Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

inci
10. jún 2009

ahojte zienky,
inak aj ja som ZA 😉 ale ja vytrcam z radu. ja mam uz dve deticky.....dobre sa bavte.
kacenka, aj ja mam statnice na bud. tyzden 🙂 a potom ma caka kolotoc vysetreni...som sama zvedava, co mi zistia. a podla toho sa zariadime....
prajem vam skore otehotnenie a tehulkam pohodove tehotentvo.
stastne bruska vetkym.
i.

marta222
10. jún 2009

Aha, tak to sú skôr kočky, ktoré majú problém otehotnieť... Mne sa podarilo otehotnieť v oboch prípadoch pomerne rýchlo, ale ako to dopadlo.... Ja práve, že nemám kamošky s takýmto problémom. S jednou sme otehotneli približne v rovnakom čase a ona už má 9-mesačného synčeka. Akurát včera som sa bola s nimi trošku prejsť, ale nerobí mi to veľmi dobre ☹

wolfskinka
10. jún 2009

marta tak to ti verim ze nie ... my sme boli na chate a prisli tam nasi znami s polrocnym babom boli sme tehotne naraz cca mesiac hore dole ... a ked mi toho maleho zacali ukazovat a strkat na ruky tak sa bohovo cudovali preco ho nechcem zobrat na ruky a preco placem .. ludia su hlupi ....

marta222
10. jún 2009

To máš teda pravdu, ľudia sú všelijakí. Ale, je to ťažké. Mne kamoška povie, aby som sa potešila, keď príde ku mne s malým a tiež jej to nedochádza a ja už nemám chuť ani silu vysvetľovať, že mi to nerobí dobre, že keď si predstavím, že aj ja som už mohla mať také bábätko, tak mi je strašne ☹ , tak sa tvárim, že je všetko OK. Viem, že sa to ťažko vysvetľuje a chápe tým, ktorí nič podobné nezažili.

wolfskinka
10. jún 2009

marta a ja mam este aj svagrinu tehotnu ........... no co ti mam hovorit .. cela rodina o nicom inom nehovori iba o babetku

kacenka24
10. jún 2009

Ahojte.

Wolfi, ďakujem za pozvanie. Mám však pocit, že ja medzi Vás nepatrím. Moje "trápenie je iné" ako to Vaše. Mne zomrelo dieťa, ktoré som porodila, ktoré dýchalo a žilo. Dcérky som sa dotýkala, hladkala som ju ... a teraz nosím kvietky na jej hrobček na cintorín. Moja bolesť je v tomto ohľade nepredstaviteľná. Takže ako ste to tu s Martuškou napísali, ja to znova zopakujem, že to vie pochopiť iba ten rodič , ktorý vie aké je to už po celý život žiť s pocitom "prežil som vlastné dieťa" ... 😔

Inci a kde štátnicuješ? Hádam, len nie v Ružomberku. 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

kacenka je to len na tebe, ako sa rozhodnes tak bude .... viem ze tvoj pribeh je ovela ovela horsi ako moj a obdivujem ta ako to zvladas .... ja by som to asi nezvladla ... prajem ti nech si cim skor tehulka a nech sa ti narodi krasne a hlavne ZDRAVE babetko a nech ti robi radost cely zivot .... drzim Ti palce a prajem vela vela sily ... a nech mas cim skor pri profile tt tym ma potesis najviac

taky a ty sa mi kde flakas ?

kacenka24
10. jún 2009

Vďaka Wolfi, vyčarila si mi svojimi slovkami úsmev na tvári. 🙂 Myslím, že to si tu prajeme všetky mať vo svojom popise tt, ale ešte lepšie 1d, alebo naraz 2d 😉 a fotku s dieťatkom na rukách. 😵 Aj ja Ti prajem všetko, všetučko počom Tvoje srdiečko túži. Držím nám všetkým palčeky, nech toto leto je pre nás naozaj plodné. 😵 😵 😵

wolfskinka
10. jún 2009

kacenka mas pravdu aby sme cim skor mali kazda pri profile nie tt ale 1d alebo 2d...

