Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

rikuska21
16. dec 2009

No najprv som bola v centre, tam mi robil doki sono a povedal, ze myska je tam , ma 6 mm, a mam ist hned k svojmu gyndosovi na antolsku, lenze on ako na smolu ma dovolenku, takze bol tam taky stary chren, ktory ma akurat vysrasil, ani sa nespytal ako spinim a poslal ma lezat domov, a to je vsetko,
fraxiparin si picham ako trombofilicka na zrazania krvi, dakujem ´ti Kati za podporu 😵

kacenka24
16. dec 2009

A nejdeš radšej do nemocky? Ja som hneď na začiatku ako som si našla škvrnku od špinenia valila do nemocky. Predsa len viem, že v tomto štádiu nie je pomoci a je to ozaj na tom Najvyššom, no Dr. si ma tam radšej nechal na pozorovanie. Ležala som tam v kľude 3 dni, brala lieky (Duphaston, Ascorutin, Magnézium), no našťastie sa to ustálilo. A ešte mi v nemocke aj pichali injekcie do zadku na zastavenie krvácania.
Dr. nechcel ani počuť, aby som šla domov, Rikuš napíšem Ti, čo mi povedal (samozrejme to nie je Tvoj prípad) vraj, keby som sa v noci rozkrvácala a krv sa mi dostane do brušnej dutiny, tak by bolo veľmi, veľmi zle... V tú prvú noc ma prišla sestrička 3krát skontrolovať, či som sa nerozkrvácala. Nechcem Ťa strašiť, Bože chráň 🙂, len som opísala môj prípad. 😝 🙂
Dúfam, že si doma a do žiadnej roboty sa zajtra nechystáš???!!!

Taky, viem o tom očkovaní tehotných proti tej chrípke. No ja som to u svojej Dr. odmietla. Už teraz som počula, že ten pôvodný vírus zmutoval, tak načo zaťažovať bábo takým "bordelom", ktorého výsledky nie sú aj tak zaručené. Chrípky tu boli každý rok, len v posledných rokoch sa im dávajú rôzne názvy a kto má z toho najviac? - farmaceutický priemysel. S manželom sme to poňali tak, že ono je to už dávno dané, ako to celé (moje tehu) dopadne. Keď bola Marínka v brušku som bola doma, oddychovala, jedla a pila len to najzdravšie a ako to celé dopadlo ... toť môj názor

rikuska21
16. dec 2009

Kati, ja som aj bola v nemocke, ale moj doki ma dovolenku a ten blbec co ho zastupoval, ma ani nepozrel a poslal domov, ze oni by mi aj tak nic nedali , ze nech lezim a len na zachod. takze tak 😔 😔

Jasne ze nejdem do prace, len som objednana na krv k endokrinologicke, ale rano jej zavolam ze nech ma zoberie prednostne, takze tak, Kati drzim ti palecky, muz mi prave odstavuje citrony, mnam, az sa mi ritka scvrkne od kyslosti 😀

rikuska21
16. dec 2009

idem haji, tak zajtra papa

kalja
17. dec 2009

Rikuška, riadne si ma vystrašila, keď tam nie je tvoj lekár, choď na pohotovosť, oni si ťa tam už nechajú. Veľmi na Teba myslím, držím palčeky, a aby sa to už nezhoršovalo, len zlepšovalo. A ležať!!!!!

Kačenka, vďaka za odpoveď, asi sa na to celé meranie vyfláknem a hotovo. Ja mám asi takú nejakú smiešnu lekárku, ktorá mi asi pred rokom na 2 mesiace nasadila duphaston a clostilbegyt, a keď nedošiel výsledok, tak mi povedala, že viac mi to už predpísať nemože, a hotovo. Ja keď čítam, ako niektoré baby chodia merať folikuly, normálne sa mi postavia vlasy na hlave (a to ich mám dosť), že mňa takéto vyšetrenia nejako obchádzajú. Hormonálny profil som si normálne vydupala, že vraj ho netreba. Do konca tohto roku to nechávam tak, a od budúceho si budem hľadať nového lekára. Vďaka.

