Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

garnelia
4. sep 2010

Ahojte dievčatá,
konečne nás nachádzam! 🙂
Po nekonečnych úvahach typu"ako dalej..." a manzelovej diagnoze(astenoteratozoospermia),s ktorou sa "neda"prirodzene otehotniet nachádzame na testíku //...tak sa chcem s vami potichučky podelit s touto radostnou spravou,aj ked trosku s omeskanim.
Papame femibion 800 a anopyrin,pichame fraxiparin a sme sledovaní aj na endokrinologii.
V utorok na ultrazvuku nám krásne bilo srdiečko,tak veríme že tentokrát tehulkujeme s uspesnym koncom a krasnym babatkom v naručí...
Pozdravujem vsetky! 😵

rikuska21
5. sep 2010

Dadisek, len krasne chvilky s malou a vela vela zdravixka

Garnelka, to je zazrak,,,, ja len tak potichucky posielam obrovsku radost a vela pozitivnej enrgie, tentokrat to vyslo a mate prirodzene pozehnane dietatko
anoi neviem kolko rokov sa snazite a kolko marnych pokusov mate za sebou, zo srca ti to prajem 😵 😵

takyna
5. sep 2010

@garnelia zo srdiečka gratulírujem veľmi sa s vami teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pozdravujem babule 😵 😵 😵 😵

lenka_66
5. sep 2010

@garnelia az mi slzy vysli .tesim velmi ale iba tisko

garnelia
6. sep 2010

@lenka_66
@takyna
@rikuska21 ďakujem dievčata,je to nase vytúzene tak veríme...🙂

Rikuska vy ako pokracujete?Obcas som ta citala v temicke Reprofit Brno,pretoze aj u nas to prichadzalo do uvahy,mne sa velmi pozdavalo soft ivf tak ti drzím palce!
😵
Maminkám prajem vela krasnych chvíl s babikami! 😵

rikuska21
6. sep 2010

Ja som si dala pauzicku, som nejaka slklesla, ako keby plna beznadeje a strachu ist znov do toho. velmi si prajem tak ako ty Garnelka, aby nam to pozehnal Pan Boh, bolo to prirodzenou cestou. no na druhej strane ta tuzba po dietatku je tak obrovska, ze asi skusim ten soft Ivf v brne.
vsetky babuklky pozdravujem a tesim sa s vami z babatiek

lucia_b
8. sep 2010

Garneli, to je taaaak prenadherna sprava, z celeho srdiecka ti zelam, aby bolo vsetko v poriadku a ja verim, ze bude a budete sa tesit z vytuzeneho babatka 🙂 Velmi sa tesim spolu s vami, budem na vas mysliet.

Vsetky dievcata pozdravujem 🙂

skippy7
8. sep 2010

Ahojte dievčatá,

tak ked už tu Garnelka bola, napišem aj ja.....aj nam sa to nakoniec podarilo,som v 13.tt 😵 a tiež picham Clexane, na Fraxik som mala alergiu
@garnelia Garneli ozvem sa ti čoskoro 😉
@rikuska21 ahoj, prosim nestracaj nadej, ver, že tvoja tužba bude naplnená, tak naber odvahu a pusť sa do toho 😵 , držim ti velmi palce !

pozdravujem aj všetky maminky ! 😵

takyna
9. sep 2010

@skippy7 to je užasné gratulírujem a prajem krásne tehulkovanie 😵 😵 😵

takyna
9. sep 2010

@rikuska21 nemáš o čom Brno to istí 😉 a vyjde to neboj sa , držím palce 🙂

garnelia
9. sep 2010

@lucia_b Lucinka velmi pekne dakujem za povzbudenie 😵
@rikuska21 Rikuska viem co prežívas,dokonca to mas ovela horsie(poznam trosku tvoj príbeh),tento strach pretrvava aj pocas tehu a aj potom(si myslim)...no napriek tomu viem aj to,aka silna tuzba je po babatku...ja ti prajem prirodzene pozehnane babatko,posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵,
a ked sa rozhodnete pre Brno,bude to dobra volba a drzím palce,aby bola s uspesnym koncom 😵
@skippy7 😉

lenka_66
11. sep 2010

@rikuska21 neboj garnelka a skkipy ta poriadne tehu opluju nech sa ,, nakazis " a ty prevezmes stafetu po nich 😉

@skippy7 tesiiiim a drzim palce .

dadisek
13. sep 2010

@garnelia Moc moc ti to přeju a věřím, že bude všechno OK

@skippy7 Gratuluju a držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku

Holky vy jste mi udělaly takovou radost!! Já se skoro nedostanu k počítači, protože mám doma malého závisláka, který se beze mě ani nevyspí. Takže mě tyhle zprávy potěšily.

@rikuska21 Neztrácej naději, budu ti moc držet pěsti

rikuska21
4. okt 2010

Ahojte , Garni, dufam, ze je vsetko v poriadku, velmi dlho som tu nebola ale dnes som zacala brat Clostilbegyt a skusime najprv prirodzene za pomoci clostilu a potom brno.

