Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

lenka_66
24. okt 2010

@rikuska21 tak tak cas leti ako blaznivy .
drzim palce 😉

rikuska21
2. nov 2010

ahohte kocenky,
Garnelka, ako sa ti dari???ste v poriadku??

Skippy a ty ako sa mas, ste oka???
Ja som dnes brala posledny den clostyl a cakam co sa udeje, som pripravena na 2ivf v brne ak pojde vsetko tak ako ma, tak uvidim a dam vediat

skippy7
2. nov 2010

@rikuska21 ahoj....my sa mame fajn, maly už veselo kopká....
joj, no tak veľmi veľmi držim palce, verim, že to vyjde a budeme teda netrpezlivo čakať na pozitivne spravy od teba... 😵

takyna
3. nov 2010

@skippy7 užívaj si to kopkanie, všetko dobré prajem 😵 ani sa nenazdáš a ttčka poletia dole kopcom 😉 🙂

babulky pozdravujem všetky a prajem všetko dobré 🙂

skippy7
3. nov 2010

@takyna uživam si uživam a dufam, že to neprestane-to kopkanie....ja dufam ,že tie tt-čka poletia hore a nie dole 🙂 ale viem ako si to myslela 😉 .....dakujem
Bibinka je zlatičko,už je to slečna s naušničkami 😵

rikuska21
8. nov 2010

babulky, tak dnes na odbere mi zobrali iba jedno vajko a aj to bolo nezrele, takze zase nic,

Skippy, tesim sa vami ze uz cochvila budete spolu , vsetci traja, a vies co to bude?

skippy7
8. nov 2010

@rikuska21 jeejda, a ako to, že nedozrelo?? 😠 ....a to odoberaju aj nezrele?...hmm....ale verim, že to nevzdaš a raz sa to podarí 😉
....no prečkať zimu a chlapček bude tu 🙂

lucia_b
25. nov 2010

Ahojte dievcata, vsetky vas srdecne pozdravujem. Jeeej, Skippy 24 tt a Garnelka 21 tt, ako to leti 🙂 Drzim palceky, uz ste za polovicou a coskoro sa budete tesit z krasnych vonavych uzlickov. Rikuska, ja verim, ze sa to raz musi podarit. Lenka, Kacenka a aj ostatne dievcata, budem sa tesit na spravy od vas. My sa mame krasne, Samko ma 10 mesiacov a uz sam chodi, resp. beha 🙂 Mame z neho neskutocnu radost.

dadisek
30. nov 2010

Ahojky, Hanička už má 4 měsíce a dvě očkování za sebou. Když má holý zadeček, tak se přetočí na bříško. 2.12. to už bude rok co jsem objevila na testu //. Děsně to letí. Snažilkám moc přeju brzké //.

lucia_b
2. dec 2010

Veru Dadisek, cas leti neskutocne rychlo. Hanicka je krasna, zelam vela krasnych spolocnych chvil.

garnelia
10. dec 2010

Ahojte babenky,
konecne sa dostavam k pisaniu aj do nasej diskusie...
my sme boli v nemocke 2 tyzdne,zistili mi tehotensku cukrovku,glukozovy test nam vysiel zvyseny...tak ma hned poslali do nemocnice,lebo mame cukrovku v rodine tak sa moja gynekologicka zlakla...ale profil som mala dobry,dokonca mi diabetologicka hovorila ze mam zvysene hodnoty len po ranajkach,ze mam menej jest...no ale teraz si musim davat pozor aj po obediku a veceri-hlavne sa neprejedat.
Minuly piatok sme boli na morfologickom utz,lebo som odmietla amniocentezu.Vsetko bolo v poriadku okrem jednej oblicky,mal tam hranicnu hodnotu neviem coho(norma je do 4 a nase malo 4,1),vraj to byva,mam si to dat skontrolovat este v 30 tt. @lenka_66 aj vy ste mali nieco podobne?
Potvrdili nam aj pohlavie,je to chlapcek 😵
Dali sme si urobit len 2 D morfologiu,vraj to preplaca poistovna,ale moju kartu poistenca neuznali tak sme museli vysetrenie zaplatit(robim v zahranici),tak som bola dost zaskocena,ze mi to mali povedat dopredu,boli by sme si dali spravili 3 D a bolo by nas to vyslo tak isto len by sme mali aj fotecky a dvd 😠
No co uz...hlavne,ze je maly zdravy...dufam,ze budeme takto aj pokracovat.

@rikuska21 citala som ta v inej temicke a je mi velmi luto co sa stalo ☹ zelam vam vela sil a vytrvalosti do dalsieho boja,raz to musí vyjst!
Maminky prajem vam vsetko dobre a vela radosti s malymi detickami!Prichadzaju Vianoce,joooj to bude radosti a prekvapenia! 😵 😵 😵

lenka_66
10. dec 2010

@garnelia som rada ze lacko je ok.ano aj marek mal zvacsenu oblicku a dost vela aj na kontrolnom usg v 30tt.dokonca aj v cca 33tt ked som bola v nemocke este mal.pri narodeni uz nie .

