Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

miss_stanya
28. feb 2011

@ivkamb Ja dufam tiez 🙂 Ale vravim si, ze urcite by radi mali tu na zemi sestricku, tak sa musime posnazit 🙂

ivkamb
28. feb 2011

@miss_stanya ved urcite aj moj syncek chce nejakeho surodenca, dufam ze coskoro sa budeme spolu bavit o tehotenskych veciach, vy sa uz snazite o dalsie? 🙂

emka0
28. feb 2011

@miss_stanya
@ivkamb Kočky už ste dostali mrchu? Ja som dostala včera. A mám ich dosť silne. Potrat-porod som mala 24.1. A bola niektorá z vás na genet. testoch? Neviete náhodou za kolko prídu výsledky? Kedy sa vy chcete pokušat o dalšie mimi? Mne doktor povedal, že ak budu genet. testy OK, tak že po 3 mesiacoch. Ale neviem....

ivkamb
28. feb 2011

@emka0 no ja som rodila 12.1. potom som krvacala len nieco cez tyzden a potom som mala prvu mrchu 2.februara a ked som bola u doktora po sestonedeli, povedal mi ze sa mozme snazit aj hned

miss_stanya
28. feb 2011

@ivkamb tak to si pekne nabehla 🙂 Ja som po porode krvacala 3 tyzdne - najintenzivnejsie len prvych 5 dni. Potom do konca 5.tyzdna len spinenie, teraz sme este len zacali so snazenim, ale MS som stale nedostala. Kamoska, ktorej sa to tiez stalo takto v 6. mes. mi povedala, ze krvacala 6 tyzdnov a za dalsie dva dostala MS. Takze mam cakat a potom ist k dr ak nepridu... Ja mam MS nepravidelnu, takze pojdem rovno na UZV ako to so mnou vyzera... Moje telo zatial velmi nespolupracuje....
@emka0 Mne dr. povedal, ze na zotavenie potrebujem 40 dni / co uz vlastne je teraz / a potom sa mozme snazit... Pojdem k nemu cca o dva tyzdne, resp. ak sa mi bude zdat dlho, o tyzden... Na testy nas zatial neposielaju, stalo sa nam prvykrat, to podla mna v tomto ohlade velmi dr neriesia...A hlavne ked tam bolo to dvojickovske riziko,,,

rikuska21
9. mar 2011

ahojte dievcata,

tak uz mame vsetky papierovacky ohladne adopcie za sebou a v pondelok ideme na 1 psycho sedenie, takze sa nam to velmi rychlo pohyna dopredu.
😉 😉 😉 😀
pozdravujem vas vsetky

katus193
9. mar 2011

ahojte dievcata vsetkym drzim palce aby sa nam podarilo mat zdrave babatka a nase anieliky nas budu strazit.My zaciname so snazenim,prva mrcha uz bola takze uz len ovu musi prist a ide sa na vec 🙂

miss_stanya
9. mar 2011

@rikuska21 Bude to krasne ked sa vam splni sen o dietati a jednemu krpcovi sen o rodine! Nech to cakanie rychlo ubieha!

miss_stanya
9. mar 2011

@katus193 tak to je fajn, hor sa do toho.... 🙂

katus193
9. mar 2011

@miss_stanya a ty kedy zacinas??

katus193
9. mar 2011

ja len dufam ze to pojde na prvy sup,ze nebudem musiet byt v depkach 😒

miss_stanya
9. mar 2011

@katus193 Ja som bola v nedelu u dr, nech mi da vyvolavacku, lebo stale nic, spravil sono a tvrdil, ze nepotrebujem, ze mrcha pride sama.... Tak cakam... A stale nic... No a potom ked pride, mam dojst na 11.den odsledovat ci sa chysta ovu.. No ved by som aj zacala, len to este nema ani hlavu ani patu.... 😖

katus193
9. mar 2011

@miss_stanya tak to urcite pockaj nech dorazi ta prva mrcha nech sa telo precisti a potom sup na to,drzim palce aby si uz nemusela dlho cakat nech pride cim skor......my zeny to mame tazke,ked nechceme mrchu tak pride a ked ju zase chceme tak nie a nie prist,ja len dufam ze ked budem zase v tom tak ziadne spinenie ani nic podobne nebude 😠

miss_stanya
9. mar 2011

@katus193 Jaj mi hovor, si s kamoskou robime srandu, ako zufalo na mrchu cakame 🙂 Mne to nejde do hlavy, ze este pred par dnami to uz vyzeralo, ze ano, ano..uz sa to lame, dokonca aj na tom UZV bola vysoka sliznica a odvtedy su dalsie tri dni a nic 😕 Vy ste uz prestahovani? lebo si myslim pisala, ze mate ist nikam inam.... ze aby bola pri tom snazeni pohodicka 😀