takze baby ktora to tu spusti ... tu tehu vlnu ... ?????

marta222
10. jún 2009

wolfi, si na rade 😉 , ja sa budem tiež čo najusilovnejšie snažiť - a samozrejme aj všetky ostatné 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

ja som na rade ??? a na to si uz ako prisla ??? dnes som sa rozhodla dlho som sa k tomu odhodlavala .... idem si kupit "stastne ponozticky pre babetko" pre stastie ... nemam nic a nikdy som nic nekupila aj ked som sa v detskych obchodoch vrtala ... ale skratka som to zhodnotila ze mi chyba nieco pre stastie tak skusim ponozticky

marta222
10. jún 2009

Ja som si teda tiež nikdy nič detské nekúpila, síce chodím každú chvíľu do detských obchodov, keď má nejaké dieťatko z rodiny alebo kamošiek a známych sviatok. Ale, asi by mi to nerobilo dobre, keby som to mala doma, takže neviem. A ako som prišla na to, že si na rade? Veď píšeš, že v júli ideš na to, a to je predsa už čo nevidieť. Tak silno držím palce, samozrejme aj všetkým ostatným. Inak, aj ja som v robote, ale my máme roboty dosť, ale ako sa hovorí - robota neutečie, takže pod chvíľou mrknem, čo je tu nové. Takže tak... Ale, už sa chystám pomaly domov, takže teším sa zasa zajtra.. 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

marta ... no v juli sice idem na to umele ale to trva skoro 2 mesiace takze vysledok sa moze najskor dostavit az v auguste .... takze asi tak .... skor bude vysledok vediet taky ona ide na KET a ja na cele IVf .. a to je dost zdlhave ale co by som pre babenko neurobila ...

zuzka88
10. jún 2009

Ahojte dievcata! trosku, vlastne....riadne vela tehu virusov vam tu prinasam!

Kym som vsetko docitala, aj som zabudla, co som chcela vsetko odpisat

Ahaaaa, tak napriklad borelie a toxo.. Ked som bola prvykrat tehu, zistili mi pozitivnu toxoplazmozu tak som bola na infekcnom, kde sa podozreniie sice potvrdilo ale bolo to uz davno prekonane, takze toxo uz mam v krvy navzdy ale uz je neskodne
Po nasom prvom anjeliku som absolvovala vsetky mozne vysetrenia, tam sa jasne zasa ukazala toxo ale navyse este aj borelie ☹ a tak ma lekar poucil, ze ma caka dlha liecba antibiotokami a az potom snazenie. ale pre istotu ze zopakuju dober a tak ho zopakovali a uz borelie neboli.. Tolko moja skusenost... taktiez som si nebola vedoma ze by ma kusol kliest, ziadny flak, ziadne priznaky... takze ma ani neliecili, proste to zmizlo a teraz som tehotna
Pri tychto vysetreniach mi zistili aj to Leiden neviemco, co sa tu dakto pytal, ale to tu mame asi skoro kazda - MTHFR heterozygot/homozygot
Mne dr vtedy povedal, ze ak budem tehu, ASI si budem musiet pichat inekci, uz som v 18tt a este si nic nepicahm ale caka ma kontrola na hematologii, ci sa to nezmenilo a podla vysledkov uvidim, ci sa budem pichat alebo nie a ak nie, a v tretom trimestri zasa kontrola ci sa budem pichat alebo nie
Radsej by som bola, keby som si ich uz pichala lebo radsej "zbytocne" ako neskoro, a moc sa bojim...

zuzka88
10. jún 2009

A este by som chcela povzbudit vsetky nadjene tehulky, snzailky cakatelky a VSETKYM STASTNE BRUSKA!

