Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
29. jún 2010

Ahojte babule 🙂

Zdravíme vás už obe vo dvojici , včera nás prepustili z "basy" nemocničnej, takže bol doma šialený a hektický zahrievací chaos. Ale nakoniec sme to s mužíkom nejako zvládli aj keď sme sa spotili obi Traja ,

Rodila som spontáne nakoniec, v stredu pred pôrodom ma hospitalizovali, a doktor môj ma vyšetroval a už ma tak pootváral, že som postupne prišla až k číslu 6cm, a potom som si lahla späť a vo štvrtok nad ránom o tretej zrazu PUK
a plodová voda sa začala zo mňa valiť von.

Hneď ma začali baliť na porodnú sálu, začali kontrakcie zhruba 2minútové , no hrôza , fuška , manžel urýchlene
bežal pre moju porodnú sestricku na chatu, lebo mala dovolenku len čo stihli prijsť, začala som rodiť, čiže za hodinu dvadsať bola malá Bibuška na svete . Ale keby ste ma videli, kričala som ako taká besná, prosila o epidurálku , vety typu " JA TO NEVYTLAČÍM" , boli ako na páse.
Ale nakoniec som pekne tlačila do bruška, a malá bola predsa len von Bola celkom pekný kúsok 3720g a 54cm,
vlasy čierne dlhé husté fešandička, len ako ju vyberali praskli jej kĺučnu kosť lebo bola zle otočená, našťastie nemala okolo krku šnúru.
Popri šiti čo mimochodom bolelo strašidelne, dodnes nemôžem sedieť som sa začala všetkým vo spolok ospravedlnovať a nakoniec som to dovŕšila tým, že som doktora spolu s porodnou sestričkou vybozkávala

Síce som stále ubolená, ale som rada, že cisársky som nakoniec nepodstúpila, lebo boli po nom ženy niektoré v dosť zlom stave.

V BB bolo v tomto čase celé odelenie plné, nemali nas kde umiestniť, ale nakoniec nás s Bibuškou dali predsa spou na izbu.

Bibušku , ale klesla hladila cukru, čiže mi ju urýchlene brali na infúzie k sestričkám, a tam trávila 3 dni, čiže som revala ako dášť, a do toho jej vybehla žltačka , ale našťastie iba II stupeň.
V nedelu sa nakoniec dostala znova ku mne na izbu, a včera nečakane po velkej vizite s pani primárkou nám zrazu povedali , že predsa len ideme domov

Tak sme tu , veľmi pekne ďakujem za gratulácie a neskôr pridám foto 😵

lucia_b
29. jún 2010

Takynka, tak veeeelmi sa tesim, blahozelame a zelame vela zdravicka a krasnych dni s Bibuskou 🙂

rikuska21
29. jún 2010

taky, som stastna s vami a nech sa Bibuske dari a je stale zdravucka, super,

ja idem zajtra do brna reprofitu, tak na mna myslite

skippy7
29. jún 2010

Ahojtee,

Taky velmi velmi gratulujem!!!! tešim sa,že ste obe v poriadku 😵

Rikuška, myslim na teba, verim, že sa čoskoro sa aj ty dočkaš krasneho zdraveho babätka 🙂

garnelia
30. jún 2010

Ahojte babenky,

Takynka z celého srdca gratulujem,som taaaak rada že ste v poriadku,prajem vám vela zdravia a stastia! 😵 😵 😵
Teším sa na fotečky 😉

Skippynka ozvem sa! 😉

Rikuška myslím na teba a držím ti všeetky palce! 😉 Potom napís,ako bolo,čo vám povedali...

My mame termín v gynfive v piatok,teda ked nam ho nezrusia ako minule,ale len spermiogram lebo manzel este nebol na ziadnom vysetrení.Mne zobrala stery na myko-a ureoplazmy...

Pozdravujem vas,držkajte sa!

lenka_66
30. jún 2010

@takyna jeeeeeeeeeeeeee graulujem a vitam bibusku madzi nami 😵

@garnelia drzim palce

@rikuska21 dufam ze ste dobre pochodili 😉

dadisek
1. júl 2010

Ahojky, tak v úterý jsem byla v poradně, kde bylo vše OK. Malá má 2400 g a ten zatracený čípek místo aby se zkracoval, tak se prodloužil 😀 Takže nejdřív mě straší předčasným porodem a teď tohle. Jinak pravděpodobně 19.7. nastupuju do nemocnice, aby si mě tam až do porodu pohlídali. Bude to přesně den i týden kdy jsem porodila Emičku 36+5, tak mám z toho trochu strach, aby to zase nebyl smolný den. Ale musím věřit, že to tentokrát dobře dopadne.

takyna
1. júl 2010

Ahojte babulky 🙂

dakujem za gratulácie a pridávam aspoň jedno foto na rýchlo 🙂

Dadisek neboj sa nebude to smolný deň, ale šťastný 😵

dadisek
1. júl 2010

@takyna No ta je krásná a jak je vlasatá!!!

rikuska21
1. júl 2010

Ahojte moje spolubojovnicky

bola som som v Brne reprofite, zvolila som si soft cyklus, len s Clostylbegytom, , bolo mi dopredu povedane, ze sa nemusi vytvorit ani jedno vajko , ale predpokladaju, ze aspon 2 az 3 sa vytvoria,

chcela som sa este spytat tu vo Ferticentre, ci by mi nepovolili soft kvoli OHSS a ak nie tak volim brno
Dadis, bude to tvoj statny den, urcite, verim tomu a ty musis tiez

lenka_66
1. júl 2010

@dadisek tomu ver ze to bude stasny den 😉 .ved taky krasny TP mas .

