Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

kell
14. mar 2010

Rikuska je mi to hrozně moc líto ☹ ! Ten život je tak nespravedlivý. Posílám Ti pofoukání na duši a věř, že jednou se nám ten největší sen všem splní!!!!

staza
14. mar 2010

Rikuska,bože strašne mi je to ľúto. ☹

Teraz sa mi vynorili všetky spomienky ohľadom pôrodu a znovu som si poplakala,prečo ten život musí byť taký ťažký.

Tehuľky,držte sa myslím na vás a nech je všetko ako má byť.
Ja v utorok idem na krv už teraz stresujem lebo mám pocit na ms tak uvidíme čo má byť to bude.

kalja
15. mar 2010

Ahojte kočky, nepísala som dlho, len som Vás čítala, ale nedá sa mi neozvať. Rikuška, ja neviem, čo mám povedať. Plačem ako dážď pri písaní tejto správy. Prosím ťa, skús sa cez to preniesť a napni všetky sily, aby si prežila toto obdobie. Veľmi na teba budem myslieť, objímam ťa.

V sobotu sme mali 3 roky, čo nám náš miláčik odišiel do nebíčka, veľmi som z toho smutná. Bola celá rodina, všetci ho prišli pozrieť. Už keď on nemože ísť za nimi, tak aspoň oni prídu za ním. U nás nič nové, len to, že každý mesiac mám zápal močových ciest. Keď som tak spetne hľadala príčinu, prišla som na to, že tie zápaly sa mi opakujú po tej laparoskopii, čo som absolvovala, ale to može byť len náhoda. Tak kočeny, Bozkávam.

staza
15. mar 2010

Ahojte.
Dievčatá ja som dnes nevydržala a išla som si kúpiť test akože na zajtra ráno ale nedalo mi to tak som si testla som 10 po et.Tak po druhej čiaročke ani náznak test je biely som z toho strašne sklamaná a smutná už som si aj poplakala. ☹
Ale ráno pôjdem na krv ako som dohodnutá v car aby to bolo potvrdene aj z krvi ved to je najistejšie a musíme ísť dalej možno ket bude úspešnejší len keby to nebolo také ťažké sa znova púšťať do boja a stále sa pozbierať z neúspechu.

kell
15. mar 2010

Ahoj holky!
Staza: budu Ti moc držet palečky ať to HCG je zítra v krvi, možná je na test z moči ještě brzo!!!

Já mám dneska zas nějaký blbý den, jsem zas celá rozhozená a pořád se mi chce brečet. U nás v práci jsou tři kolegyně těhu a já to nějak nemůžu rozdýchat. V příštím životě chci pracovat v mužském kolektivu. Tam nebude nikdo těhotný. Maximálně budou mít pivní mozoly. Nejraději bych se zahrabala hluboko pod zem a dlouho nevylezla.

staza
15. mar 2010

Kell,díky.
Ja som na tom rovnako no a od kedy som si prečítala čo písala rikuska tak som vedľa a si aj poplačem no a k tomu ešte ten neúspech po et ☹
U nás v rodine sa narodilo bábo tak teraz to znášam veľmi zle ani si neviem predstaviť ako mám prežiť tú povinnú návštevu.Zatiaľ sa mi darilo to odkladať no neviem do kedy lebo teraz to tak cítim,že by to nedopadlo dobre.

skippy7
15. mar 2010

Stazka,je mi to luto,že to nevyšlo, aj ked možno ešte iskierka nadeje tam je,že čo bude z krvi.....ale chapem, že si sklamana, však kde ma človek stale brať tu silu na nove a nove boje?...ale myslim, že sa vždy niekde najde,treba ju niekde proste vydolovať 😉 ....mne sa tiež teraz narodila neter, za chvilu sa narodi dalšia....ja sa ale vyhybam takymto navštevam, nepotrebujem si pachať na sebe taketo nasilie,ked viem ako mi potom bude mizerne, a je mi jedno,čo si pomyslia...
Teraz tu mame taku smutnejšiu vlnu, ale to prejde babulky,uvidite....

