Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

lenka_66
19. júl 2009

garnelia , k vysledkom ti mozem len gratulovat a este ked budes pod kontrolou ... 😵
dr. sice povedala svoj nazor a nik jej ho neberie.no naco vymyslaju drrozne cesty ak by sa to neoplatilo.zaujimalo by ma ci ona ma vlastne a ako .... . mozno jej krivdim.ani mladej co na 1x ostane // nik nezaruci zdrave babo. pockaj este tak 2 tyzdne a ja verim teda viem ze budes mat dokaz toho ze sa to da.ten dokaz momentalne sa mi snazi prerazit rebro 😀 .

v stvrtok nam pani dr. oznamila ze nam dava tak 10 dni. 😲

drzte sa krasne stastne bruska 😵

takyna
19. júl 2009

😵 Ahojte, 🙂

Leni už nám ťaháš do finále, držkám palce 😵

Garnielka hlavu hore, to bola riadna krava, čo si u nej bola, možno ona ani sama deti nemá, vôbec sa s ňou nezaťažuj, ona ani nikto druhý nemá právo posudzovať, súdiť a odsudzovať, každá žena má právo si zvoliť svoju vlastnú cestu či dieťatko chce, alebo nie, poznám mnoho žien , ktoré podstúpili pre túžbu mať dieťatko mnoho, a mali mnoho úskalý pri tom , a zdravé detičky teraz majú, takže už radšej k tej krave nechoď, zmeň doktorku , prajem ti z úprimné srdiečka dieťatko , a nie len jedno 😵 a som presvedčená, že ho budeš mať, a bude zdravé a bude vám robiť radosť
🙂

takže žiadny pesimizmus 😵

pá, držte sa mi tu .........pozdravujem všetky 🙂

zuzka88
19. júl 2009

Ahojte dievcata, to som rada, ze ste sa tu opat objavili!!!
Dlho ste tu neboli 🙂

Leni, silno drzim palceky, dobry porod a nech ste rychlo doma
Garneli, vysledky super ale co ta lekarka riesila? co ju do toho? je to len a len tvoja vec a urcite budes mat babatko!!! Urcite si od nej nenechaj pokazit naladu!!! A citas knihu? ja uz koncim, a dam si ju este raz 😀
Luci, posielam 😵 😵 😵 Myslim na teba!
Taky, a ty co noveho? 😉

Stastne bruska!

lucia_b
20. júl 2009

Zuzka, Lenka a ostatne dievcata, dakujem, ze na mna myslite. Mylsim, ze zatial je vsetko v poriadku, lebo hoci by som mala byt 12+1tt (nase malicke je vsak asi len 10+1tt), tak uz mi narastlo brusko do velkosti, ake som ho v predchadzajucom tehu mala az okolo 20tt 🙂 Myslim, ze je to take znamenie, ze malinke rastie, tak som aj kludnejsia. Uz sa neviem dockat kontroly, i ked vie, ze ked k lekarovi pojdem, budem sa veeelmi bat. Ale zatial stale dovolenkuje.

Lenka, to je nadherne, uz coskoro budete mat doma vonavy uzlicek. Drzim ti palceky, ani sa nenazdame a uz sa budeme vsetky tesit spolu s tebou.

Garneli, no toto ... Ja som z pristupu niektorych lekarov uplne zhrozena. Prosim ta, co najrychlejsie na jej slova zabudni a neprestan bojovat a verit, urcite budete mat zdrave babatko. A navyse, sestricka mojho predchadzajuceho gynekologa je jedine dieta po 9 neuspechoch jej mamicky. Nikdy to nevzdala a nakoniec ma zdravu dceru. To pisem, aby si vedela, ze raz to musi vyjst, i ked je to naozaj tazke. Budmeme bojovat spolu 😉

Vstkym prajem stastne bruska, papa.

wolfskinka
20. júl 2009

ahojte po vikende

taky pokladik ahoj ....

lenka a ty sa drz

kacenka24
21. júl 2009

Pozdravujem všetky dievčatá.

Prišla som Vás pozdraviť. 🙂 Už sme sa vrátili z dovolenky. Bolo úúúúplne super. 😎

Oddychujte, slniečkujte ...

zuzka88
23. júl 2009

Ahoj Luci, super spravy! Len tak dalej!!!

