Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

zuzka88
22. nov 2009

ďakujem baby 😵

všetky zdravím, už z domu... neviem, kedy vás dočítam...zatial len kojím a uspávam 😀

skippy7
22. nov 2009

Zuzka, velka gratulacia!!!!! 😵 😵 😵 ....vela mliečka, zdravia, energie a radosti na každy den 🙂 🙂 🙂

lenka_66
23. nov 2009

zuzka , tak si to pekne krasne uzi.my pockame na nove info a foto 😉 .aj ked budeme nedockave 😀

lucka , marek posiela drobcovi odkaz ze nech pekne pocuva dr. a ako povedia tak bude OK 😉

rikuska21
23. nov 2009

Ahojte babulky,
Zuzik, tak si to teraz uzivaj to kojenie, prebalovanie a vsetko co k tomu patri, velmi ti prajem tu nadhernu babetkovsku vonu tvojho vlastneho synceka 😵

Lucinka, myslim na teba

v piatok myslite na mna aj vy prosim, idem na Ketko, dnes som bola na sono a mam 10mm sliznicu maternice co je fajn, mam 3 mrazacikov, tak necj to vsetko vyjde aby som aj ja uz mohla provoniavat k svojmu vlastnemu babatku 😵

vadelka
23. nov 2009

Rikuska,budem na Teba myslieť,veeeľmi Ti držím palce 😉 Nech ti to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rikuska21
23. nov 2009

Dakujem ti Vadelka, dufam, ze ta uz depky trosku opustili, i ked verim, ze je to velmi tazke, si zlata ako si pomohla scotland s infoskami,

vadelka
23. nov 2009

Nie je za čo Rikuš,depky ešte sú,už nech je tento týždeň za mnou,lebo 25-ho by som mala termín,tak ešte pár dní a verím,že to už potom bude lepšie.Inak,teraz ma akosi premohla chrípka,tak sa liečim a chápeš,teraz myslím len na to jedno....Ale veľmi mi tu baby pomáhajú,dobíjajú ma pozitívnou energiou,tak si to beriem k srdcu,lebo musím myslieť na novú fazuľku 😉 V stredu idem na hematológiu,lebo mi tam robili nejaké vyšetrenia,tak som zvedavá,dúfam,že ma už ničím neprekvapia 😉 Ty sa hlavne drž a aj mrazáčikovia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Inak Katka už dlho nič nepísala,neviete niečo?

rikuska21
23. nov 2009

Nie aj ja som zcedava co s Kacenkou, ale verim ze je ok a preto sa tak casto neozyva, mam pocit ze to asi tak ma byt, my sme tu na jednej lodi a potrebujemem sa navzajom podporovat,
ona sa urcizte po case ozve 😉

