Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

staza
24. máj 2010

Ahojte.
Dobrý vtip lenka 😀
Zuzub,blahoželám malý je nádherný.
Taky,dadisek držte sa 😉
Kačenka,ešte nič?
Snažilky,pozdravujem Vás ja mám všetko po starom nemám čím prispievať.Pááá

kacenka24
24. máj 2010

Ahojte. Tak ja stále nič. 🙂 Do poradne idem v stredu, tak som zvedavá, čo nové sa dozviem. Už minulý týždeň v utorok som na monitore mala super pravidelné kontrakcie, ktoré som cítila a Dr. tomu dával pár dní, vraj do termínu nevydržíme, no akosi nič. Keďže prvý pôrod bol cisársky, tak teraz čakáme, nech sa to začne spontánne, aby som mohla rodiť normálne. Už to je teraz v posledných dňoch riadna záťaž pre organizmus, som celá naliata vodou a zle sa mi dýcha. Avšak my ženy všetko vydržíme. 🙂

Veľká vďaka, že na mňa myslíte, vážim si to a aj ja Vás pozdravujem. 😉

Zuzub, gratulujem k Miškovi, je nááádhernučký. 🙂

lucia_b
26. máj 2010

Ahojte dievcata, dovolte, aby som vam oznamila prenadhernu spravu, dnes o 13.40 h sa Kacenke narodila Julinka, vazi 3600 g a meria 52 cm. Obe aj s maminkou su zdrave. Srdecne blahozelam 🙂

takyna
27. máj 2010

Srdečná gratulácia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , všetučko dobré do života prajeme, krasne mieri teším sa na fotečky 😵 😵 😵 😵 😵

vsetky vas pozdravujem 😵 😵 😵 😵

my sme v nemocnici a ostavame do konca 🙂

lenka_66
27. máj 2010

lucka velmi radi ti dovolime 😀

gratulujeeeeeeeeeem vela zdravicka 😵 😵 😵

dadisek
27. máj 2010

Kačenko moc gratuluju k Julince, to jsou míry modelky 😉

lenka_66
27. máj 2010

dadisek , pozeram ze mas TP ako marek datum narodenia 😵

jarmi1
27. máj 2010

Hezký den. Moc se omlouvám, že vstupuji vaší diskuze. Letos mi bude 32 let a v nebíčku mám už tři andílky (23 tt, 6 tt, 9 tt) a občas mě přepadá velký smutek a pocit ujetého vlaku. Ikdyž je to moc smutné téma, děkuji, že jsem si v něm mohla číst. Všem přeji hodně štěstí a co nejdříve miminko v náručí. Jarmila

vadelka
27. máj 2010

Kacenka veeelmi gratulujem k Julinke,krasne miery 🙂 🙂 🙂Tesim sa na fotecky.Az mi slzicky vyhrkli. Takyna,drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech Ti to v nemocke rychlo ubehne😉 Jarmi vytrpela si si uz dost a velmi Ti prajem,aby si sa aj Ty mohla tesit zo zdraveho babatka.Co je pricinou potratov u Teba? Pozdravujem aj ostatne babenky,drzte sa 🙂

staza
27. máj 2010

Kacenka,srdečne gratulujem slečinka má pekné miery prajem vela zdravíčka a radosti 😵

Taky,tak už tých pár tt vydržíš v nemocke už onedlho aj ty budeš štastná mamina 😵

skippy7
27. máj 2010

Jeeej Katka, tak to je krasna slečna....tešime sa s tebou velmi!!!! 😵 😵 😵

Jarmilka, je to velmi smutne a ťažke,čim si prešla 😔 ...vlak ti určite ešte neujel, neboj,ešte možeš mať aj 3 detičky 😉 ....prajem ti vela sily a nech sa čoskoro aj ty dočkaš zdraveho miminka........ps: nerobili ti testy na trombofiliu? to je dosť častá pričina

zuzka88
27. máj 2010

Ahojte dievcata

pripajam sa ku gratulacii pre Kacenku a samozrejme aj k ostatnym uspechom

mozno raz vas dociatm ale zatial, kedze som dostala viacero dotazov, odkial sme mali pocuvac na srdiecko, prikladam pre vsetky odkaz:

http://www.contecmed.com/main/product_show.asp?...