Stazka, Rikuška,Kell,Kalja,Garni...držte sa paa

dadisek
16. mar 2010

Rikuško, je mi to strašně líto, ani to nejde popsat. Moc na vás oba myslím a držím pěsti, aby jste to zvládli. Snad se brzy zase potkáme za lepších okolností.

staza
16. mar 2010

Tak je to potvrdené nevyšlo to.Veľmi verím,že ket bude úspešnejší a pokiaľ je nejaká nádej určite sa nechcem vzdať.
Ako píšeš skippy,je tu smutnejšia vlna no verím,že s príchodom jari sa to všetko otočí k lepšiemu.
Držím všetkým snažilkám palce.

kell
16. mar 2010

Stazka, moc mě to mrzí. Je to šílené jak člověk musí pořád bojovat!!! Neboj, říká se, že naděje umírá poslední. U nás běží v TV teď nový seriál " Zázraky života ", je to z prostředí CAR. Jedné paní ve včerejším dílu nevyšly 4 IVF, po pátém měla OHSS a nakonec se ji embryjka i přes to všechno udržela, tak věřím, že zázraky se dějí. Jen je na ně asi dlouhá fronta! Někdy mám pocit, že mě pořád někdo předbíhá a já trčím někde na konci té šílené fronty. Posílám pohlazení! 🤐

zuzka88
16. mar 2010

Ahojte dievcata, dlho som nebola, nie je kedy vas citat,...hadam ste na mna este nezabudli

Iba vam chcem napisat, ze na vas vsetky myslim a moc moc drzim palceky, dufam ze tehulky tehulkuju a buduce tehulky nestracaju nervy

Ja som mala smutne vyrocie, 9.marca by mal nas prvy anjelik 1 rok 😢

Pusinka vsetkym anjelikom

A k smutnym spravickam z poslednej strany silne objatie, drzte sa baby

rikuska21
17. mar 2010

Ahojte babulky,

dnes som trosku uchopila silu do ruk a zvladla som si sem sadnut a napisat ..............................

Mam intixikaciu ktvi, predsa tri tyzdne mrtve babusko urobilo svoje, ciez som velmi slaba,,,,,,,,,,, ale manzel je so mnou doma a stara sao mna, placeme a uz sme sa aj smiali, planovali Pariz a kupili letenky, musime ist dalej,

Dakujem za objiatia, silu a nadherne slova, ktorymi ste nestrili,,,,,
Stazka, ja som mala ket prave po ohss, a ono sa hovori, ze sa to lepsie uchytava, tak drzim palce a mrzi ma ze to takto u teba dopadlo,

Kel, pekne si to napislala, ze mas pocit, ze stojis na konci radu...........mne sancek zomrel ked mal 6 rokov, teraz babusko o ktore sme sa snazili 6 rokov, ale do tretice to bude musiet vyjst, skusime to prirodzene,,,,,
doktor povedal, ze po 8 mesiacov bez sexu, by si malo prestat moje telo vytvarat protilatky na manzelove spermijky a mozno to pojde prirodzene, aj endometrioza sa mohla trosku vyliecit, nakolko som bola skoro 5 ,mesiacov tehu

velmi na vas myslim a objimam vas

staza
17. mar 2010

Ahojte.
Rikuska,som rada,že si sa ozvala strašne veľa na teba myslím a ako píšeš do tretice musí výjsť len musíš nabrať sily do dalšieho boja.

Ja som dnes zažila obrovský šok z ktorého sa neviem do teraz spamätať.Volala som doktorovi do car aby sme sa dohodli ohľadom ketu a on mi oznámil,že nemáme žiadne embrijka zmrazené.Oplodnilo sa nám 11 zo 17 oocytov tak je to neuveriteľné že sa nemalo čo zmraziť.Ja fakt neviem ako dalej...som zúfalá... ☹

mattia1
17. mar 2010

Ahojte snažilky,píšem sem po 1.krát.mám 1synčeka bude mať 6r a o druhého anjelika sme prišli pred 8mesiecmi,bola som v 8.týž.veľmi túžim skúsiť to ešte raz ale bojím sa ako to dopadne.mám totižto chronickú hepat.B.

kacenka24
22. mar 2010

Ahojte dievčence. Nejak nám to tu viazne. 😒
U nás dnes svieti konečne nádherné slniečko a vonku som na chvíľu vybehla iba tak v mikine. Bola som v záhradke pozrieť snežienky a bleduľky a už sa veľmi teším ako sa nám to tu všetko zapučí. 😵

Rikuška, to je super, že si sa "zdvihla" a idete s manželom ďalej. Ten Paríž Vám určite prospeje a trošilinku prídete na iné myšlienky. Viem to podľa seba, keď sme minulý rok tiež zmenili na chvíľu prostredie. Veľmi na Vás myslím, držkajte sa obaja ... posielam Ti vrúcne objatie.