lenka_66
23. nov 2009

rikus , v piatok drzim vsetky prsty aj na nohach 😉

vadelka , tak tak .neutapat sa v minulosti ale tesit a z buducnosti

zuzka88
24. nov 2009

Ahojte vsetky zienky, len okopirujem z inej temicky, aby ste aj vy vedeli 😉

Luborko sa narodil 16.11.2009, 13:51hod, 3140gramov, 50cm 😵 😵 😵

V pondelok poobede som mala ist za mojim Dr. ze uz ma prijme a v stredu sa rodi... Rano ma zobudila sms, nech mu zavolam, nahodou musel k porodu tak ze nech pridem uz rano ak mozem... Prijali ma na 10. poschodie, odoslala som si postel a hned som sla na monitor a na sono... Zaver: monitor nic moc a na sono pokles plodovej vody, malo pohybov. Vraj to nebolo pre babo nebezpecne ale uz to nebolo vonco. Dr. mi naordinoval take ze Oxitocinovy test ale ten schvaluje primar. Ten ma aj vysetril, krcok polotuhy, zatvoreny, porod nikde Test schvalil to znamnalo, ze dole na porodnicu na box, na brucho monitor a infuzka s oxi. na vyvolanie kontrakcii, ze ako sa ma babo pri kontrakciach... zaver o 13,00: kde mate manzela? Stiha? O 13,30 rezeme... Zrazu frmol, ruch, zhon... odcupitala som vedla na salu, spinal do chrbta a uz som aj lezala... Strasna panika! moj chlap nikde! Myslim, ze prisiel 13,29, poslal mi pusu a uz aj ma rezali. Maleho mi ukazali ponad plachtu, hned ako ho dali do poriadku ho dostal tato do ruk, potom mi ho priniesli k ruke pohladkat a bolo.
Taky wooooooow pocit, slzy v ociach, no nadhera... O hodinu uz som aj lezala na izbe, sestricka nam ho doniesla pomojkat ale nemohla som sa hybat 12 hodin, takze v noci som bola sama... Druhy den hrozne bolesti ale som si povedala, ze to musim rozchodit nech mi ho nechaju cim skor. Takze som si hp vyzobrala uz v stredu naobed (inak sa davaju deticky az na 4. den) a takisto nas pustili skor domov, vlast ne akokeby som rodila normal... Na izbe som dokonca bola s kockou z nasich Novembroviek, aj sme sa zasmiali, aj zanadavali, aj noc pebdeli... Ju si tam dokonca nechali, ze mala nepriberala a my sme aj ked po antibiotikach, sli domov
Maly mal zvysene zapalove markre, dajaka infekcia no vyhla sa mu silnejsia zltacka, nemusel ani na lampu 🙂
Hned zacal krasne papat ako som ho dostala lebo dovtedy ho jasne, krmili nutrilonom a ja som sa len cudovala, ze ked mi ho donesu, tak spinka... No priznavam, ze cestou z nemocky som aj ja kupila nutrilon.. vcera som bola na stehy tak mu babka dala umele mliecko, ale inak kojim
Zatial je dobrunky, trosku ked boli brusko, pomaha cvicenie a vrtenie, hadam nam to vydrzi. V noci spinka, niekedy aj 2-3 hodiny, potom sa hodinku dve krmime, prebalime a zasa spi. Je to ozaj dobre babatko!!!
No a od muzika som dostala v porodnici zasnubny prsten a 24.7.2010 je svadba

Tolko v skratke od nas uz sa budi, papa

Skusim vas docitat, dufam, ze babatka v brusku su vsetky v poriadku a ribudlo aj dajake nove 🙂

takyna
24. nov 2009

Zuzka aj mi slzičky šťastia vyšli ako som si ťa prečítala 🙂 pobozkaj Luborka za mňa 😵 😵 😵 😵

Rikus, tchuj,tchuj,tchuj na KETík úspešný, držím palce silno 😵

Dúfam, že ste všetky v poriadku 😵 pozdravujem vás 😵

nám dnes potvrdili srdiečko tak som veľmi štastná 😵 😵 😵 😵

takyna
24. nov 2009

Zuzka a Gratulujem k budúcej svadbičke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vadelka
24. nov 2009

Taky,veeeľmi sa s Tebou teším,len nech pekne rastiete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zuzka,aj ja sa pripájam ku gratuláciám 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
24. nov 2009

Vadelka ďakujem 😵 😵 😵 😵

dadisek
24. nov 2009

Taky gratuluju k srdíčku a přeju vám ať pěkně rostete.

Zuzi gratuluju k zasnoubení i hodnému miminku.

Rikuška držím pěsti, aby jsi brzy našla vytoužené //.

staza
24. nov 2009

Ahojte.Ako si vás tu čítam tak samé dobré správičky.

