Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

rikuska21
4. feb 2010

Skippy, drzim ti velmi palecky, aby sa ti teraz konecne podarilo.

Kacenka, , to je uplne ina situacia.a je jasne ze musis byt domka, hlavne, ze ste v poriadku.
Taky, vitaj domka, a polihuj, setrite sa a cochvila uz to pride a babusko bude s vami

Dadisek super ze ste oka a dari sa vam len tak dalej

zajtra na mna myslite, áidem na screeningovy ultrazvuk , dam vam vediet

dadisek
5. feb 2010

rikus moc držím pěsti.

rikuska21
7. feb 2010

tak taham nas z 3 strany 😒

V piatok bol screeningovy utz v poriadku, bolo vidno nosovu kosticku, krv v poriadku aj moc, babusko 12+1 a 48,5mm velke.
Takze zatial sa drzime a ja verim ze to tak bude az dokonca.
vsetky vas pozdravujem

garnelia
7. feb 2010

Ahojte babulky

Rikuska,
teším sa že ste v poriadku,len tak ďalej! 😵 chcela by som sa ťa opýtať,na kolko ta to celé IVF vyšlo?Aj za KET sa platí?

Takynka,
pekne ti pribúdajú tyždne,takže konene doma! 😵

Kačenka,
ďakujem!Takže dievčatko 😵 😵 😵 vela zdravia vám prajem!

Lucka,
porod bol dlhý ale Samko je nadherny.Myslím si,ze vzdy lepsie ako sekcia,aj pre teba aj pre babusko.No a čo keď si zaspala... 😀 ,veď všetko dobre dopadlo a oni maju o skúsenost viac,aspon sa pri inej rodičke nebudú čudovať 😉

garnelia
7. feb 2010

Skippy,
aj ja som po ovulke(aspon podla ovu testov),ale podla BT...ja neviem.Zaregistrovala som sa na Wunschkinder,ale program mi v grafe ziadnu ovulku nevyznacil,tak mozno az neskor.Dúfam s tebou v // 😵

skippy7
7. feb 2010

Ahoj Garnelka,
ja som 5DPO, na FF mi vyznačil ovulku najprv 8DC potom 9DC....no uvidime.Nechcem si robit velke nadeje,aby nebolo velke sklamanie....ale v kutiku duše 😉
tak držme si palce !!!!... 😵 😵 😵

takyna
8. feb 2010

Ahojte babule, vidím, že sa tu poctivo sleduju ovulky, len tak ďalej kočky nech sú tam riadne dialnice 😉 🙂

Dakujem, za drzanie palcov, nestiham doma ani netovat, iba na facebooku si obcas prehram hry, a vylihujem, popri tom dorabam ucto, ale pri sedeni na stolicke, ma nesmierne tlaci na ten krcok, cize je to s namahou, raz vstanem, potom si zase lahnem, sadnem a t d. ☹

Nuz len nejako musim vydrzat aby sme to dotiahli dalej ako pred rokom...

pozdravujem vas vsetky 😵 😵 😵 😵 😵 a myslim na vás 😵 😵 😵 😵

dadisek
9. feb 2010

Taky určitě to zvládnete, holt si na nějakou dobu musíš upřít sezení. Moc držím pěsti.

lenka_66
11. feb 2010

no tak toto sa musi zmenit taham z dolnej polovice 4 strany

marekovi uderom polnoci sa nechce spat len si vyspevuje.asi oslavuje 1/2 rok 😀 .
no a uspala som ho trochu zvlastne az teraz (konecne).otvorila som dvere a kocikovala v pyzame pri vytahu na poschodi.on cely happy ze sa ide von usmev neskutocny pokopkal od radosti labkami dal hlavku na bok a zatuhol . zlatko moje tak so mama klame 😒
ked na nahodou videla suseda caz kukatko .... 😀

lucia_b
11. feb 2010

Ahojte dievcata,

vsetky vas pozdravujem a prajem vsetko dobre, snazilkam aby coskoro nasli vytuzene //, tehulkam pohodove krasne tehulkovanie a mamickam vela radosti z ich pokladikov. Dnes vam pisem aj preto, ze mi je veeeeelmi smutno, dnes by totiz nas anjelik Matejko oslavil svoje 1. narodeniny 😢