Kati, vitaj domka 🙂

wolfskinka
23. júl 2009

ahoj luci, drzim palceky,

lenka aj tebe

lucia_b
24. júl 2009

Ahojte dievcata, chcela by sm vas poziadat o radu. Moj gynekolog a ako som najnovsie zistila, tak aj hematologicka, su na dovolenke a vratia sa az druhy augustovy tyzden (to ma cakaju aj kontroly, bojim, bojim). Avsak mne fraxiparin aj kyselinka listova dojdu uz 28.7. A teraz neviem, kde si ich pytat. Asi by som mala skusit obvodnu lekarku (dufam, ze nebude mat dovolenku). Ak vsak bude dovolenkovat aj ona, prip. nemoze fraxiparin predpisovat, na koho sa obratit? Myslite, ze na nejaku nemocnicu? To som sa opat dostala do situacie, vsak? Dakujem za radu a dakujem, ze nasmu malickemu drzite palceky, velmi sa spolu z toho tesime.

A este otazocka ma pichajuce mamicky, mne uz kazala nepichat do bruska ale do bokov, no mne to tam vobec nejde vstreknut, akoby sa vytvoril podtlak, je to hotovy boj, cast lieciva mi dokonca vyjde z ranky von a potom krvicka a fialove bodky su na svete 😖 Stretli ste sa s niecim podobnym? Este raz vdaka.

lenka_66
25. júl 2009

lucka, obvodna ti da len musis ist k nej aj s spravou kde pise napr. hematologicka ze ti to predpisuje.ona na zaklade toho vypise na jej ucet. abo zastupujuci gynekolog.ak sa ti nepodari tak ja mam doma este plno kyseliny a zvysili mi aj fragmin 5ooo.

tak mne hemat. povedala do brucha.v nemocke ked som lezala sa divili ze kto to kedy videl do brucha.mala som asi tyzden obdobie ze ostavala krv a modriny tak hemat. ze to nesmie a mam po pichnuti dlhsie pridrzat ten stvorcek. skus do brucha niekde inde .pichni sikmo.neboj koza je hruba nic sa nestane.ak mi pichala mamka tak pri pupku ak drahy tak skor az na boku.

garnelia
25. júl 2009

Dievcata ahoj! 😵

Dakujem za povzbudenie!Som tak rada ze vas mam! 🙂 🙂 🙂

Lenka,manzel mi hovoril to iste,ze mladej co ostane prvykrat // tiez nikto nic nezaruci.Tiez by ma zaujimalo,ci ma ona vlastne deti,ale nepodarilo sa mi to zistit...ktovie,preco ten postoj...ale cas a uspechy inych naozaj liecia! 🙂 uz z toho nemam depky 🙂
Este ste asi dva v jednom,stastne brusko! 😉

Takynka som rada,ze si tu konecne bola a povzbudila ma! 🙂
V Novych Zamkoch poznam len dve endokrinologicky,ta jedna co ma predavkovala vtedy a potom tuto...tak radsej budem ignorovat hlupe reci a tisko verit,ze sa to dá,ktovie,mozno ona zmeni nazor a usetri tym dalsie snazilky 😵

Zuzka,nic ju do toho,ja viem,len ked si tam a pocuvas to...no uz je dobre! 🙂
Knizku som odvtedy necitala,nemam cas ☹...o dva tyzdne bude odstavka,budeme mat dva tyzdne dovolenku tak teraz chodim taka unavena domov,ze padam rovno do postele...

Lucka,super sprava o tej sestricke!!! 🙂 Tesim sa spolu s tebou a drzím palceky,aby malicke pekne rastlo! 🙂 Som ale zhrozena z pristupu tvojej hematologicky!Mne predpisala hned davku na mesiac a ked isla na dovolenku,tak aj na dlhsie.Sa pamatam ze na prstoch pocitala,kolko mi musi predpisat kym sa vrati z dovolenky,aby som mala radsej viac ako menej.Len viem,ze oni sú tiez nejak obmedzovaní.
Leni az by sa ti nedal ten fraxik zohnat(mas fraxiparin alebo fragmin?),tak ja mam doma celu jednu krabicku,co som uz nepouzila len teraz neviem,dokedy je doba pouzitelnosti.Ak by to bolo o.k.,rada ti pomozem.Drz sa mi,stastne brusko!!!