Aj ja som strasne rada, ze vas mam a ste mi jedny z naj kamosiek, aj ked vas nepoznam osobne 🙂

Myslim, ze Lucka nastartovala novu vlnu tak sup naskocit, nech sa zveziete 😉

Garneli, uz som sa do tej knihy pustila a je ozaj super, teda aspon mne sa velmi paci, je zamerana na sebareflexiu a urcite sa tam najdes, hlavne to ako to cele zacalo s tvojou mamou ☹ tak urcite citaj, ja si ju precitam aj trikrat za sebou nech sa mi to dostane do hlavy

Dobru noc vam!!! Anjeliky nech nas strazia 😵 😵 😵 dobru noc aj im vsetkym!

wolfskinka
11. jún 2009

zuzka88 ahoj ... dik za tvoje skusenosti s borelou ...
No snad sa to podari obzvlast a z celeho srdca to prajem Kacenke a Takyne ... baby nesklamte ma nech uz mate cim skor to tt a potom 1d pri mene a potom budete na mna plut tie vase tehu virusiky

zuzka88
11. jún 2009

Wolfi, vsetkym vam to prajem, aj tebe aj Garneli aj Marte, Inci.... vsetkym vsetkym! A nie len to, tehotne sme uz boli vsetky... ovela viac vam prajem male krasne deticky 😵 😵 😵

garnelia
11. jún 2009

Ahojte žienky 🙂

Pisem opat po dlhsom case,sice som este nebola na vysetreniach,len...to aby ste na mna nezabudli! 😀

Zuzka takze dobra knizka,super!Dakujem za povzbudenie a krasne tehu priania.A s tehu virusikmi sa to musi podarit konecne aj nam... 🙂

Wolfi kúpila si ponozticky pre stastie?To je mileeee!!!!Pozerala som tvoje fotky.Drzim ti palceky!!!!!

garnelia
11. jún 2009

Takynka ty mas skusnosti s gynexom?

Stazka
v energy centre by ti mali povedat,ci ti bude gynex vobec vhodny...ja som isla do energy centra s tym,ze mi ho odporucia pretoze mam "gynekologicke" problemy(citala som na nete,na co vsetko to pomaha).Po vysetreni supertronicom mi ta doktorka povedala,ze pre mna gynex vobec nie je vhodny aj ked potracam,ze u mna to robi psychika a dala mi renol a stimaral.Lenze ja som ich prestala uzivat,lebo som mala hnacku a...uz som to tu opisovala,najprv som mala z toho celkom dobry dojem,ale potom ani nie...ta doktorka mala cudny pristup a vypytala si dve tisicky...
Nechcem ta ovplyvnit mojimi negativnymi skusenostami len bud opatrna,vela stastia!

garnelia
11. jún 2009

A este som zabudla...baby boli ste niektora u imunologa u nas na Slovensku?

garnelia
11. jún 2009

Lucka a uz si domka na pn?

staza
12. jún 2009

Garnelia,díky za radu ešte som nebola v energy neviem sa rozhodnúť.Stále čakám že mi dorazí ms že sa to spustí samo to by bolo najlepšie.Bola som na vyšetrenie akupunktúrou tak mi doktorka potvrdila moje diagnozy ale najviac ma potešilo,že nevidí žiadny dôvod aby som znovu nemohla otehotnieť tak len dúfam,že to tak aj bude.

U imunologa som zatiaľ nebola ale teraz mi brali odbery u hematologa na niečo imuno ale neviem presne čo to má byť uvidím ked budú výsledky.

lenka_66
12. jún 2009

zdravim stastne bruska 😉

garneli , na teba sa zabudnut neda .

ja som bola na imuno a nic nenasli.este ma napadlo pri kazdom zaciatku tehu som bola nachladena abo chripka.az hematologicka prisla veci na koren 😉

majte sa krasne, drobcek vam posiela kopancek 🙂

kacenka24
13. jún 2009

Ahojte dievčence.

Však som Vás našla až a tretej strane. 😲 Čo máte nové?

