Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

zuzka88
25. jún 2009

Marti, ja som doma už od 8.tt oficialne, a neoficialne od ppolky maja, ked ma potom zavreli v nemocnici, tak som s robotou prastila definitivne...
Sak aj preto tu kazdy den vysedavam a pisem 😉 a vsetky mi tu chybate!!!

marta222
25. jún 2009

Zuzi, a kvôli čomu a ako dlho si bola v nemocnici? To som ani nepostrehla, písala si tu už o tom?

wolfskinka
25. jún 2009

zuzka ... no cele je to take vypytuje sa a je to psychologicka cvicena na takleto veci a testuje reakcie ako zareagujeme na to alebo ine ... musis si davat pozor na kazde slovo ... a cielene sa snazi resp. tlaci na to aby sme od tej adopcie odstupili, ale to je zamer .... ak to vydrzime a prepracujeme sa az na koniec pripravy tak rozhodnu ze fakt o to dieta mame zaujem, niektori to vzdaju pocas tej pripravy ...

wolfskinka
25. jún 2009

marta ... no ved uvidime co bude zajtra u toho kormana

garnelia
25. jún 2009

Aaaahojte žienky moje! 😉

Nemám vela casu ale neda mi neprispiet 😀
trosku som sa zacitala do temiciek,ktore rozoberate...

Wolfi som rada,ze ste sa rozhodli pre adopciu v prípade ze by bocianik nepriniesol vlastne babenko.Ale tooolko natahovaciek s tym...mali by byt radi,ze sa najdu pary ktore zaistia stastny zivot a cestne vychovaju deticky,ktore by nemali sancu mat vlastnu mamu a ocka...esteze testuje reakcie a tlaci na to aby ste od adopcie ustupili...hnusne!!! ☹

Zuzkaaa,tebe prajem krasne tehulkovanie a oddychuj vela! 🙂

V kratkosti...ja som bola na odbere krvi na endokrinologii,pre vysledky idem 14.jula.Medzitym 2.-ho mam termin u imunologa,tiez odber a neskor vysledky,manzel musi na spermiogram.Az budeme mat vsetko za sebou,aaaaz vtedy sa moze zacat snazilkovanie 😠

Takynka vsetko bolo v poriadku v pondelok?Dúfam ze AAANO!!! 😉

garnelia
27. jún 2009

A niiiikto tu neboool... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Cez víkend tu straším asi iba ja... 😀

takyna
28. jún 2009

Ahojte 🙂
Garnielka odmlčím sa od Koňa, nemám čo písať..., KET nevyšiel, ako bude ďalej zatiaľ neviem, .....prechádzam teraz ťažkým obdobím...., myslím na vás všetky a držím palce ........prečítam si vás...

držte sa mi pá........cmuk 🙂

zuzka88
28. jún 2009

Taky, to mi je hrozne luto...vyhrkli mi slzicky za teba 😢 dufam, ze vam ostal este jeden chrobacik... Budeme cakat, kym sa nam ozves ale chapem ta, aj Kacenka sa stiahla 😔

Garneli, prijali ma s podozrenim na slepe crevo...bolo okolo mna vela fajn doktorov, ktori radsej dvakrat merali nez raz rezali a vyplatilo sa... Zapal ustupil a crevo nechali...bola som v 14.tt... nebolo mi moc do smiechu
Radsej pockajte na vysledky akoby sa nieco zomlelo...drzim moc moc palce!!!!

a ja vsetky ostatnym kockam! Mam terza take melancholicke obdobie...ostala som na tyzden sama a uz smoklim, za muzikom, za Anjelikom a so vsetkymi si veci viac prezivam..mozno je to aj tym hroznym pocasim 😖

staza
28. jún 2009

Taky,je mi to veľmi ľúto veľmi som ti držala palce a myslela na teba.

U mňa nič nové preto ani neprispievam zatiaľ som ani ms nedostala od apríla.

garnelia
29. jún 2009

Ahojte 😉

Takynka,
to je hrozné ☹ je mi to luto,myslela som na Teba!Som smutná stale,ked citam taketo spravicky,ved aj mne sa to mohlo stat...
Ale...ideme dalej,ja som sa uz tiez vzdavala a pomohli ste mi povzbudením,vasimi úspechmi,snazením a ze sa to vyplati,dokazom sú nase tehulky,spomeniem Lenku,Zuzku... 🙂
Dúfam,ze cas zahoji rany na dusi(aspon trooosku)a Ty zase prídes medzi nas!

Zuzka,
o pocasi mi ani nehovor!Ja neviem co je to za obdobie,ale jedna moja kolegynka dostala infarkt(prezila nastastie),druhu zase viezli do nemocky,dostala take silne krce,ze sa nevladala postavit,a to su mladi ludia.
A Ty ako tehulka prezivas vsetko intenzivnejsie...kedy pride muzik domkov?Mysli na babenko,ono je stale stebou,nie si "sama" 😉
Super,ze zapal ustupil!Verím ze ti nebolo do smiechu,ved komu by aj bolo,ale nastastie vsetko dobre dopadlo!

wolfskinka
29. jún 2009

ahojte ...

garnelia ... tak tak ako hovoris, mali by vyjst v ustrety ... uz teraz sa klepem co bude v stredu

taky ... papa drzkaj sa mojko ...

