Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
29. sep 2009

Ahoj Daja to je strašné, smutné 😢 😢 😢 😢 , ja ti zo srdca prajem strašne veľa,veľa,veľa sily, a prajem vám toho chlapčeka s dušou tvojej nádhernej dcérky 😵

pet.s
29. sep 2009

Milá Dajo, čtu tvůj příspěvek. Je mi tě líto. Před očima mi běží moje dcera. Mám ji stejně starou jako byla Tvoje Niki. proč bychom si měli klepat na čelo? Já jsem si tu noc v nemocnici před zárokem s malým celou noc povídala. Říkala jsem mu jak ho miluju, jka táta plakal když viděl druhou čárku na testu, jak se mi chtělo tančit, když nám potvrdili těhotenství, jak se na něj děti těšily, jak mě udělal strašně šťastnou, co jsem mu chtěla ukázat a co ho naučit. a že ho moc prosím at se vrátí zase ke mně. Do lepšího tělíčka.Jen mi řekni, prosím, jak Ti Niki dala znamení? Jak víš, že se ti znovu narodí?

daja22
29. sep 2009

Milá pet.s, když mi Nika umřela, cítila jsem bolest, prázdnotu a absolutní beznaděj.. Něco mi od začátku říkalo, a dnes už vím, že mé kroky vedla ona, že mám hledat, že tohle přece nemůže být konec, i když jsem nad tím dřív nikdy nepřemýšlela, toužila jsem po tom, zjistit, že život smrtí nekončí... Kupovala jsem si knížky, např. Na vlastní oči (Gordon Smith), a další dvě od něj.. Raymonda Moodyho a další, kde se popisuje co se děje s člověkem po jeho úmrtí, jak se jeho duše odpojí od těla, které je jen takovou schránkou a jak se potom cítí, krásně, svobodně, doma.. Gordon Smith umí komunikovat s dušemi zemřelých, přes svého duchovního průvodce, kterého máme každý. Jak já toužila se za ním rozjet, abych se s mojí holčičkou mohla spojit, komunikovat s ní, slyšet její slova.. Nebylo to v mých silách ani možnostech. Ale hledala jsem dál. Začala jsem chodit na internetové stránky www.tetakaterina.cz , kde jsou moc milé osůbky, taková sluníčka, moc mi pomáhali a dál pomáhají.. Tam jsem také zjistila kontakt na jednu slečnu, která také umí komunikovat s dušemi. Sice jinak, než Gordon, ale přece. Podařilo se jí se s ní spojit. Byla na dovolené, seděla na pláži a tam za ní přišla. Psala Nikolčina slova na papír, takže to znělo jako dopis. Pak to přepsala do počítače a poslala mi to emailem. Věděla sice, co se stalo, mohla si to přečíst i na těch stránkách, ale byly tam věci, které vím jenom já a nikde jsem je neříkala ani nepsala. To mě přesvědčilo, že to bylo skutečně od Niky. V nemocnici, než usnula, mi ještě stačila říct, maminko, já už se vůbec nebojim.. Předtím se bála hrozně, byla vystresovaná chudinka moje. To už její duše věděla, že odejde... Proto už se nebála. Ale já to nevěděla, jinak bych jí odvezla někam úplně jinam. A mohla tu být pořád se mnou.. Prožily jsme spolu 16 let, skoro každý den. Jsem vděčná, že byla mojí dcerou. Ale chybí mi strašně, chybí mi její ahoj mamko, když přišla domů ze školy, její úsměv, ksichtíky, i to ječení které se ozývalo z dětského pokoje a já se tak rozčilovala. Co bych teď za to dala ☹
Prý se mi narodí jako kluk, kterým si vždycky přála být..
Přece jenom to ti kluci mají jednodušší..
Ale mě bude stačit jediný pohled do očí a budu vědět, okamžitě poznám, že se mi vrátila..

daja22
29. sep 2009

takyna: Díky moc, si zlatá..