Kacenka,posielam pozdrav aj tebe!!! 😉

lenka_66
26. júl 2009

garneli dik mne netreba praveze mi este ostal.fragmin.ja by som ho dala aj lucke ked je v ,, krize" len do utorka sa to asi nestihne.tak dufam ze sa jej podari zohnat.

inac citim sa divne, dnes mam stretko s porodnickou tak tam mozno aj ostanem.ak sa neozvem tak tlacim 😀 .bud vydrzite abo urcite najdete info v teme august2009
ach jooo aj trosku bojim.no budem statocna(teda pokusim sa)

drzte sa mi krasne stasne bruska 😵 😵 😵

renys
26. júl 2009

Ahojky,

teda Garenili, teda ty kecy od tý krávy doktorky mě normálně zvedly ze židle 😠 ...a taky jsem z toho trochu přešlá se musim přiznat.....ono to člověku zrovna moc nedodá, viď ☹ ....No jestli Tě můžu uklidnit, tak v nemocnici jsem mojí situaci probírala s tolika lékaři a ani jeden neměl tento názor, mladí i staří dr říkali, že vydržet vydržet, mají případy, kdy žena potratí 7x a pak porodí za sebou 2 zdravé děti...a taky mi říkali, že je taky možný, že každej potrat byl z jinýho důvodu. A hlavně - kde bere ta dr jistotu, že je něco špatně v plodu a né v těle-např. oslabenost organismu, skrytý zánět někde v těle....Strašně mě tady na koníkovi drží nad vodou pár holek, které potratily 4x či 5x, při PGD zjištěny děsné abnormality a pak za 2 měsíce bez pomoci otěhotněly a mají zdravá krásná miminka 😵 . Garneli, musíme dál bojovat. Jinak to nejde... 🙂 a držim nám pěsti a všem ostatnim 🙂 !!

renys
26. júl 2009

Garnelie, promiň za zkomolení jména 😅

garnelia
26. júl 2009

Lenka,
ja som teda aaaale...!!!!! 😀 😀 😀
Chcela som tam napisat Lucku 😠
Aspon som si to mohla po sebe precitat,len som bola taka uz unavena,ze som ledva videla písmenká.Drzím ti veeeelmi palce,aby si mala lahky porod!Tiez by som sa bala...Ja som nevydrzala a isla sa kuknut do tej temicky,pretoze som ta necitala ani v trombofiliach.Ze tu dnes nebudes...tak super,dúfam ze je vsetko v poriadku 🙂

Renys,
je jeeeej!!! 🙂 Si tu uz straaasne davno nebola medzi nami!!!Tesím sa,ze si k nam (do nasej temicky)opat zavítala!!! 🙂
Si ma povzbudila,dakujem!A ako sa mas Ty?Snazilkujete odvtedy,co si prisla domov z kupelov?Alebo papate vyrobky od fi.Energy?Renys,musíme bojovat dalej a verit...mne tiez velmi pomaha net...drzim palce aj tebe!!! 🙂
A urcite sa ozvi!
A to meno...to je najmenej!!! 😉

lenka_66
27. júl 2009

tak hlasim ze drobecovi sa von este nechce .kontrola o tyzden.

lucia_b
27. júl 2009

Ahojte, Lenka a Garneli, dakujem, ze by ste ma zasobili heparinkom, ale radsej sa pokusim tie injekcie vybehat, niektori z lekarov mi ich predsa musi predpisat, jednoducho sa nevzdam, kym ich nebudem mat. Inac uzivam Frafiparine - 0,3 ml, asi by som sa iny bala pichnut. Vsak uz som niekolkokrat pisala, aky som bojko 🙂 . Zajtra ma teda caka zaujimavy den.

Jeej Leni, ak sa citis zvlastne, tak coskoro budu dobre spravy a dalsi malicky na svete. To bude krasa. Je to pre mna velkym povzbudenim, podobne ako pre Renys.

Zdravim aj vsetky ostatne dievcata a prajem pekny dnik.

lucia_b
27. júl 2009

😀 chcela som napisat, ze uzivam Fraxiparine 😀

wolfskinka
27. júl 2009

lucia drzim palceky ... aby to tentokrat uz konecne dopadlo dobre ...

lucia_b
27. júl 2009

Wolfi, dakujem, nikdy ta nestihnem on-line, aj ked napises chvilku po mne, lebo sa "zahryznem" do dalsich tem tu na konikovi a zrazu je neuveritelne vela hodin a musim koncit. Aj teraz, lebo som paradne vyhladla 🙂 A ako sa dari tebe? Chodia este tetusky zo socialky?