vyslo ma to cca 80 dolarov aj s postovnym a prisiel mi asi do 2 tyzdnov, mozem ho vrele odporucit, pouzivla som k nemu obycajny lubrikacny gel 😉

dufam, ze sa mate vsetky fajn, nas Lubroko ma uz pol roka a ja ani neviem, kam ten cas preletel 😕 vsetky vas zdravim a prajem len to naj naj naj

jarmi1
28. máj 2010

Zatím jsme prošli genetickými testy, které jsou v pořádku. Doktor zatím žádné další testy dělat nechce, až při případném dalším neúspěchu. Objednala jsem se zatím na imunologický test z krve, který mě čeká v pondělí. Zatím zjišťuji, zda by bylo možné některé testy nechat si udělat i bez doporučení gynekologa. Také uvažuji, že se přihlásím k jinému. S manželem jsme se poznali až v našich 28 letech a teď už je to druhý rok, co je naše cesta k miminku neúspěšná. Někdy mě přepadají obavy, jestli jsem už všechno nepropásla, ale už vím, že je třeba se tolik neupínat a těšit se i z jiných věcí. Za měsíc se narodí miminko mé sestře, za dva měsíce třetí miminko mé švagrové. Po třetím potratu jsem se bála, jak to zvládnu, dneska po měsíci a půl, se těším až si miminka pochovám a pomazlím. Moc se na ně těším. Moc vám všem přeji krásná a hlavně zdravá děťátka. Budou tou největší odměnou, kterou si může žena po všech těch svých trápeních přát. Hodně štěstí vám všem.

skippy7
28. máj 2010

Jarmilka....to nechapem,že ti doktor nechce urobiť dalšie testy, to akože tych neuspechov bolo malo?!?!?!?!?!? no tie trombofilne mutacie si daj URCITE urobiť, snad aj bez tvojho gyn., resp. by som ho vymenila, ked je taky neochotny.....
Ja som zase v stave, ked mi srdce puka,ked vidim miminka,pride mi to hrozne luto, a preto sa im radšej vyhybam,aby ma zas nezachvatil ten hrozny smutok....
A neboj, nič si neprepasla, dočkaš sa, určite....však sme tu aj staršie ako ty 😅 ....tak sa drž 😉

jarmi1
28. máj 2010

Skippy, moc dobře ty pocity znám, ten pocit smutku, lítosti, zažila jsem jej tolikrát. Člověk se snaží být silný, nedát na sobě nic znát, ale uvnitř cítí nepopsatelnou bolest, bodavé jehličky drásají srdce, ta obrovská touha pohladit si své miminko, být s ním. To je neuvěřitelná bolest. Člověk má v sobě obrovskou lásku, kterou by tolik chtěl dát, ale ono není komu. Skippy, řekla jsem si, že není možné dál se takto trápit, dusit v sobě tu lásku, ale že je třeba ji ukázat, dát všem na odiv, i těm našim miminkům v nebíčku ukázat, jak jejich maminka je statečná a kolik lásky má pro ně i pro to další miminko, které určitě někdy přijde. Snažím se být silná, ale taky se bojím, jak to nakonec zvládnu, jestli se mi nepodlomí kolena a já zase nebudu odcházet od miminka sestry se slzami v očích.
Začínám shánět informace kde a jaká vyšetření je dobré udělat. O změně doktora taky uvažuji, jen musím nějakého najít, u nás ve městě je jen tento jeden.
Skippy, moc Ti děkuji za uklidnění, někdy mě přepadá tak zoufalý pocit, že jsem ten čas propásla.

dadisek
31. máj 2010

lenka_66: je to hezké datum 😉

jarmi1: určitě to vyjde. No tak takového doktora bych poslala k šípku, raději bych jezdila do jiného města, než bych čekala na to až mě doporučí na vyšetření, které možná odhalí příčinu. Určitě bys měla jít na hematologii, aby si proklepli srážlivost krve. Budu ti držet pěsti, aby ses co nejdřív dočkala vysněného miminka v náručí.