pet.s
29. sep 2009

Daja to je šílené...hned jsem musela ty svoje puberťáky jít pohladit do postelí...i oni jsou moje děti i když je mám adoptované...někdy mě dcera točí do běla, ale zbláznila bych se, kdyby i jí se něco stalo...Pane Bože, prosím neber nám naše děti..obdivuji tě..jsi silná. Musím říct, že jsi mi moc pomohla. Moc ti děkuji. Drž se a hodně síly.

daja22
29. sep 2009

pet.s to jsem moc ráda.. že jsem ti alespoň trochu pomohla.. Vím, jak pomáhá sdílení.. Jsem silná? Asi ano, říká mi to spousta lidí. Jinak už bych tu nebyla. Jak už tu někdo napsal, že každému Pánbůh naloží jen tolik, kolik unese.. Netušila jsem, že toho unesu tolik. Raději bych nebyla tak silná, aby mi tolik nenakládal. Proč.. Proč se musíme učit ztrátami našich dětí.. Tou nejhorší, největší bolestí na světě.. Jednou to zjistíme..

pet.s
29. sep 2009

Dajo neblázni, ty tu přeci musíš ještě být pro Honzíka. Kdysi se mi stalo( je tomu asi 7 let), že mi kluka porazilo dost ošklivě auto. Bylo to na vesnici.Naložla jsem ho potlučeného nechodícího do auta a jela s ním do okresní nemocnice. Ta cestá autem trvá asi 15 minut. V mojí mysli mi proběhlo mnohé. I to, že jestli mi umře, tak skočím z mostu. Ale pak mi došlo, že mám ještě Báru, pro kterou musím dál žít. Ted taky moje první myšlenky byly, že uteču, skončím, odejdu,ale pak mi došlo, že by to bylo strašně sobecké.Že mě Dáňa ještě potřebuje, potřebuje přikrýt večer peřinou a namazat svačinu. Bára zase má hrozný strach, že kdyby se mi něco stalo, tak si ji nikdo nevezme k sobě a vrátí ji do děcáku(nevím, kde tenhle starch vzala, nikdo by to z naší rodiny neudělal). Prostě ty děti mě držely nad vodou.
Daja jo o tom naložení je to pravda.Ale už by mohl přestat. Mně už to nějak stačilo. Dobrou všem

kalja
30. sep 2009

Milá Dajka, ja ti prajem, aby sa ti to podarilo, aby sa vám narodil krásny synček, ktorý by aspoň trolilinku zaplnil to prázdne miesto po Nikuške. Držkám palčeky. Bozkávam.

lucia_b
30. sep 2009

Mile dievcata, to som si opat riadne poplakala, obdivujem vasu silu, velmi vam drzim palceky a budem na vas mysliet. Dajka, aj ja si myslim, ze babatko, ktore teraz cakame, nam za seba posiela nas Matejko. Ten nas teraz chrani z nebicka.

Zuzi, aj my sme len pristahovalci, byvame tu len pol roka, ale postupne sa tu spoznavame, tada ja velmi nie, stala som sa dost uzavretou, ale moj manzel je extramne zhovorcivy, ten sa tu uz pozna s polkou dediny 😀 Mne uz len oznamuje kto je kto. Niekedy by sme sa veru mohli stretnut 😉

Joj, mna zajtra caka kontrola na hematologii, tak bojim, uz v minule som mala vyssi fibrinogen a D-dimery, tak dufam, ze sa to nezhorsilo. Zuzka, mozem sa este opytat, ako casto mas kontrolu na hematologii? Ja idem teraz po dvoch mesiacoch, chcela som skor, ale hematologicka povedala, ze netreba. No v teme "trombofilie" niektore dievcata chodia aj kazdy tyzden, tak som z toho trosku nervozna, aby opat lekari nieco nezanedbali ...

zuzka88
30. sep 2009

Luci, ja som chodila kazde 2 mesiace a odkedy mi predpisala fraxik (naposledy) idem teraz po mesaici... Ale ja mam evidentne lepsie vysledky ako ty, tak neviem... Kym som si nic nepichala a nechavala mi kontorlu tak obcas, vobec mi tonevadilo, som jej verila, a teraz idem po 30 dnoch tak sa uvidi
Budem ti zajtra drzat palce! ja mam v piatok poradnu a v pondelok hematologiu.. Ku komu vlasnt chodis?