U mňa nič nové. Občas pocítim nejakého Brixton-Hicksona, ale všetko zatiaľ v norme. 🙂 Na budúci týždeň idem na ten posledný genetický UTZ, tak sa veľmi teším, že mi Dr. popozerá a pomerá Júlinku. Pomaličky už znášam veci do hniezda ako taká straka, ale všetko hlavné je zabalené na povale. Ešte je čas to nachystať.

Lucka, dúfam, že už ste dávno doma a Samuško je už v poriadku a robí Vám iba radosť. 🙂
Zuzi, ďakujem ešte raz za IP. Vám sa už blíži aj svadbička. Šatičky už máš vybraté? 🙂

Dievčatá snažilky, tehuľky a mamičky myslím na Vás. Posielam kytičku snežienok. 🙂

lenka_66
23. mar 2010

ahojte ,

ani nedocitavam - nestihacka 😀
riska 😠 ☹ ☹

lucka dufam ze uz ste doma

ja idem s marekom zajtra do nemocky - vysetrenie mocoveho mechura v narkoze 😠

drzte sa vsetky stastne bruska

takyna
23. mar 2010

Ahojte babulky 🙂

Samé smutné správičky ☹ baby ja verím, že jar začína a sa tu rozbehne riadna tehu vlna 😵
My sme boli včera na 4D sone, krásny zážitok, malá Bibka má zhruba 689 g, je menšia na 24tt, ešte sme ale stále v takz.šedej zone, ešte do toho 31tt, potom by sme si mohli trošku snáď vydýchnuť...aspoň dúfam, ja tiež pocitujem občas tvrdnutie bruška, doktor mi pridal tabletky na udržanie tehotenstva okrem magnezia aj Isoptin a Salbutamol, mali ste to niektorá?
Pridala som aj fotky do albumu Bibušky tak kuknite 😵
držte sa mi, prajem len samé dobré správičky, moc myslím na vás, aj keď konikujem menej
pá 😵

takyna
23. mar 2010

Kacenka aj ja som bola na zahradke, u nas narcisy zacinaju, krasne sneznieky mate 🙂 , Leni drzte sa aj s Marekom potom sa nam ozvi drzim palce, Stazka nam sa zase 4-krasne blastocysty vobec pred KETom nerozmrazili ☹ to je vsetko take individualne, skuste ten soft 🙂
vsetkym este raz drzime riadne silno palce 😵

takyna
23. mar 2010

Rikuska moja, objatie posielam, a nech vam vyjde ten Pariz a zamiesate tam na krasne , zdravucke babenko, vela sily 😵 😵 😵 cmuk 😵

kacenka24
23. mar 2010

Jééééj Taky, že narcisky. U nás o takých kvietkoch zatiaľ ani nechyrovať. My sme sever, polohou zasahujeme do Kysúc, takže tu je ešte kde tu sneh. 😒 Krásne meno má Vaša malá princeznička Bibka. 🙂
Taky, ja som teraz 31 tt. ale pravdu povediac, ešte som si nevydýchla. Stále sa mi to zdá veľmi málo. A to keď si predstavím, že naša prvá myška sa narodila ešte o 6 týždňov skôr v 25tt., tak to by bol ozaj zázrak, keby to prežila... teraz sa samozrejme tešíme s mm z každého dňa malej v brušku. Veľa oddychuj a lež, ale však to sama poznáš a určite si už ako ja preležaná. 😝 Ja už normálne dostávam kŕče do bokov z preležania a to nehovorím koľko som už pribrala. Ale povedala som si, že to teraz riešiť nebudem, je veľa času po pôrode sa s váhou zapodievať. 😅 🤐