drzim palce vsetkym

lenka_66
1. júl 2010

joooj moja hlava derva

@takyna krasna je ta tvoja bambulka 😵 😵 😵 pri pohlade na nu ma napada ze marekovi by sa tiez taka sestricka zisla 🙂

vadelka
3. júl 2010

Ahojte 🙂
@takyna z celého srdiečka gratulujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Malá je nádherná a aké má krásne vlásky 🙂 Myslela som na vás a som rada,že ste v poriadku.Tak si to užívaj 🙂 🙂 🙂
My sme v pohode,pekne rastieme a 12.7. ideme konečne na 4D,tak sa neviem dočkať... 😉
@rikuska21 držím pršteky aj s drobcom,verím,že to vyjde 😉
@dadisek držkajte sa,všetko dobre dopadne 😉

dadisek
4. júl 2010

@vadelka Budeme, musíme věřit 🙂

garnelia
10. júl 2010

Ahojte,

Takynka,
malá je krásnučka a aké vlasky my máme 😵 😵 😵

Rikuska,
držím ti palce!

Leni,
ďakujem!

My sme boli na spermiograme v gynfive,ale nedopadol dobre.Manzel ma astenoteratozoospermiu,cize pomale spermie a ani morfologia nie je dobra.Nemate s tym skusenosti?
Mame doporucene ivf kvoli andrologickemu faktoru sterility.
Zatial som nebola u svojej gyndosky,ale uz teraz porovnavam pre a proti Car-ov a do uvahy prichadza aj Brno...
Spermiogram sa musi zopakovat a zatial bude papat vitaminy.
Ach ano,prislo to necakane,moja gyndoska si myslela,ze moze byt problem len z mojej strany

Prajem vam krasny vikend!

dadisek
12. júl 2010

@garnelia Hlavně, že se na to přišlo a že se to dá řešit. Slyšela jsem, že Brno má vysokou úspěšnost. Budu držet pěsti, aby IVF vyšlo hned napoprvé.

takyna
16. júl 2010

@garnelia rozhodne Brno Reprofit, verim, ze vam to tam vyjde 🙂

pozdravujem vas vsetky 🙂

dadisek
20. júl 2010

Ahojky holky, včera jsem měla nastoupit do nemocnice k preventivní hospítalizaci, aby si nás pohlídali, ale nevzali mě. Mají tam totálně narváno a není místo. Tak jdu ve středu znovu na kontrolu k primáři a ten rozhodne co se mnou. No, ale říkali, že to vypadá na vyvolání už příští týden.

takyna
20. júl 2010

@dadisek sa ti to krati drzim palce a tesim sa na fotecky 🙂

pozdravujem vsetky a pekny dnik 😵

dadisek
22. júl 2010

V pondělí nástup do nemocnice a vyvolání porodu. Jo jo a to mi slibovali, že budu pěkně ležet v nemocnici a nebudu se muset nervovat doma 😒

takyna
22. júl 2010

@dadisek držte sa obe, myslím na vás, prajem čo najrýchlejší , bezbolestný pôrod, a teším sa na fotky malej princezničky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadisek
22. júl 2010

@takyna moc díky, jsi zlatá

rikuska21
24. júl 2010

ahojte babulky,
taky mala krasne rastie a je velmi rozkosna, vsetko len to naj

ja som si zatial este clostyl nenasadila, a neviem ci si teraz nasadim, asi skusime este bez chemie a uvidime,
nejako sa na to este necitim ist rovno do toho, okrem toho som zase po 8 mesiacoch nastupila d prace a zda sa mi to uplne nefer, ak by som hned otehu , i ked viem ze na take veci by som nemala mysliet ako je praca , ale,,,,,,,,,,

takze uvidim co urobim ked pride ms.
krsne nehoruce dva dni,

dadisek
13. aug 2010

Ahojky holky, představuju vám naší Haničku, narodila se 27.7. ve 13:20 s mírami 3300g a 47 cm. Teď bojujeme s kojením, malá už zhubla na 2800 g a to ji přikládám kdykoli chce.No snad se to zlomí a začne přibírat. Už jsme najeli na dokrm Nutrilonem, aby měla sílu tahat z prsa.

skippy7
13. aug 2010

@dadisek jeeeej Dadisek , gratulujeeeeeeem!!!!!! 😵 😵 😵 ...je krasna,a akoby ti chela dať pusinku 🙂
neboj, to sa občas stava, že detičky po porode schudnu trošku na vahe, však ona sa vypapa 😉
ja mam narodeniny 28.7. 😎

garnelia
13. aug 2010

Ahojte babenky,
dadisek,
krasna babika,gratulujem a prajem vam vela zdravia!!! 😵 😵 😵

takyna
13. aug 2010

@dadisek z celého srdiečka gratulujem, Hanička je prenádherná 😵 😵 😵 , prajem veľa mliečka a všetko dobré 😵 🤐 🤐

staza
14. aug 2010

Dadisek,srdečne blahoželám a prajem vela zdravíčka a hlavne vela radosti z malinkej🙂)

lenka_66
15. aug 2010

@dadisek gratulujem .je krasna. skus napisat do temy dakujem annaq .je to super zena mozno zisti pricinu preco nepribera.a z flasky ide lahsie tak aby nezacala odmietat prsik 😉

lucia_b
18. aug 2010

Dadisek, pripajam sa k srdecnym gratulaciam a obom vam zelam pevne zdravie a krasne spolocne chvile 🙂