A tiez sa chcem opytat, ci ste sa niektora stretli s tym, ze sa u babatiek objavi novorodenecke akne. Nas Samko je uz 3. den vyhadzany po tvaricke, aj som volala s pediatrickou, ta mi poradila natierat vyrazky mastickou, co pouzivame na zadocek, no vobec sa to nelepsi, prave naopak. Dakujem za kazdu radu.

garnelia
12. feb 2010

Ahojte baby,

ani nás nenachádzam,málo sem chodíte(lebo ja nie 😀 )

Ja som na pn-ke,prechladla som no napriek tomu som chodila este tyzden do roboty ale stale mi bolo horsie.Teraz mam antibiotika a potím sa v posteli,ešteze mame aj notebook...
Ani nechcem pomysliet ako dopadne moje snazilkovanie... ☹

Skippy,
treba verit,nic ine nam nezostava.Aj ked to je velmi tazke...

Lenka,
🙂 🙂 🙂 že si vyspevuje,asi oslavuje polrok...ako ten cas bezi

Takynka,
urcite to nie je pohodlne,ale musis vydrzat,to malinke stoji za to.Ja si teraz poviem:mat tak tvoje problemy... 😉

Luci,
som smutna kvoli Matejkovi,zapalim sviecocku na pamiatku vsetkych nasich anjelikov... 😢
S novorodeneckym akne ti neviem pomoct,skus pohladat v inych temach,podla mna si tak uz urcite urobila 😉

Pekný dnik vam prajem!

garnelia
13. feb 2010

😉

lenka_66
13. feb 2010

garneli no mozno motyka vystreli 😉

nech si len vyspevuje ma narok byt aj mrzuty 😵

dadisek
14. feb 2010

Ahojky holky, tak dneska ve 3:15 jsem se stala podruhé tetou. Je to holčička, jmenuje se Danielka a vážila 3380 g a měřila 51 cm. Je jako kopie své o deset let starší sestry, která je teď v rozpacích, protože si asi chuďátko neumí představit jaké to bude mít doma tak malou ségru. 🙂 Samozřejmě jsem si cestou z porodnice v autě pobrečela, když jsem myslela na to jaké by to bylo kdyby tu byla naše holčička. Jaké by to bylo mít ji vedle sebe v postýlce a starat se o ni. Jaký je asi pocit vidět jak dědeček s babičkou se hrdě dívají na svoje vnouče. Snad se toho dočkáme i my.

fiallinka
15. feb 2010

lucia: ahoj a gratuluju moc k miminku... a s tím akné - opravdu hodně mazej čímkoliv mastným, nám třeba pomohl krém lipobase, který je volně prodejný, ale někdo maže klidně i indulonou nebo nějakým dětským krémem - a zmízí to třeba až za pár týdnů... kdyby to dlouho nemizelo nebo si to malý moc škrábal, tak to pak může být i atopický ekzém, to už by se muselo řešit jinak - ale neboj 🙂. Mně se malý taky osypal šíleně a za dva týdny to bylo pryč...

lucia_b
17. feb 2010

Ahojte dievcata,

tak uz mame za sebou krstiny 🙂 Samko sa drzal uzasne, nakolko ho strasne trapi brusko a place dne-noc takmer nepretrzite, cely cas na krstinach spinkal 🙂 Na jeho koliky nam nic nezabera a tak rada by som mu v jeho trapeni pomohla ... Ale casom to prejde a uz bude dobre spinkavat.