katus193
9. mar 2011

@miss_stanya tak snad ta mrcha dorazi,ked aj dr videl na UZV.No my sme sa tento tyzden stahovali bola to riadna fuska,uz ma to niekedy nebavy tolko veci vzdy balit a vybalovat a o tri tyzdne ideme zase domov takze zase balit a doma budeme 2 tyzdne a ked prideme naspat tu tak sa zase stahujeme do ineho bytu,lebo tu mame nahradny za tu plesen tak som stastna lebo priatel nechcel zacat kym sme tam boli,je to velmi nebezpecne ta plesen.No co ti poviem,ale aspon mam ine myslienky a mozno sa to aj podari,aj sa tesim domov,idem k mojmu dr nech mi urobi vysetrenia ci je vsetko ok a chcem sa s nim poradit a mozno budeme uz 2 v jednom 😀 ked ma bude vysetrovat

ivkamb
10. mar 2011

@katus193 drzim palce nech sa podari na prvy sup 🙂

miss_stanya
10. mar 2011

@katus193 ja tiez neznasam stahovanie a vykladanie a prekladanie, ale ver mi, teraz by som brala tiez :( Len neviem kam by som sa stahovala, z nasho bytu sa mi nechce 🙂 Ale mozno si cvicne zabalim a rozbalim, nech mi prejde to zufale cakanie 😀 😀 😀

katus193
10. mar 2011

@ivkamb vsetko naj k dnesnemu vyrociu a aj tebe prajem vela stastia s dalsim snazenim 😉

lenka_66
10. mar 2011

Ahojte,
zdravim nove babenky a drzim im palce
@garnelia ako ?
@rikuska21 co to citam 😵 tesiim sa .uz mate iste alebo len poradovnik?

stastne bruska 😵

staza
13. mar 2011

Ahojte dievcata.
Strasne dlho som tu nebola ale mam pre vas uzasnu spravu:Konecne sme sa dockali.
23.2.sa nam narodila Kristinka s mierami 3320g a 48cm.Bola som dlho v nemocnici posledne tri mesiace ale dopadlo vsetko vyborne a teraz si len uzivame malicku.
Vsetky vas pozdravujem a musim si vas docitat ked budem mat viac casu.
A inac som otehotnela prirodzene co nechapem do dnes 😵

katus193
13. mar 2011

@staza Gratulujem k dcerke a verim ze aj my ostatne sa dockame takeho krasneo stastia 🙂

lenka_66
13. mar 2011

@staza gratulujem , prajem vela zdravicka a mliecka.nevadi ze nechapes hlavne ze to vyslo 😵

vadelka
14. mar 2011

@staza gratulujem a prajem veľa zdravíčka a mliečka 😵 😵 😵

takyna
15. mar 2011

@staza z celého srdiečka gratulujem 🙂 všetky vás pozdravujem a držím palčoke 🙂

lucia_b
17. mar 2011

staza, pripajam sa k srdecnym gratulaciam, zelam hlavne vela zdravicka 🙂

chomik
2. máj 2011

@lucia_b Ahoj Lucka, podarilo sa mi nájsť, že si mala na fraxiparín alergickú reakciu, mohla by si to prosím popísať? Neviem, či sa u mňa nerobí niečo podobné☹ svrbenie a tvrdý opuch☹ fraxiparine beriem už asi 2 mesiace...ten claxine bol potom ok?

lucia_b
7. máj 2011

Ahoj Chomik, mne sa asi po 2-och mesiacoch pichania fraxiparinu zacali robit velke cervene fľaky okolo miesta vpichu, boli opuchnute, svrbeli a po poskriabani az boleli. Tak mi zmenila Fraxik na Clexane, tiez je to nizkomolekulovy heparin, len nosicom nie je draslik, ale sodik a bolo po probleme 🙂 Tak drzim palceky.
Vsetkym stastne bruska.

dadisek
13. máj 2011

@staza Moc gratuluju!!! Hlavně hodně zdravíčka vám všem!

nena13
12. dec 2011

@lucia_b A ako sa taká alergia na fraxiparín prejavuje-mne sa asi tak týžden urobí hrčka a po čase ma tosvrbí-myslíš ,že som nan alergická.?Keby som to neriešila a nevadilo by mi to môže sa niečo stať bábatku?Riedi vôbec v takom prípade krv ten fraxiparín,alebo nie?

takyna
12. dec 2011

@nena13 hrca nevadi, skus pichat mimo hrcky, nie stale na to iste miesto, babetku to neuskodi, asi chodis pravidelne na kontroly na hemotologiu, ak by si mala miesto zacervenane velmi, treba na to upozornit doktorku
prajem vsetko dobre 🙂