Leni, držkajte sa s Marekom, budem na Vás myslieť. 🙂

Ja idem práve začať variť bravčový guľáš. 😵 😵 😵

kacenka24
23. mar 2010

Baby, ešte som zabudla, ktoré ste na Facebooku, pošlite mi prosím do IP Vaše mená, pridám si Vás medzi kámošky. 😉

vadelka
23. mar 2010

Ahojte dievčatá 🙂 ,dlho som tu nebola.Mám dobré správičky,podarilo sa nám zamiesiť po dlhšej pauze hneď na prvý šup,tak sme veeeeeeľmi šťastný.Veríme,že tentoraz to dotiahneme do úspešného konca 😵 😵 😵 Boli sme u dokyho ešte 8.3.,dal nám foto a najbližšie nás objednal na 6.4.,tak sa už nevieme dočkať 🙂 Inak veľmi ma trápia nevoľnosti,stále mi je veľmi zle na žalúdku,ako keby som tam mala kamene ☹ ,ale my to vydržíme,hlavne nech je bábo zdravučké 🙂
Rikuska,veľmi ma to mrzí čo sa stalo ☹ Iba my si vieme predstaviť,čo prežívaš.musíš byť teraz naozaj veľmi silná a ten Paríž určite len prospeje 😉 Prajem veľa,veľa sily 🙂
Kačenka,pekne rastiete.Veľmi sa z vás teším 🙂 Pekné meno ste vybrali.Držím palčeky na tom gen.ultrazvuku.Myslím na vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Držkajte sa 🙂 🙂 🙂

rikuska21
24. mar 2010

Kacenka, som rada ze sa drzite, mala rastie a mas pravdu, ze na chudnutie bude casu dost po porode.

Vadelka, super spravicka, tesim sa s Vami a prajem vam, aby ste dotiahli do stastneho konca

Stazka, je az neuveritelne ake veci sa nam stavaju a mys tym nemozeme nic urobit, nijako to ovplyvnit , len to nejako prijat a ist dalej, len uz mam niekedy pocit, ze nemam z coho cerpat silu. Drzim ti palce aby ste to prekonali a tu silu ist dalej do dalsieho pokusu zvladli. Mozno by som aj ja skusila to brnoako pisala Takyna.
Taky, ulezana si, ale verim ze sa ti to vsetko vrati vo vasej mallej Bibke, je nadherbucna ked sa usmieva
Vitam, novu zienku, i ked bohuzial po smutnej sprave.Prajem ti mattia vela sil .

Ja sa mam -no nic moc.Do prace nechodim, ludi sa stranim, ani sa este necitim uplne v poriadku, zacali mi strasne padat vlasy, v guciach, asi zo stresu.
takze to su moje novinky
krasny slnecny den

takyna
24. mar 2010

Vadelka gratulujem ku krásnej správičke 😵

Rikuska aj vy sa drzkajte , stres je hrozny to chapem plne, mne sa to neodraza sice na vlasoch, ale zase na kozi same exemi mam, skus v lekarni nech ti poradia nejake vitaminy, ale tie vlasky aj zmena hormonov to moze zapricinovat, aj kamoske takto vypadavali, po porode sa jej to upravilo, len vydrzat

pozdravujem vas vsetky 😵

lenka_66
26. mar 2010

ahojte,
toto sa moze asi len na slovensku stat.som myslela ze mozno este v rumunsku a mongolsku ale oni nemaju ani take smiesne zdravotnictvo ako my.