Fiallinka, dakujem za radu. Trosku ma prekvapilo, ze treba vyrazky kremovat niecim mastnym, nam odporucila pediatricka kremik na zadocek, aby to vraj vysusoval. Tak teraz neviem, ale vyskusam, ked to u vas zabralo 😉 Nastastie sa neskriabe, len uz sa mu to rozsirilo aj do vlaskov a na krk ☹

Garnelka, skore uzdravenie.

dadisek
18. feb 2010

Ahojky, mám za sebou další kontrolu a vypadá to všechno v pořádku. Na UZ mimísek ležel, ručičky za hlavou a pohupoval si nožkama, prostě těžká pohoda 😀 Příště se už možná dozvíme co to bude, pokud bude spolupracovat 😉

staza
18. feb 2010

Ahojte.
Dievčatá "tehuľky" krásne vám pribúdajú tt 🙂som rada,že je všetko ok myslím na vás a držím palce a samozrejme šetrite sa.

Lucia,malý je krásny určite si veľmi šťastná.

Garnelia,skippy takže snažilkovanie v plnom prúde🙂

Tak ja som sa už konečne pohla z miesta začínam stimulku na ďalšie ivf-ko zajtra idem do car a ide sa pichať. 😉

skippy7
18. feb 2010

aj ja sa tešim tehulky, že je s vami všetko ok... 😵

Luci, dufam, že drobčekovi tie vyražky pomaly zmiznu...

u mna nič nove, už sa ani nesnažime...., tak trochu som to vzdala 😒

garnelia
18. feb 2010

Ahojte,

Stazka,
držím palce aby všetko dobre dopadlo! 😉

Lucinka,
ďakujem!Už mi je našťastie trošku lepšie...

Skippynka,
nevzdávaj to,ja som tiež trošku sklamaná,ovulka podla ovu testov bola,aj podla BT,snažilkovanie tiež a výsledok?!?Mrška dorazila presne za 28 dní,Femigard mi pekne pomohol... 😠 Bolo by naivné si mysliet,ze sa nam(teda mne)nezadarilo kvoli chorobe a antibiotikám.
Nie je to v nasich rukach,zostava nam len verit a čakat...a skusat,co sa dá.
Byvala spolužiacka mi odporučila homeopatiu,ja neviem...mate skusenosti?

skippy7
18. feb 2010

Stazka, aj ja ti velmi držim palce, aby sa to podarilo 🙂

Garnelka, ja som pod hroznym tlakom, mam švagrine,ktore furt rodia a ja, najstaršia.....potrebujem trošku "zvolniť" a nerozmyšlať len o tom a furt cela napätá rano kukať na teplomer 🙄
ja homeopatiu neuznavam, ma to velmi čudne duchovne pozadie,s liečivymi latkami to nema vela spoločneho,lebo je to skor o riedeni,je tam možno 1% učinnej latky a ostatne je to "duchovno",čo ťa ma akože liečiť, ale je to každeho osobna vec....ja osobne teda ee

garnelia
21. feb 2010

Skippynka,
som sa bavila o homeopatii s kamoškami a aj s rodinou,názory všelijaké 😖
tak zatial som s tým tak,že nikam nejdem a nemeriam,nekupujem ovu testíky,do leta to necháme na prírodu,teda keď to dokážem tak dlho.Ale zase plodné dni by som mala tak trošku sledovat a nie čakať,kým manžela osvieti... 😀 😝

skippy7
22. feb 2010

Garnelka,
ani ja nemeriam, netestujem....nechcem, aby všetky moje myšlienky boli sustredene len na snaženie a bola som cela vycukana, ak teplota o 0,1 klesne....aj kočik som predala,čo som mala pre maleho,vraciam požičane veci.....musim sa trochu uvolniť,lebo mam pocit,čim viac to chcem, tym horšie to ide... 😒
Garnelka.....tak verme,že to raz vyjde 😉 ....držim ti palce 😵

Kačenka, davno si tu nebola.....ako sa mate??

lucia_b
24. feb 2010

Ahojte dievcata, len tak v kratkosti vas chcem pozdravit a zazelat vela uspechov v snazilkovani a stastne bruska. Veru, Kacenka tu uz dlho neprispela, tak ak nas Kacenka citas, ver, ze na teba myslime 🙂

Takynka, ako sa dari? Pekne oddychuj, aby to krcok co najdlhsie vydrzal.

