug 2009

Taksme prisli od dokiho a potvrdil mi Ohss, som ako vzducholod a da si mi len lezat, dnes mi uz pichli aj Cetrotide a v pondelok na kontrolu, doki povedal, ze odber urobia sto percent, ale pravdepodobne 2 mesiace volno a az potom vklad, neviete mi povedat ako by to asi malo nasledovat alebo vyzerat??bude aj potomnejaka stimulka,??

Vadelka, si pokladik a dakujem

Fialinka, fakt si ma trochu ukludnila a ja dufam, ze toto bude mat stastny koniec s //

takyna
29. aug 2009

Ahojte kočky 🙂

Rikuska ak zmrazia embrya tak bude KET a pri tom berieš len lieky na rast sliznice inak nič a robí sa vklad, veľa pi , oddychuj , drž sa moja, nech je veľa vajíčok 😉 ti prajem

nestíham kočky veľa roboty mám, ale poctivo prečítavam, pozdravujem mamičky šťastných brušiek 😵

rikuska21
29. aug 2009

Taky, si pokladik, vdaka, a polav z tempa, vsak je sobota 😀 😀 😀

takyna
29. aug 2009

🙂 Rikuska , polavila som, a uz moji rozhodli, ze ideme riadit byt, 😒 , drz sa moja 😵

kacenka24
29. aug 2009

Ahojte babenky.
U nás už od rána leje a nie a nie prestať. 😒

Zatiaľ nemám nič nové, ešte stále beriem Clostil. Ovu čakám až za týždeň, tak som zvedavá.
Včera som si kúpila takého malého anjelika s krídlami pre šťastie, tak dúfam, že nám prinesie šťastie. 🙂

rikuska21
29. aug 2009

Kacenka, ja zbieram anjelikov, vlastne som nejak k tomu prisla, lebo mi kamosky zacali davat stale anjelikov a uz ich mam kopec
inak aj tu prsi a je to des, vsak je vikend, no nieM???? 😝

garnelia
29. aug 2009

Ahojte babenky!

Tiez nestiham po dovolenke... ☹
A sa citim hrozne,mrcha prisla,mam straaasnuuu migrenu,to urcite aj z toho pocasia...

Rikus,
az teraz ta citam v diskusii,je mi to luto,davaj na seba pozor a daj vediet ako pokracujes...

Takynka,
zlatunku dcerku mas,velmi sa podobate(sice ocka som nevidela) 😵 😵 😵

Kacenka,
vela stastia!!! 🙂

garnelia
29. aug 2009

Lucka,
co povedala hematologicka?Dufam,ze je vsetko o.k.,aj co sa tyka tych protilatok.Drzím palceky!!! 😉

Lenka,
maly je kraaaasny!!!Po maminke... 😉

garnelia
29. aug 2009

Baby este taka otazocka...kvoli casovej tiesni
Ako to je s meranim BT?Ked si nameriam rano vyssiu teplotu,tak v ten den uz mam ovulku?Mozete mi to napisat aj do IP,dakujem!!!

vadelka
29. aug 2009

Ahojte babenky 🙂
ja som dnes v práci,tak len tak narýchlo odpisujem...
Včera som sa objednala na genet.vyšetrenie na 8.9. tak som zvedavá,ale doky vravel,že po prvej mrche môžme začať a ja mám ovulku už v pondelok tak sa teším 😀
Katuška,drž sa!Ja Ti posielam takého internetového anjelika,nech na Teba dáva pozor... 🙂
Rikus,neviem Ti povedaťa ako to vlastne je.Drž sa a hlavu hore 😉

rikuska21
29. aug 2009

Vadelka ta genetika je fajn vec, lebo ak nieco ziostia, tak sa da inym veciam predist,aj mne tam pozisotovali a je to fajn, ked viem co mi je akoked neviem. I ked si niekedy myslim, ze ma niekto skusa, co vsetko vydrzim aj so vsetkymi chorobami 😒 😒 😀

vadelka
29. aug 2009

Ďakujem Rikuska,aj ja si myslím,že je to fajn vec.Možno zistia,prečo sa mi tam tie chromozómy pomiešali 😉
Aj ja si myslím,že aj mňa niekto skúša,ale ja sa nevzdám,budem bojovať 😀

rikuska21
31. aug 2009

Ahojte, kde ste sa vsetky podeli????

Ja som dnes 10 den stimulky, s OHSS a odber bude mozno piatok alebo sobotu, a bohuzial moze byt iba KET-ko, snad o 2 max 3 mesiace, ale to sa uvidi ako sa to bude hojit

vadelka
31. aug 2009

Ahoj,aj ja pozerám,či tu ešte niekto je 😒

Tak to ma mrzí Rikus,dúfam,že to vyjde a bude sa to dobre hojiť. 😉

kacenka24
31. aug 2009

Ahojte dievčatá.
My sme mali od rána až do teraz v škole veľkú poradu. Videla som zoznam žiakov so špeciálnymi vých.-vzdel. potrebami a mám tam samých ôsmakov a deviatakov. 😨