Taky,super viem si živo predstaviť ako sa teraz cítiš. 😵

Zuzka,gratulujem a prajem vám veľa zdravíčka. 😵

Rikuska,takže ket-ko už za pár dní veľmi ti držím palce. 😉

Ostatné tehuľky,snažilky pozdravujem.

takyna
24. nov 2009

Dievčence dakujem, 🙂 , musim sa velmi psychicky hlavne setrit , aby sa nezopakovalo nieco velmi smutne 😔

všetky pozdravujem 😵 😵 😵

skippy7
24. nov 2009

Taky, verim, že si si vydychla,ked si videla to srdiečko 🙂 ...ale po tom čo si si prežila (aj my ostatne), človek už neni taky pokojny a ma opravnene strach, moj lekar mi povedal-dvakrat do tej istej rieky nevstupiš,ako sa hovori....tak tomu musime verit! ...vela sily ti prajem, nech mimi v zdravi rastie boli ste obaja v poriadku 😵 😵 😵

lenka_66
25. nov 2009

zuzka, wooooow 😉 .kup si do zasoby masticku pupik.ak sa maly bude pucit a nevie prdkat len s nou masruj brusko.take rany ti bude pustat do 5 minut ze jedna radost.stoji iba 2aj neake drobne 😵

takyna
25. nov 2009

Ahojte babulky 🙂 , Lucka, Kacenka ako?

napíšte nám.....

pozdravujem všetky, ozvite sa čo ste sa už dávno neozvali, ako sa darí 😵

lenka_66
25. nov 2009

kacenka ak si katka tak vseko naj ... 😵 aj ostatnym ak tu su

lucia_b
25. nov 2009

Ahojte dievcata, to su krasne spravy, hned mi je tu v nemocnici veselsie. Zuzanka, tebe este raz z celeho srdiecka gratulujem, Luborkovi zelam vela zdravicka a v juni nadhernu svadbu 😵

Rikuska, budem na teba mysliet a drzat silno vsetky palce, urcite to vyjde 😉

Takynka, to je super, ze uz mate potvrdene srdiecko, velmi sa tesim spolu s tebou. Zelam ti krasne bezproblemove tehulkovanie.

Lenka, odkaz od Mareka som nasmu babatku odkazala, verim, ze posluchne 🙂

My sa mame zatial dobre, vcera vecer nas dost vystrasil zly monitor, ale o 2 hodiny nam ho opakovali a uz bol lepsi. Prietoky nie su nic moc, ale verim, ze ked nas budu dokladne pozorovat, tak vcas zasiahnu a malinke nam uz tentokrat zachrania. Smutna som len z toho, ze je tu jeden lekar, podla ktoreho som tu zbytocne, ze len stresujem, ze sa nemam tolko pozorovat a mala by som ist domov, lebo su tu pacientky na pristekoch, ktore nemaju kam dat. Ale na druhej strane su tu lekari, ktori pristupuju k mojmu stavu velmi zodpovedne a povedali, ze to treba casto kontrolovat, najma, ked sa uz raz nieco take prihodilo. Tak uvidime, ako sa nakoniec rozhodnu.

Vsetky vas pozdravujem a snazilkam posielam tehu virusiky ...

takyna
25. nov 2009

Ahoj Luci, som rada, že si sa ozvala, nie že sa dáš odbiť tým lekárom sprostým, 😠 on je len človek a nemá právo sám rozhodovať, len pekne zotrvaj v nemocnici, prietoky máš všeliaké, može to byť otázka minút, a to nestihneš z domu ani záchrankou, sme si už prežili smrť dieťatiek, tak my najlepšie vieme, aká je to bolesť, preto len pekne kašli na ostatné, nech sú na prístelkoch, kolko chcú, ty len ostan v nemocke, myslím na teba aj babuliatko , držím silno palce priebežne sa ozvi, a KASLI NA OSTATNýCH 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a doktora posli do zatku..... 😝 debila 😝