renys
27. júl 2009

Ahojky,

Garneli, díky moc 🙂 . No asi od půlky června máme "svolení" od paní léčitelky jít do toho, máme prý jet jako fretky 😀 🤐 ....cítim se fajn na těle i na duchu tak snad to bude mít nějakej efekt. Jinak beru 4 tbl Vitamarinu, ráno 6 kapek Gynexu, večer kyselinu listovou. A jak jste na tom momentálně vy? 😎

Lenko, s tim Fraxíkem jsem měla podobnej problém - modřinky a jeden dr tvrdil píchat do břicha, druhej do stehna a strašně se divil, že bříško má zůstat v těhu v klidu - ale do toho stehna to děsně bolelo!!!!! AUUU - nebo vás holky ne? Třeba jsem to píchala blbě, já nevim...píchala jsem to do vnitřního stehna.

tatranka111
27. júl 2009

ahojte
toto sem asi nepatrí, len chcem vediet......skoro každá tehulka hovorí, že mala ako príznak mrchovské bolesti.......mali ste ich každý den (tie bolesti) alebo raz za tri dni napr., alebo ako?

renys
27. júl 2009

Tatranko a to myslíš příznaky čeho??

lenka_66
28. júl 2009

tattranka ,moje priznaky , bolest prs a caste nasvstevy wc , ktore trvaju do teraz 😠 .tie mrchovske bolesti som mala trosku iba v case ked by mala byt mrcha ale len velmi malo.

renys , mna ako kedy. stehno som neskusala a od juna picham do ramena.to uz fakt boli.

vadelka
29. júl 2009

Ahojte babenky,precitala som si vsetko od zaciatku a dnes mi to teda dodalo dost energie.Teraz viem,ze nie som sama,ktoru zivot tak tazko skusa.U mna je to teda este dost cerstve,este len v sobotu som sa vratila z nemocnice po vyvolavanom aborte v 22TT pre VVCH CNS nezlucitelnu so zivotom.Aj pre mna je to velmi tazke obdobie,lebo aj v mojom okoli mam teraz vela novorodeniatok a ja som sa zatial od soboty nikde z domu nepohla.Nemam na to silu.A aj mne uz tie reci o tom,ze sme mladi a ze budeme mat vela deticiek idu na nervy.Nezazili to,,tak to nevedia pochopit.Fakt vas obdivujem,ked niektore uz mate tolko potratov za sebou.Ja by som to asi tazko zvladala,teraz to neviem predychat. ☹

lenka_66
29. júl 2009

vadelka, vitaj.
hlavu hore. zle uz mas za sebou teraz uz len dobre bude 😉

renys
29. júl 2009

Ahojky holky 😉 ,

Vadelko, to mě mrzí, že Tě postihla taková hrůza ☹ , osud je prostě někdy krutej a nefér. Naprosto chápu Tvoje momentální pocity, i když já potratila vždycky do 3. měsíce, kdy člověk ještě neni tak spjatej s miminkem - nejsou pohyby...Za věty typu - jste mladí, a nemysli na to, bych vraždila!!!! Prostě je to velmi smutná životní zkušenost a rána, ale neboj, život Ti zas přinese hodně hodně radosti, smíchu a štěstí!!! Fakt věř mi. A miminka se určitě dočkáme všechny, pevně tomu věřim. Drž se a vyplakej se z toho, jen v sobě nic nedusit.

Leni, tak rameno jsem taky nezkoušela, no však ještě bude příležitost (aspoň doufám 🤐 ).

vadelka
29. júl 2009

Dakujem,som rada,ze aspon na tejto stranke sa mozem vyrozpravat.Ostava mi len dufat,ze sa to coskoro podari znova a uz budeme mat len zdrave babo.Placem stale,to je proste este velmi cerstve a viem,ze ked sa vyplacem.tak sa mi ulavi.Dnes mi teda citanie tejto stranky velmi pomohlo,dodalo mi to vela sily.Dakujem vam baby 😉

majsan
29. júl 2009

ja stale placem ked odijde dalsi anjelik do nebicka je to velmi tazke.kym som neprisla o svoje nebrala som to az tak ale je to tak krute 😢

vadelka
30. júl 2009

Tak to mas pravdu,ze je to krute.Clovek sa tesi a zrazu taka kruta rana osudu.Neda sa proste neplakat,ja uz ani poriadne nemozem spat,lebo na to nemozem prestat mysliet.Keby ten cas chcel ist rychlejsie... ☹