No ja tu byvam uz pomaly 2 roky, so susedmi sa sice zdravim a su tu aj maminky ale na kavu nemam ku komu zajst.. Asi mi to ani az tak nechyba, aj tak som stale tu ale predsalen je dobre mat dakoho po ruke 😉

pet.s
30. sep 2009

Dnes jsem byla u svého gyn a poslal mě na psychologii, ale k chlapovi, tak nevím jetsli chlap pochopí jak ženská touží po dítěti.No uvidím. Já skákat z mostu nemíním, tak nevím, proč psychologa. 😒

daja22
1. okt 2009

Ahojky, tak máme za sebou odběry na genetice.. Teď bude měsíc čekání na výsledky. 😒 Nekonečně dlouhá doba. Snad alespoň na dobré výsledky..
pet.s, nemusíš mít chuť skákat z mostu. Já jsem hrdinně nastoupila po týdnu do práce, pořád jsem si říkala, jak to zvládám a teď jsem měsíc na neschopence, prostě to moje nervy už nevydržely. Taky půjdu k psychologovi, přestože jsem si říkala, že žádného nepotřebuju. Beru prášky na nervy a nedokážu si představit, jít znovu do práce. Nejlíp mi je, když jsem doma, sama se sebou, v klidu. Psycholog pomůže, taky nevím jak, ale od toho tu přeci jsou a já osobně bych raději šla k muži, než k psycholožce ženě.. No uvidíme.. Uvidíš.
Kalja: děkuji ti..
😅 lucia_b: ano, stále jsou s námi.. stali se našimi strážnými andílky a jsou šťastní za každý náš úsměv..
🙂

daja22
1. okt 2009

pet.s: a pokud máš pocit, že se ženou by se ti líp mluvilo a dokázala by tě lépe pochopit, dnes si přece každý svého doktora může vybrat sám?

lucia_b
1. okt 2009

Ahojte dievcata, tak uz mam po odberoch, ale vysledky budu az v pondelok, tak uvidime. Ale musim napisat, ze asi Claxane funguje, lebo mi ranka po vpichu poriadne krvacala, inokedy som mavala na vaticke ledva viditelnu kvapocku, tak rychlo sa mi krvicka vedela zrazit.

Zuzka, ja chodim ku gynekologovi teraz do Stupavy - MUDr. Drab a hematologicku mam v nemocnici Milosrdnych bratov - MUDr. Cechova. Obaja su stasne fajn. A ty kam chodis? Drzim palce v poradni a pozdravujem babo 🙂

Pets, mne gynekolog navrhol navstivit rovno psychiatra, ale faktom je, ze som na tom bola naozaj zle. Ja vsak nemam velky zaujem o mojom nestasti rozpravat a navyse viem presne, co by mi tak asi povedal. Ja som nazoru, ze kto nezazil, nepochopi a preto som sa radsej obratila na tuto stranku a dievcata s podobnymi osudmi mi veeeelmi pomohli. Stale mi vyhovuje len komunikacia v pisomnom styku, rozpravat o tom by som nezvladla. Az po tomto vsetkom som vlastne zistila, ze ani z daleka nie som taka silna, ako som si volakedy o sebe myslela ... Nad odbornou pomocou vsak malicko uvazujem, lebo moj strach neviem ovladat, niekedy ma prepadne strasne zufalstvo, ci je malinke v poriadku a to uz nie je dobre ...