Bozkávam

kacenka24
17. dec 2009

Dobré ránko.
Kalja, mne Dr. ten Clostilbegyt nasadil najskôr na 3 mesiace po 1 tbl. denne. Potom, ak by sa nepodarilo, tak prísť a dávku zvýšiť. Ono je dôležité aj to, od ktorého dňa si ten Duphaston užívala. Lebo ak si si ho nasadila skôr ako prišla ovulácia, tak potom už určite nedošla ani neskôr. Neviem, či si ma pochopila, čo som chcela napísať. 🙂
A zmenu lekára treba, nie je nič horšie ako taká Dr., ktorá nemá záujem a ešte sa tvári, že ju otravuješ... 😝 🙄

Rikus, ako po noci???

lenka_66
17. dec 2009

rikuska , co to citam 😠 .asi si uz v nemocke a dufam ze 2v1.drzim palce.podla mna askorutin a injekcie asi nie.

lenka_66
17. dec 2009

kacenka, taky krasne cisla vam tu svietia len tak dalej 😵

lucka , ako sa nam mas? vianoce budu v nemocke?

dadisek , zelam aby si 5.1. videla ako krasne bije srdiecko 😵

dadisek
18. dec 2009

leni moc děkuju strašně pomalu mi to utíká, nemůžu se dočkat

takyna
21. dec 2009

Ahojte babulky 🙂

Leni gratulujem k zubku 🙂
Dúfam, že je Lucka ok, možno sú už aj na svete, snáď sa nám ozve 🙂 , myslím na teba 😵

pozdravujem všetky a ozvite sa čo nového 😵

kacenka24
21. dec 2009

Ahojte žabky.

Aj ja si každý deň spomeniem na Lucku a na Rikušku. Snáď je všetko v poriadku. 🙂

Manželík je až do Troch kráľov doma, tak mi to tu aspoň rýchlejšie ubieha. Tento rok som vôbec nepiekla, rozmýšľam, že by som zajtra spravila aspoň oškvarkové pagáčiky a tyčinky z lístkového cesta.

5. 1. ideme do poradne, a dozvieme sa, či je všetko s mimi ok, snáď sa už objednáme aj na morfologický utz - by mal mm krásny darček meninkám 😵 😵 😵

Babuľky, ako ináč? Akosi nám to tu viazne. 😕

dadisek
21. dec 2009

Ahojky, tak já jdu na další kontrolu taky 5.1. a doufám, že bude všechno v pořádku a bude vidět mimísek i se srdíčkem.
Vázne to tu asi kvůli předvánočnímu shonu.

takyna
21. dec 2009

Baby aj my ideme 5.1 na kontrolu 🙂 , držím nám všetkým palce 😵 😵 😵 😵

kacenka24
21. dec 2009

Super, tak 5. januára pôjdeme spolu. 😵

lenka_66
21. dec 2009

tak to bude vyprava 😀 hlavne s dobrym koncom 😵

kacenka24
23. dec 2009

Krásne ránko, prajem všetkým.

Čo sa dnes chystáte porábať? U nás už zliezol všetok sneh a leje a leje. 🙄

Včera som nejako spravila stromček, dnes ešte niečo slané upečiem, poobede pobalím darčeky, potom spravíme s manželíkom šalátik a Vianoce sa môžu začať. 😵 😵 😵

Nemáte niekto kontakt na Lucku???

marta222
23. dec 2009

Ahojte dievčatá, chcem Vás len pozdraviť a popriať Vám všetkým krásne Vianoce, plné radosti, šťastia a pohody a samozrejme nech Vám Ježiško prinesie aj nejaký darček, ktorý Vás poteší.

takyna
23. dec 2009

Milé babulky, zo srdca Vám prajem, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plno rodinnej pohody, odychu, a krásnych prekvapení pod stromčekom, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia_b
23. dec 2009

Ahojte dievcata,

vsetky vas pozdravujem uz z domu, minuly tyzden ma na sviatky prepustili, no po troch kraloch budem opat hospitalizovana. Na monitoring a na prietoky chodim teraz 2x do tyzdna, k tomu ake-take vianocne upratovanie a nakupovanie (ale tieto sviatky ozaj len malicko) a tak som vam vobec nestihla napisat. Priznam sa, ze prezivam hrozny strach, Lenka, tvoj doppler pouzivam kazdy den, som naozaj stastna, ze si mi ho pozicala, velka vdaka. Stav mame zatial nezmeneny, krcok je skrateny na 1,5 cm, SC 2, no mam stale hranicne zvysene prietoky, velmi mi stupa fibrinogen a D-dimery a navyse sa mi rozchadzaju kosti lonovej spony a velmi ma bolia krize, tak najma rano dokazem vstat a ist na WC len s pomocou manzelika. Ale som hrozna, ze som sa vam tu takto pred najkrajsim sviatkom v roku vystazovala, odpustite ... Vlaste vam vsetkym chcem zazelat krasne Vianoce a vsetko dobre v Novom roku 😉 A na zaver aspon kratky versik:

Konci sa zas dalsi rocik, do noveho je len krocik.
Vianoce Vam prajem stastne, od Jeziska dary krasne.
K tomu lasku do balicka, hodne zdravia a stasticka.

takyna
23. dec 2009

Luci som strašne rada, že ste ešte dva v jednom 🙂 aj tebe krásne prežitie vianočných sviatkov, ešte pár týždňov zabojujte , máš to mimoriadne ťažké , ale bábenko ti to všetko vynahradí, držím silno palce, myslím na vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka_66
23. dec 2009

lucka, aj ked ta mozno dr. odbiju ze v tehu je to normal davaj pozor na chrbat aby si neskoncila ako ja.ja som ani nikomu nic nepovedala ze sak to je normal v // a teraz vravia ze som to mala riesit skor.mam total skrivenu chrbticu az sa mi hrb spravil (lezanie na boku na 2 vankucoch) a stuhnute svalsto (lezanie od 3tt).
ake vystazovalla sak cakame na tvoje info stale.uz sa clovek boji ked sa neozivas ty betarka jedna 😉 .

garnelia
23. dec 2009

Ahojte babenky moje!
Vsetucky vas pozdravujem,prajem krasne prezitie vianocnych sviatkov a rodinnú pohodu!
Davajte na seba pozor a na babenka este vacsi! 😉
Myslim na vas! 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadisek
25. dec 2009

Ahojky holky, všem vám přeju krásné a pohodové prožití vánočních svátku a krásný a hlavně šťastnější rok 2010.

Ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte někdo zkušenosti s užíváním anopyrinu v těhotenství? Předepsala mi ho hematoložka.

takyna
25. dec 2009

Dadisek ja beriem anopyrin od začiatku potvrdenia tehu, a mal by sa do 30tt brať, vyživuje embryo, v klude ho ber 😵

Garnelka pozdravujem ťa , som rada, že si sa ozvala 😵

Vianoce za nami, darčeky rozbalené.....už len odychovať a papať 😵 , pekný zvyšok sviatkov prajem všetkým 😵 😵 😵

lenka_66
25. dec 2009

pripajam sa a prajem prijemne prezitie zvysku siatkov.

dadisek , ja nemam ale tu ti isto poradia,mozno aj kazda druha ma anopyrin v zaklednej vybave // https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

su tam len same mile osobky 😵

garnelia
25. dec 2009

Takynka 😵 😵 😵 pekne ti pribudaju tyzdne,drzim palce!

Dadisek ja musim brat anopyrin 50 mg uz pred otehotnenim a este aj v prvych tyzdnoch,pokial sa tehotenstvo nepotvrdi.Je na riedenie krvi,hlavne ked mas niektoru z trombofilnych mutacii.Zistili ti nieco na hematologii?Potom by sme mali prejst na fraxiparin.Maju ho aj niektore baby preventivne pred IVF.

dadisek
25. dec 2009

garnelia, právě že mi žádnou mutaci nezjistili. Ale asi mám větší srážlivost krve po porodu.

skippy7
25. dec 2009

ahojte,
ja tiež beriem Anopyrin 30mg, mne zistili trombofiliu, a ked budem tehu tiež idem na heparin alebo take niečo....

denne73
27. dec 2009

Ahojte dievčatá. Všetkym vám prajem prijemne a pohodové vianočné sviatky a ešte krajší novy rok2010.

rikuska21
29. dec 2009

Ahojte moje babulky,
tak sa konecne ozyvam po dlhom case, naprv vam chcem popriat co najkrajsie sviatky, pohodu a stastny koniec so zdravym babatkom v roku 2010 a cakatelkam fazulku v brusku,
ja som konecne doma, po masivnom krvacani a uz viem co je to byt priputana v posteli, len zachod a nic ine, teraz uz aspon ten zachod , predtym ani to nebolo,,, 😝 😝 . ale aj napriek vsetkemu je babusko v poriadku, srdicko bu boje od 5 tyzdna a teraz som v 7 .Kati a Leni,obdiv za lezanie,
leni ty si musela lezat cele tehotenstvo????
Ja idem na kontrolu 11.1.a verim ze bude vsetko oka, musim verit, ja mam bohuzial uz teraz velke problemy s chrbticou a aj bolesti 😢 😢

Kati ako som citalal tak ty sa mas uz lepsie, a do robotly ta nepustia????

Garny zdravim a vsetky ostatne 🙂 Takynka 😵 dadysek 😀 denne 🙂
Inak tiez si picham fraxiparin uz pred IVF som zacala len mam na neho alergiu tak asi zavolam hematologicke
pa