@rikuska21 neviem co sa stalo ale prejem vela sil do dalsieho zivota 😵

a tusim sme si tu niekedy pisali nieco ako : stastne bruska 😉

vadelka
24. dec 2010

Ahojte 😵
Prajeme vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@garnelia @skipppy7 ako to letí o chvíľu máte vaše pokladíky pri sebe .Držím palce 😵
@rikuska21 prajem veľa síl do ďalšieho boja,nech bude budúci rok len šťa stný 😵

takyna
24. dec 2010

Krasne prezitie Vianocnych sviatkov a vsetko dobre v Novom roku 2011 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka_66
24. dec 2010

zlaticka moje.. ja viem ze som dlho nebola ale nestihala som
ale o to viac zo srdca vam vsetkym zelam vsetko len to naj .. krasne Vianoce, nadherny Novy rok a hlavne vela zdravia.. ostatne pride samo..
😵

garnelia
24. dec 2010

Ahojte,
@vadelka dakujem! 😵
Ja sa tiež pripajam ku krasnym prianiam dievcat,vsetko naj vám prajem,krasne sviatky! 😵
Posielame kopacek! 😉

takyna
1. jan 2011

Ahojte babulky Všetko dobré v Novom roku nech je riadne plodný a šťastný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka_66
1. jan 2011

Pripajam sa s venovanim vsetkeho dobreho 😵

rikuska21
5. jan 2011

babulky, vsetko len to naj naj naj, nech mame na zemi raj a aspon jedno dieta v naruci,

dadisek
14. jan 2011

Holky, tak hlavně šťastné děti a snažilkám šťástné bříška!!!

mimi1111
15. jan 2011

ahojte kocky chcela by som sa k vaam pridat tiez sa snazime o babo a stale nic no o jedno sme prisli v auguste a bojim sa ze uz malinke mat nebudeme

lenka_66
15. jan 2011

@mimi1111 vitaj .neboj sa a hlavne sa nevzdavaj.nadej umiera posledna 😉 .tusim kazda jedna stade mame neakych anjelikov a dari sa nam.je to sice tazke ale IDE TO !!!!
nase heslo stastne bruska 🙂

mimi1111
15. jan 2011

@lenka_66 dakujem za prijatie snazimsa to nevzdat no uz ked mam pravdu povedat nevydrzim tie sklamania kazdy mesiac ked dostanem MS,ze to zasa nevyslo nici ma to.uz som si dala aj jonasov vypocet tak uvidime co bude ☹

lenka_66
15. jan 2011

@mimi1111 no ja som sa nezacala hned snazit ale som postupila vysetrenia.je sice pravda ze niekedy dr. zacnu pricinu hladat az po 2-3 potratoch 😠. no a uz som sa presvedcila ze dost casto je na pricine zla zrazanlivost krvi.ak mas ok dr. daj si to skontrolovat .povedz ze mate v rodine trombofiliu a mali by ti spravit krvne testy.no drzim palce nech cim skor budes mat // .

mimi1111
16. jan 2011

@lenka_66 dakujem aj mne robil lekaar vselijake testy no zatial nic:( my uz aj uvazujeme o umelom no este presne to neni iste uvidime co bude dalej

dadisek
29. jan 2011

@mimi1111 Vítám tě tu, hlavní je se nevzdat! 😉

mimi1111
30. jan 2011

@dadisek dakujem za privitanie

rikuska21
31. jan 2011

ahojte babulky
vitam mimi medzi nami,

ako sa mavate?? no ja som po dalsich troch pokusoch v brne svoje snace vzdala a teraz sa tesim na adpciu, inak to nepojde a ja uz dalej nevladzem bojovat , snad sa cokoro dockame babatka, ktore na nas niekde caka,

garnelia, so,m rada ze je vsetko oka a maly lacko bude coskoro vonku, moj otec sa vola tiez lacko, vela vela stastia ti prajem,
Leni vidim ze Marek je uz velky chlapec , urcite beha a pomaly zacina aj blabolat??? uz si ani nepametam co kedy dieta vie .
pekny tyzden babulky

lenka_66
31. jan 2011

@rikuska21 to je mi luto.no tak ale zase vies ze urobis nechcenemu babu krasny zivot a popri tom frmole sa mozno aj postasti .uz som vela takych pripadov pocula.kazdopadne drzim palce.

ano marek je riadne zihadlo.nohy , ruky a usta vacne v pohybe 😀 .je kusok divny ale tak co uz on rozprava len take slova : bordel (najoblubenesie 😀 ), traktor ,bager, krk, prd (ked zacne trucovat tak mu poviem aj tak ti to prd pomoze),krtko .jasne mama ,tata ,havo ....zacina tym najtazsim 😀

stastne bruska

lucia_b
3. feb 2011

Ahojte dievcata,

taktiez ta mimi medzi nami vitam a zelam vela sil nikdy sa nevzdat. Urcite sa to podari a my sa budeme tesit spolu s tebou 🙂

Rikuska, mozno teraz, ked si to vzdala, sa budes tesit nielen z adoptovaneho babatka, ale aj z vlastneho, poznam taky pripad a su velmi stastni. Drzim palce 😉

Garnelka, uz sa to blizi, jupi.

My sa mame krasne, Samko oslavil 1. rocik a vsetky vas spolu pozdravujeme 🙂 Uz nemam tak vela casu prispievat, ale casto na vas myslim.