Skippy, to je super spravicka , no tan najuzasnejsia, uz sa to tu pekne rozbehlo a velmi vam obom drzim palce
snad uz som na rade ja

lenka_66
7. okt 2010

@skippy7 ze 17 tt ale to leti 😉
@garnelia 1.trimester uz mas za sebou.

ako sa mate tehulky nase?
@takyna ale B krasne napreduje

skippy7
7. okt 2010

@takyna
@lenka_66
@dadisek
@rikuska21 ...dakujem dievčatá
ja sa mam celkom fajn, v pondelok idem na morfologicky uzv, tak už sa neviem dočkať, dufam, že bude všetko v poriadku...
Rikuška a teba s Garnelkou čakame v tehu klube!!! verim, že aj tebe tu čoskoro budu naskakovať tt.... 🙂
@kacenka24 sem už vobec nechodí?? dlho sa tu veru "neukazala"....

garnelia
8. okt 2010

Ahojte babenky 🙂

@dadisek ďakujem! 🙂
@rikuska21 ano,čakame ta so Skippynkou v tehu klube! 😵 dúfam že vsetko dobre dopadne,velmi ti to prajem!
@lenka_66 Ďakujem,ja sa mam tiež celkom dobre,aj ked mam "obcas" zle vysledky hepatalnych testov...v piatok sme boli na UZV,babenko je v poriadku,zaklopem,tak verím ze to pojde takto dalej 😵 (kuk do albumu 😵 )

lenka_66
8. okt 2010

@garnelia jooj krasna fazulka a brusko nech len tak dalej rastie

@skippy7 s marekom drzim palce na usg a uzi si ten nadherny pohlad 😉

vadelka
15. okt 2010

Ahojte 😵
Tak porod je už úspešne za namizvládli sme to v pohode,aj vďaka mm,ktorý bol celý čas pri mne.Náš Samko sa narodil 8.10. o 3:45 ráno s mierami 50cm a 3050g a je to náš zlatúšik,robí nám veľkú radosť.Som neuveriteľne šťastná,nedá sa to ani opísať.V utorok nás pustili z nemocnice a užívame si domov.
@skippy7 držíme vám pršteky a ako dopadol morfologický utz?Myslíme na vás 😵 😵 😵
@garnelia super,to naozaj tak letí,ani sa nenazdáš a budeš rodiť 😉
Pridávam pár foto nášho Samka 😉

skippy7
15. okt 2010

@lenka_66
@vadelka dakujem !!!
jeej Leni, tak super ste to zvladli,Samko je krasne babätko....tak vam prajem nech ste obaja zdravučki a mohli sa tešiť z každeho dňa.....
morfologicky usg dopadol dobre,všetko vyzera byť v poriadku, teším sa,a bude to tiež chlapec 🙂

tak sa majte maminky...

garnelia
15. okt 2010

@lenka_66 Leni ďakujem! 🙂
@vadelka Teším sa s tebou,Samko je nadherné babatko! 🙂) prajem vám vela stastia a zdravia.
Mne sa zdá,že sa tie tyzdne trosku vlečú,ale ked si pomyslím,ze uz tri mesiace nechodím do roboty(aj s dovolenkou),tak to fakt letí... 🙂
@skippy7 Skippynka super,že morfo usg dopadol dobre 😵 a je-jeeeej-chlapček 😵 ,ja tiež ceeem vediet 🙂
Bola si v Bratislave?
Na buduci tyzden idem na 3 vysetrenia:hematologiu,gyndu-2.screening a ultrazvuk a konecne aj na gastroenterologiu.

Pekný víkend vám prajem!

vadelka
15. okt 2010

@skippy7 ďakujeme 😉 Jeeej tak to sa teším,že je všetko v poriadku a chlapček 😵 ,tak to je super 😵 😵 😵
@garnelia ďakujeme 😉 Tak budúci týždeň Ti budeme držať palce,aby všetko dopadlo dobre 😉
Pekný víkend 😵

lenka_66
15. okt 2010

@skippy7 super ze je vsetko v poriadku.vlastne inac ani nemoze byt

@vadelka nadherny chrobacik 😵 gratulujem mamina

lenka_66
15. okt 2010

@garnelia ze by mohla byt nevesticka neaka k tymto chlapom 😵 .no hlavne nech ste zdravi.nic neboj vsetko preleti strasne rychlo

takyna
15. okt 2010

@vadelka nádherný je 😵 srdečne gratulujem a prajem všetko dobré 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
15. okt 2010

@skippy7 super teším sa 😵 držím palčoke 😵

babule všetky vás srdečne pozdravujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skippy7
15. okt 2010

@takyna dakujeem 🙂

dadisek
19. okt 2010

@vadelka Moc gartuluju, je nádherný!!!!!

rikuska21
19. okt 2010

@vadelka tak velmi velmi vam to vsetkym trom prajem , maly bubacik je nadherny, krasne maminkovanie,

Garny, tento mesiac som mala velmi lahku stimulku len s clostylom a skusali sme na osrto, takze tomu nedavam sance, ale uvidime, ak nie tak buduci mesiac idemem do brna,

Leni to ani nie je pravda, marek ma uz rok , ako strasne rychlo to leti,

velm,i vam vestkym prajem vase stastie a snad sa coskoro k vam pridam

rikuska21
24. okt 2010

davam nas z tretej strany na 1, cakam co sa udeje,, mam za sebou stimulku s colstylom tak cakam, ividim, myslim na vas vsetky a krasne mamickovanie a tehulkovanie