rikuska21
7. jún 2010

Ahojte babulk,
po dlhom case som nakukla a tolke dobre spravicky,

Kacenka, velmi som na teba myslela agratulujem z celeho srdca

Taky, vydrto v tej nemocnici,uz musis len lezat a ratat dni ked si budes moct drzat malu v naruci

Jarmila, ja som tiez prisla v 17tt a v 6 rokoch a deticky amam 35 o dva mesiace, musime ist dalej

Kell, mne tiez zistili ze si vytvaram prostilatky skoro na vsetko ale nenasadila som si prednison, bolaosm na umelom ale bohuzial v 17tt zistili, ze babatko je mrtve a neviem este ani pricinu

takyna
10. jún 2010

Ahojte babule 🙂

za slušne spravanie nas zase pustili domov 😀 , uz sme par dni doma, a pojdeme uz do nemocnici iba rodit, doktor mi v piatok ambulantne vybera steh, a uvidime ci sa rozpadnem , alebo sa Bibuske este bude chciet par dni u mna v brusku ostat, ale pri tychto horucavach by som uz aj mala rada za sebou ten porod, ktoreho sa neskutocne bojim , a o cisarskom moj doktor uvazuje len v pripade nejakych komplikacii. co dufam nebudu

pozdravujem vas vsetucky , vsetky 😵

staza
10. jún 2010

Ahojte.
Taky,super krásne si to dotiahla 😵 po vybraní stehu to už bude len otázka času a Bibka bude na svete 😉 držím ti palce a myslím na teba aby si porod zvládla a aby si to mala čím skor za sebou.

Všetky Vás pozdravujem. 🙂

takyna
11. jún 2010

Ahojte babule, vybratie stehu bol riadny zamak, trapili sme sa dlho, uz mi bolo na omdletie, ale konecne je von, som uz otvorena na 2 prsty, a krcok je uplne spotrebovany, cize moze sa rodit aj tento vikend, ak nie poradna je hned v utorok

pozdravujem vsetky babule 😵

rikuska21
12. jún 2010

Taky, velmi intenzivne na teba myslim, urciteto zvladnes na 1 po tom vsetkom, co ste si museli preskakat. 😀

dadisek
13. jún 2010

Taky, budu moc držet pěsti, aby byl porod co nejméně bolestivý a bez komplikací. Budu na vás moc myslet!

skippy7
13. jún 2010

Takyna, ani sa nenazdaš a malinku budeš držať na rukach 😵 😵 😵 ...velmi držim palce, nech je všetko v poriadku ...

Dadisek a potom si na rade ty.... 🙂

rikuska21
13. jún 2010

Dadisek, ja som mala termin 16 8 a ,,,,,,,,,no sand este niekedy sa podari

taky, drzte sa

dadisek
14. jún 2010

skippy7 no jo utíká to docela rychle 😉

rikusko já tomu věřím, že jo a že to bude v pořádku, moc na tebe myslím

lenka_66
14. jún 2010

ja som tenodposluch kupila v brendone (madarsko mozno aj u nas maju) stal 9990 ft. co je tak 30-35e.
odporucam ficali sme na nom s luckou a stacila len voda

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lenka_66/alb...

staza
24. jún 2010

Ahojte.Dievčatá ako sa máte?
Takynka,srdečná gratulácia k Bibuške prajem vela zdravíčka a verím,že si porod zvládla na jedničku 🙂)

dadisek
25. jún 2010

@staza Dobře, jak víš že se Bibuška narodila?

Takyna Hodně zdravíčka vám oběma.

staza
26. jún 2010

Dadisek,viem to z inej témy ktoré zvyknem čítat Bibuška sa narodila 24.6. o 04.20,3720g,54cm. 😉
Dufam,že sa Takyna nebude hnevat,že som to tu napísala.
Tebe držím palce za chvílu máš malinku na svete.

dadisek
27. jún 2010

@staza Teda tak to byla docela veliká. Takynka je šikulka, zvládla to na jedničku!!!