Ja som bola v stredu u Dr. a predpísala mi Duphaston na úpravu cyklu a ešte mi dala nejaké atb, lebo mám nejakého nepodareného streptokoka. Ináč nič nové. Už sa teším na leto, mám takého tušáka, že bude pre nás plodné. 😎

garnelia
13. jún 2009

Pekny vecer babenky,

Kacenka dúfam aj ja,ze bude plodne a uz sa tesim! 😉

Stazka,takze dobre spravicky! 🙂

Leni si zlatá,dakujem!A aj za kopancek 🙂
Tú listovku(10 mg) od Zentivy mas na lekarsky predpis?Brala si na zaciatku kazdy den jednu alebo kazdy druhy den?

lenka_66
14. jún 2009

pekny slnecny den prajem

garneli,ano na predpis. no pocas snz tusim 2x1 no priznam sa ze to som flakala.niekedy 1 , nikedy 3dni nic.... .
po zisteni // okamzite kazdy den 3x1.aj s dalsou kopou medicinky (duphaston , utrogestan,B12, clexane,vitamin E, tehu vitaminy).no toto som uz neflakala , ale poctivo papkala a pichala.

kacenka, tak nech vyjde 😉 tfuuj na teba tuhu bacil

zuzka88
15. jún 2009

Ahoj Leni, tak pomaly do finale, co??? Moc ti drzim palce!

Tak si predstavte, ja som sa dnes dozvedela ako zmiju som si na krku chovala...kolegynu... tak jeden den sa mi usmievala do ksychtu ako mi gratuluje a ze mi pozicia dajake tehu veci a na druhy den druhej kolegyni vravi, ze co aj tak to zasa potratim, ze co sa zbytocne tesim a taketo reci... Ludia su taki zli... ani najvacsiemu nepriatelovi na svete by som nieco take strasne nepriala.. Ale to je tak, ked ona ma dieta ktore nikdy nechcela a z jej pohladu mam vsetko co ona chcela (super muza, dom, peniaze, dobru rodinu...)a ona chudera s dajakym nepodarenym idiotom a ani nechcela, byavju u rodicov...
Len som zostala strasne v soku, neviem to ani opisat...

Garneli, len citaj citaj, urcite sa v tom najdes!

Pekny den vam vsetkym prajem

kacenka24
15. jún 2009

Ahoj Zuzanečka.

Neviem, čo Ti na to povedať ... ľudia vedia byť veľmi, veľmi zlí. Hlavne si to nepripúšťaj do vnútra a zlé pocity a myšlienky neprenášala na svojho chlapčeka, pretože všetko prežíva spolu s Tebou. Tiež som sa veľakrát už stretla s ľudskou závisťou a viem, že sa proti tomu nedá bojovať. A trápiť sa takisto nemá zmysel, pretože tým ubližuješ jedine sama sebe. Teškaj sa s manželíčkom zo slniečka, bruška, z Vášho najväčšieho pokladu. Ty si teraz dôležitá a pamätaj, že Božie mlyny melú pomaly, ale isto. 😉

Veď, čo vysielame sa nám aj vracia.

zuzka88
15. jún 2009

ahoj Kati, dakujem 🙂 a ty ako s tymi streptokokmi? odialilo vam to snazenie?

my sme boli v poradni a caka ma ta kontrola na hematologii, to idem vo stvrtok, neviem sa dockat..

kacenka24
15. jún 2009

Zuzi, ja ho mám v tele vždy, keď mi robí Dr. kultiváciu. Predtým, čo som mala Dr. tak s tým nerobil nič, len skonštatoval, že to má skoro každá žene. A táto nová Dr. mi dala nejaké ATB vo forme vkladania. Tak uvidím, či mi to pomôže. A nijako nás to neobmedzilo v snažení. Na budúci týždeň idem na sono, tak som zvedavá, či mám cysty. Ak nemám tak mi chce Dr. predpísať Clostibegyt, aj keď ani neviem na čo to poriadne je. 🙂