Garnelka, s homeopatiou ti veru neporadim, no ja ju velmi neuznavam, avsak za vyskusanie nic nedas 😉

kacenka24
24. feb 2010

Ahojte.
Všetky Vás pozdravujem a teším sa, že na mňa myslíte. 😉 Napriek tomu, že som doma a väčšinu dňa preležím, tak akosi nestíham. 😅

Ja sa mám celkom ok, včera som bola nečakane u Dr., lebo ma veľmi trápia kríže. Ráno sa ešte dá, no akonáhle sa spoobednieva, tak ma to chytí. Večer to už je doslova des, len ležím a nemôžem sa ani pohnúť. 😒 😒 😒
Dr. ma vyšetril a všetko je ok, krčok je úplne v pohode a nepustil ani milimeter. 🙂 Potom som bola na neurologickom vyšetrení a Dr. sa nepáčili moje reflexy dolných končatín. Vraj sú veľmi vysoké. Že sa ešte s takým niečím u tehotnej nestretla. 😖 Konečnú diagnózu však nevedela stanoviť, ale bola zlatá, lebo hneď volala trom Dr., aby s nimi môj stav skonzultovala. Na budúci týždeň idem na magnetickú rezonanciu a uvidíme, čo je vo veci.
Julinku už cítim veľmi dobre, stačí aby som sa dotkla bruška a už nám veselo odpovedá. 😵 😵 😵

V utorok 2.3. idem do poradne a na glukózový test, tak hádam to bude ok.

Pozdravujem Vás a sľubujem, že sa budem ozývať častejšie. 🙂 🙂 🙂

skybaby
24. feb 2010

ahojte kocky ... ja som si tiez preskakala nieco podobne ako vy a preto vam vsetkym velmi velmi drzim palce, ale specialne chcem pozdravit takynku - tento krat to urcite zvladnete, nam nasa barborka robi velku radost a vam bude vas drobcek tiez 😵 😵 😵

dilema
24. feb 2010

ahojte babenky,

ja tu citam konika uz 4 roky, ale pisat sa mi nikdy nechcelo...ja som tiez jeden z velmi smutnych pribehov...MA v 24, v 26.. a teraz naposledy v 11. tyzdni...a najhorsie je, ze nepoznam odpoved preco....genetika v poriadku, trombofilie nezistene...neviete zaobera sa u nas na slovensku niekto infertilitou? ja uz neviem na koho by som sa mala obratit....ale inak..pisem smutne, ale drzim sa a budem bojovat o babatko kym budem vladat...🙂 drzim vsetkym palceky...

skippy7
24. feb 2010

Ahojte,

Skybaby...dakujeme

Dilema...je to velmi smutne 😔 , take niečo zvladnut chce naozaj vela vela sily, neviem, či by som ja niečo take zvladla.....je teda zaujimave, že ti nič nezistli. Mne zistlili trombofiliu,tak aspon poznam odpoved, dufam. S infertilitou ti žial neviem poradiť.....ale velmi ti želam, aby si našla tych spravnych lekarov a aby si sa dočkala živeho a zdraveho babätka 🙂

dadisek
25. feb 2010

Ahojky holky, tak mám za sebou triply testy a jsou v pořádku 🙂 Taky jsem byla na kontrole na hematologii a od 20 nebo 26 týdne si budu muset začít píchat miniheparin.

dilema: budu moc držet pěsti, aby ti to konečně vyšlo. Je smutné, že nikdo neví, proč se ti to děje. ☹

dilema
25. feb 2010

nemate niektora skusenosti z imunologickym vysetrenim? dnes som pisala mail prof. Ulcovej- Gallovej do Plzne, ci moze moje potracanie sposobovat imunita a mam sa k nej objednat na vysetrenie...tam vysetruju vlastne par... no tak som zvedava... len Plzen je trosku daleko... musim este pobrowsovat ci to nerobia aj niekde na slovensku.. nieco o KE som pocula, len neviem ci robia take podrobne...