Daja, nebojkaj, vysledku budu dobre, verim tomu.

takyna
1. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , Luci ja čo kliknem na koníka, ty už máš vyššie skóre v tt 😉 🙂 , to uteká....., ja po skúsenosti so psychiatrom, keď mi maminka umierala na rakovinu 😔 , som si povedala tak a dosť, a viacej som k nemu nešla, ani tabletky som nebrala..., ale každý je individuálny prípad, napr. moja kamarátka chodí pravidelne, a dosť jej to pomohlo, dôležité je , aby si človek vybral správneho psychiatra, ktorý mu je sympatický, potom sa človek otvorý, zdôverí a to je vlastne pointa

lenka_66
1. okt 2009

zdravim stastne bruska 😉

sklanam sa pred vsetkymi co museli prezit tie strasne chvile.ja mam sice 3 anjelikov no v skorom tt.vysoke cisla tt pripadne .... .musi to byt strasne.babulky ste silne zeny tak sa drzte.teraz by uz po dazdi malo vyjst slniecko 😵 .

lucka , nadherne ides dalej.drzime ti vsetky 40 palce.

zuzka , ty to mas uz za par.aj ked neprajem o moze to byt uz aj kazdu chvilu 😝

kacenka, prajem aby si prebrala uspesnu tehu stafetu po lucke.ved aj ty ju urcite niekomu v 40tt rada darujes 😵

lucia_b
1. okt 2009

Taky, to je tak smutne, aj moja maminka mala rakovinu, ale nastastie je teraz vsetko dobre. Mozem vediet, co ti na tom psychiatrovi vadilo? Ja mam totiz pocit, ze viem presne, co by mi hovoril a to prave nechcem pocut, preto sa tak toho stranim. A nechcem brat ziadne utisujuce prostriedky, co tak radi predpisuju. Neviem, co by som bez vas robila, vy ste normalne mojou psychologickou poradnou 😀

lucia_b
1. okt 2009

Lenka, ahoj, ja sa tiez tesim, ze ten cas tak pekne uteka a tt nabiehaju, ale pasom sa nedaj oklamat, v skutocnosti sme len v 20+4 tt 😉 V pondelok po poradni sa uvidi, ci je vsetko ok, uz teraz sa strasne bojkam. Rozmyslam, ci si nezmenim meno v pase na "bojko", to by mi normalne pasovalo, ved tu stale len pisem o tom, ako sa vsetkeho bojim 😀

A ako sa ma maly Marecko?

takyna
1. okt 2009

Luci , vadilo mi jeho prístup, prisla som k nemu do cakarne v case obednajsej prestavky, nakolko som v tom case nechcela aby v robote ma preberali, tak som vyuzivala obed na to, a akurat mi auditorka telefonovala, vsak pracovne ona nevedela , ze kde som, a on vybehol a zglbal ma , ze sa netelefonuje v cakarni, ani som hlasno nevolala aj som rychlo telefonovata atd..., proste on si nema co dovolit kricat po pacientoch, nakolko hocikto moze byt dokonca na telefonovani zavistli...atd....a ked som vosla k nemu tak som ho na to upozornila, proste nemala som k nemu dôveru, a dorazilo sa to uplne u neho, ked mi povedal vetu " ked ste pri maminke, musite si uvedomit, ze vedla vás sedí smrt" tak to uz bolo nad moje zmyslanie, od vtedy som u neho nebola.... 😠

lucia_b
1. okt 2009

Coooo??? To som vyvalila riadne ociska na monitor, ked som si precitala tu vetu psychiatra. Tiez mam obavy, ze natrafim na takyto neodborny pristup.

takyna
1. okt 2009

Luci to sa nebojkaj, jeho zena je tiez psychiatricka a ona je uplny opak 🙂 , nejednemu zachranila doslova zivot 😵 , treba len stretnut toho spravneho doktora, mozno aj ja budem musiet znova k niekomu ist , ak by sa nam IVFko zadarilo, tiez neviem ako budem reagovat, hlavne okolo 20tt

lucia_b
1. okt 2009

Takynka, aj ja pozorujem, ze cim sme blizsie k cielu, tym vacsi stach ma premaha, ale ja mam pocit, ze mi nikto nemoze pomoct, teda, ak sa chcem vyhnut nejakym liekom, ktore by to mozno vedeli utlmit. Jednoducho vo mne ten strach je, len sa s nim niekedy neviem popasovat. A IVF sa isto podari, ja budem straaasne moc na teba mysliet.