Rikuš, takisto Ti prajem, čo najrýchlejšie zahojenie. 🙂

zuzka88
31. aug 2009

Ahojte

Rikuska, tiez drzim paste 😉

kati, tak super start do noveho SR ti prajem 🙂 nech sa ti dam dari a nech ta krpci posluchaju... neviem, ci su este "horsie" rocniky ako prave 8/9 🙂

rikuska21
31. aug 2009

Kacenka, ja mam tiez najvyssie rocniky , jej to je ale nahodicka, Babulky, vsetky vas zdravim a adkujem za povzbudenie.
Dnes som sa dala PN lebo ma to strasne boli a nemienim v praci vysvetlovat, preco mam brucho ako V 9 mesiaci? a okrem ineho si ani neviem predstavit, ze by som mala behat po schodoch.
Ako sa mate a co mate nove???

vadelka
31. aug 2009

Katka,tak to Ti teda držím palce a prajem pevné nervy 😉 budeš ich teraz pri tých pubertiakoch potrebovať 🙂

kacenka24
31. aug 2009

Rikuš, ja zatiaľ po zdravotnej stránke nič nové... resp. nestojí to vôbec za reč. Teraz mám znova také ťažšie obdobie ... ☹
Tie schody Ti verím, aj u nás je škola obrovská a viem, čo je to presúvať sa z triedy do triedy... je to všetko stres. Zazvoní bežíš na hodinu, znova zvoní zasa bežíš... a stále dookola. Rikuš, len buď doma a pekne oddychuj. V prvom rade ber ohľad sama na seba. Ja už by som neurobila tú chybu ako v prvom tehu, keď som sa snažila všetko robiť na 110% a bola som v hroznom strese. Vôbec som si to tehu nevychutnala a doslova sa nemala čas tešiť sa. Teraz ma to trápi. 😔 No takú chybu už viac neurobím.

rikuska21
31. aug 2009

Kacenka, prave preto som ostala doma, nechcem nic riskovat ale ani sa necitim ok. Aj ja som chodila K Jonasovi s Mojim syncekom, 7.8. by uz mal 14 rokov. Su tam hore a strazia nas.
Uz dlho ucis,,, Ja 7 rok ale pradtym som robila nieco ine.

kacenka24
31. aug 2009

Ja teraz budem učiť tretí školský rok. Rikuš a ak sa teda môžem spýtať, čo sa stalo Tvojmu synčekovi?

takyna
31. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 , vidím, že sú tu prevaha pani učiteľky 🙂 , zaujímavé, že ja mám tiež moju kanceláriiu v škole 😉 , už sa teším ako prídu detváky 9taci a budlú , hrešiť , behať po chodbách a všetci budú vyšší ako ja 😅

Inak si vás všetky prečítavam poctivo , ale nestíham odpisovať, lebo je to o držku, menila som kolegynku, teraz si zaúčam novú 😉 , sestru doučujem z účtovníctva na skúšky, a ešte cestujem mimo mesto... 😝

dala som si robiť hormonalny profil pre Brno v septembri, a fakt sa aj teším na stimulku IVF

a dokonca aj na tie všetky hormóny a inekcie 🙂 , len nech sú dialnice ako svet 😵

teraz dokonca o tejto nočnej hodine robím mužovi palacinky...a však čo už veď je zajtra sviatok

pozdravujem moje zlaté kočky a prajem príjemný večer 😵 😵 😵 , cmuk

Garnielka ďakujem moja Dida je fakt kočica.....po mamine 😉 chichi

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte.
aj ja som tu novačik.ja mam 30 muž 41 a už dva roky sa snažime o babo.zvolili sme IVF.Rodina bez takeho drobca,nie je uplna, je to len moj nazor,ale snad vacsina ludi so mnou suhlasi.Velmi sa toho bojim,neviem co ma caka,ale som ochotna podstupit hocico.
Chcem sa opytať ked sa pichaju tie injekcie MERINOL. to si picha každá baba sama?alebo ako to je?tam sa davaju myslím tri denne..........

takyna
31. aug 2009

Ahoj Sasko, presnejsie o IVF najdes v teme IVF a nadejne snazilky, ale pichat si mozes sama, pripadne manzel, alebo nejaka sestricka, drzim vam palce nech sa cim skor podari babetko 🙂

rikuska21
31. aug 2009

Sasko, a davka merionalu zavosi od vahy,

Kacenka, moj syncek mal rovinu, a ked mal 6 rokov tak ma navzdy opustil 😔 😔 😔

Taky ahoj,predpokladam ze si psycholog na skole 😀 😀 😀 , anech ,mas stimulku uz coskoro a dobre urob palacinky

takyna
31. aug 2009

Rikus na to , ze mas OHSS mas prijemnu naladicku 😀 a to je zaklad uspechu 😵 , za mesiacik budu dialnice ako svet 😉 , palacinky sme uz aj skotili.

Idem si zalahnut..........pá....zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
31. aug 2009

Rikus tvojho anjelicka mi je velmi luto ☹ 😢 ☹

takyna
31. aug 2009

ešte som ti chcela napísať, že mu posielam biliony pusiniek do nebíčka 😵

kacenka24
1. sep 2009

Dobrá ránko babenky.
Rikuška, Tvojho synčeka je mi ľúto ☹ . Moja sestra zomrela tiež, keď mala 6 rokov na rakovinu. Teraz by mala 25 rokov. Takže podľa maminho smútku Ťa viem pochopiť ako sa cítiš. A bohužiaľ už aj svojho ... 😢

Dnes vyzerá byť taký slniečkovský dník, tak si ho ešte užime. My dnes hádam pôjdeme aj s našim psíkom dakde do lesa na prechádzku. 🙂