Všetkým Katkám len to najlepšie k dnešným meninám, a kedže sú na blate verím, tomu, že vianoce budú na LADE 😵

kalja
26. nov 2009

Ahoj Luci, každý deň Vás čítam, ale nemám nič nové, tak nepíšem, ale na to musím zareagovať. Takých idiotov mám najradšej, teraz sú hrdinovia, že na čo si tam, a keby sa nedajbože niečo stalo, on prvý by hovoril, prečo si neprišla skor. vobec nič si z toho obmedzeného diplomovaného hmmm doktora nerob, my sme si prežili svoje, a každý nám može vyliezť na hrb. Mysli na to, že chceš domov prísť s krásnym zdravým bábom a ten kuvík v bielom plášti ti tvoj cieľ nezmarí. Držkajte sa tam, nestresuj sa preňho, on za to absolútne nestojí. Niektorí doktori sú divní, titul pred menom ich neoprávňuje k tomu, aby neboli ľuďmi. Tak ešte raz Vás z celého srdca pozdravujem a vystískavám vás. Bozkávam

lenka_66
26. nov 2009

vcera sme mali poradnu : vaha 7750g.sestricka ho nevladala prelozit z vahy na stol 😀
ockovanie nam fest opuchulo cez noc to akosi pominulo no nozicka je este citliva 😠
dr.pozerala marekovi do hrdla a vravi mu: tak ty si taky hladny ze mi az palicku zjes 😀 😀 😀

lucka , hlavne ze jeden je blbly a zvysok normalny.horsie by to bolo v opacne.
inac ja ta chapem.ked som bola // pred marekom som zacala kusok spinit v 6tt.kedze bola nedela tak som crn docentovi volal do nemocky ze pridem .sluzbu mal taky ober c.uj.este na koze povedal ze z toho v zivote nic nebude ide to okamzite von.este prisiel 3x na izbu ze okamzite mam ist na salu.ja ze len pockam do zajtra a on stale svoje.normal na mna vrieskal.neskor som sa dozvedela ze on nema rad docentove pacientky.mozno je dobry doktor a rovno mi to povedal.no ti dalsi aspon boli mili a ja som mala dojem ze sa snazia.

lucka si sa prestahovala? abo sa mi bnieco pletie?

zdravim stastne bruska 😵

rikuska21
27. nov 2009

babulky, som neuveritelne stastna ze na mna myslite a prajete mi dnes vela stastia, myslim ze ho budem potrebovat, v nnoci som nespala a som taka vyplasena ako srnka v lese, o 11 mam tam byt

taky, gratulujem k srdieckua teraz uz len oddychuj a hladkaj bubusko

leni len nech papa dalej tak uzasne radsej kup väcsiu vahu ako by si mala stresovat ze nepapa

Zuzka najprv gratulacia k abausku a potom ku svadbe, manzel to stihol na knap ale moj mu teraz zavidi ten pocit ked si mohol ako prvy chitit vase babatko na ruky, strasne si to prajem aj ja a myslite dnes na mna

lenka_66
27. nov 2009

rikuska , tusim si prave roztrasena ako zelatina.no bude OK . 😉

takyna
27. nov 2009

Vela, vela stastia Rikuska nech ti to vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pozravujem vsetky 😵 😵 😵 😵

marta222
27. nov 2009

Ahojte dievčatá, hlásim sa po dlhšom čase, zuzke88 gratulujem k Luborkovi, taky k tehotenstvu zdravím aj ostatné dievčatá, rikuske taktiež držím palce. Ja mám za sebou bohužiaľ ďalší potrat (tretí) - minulý týždeň v pondelok 16.11 som bola na kyretáži - missed abort v 9. týždni - nebolo srdiečko - plod bol veľkosťou len na 6. týždeň a o 2 dni na ultrazvuku dokonca ešte menší. Takže... Už som z toho zúfalá, aj môj gynekológ krčil plecami, že nevie čo so mnou. Darí sa mi otehotnieť, ale .....
Žienky tu z MK mi poradili, aby som sa objednala do Heliosu, tak som to skúsila - 21.12. ideme na vyšetrenie - pravdepodobne nám budú robiť nejaké testy a vraj aj spermiogram. Dúfam, že sa už čosi pohne, lebo už som z toho všetkého úplne mimo ☹ ☹ ☹ . Tak ešte raz vás všetky zdravím a pekný deň.

takyna
27. nov 2009

Ahoj Marti, 😔 , a genetiku máte urobenú?, aké máte vyšetrenia?