takyna
1. okt 2009

Lenka aké krásne fotečky 😀 a aké vy máte vlasy , no nádherný je 😵

takyna
1. okt 2009

Luci, ale mozno by predsa len nebolo zle ist k niekomu, kto by ti pomohol premoct tu uzkost, ved si si toho tiez vytrpela 😔 , a este aj hormony tomu neprospievaju, ja tiez na teba myslim, posielam ti pozitivnu energiu, tentokrat to musi inak dopadnut, mas nad sebou anjelika ochrancu neboj sa, moc drzim palce 😵 😵 😵

diapozitiv01
1. okt 2009

Babulky,
ja som pred tym ako som nastupila do prace navstivili psychologicku,
tie spolupracuje na projekte detskeho fondu aj oni su nase deti
www.ajonisunasedeti.sk
Ako sice pisala jedna zienka z diskusie zomrelo mi dieta, vypocut ta moze hocikto.
Aj mne velmi pomahuju babulky z konika s podobnym osudom, a najvacsi pozitivizmus nie su slova niekoho ze nebojte este budete mat deti, ale skutocnost ze tie zenusky/s anjelikom/ tie zdrave deticky maju.

pet.s
1. okt 2009

Ahojky děvčata, tak jsem rozhodnutá, že k tomu psychologovi půjdu. Při nejhorším zase odejdu ne? Dnes mám za sebou den debil. Od rána chandra jak sviňa, hlídala jsem rok a půl holčičku, takovýh mazlíka. pořád se chovala a tulila. A já řvala, že celý život obětuji cizím dětem a svoje dítě jsem nesměla ani pohladit po vláscích. 😢 Drželo mě to až do odpoledne. Byla jsem protivná na chlapa, ale ten držel a nenechal se vyprovokovat.
Sral mě celý svět. Nemůžu koukat ani na seriály nebo filmy, kde se mají rádi nebo pržívají lásku. Je mi to líto. Přitom my se máme s chlapem pořád rádi a on mi to umí dát znát a dělá to rád. Tak nevím, co mě žere.
😒

takyna
2. okt 2009

Ahojte babule 🙂

Dnes je presne rok, čo sa mi narodil a umrel synček 😢 😔 , tak som taká smutná..., pôjdem na obed mu zapáliť sviečočku, a kúpila som taký maličký chutný venček......nuž , ale radšej by som mu zapalovala tortičku 😢

lenka_66
2. okt 2009

taky ☹

pets , asi pocit krivdy ta zere.no odpoved na otazku : preco prave ja ? asi nenajdes.skoda patrat je to asi bozia vola.aj ked uznam ze kruta

lucia_b
2. okt 2009

Takynka 😢 , aj ja zapalim vasmu syncekovi sviecocku ...

Diapozitiv, to si napisla velku pravdu, aj mna nad vodou drzi skutocnost ze tie zenusky/s anjelikomi/ nakoniec zdrave deticky maju.

Pets, Lenka napisala velku pravdu, hoci aj ja som mala podobne reakcie, ako opisujes, viem to pochopit a neboj, tvoj manzel to isto chape. Prajem ti vela sil a viery, ze uz bude len dobre.

zuzka88
2. okt 2009

Ahojte baby

Taky, aj u nas mu hori sviecocka!

Luci, tak ja poznam Cechovu, bola som u nej v prvom trimestri, od stola na mna zdvihla oci a povedala, ze nic mi neni a nic nepotrebujem a ze uz nemusim chodit. Na to ma gynekolog poslal na Antolsku k Dr. Pavlikovej a ty ma kontroluje kazde dva mesiace a teraz uz sa picham 😒 Tak tebe sa hadam venuje podstivejsie 🙂
Na Draba som pocula len v dobrom, ako si sa k nemu dostala? Ved to je opacny koniec 🙂 Ja sominak z tamtej strany...

Baby, myslim, ze aj ja by som vyhladala odbornika, ja som ho ale nasla, moja homeopatka mi je velmi dobrym "psychologom" a ozaj to pomaha vykecat sa uplne cudziemu a nezainteresovanemu cloveku.. aj som si tam poplakala a dost mi pomaha