prisla som vcera na 10 ako kazala dr. sestricka ma sprdla ze co chcem sak dr.operuje.povedala som ze sme obj.na prijem.jasne o nicom nevedela.total mimoza.ze mam cakat dr.pride cca12. o 11 sa jej pytam ci musi byt marek pri prijmani (sak ho uz videla a aj tak ide v podstate o papiere).chcela som poslat mariana s nim domov spat (cesta domov max.10minut) lebo bol hore od 6.zas ma sprdla ze pri prijme mam pocitat ze to dlho trva.o 13 uz musel ist marian do roboty bo ho cakalo plno ludi a napisal ze o 13 pride.aj som bola rada bo som az trpla co povie dr.13,10 prisla dr.aj ked sestricka povedala ze ideme dnu prvi tak sme sli az 4.chapem prednostne vzali troch novorodencov.len marek nechapal a vrieskal.13,40 konecne nas volaju vojdem dnu a dr. mi oznami ze nemaju miesto a mozme ist domov .skoro ma vystrelo.bola mila a snazila sa to neako uhrat no ze ked bude miesto ze mi zavola. pocas rozhovoru som ani neviem ako povedala ze si vazim jej pracu a bla-bla no som rada ze muz siel do roboty bo by jej iste vynadal.to sa dr. nasrala hodila kartu ze ako chcem ze ona nas nemusi osetrovat.tak sme vysli von volam mariana nech pride po nas lebo penazenku a kluce od bytu som nechala v taske a ta bola v aute.mal plno po pol hodine prisiel bral marek do autosedacky a mu vravi : pod zlatko ty zato nemozes ze mas prijeb..nu mamu.co vam budem hovorit doma sice uz ze vie ze to nie je moja vina a ze to tak nemyslel no ja som ked odisiel revala este 2 hodiny.kebyze mam kam dat marek sa ozerem co ja vobec nepijem.

takyna
26. mar 2010

Ahojte babule 🙂
Leni to je klasicke slovenske zasrate zdravotnictvo 😠, moj manzel by reagoval presne tak ako tvoj bol by vytoceny na mna az do zurivosti, chlapi su raz taky sprosty v tomto smere.
Neber si to tak , oni su z Marsu 😉 🙂
Ale ten pristup doktora to je nieco strasne 😠, a ta sprosta sestricka, nemas moznost zmenit doktora?
Takto ta prehanat aj s malickym proste na slucku....
Dneska bez znamosti sa clovek v zdravotnictve nikde nedopracuje, a objednali vam na kedy vlaste?
Pevne nervy Lenuska, ako sa hovori vraj, vsetko zle je na nieco dobre 😉 🙂

dilema
30. mar 2010

Ahojte babenky,

tak som si vybavila este raz hematovysetrenie...v inom meste 🙂 a hoci doki nema este ziadne vysledky ani nic, mi hned povedal, ze pri dalsom tehu nasadime heparin... no tak som zvedava... ale dal mi aspon nadej, ze je tam sanca ze sa mi raz podari aj donosit... tak som zacala opat verit... 🙂

skippy---hrozne drzim palceky 🙂
luciab... co nove?

baby drzme sa, osud sa s nami zahrava.. vraj skusa tych co su silny, tak ja neviem... 😖

rikuska21
3. apr 2010

ahojte moje,

dala som sa na prerabku bytu, musim mysliet na nieco ine a byt zamestnana na 100=%. Do roboty nechodim tak budemem mat prerpbemy balkon finskym systemom a vstavane skrine.

Leni,verim, ze to bolo o drzku, lekari su hovada, maloktory je fajn, a nase zdravotnictvo je na pokraji pripasti. Skoda len reakcie tvojho muza, to mozno viac bolelo ako vsetko predtym. Ale urcite to bolo zo stresu -a co budes menit doktorku?

Kati, skippy, vadelka, ako sa vam dari??
Taky, ako pokracujete, verim ze ste uplne oka,

skippy7
3. apr 2010

Ahojte dievčence,

Rikuska, my prerabame byt už 3.rok a som z toho na nervy, ale je to svojpomocne, tak preto.....

no u mna nic nove 😖 ....ja som sa dala na cvičenie, už sa mi nechce stale myslieť iba na to ,či to vyšlo alebo nie a do pôvod. veci sa furt nedostanem, tak som sa naštvala a preorientovala sa na ine veci....

snažilky...Garnelka,Dilema,Kell,Stazka....držim palce!!!

tehulky aj vas všetky pozdravujem

denne73
4. apr 2010

Ahojki skippy 7. U nás taky tak. taktiež na to radšej nemyslím teraz sa momentálne idem registrovať na grafy.Som zvedavá ako dlho mi táto šport disciplína vydrží xixixixixix. Prajem ti krásne veľkonočné sviatky