zuzka88
29. jún 2009

Garneli, ja budem sama cely tyzdem, az do soboty... musim sa priznat, ze tak dlho sme od seba neboli, co byvame spolu 😒 zvykne cestovat no max na 4 dni... ale zasa nechcela som aby si neoddychol, ked ja teraz nemozem
A uz si zacala citat knizocku? ja som asi na 60 strane a zasa som sa zasekla a nemam kedy dalej 😉

Wolfi, neboj, vsetko bude ok 🙂

STASTNE BRUSKA VSETKYM!!!

lenka_66
30. jún 2009

zdravim vas.

taky, kacenka - po burke zas vyjde slniecko 😵 tak nech sa vam co najskor vycasi.

garneli,jeej ty pises a j cez den? 😀

ja(my) sme ok az na horucavy.no nechodim nikam iba po byte a uvelebim sa tam kde prave nie je slnko.ako taky upir 😀

drzte sa vsetky stastne bruska 😉

zuzka88
30. jún 2009

Leni, uz to mate za par, ze? drzim palceky 😉

wolfskinka
1. júl 2009

ahojte ...

tak ja prcham na to sedenie ...

borela je pozitivna tak uz mam antibiotika na 40 dni ... a nedoporucuje pocas uzivania antibiotik otehotniet ale ze na umele mozem ist v septembri

zuzka88
1. júl 2009

Drzim palce wolfi, potom nam zasa napis, ako ste sa mali...

garnelia
4. júl 2009

Pekny dník prajem! 🙂

Leni,
nooo kde-tu písem aj cez den,tento tyzden som mala poobedné tak to len preto... 😉
aj dnes je strasne horuco vonku,davaj pozor na seba(na vas)

Zuzka,
uz by si nemala byt sama tak dúfam ze mas dobrúúú naladu 🙂
Knizku som zacala citat,je super a naozaj sa v nej "nachadzam",ja som prisla po tu cast kde je dohoda s podvedomim,ale neskusala som ci to funguje,lepsie povedane ci by som to dokazala aj ja...

Wolfi,
isla by si na umele?Ty si ale otehotnela predtym prirodzene,ze?Nejako som to nepostrehla.U teba je problem s donosenim alebo aj s otehotnením?
Pekne papaj lieciky a bude vsetko v poriadku 🙂

garnelia
4. júl 2009

Ja som bola na odberoch u imunologa,ale termin vysetrenia som si dala az na 10.augusta,lebo uz nemali volne terminy len v case,ked mi to nevyhovuje ani ked mam poobedne,potom zase dovolenkuju...teraz je take obdobie.

zuzka88
4. júl 2009

Ahoj Garneli, este som "sama" - ak nemyslim krpca, s tym uz nie som sama nikde ale uz sa mi muzik blizi tak sa tesim... bolo to dost dlho ten tyzden... tak varim, peciem, ako zmyslov zbavena jak keby mal dosjt po roku 🙂
Hadam podvecer je tu...

Ani ja som to este neskusala s tym podvedomim...a tiez som sa dakde tam zasekal..mozno by to aj fungovalo, musime skusit 🙂

S tymi lekarmi to je to eda fakt na figu, mne odisiel gynekolg na dovolenku a idem k nemu az o 6 tyzdnov!!!! mezitym mam ist k dajakemu cudziemu, to sa mi teda vooobec nepozdava

Garneli, krasny dnik ti prajem... a na tej munologii co idu zistovat? to som neabsolvovala nikdy... Kazdopadne drzim palce! 😉

bzzmajka
4. júl 2009

Ahojte, ja som potratila v 7 týždni, pol roka sme čakali a začali sme sa snažiť. Ked nám to nešlo skoro rok, tak som išla gynekologovi. Kontroloval mi vaječníky počas ovulácie, chodila som k nemu dva krát do týždna a každý mesiac, bud vaječník ani neprodukoval vajíčko alebo dorástlo ani nie do polovičnej velkosti a zdeformovalo sa. Nasadil mi hormonálnu liečbu aby sa vajíčka vyvíjali, neotehotnela som.
Po vysadení tabletiek, lebo krachol obchod, kde som pracovala, samé zmeny atd. tak som presatala brať.
Otehonel som skoro o dva roky od prvého potratu a ihned mi nasadil dva krát denne Duphaston, ale v 12 týždni som potratila, príčina neznáma, nič nezistilia ni z vyšetrení.
Tak tam hore sa modlím už za dvoch anjelikov.

zuzka88
5. júl 2009

BZZmajka 😔 drzim ti palceky! Robili ti testy na zrazanlivost? nie si MTHFR?

wolfskinka
6. júl 2009

ahojte tak uz som tu ... doma mi odisiel comp je v oprave tak len pocas pracovnej doby sa trosku dostanem ...

garnelia ... 2x som otehotnela sama, obidve to boli take zahadne otehotnenia bola som na 2 umelych a nic z toho

lucia_b
6. júl 2009

Ahojte moje internetove kamaratky, uz dlho som sa neozvala, lebo som stale nevedela na com som. Dnes som konecne bola na kontrole, malicke by uz malo byt v 10tt, ale zial rastom je len v 8tt. Ale krasne mu bije srdiecko a to je teraz najdolezitejsie. Najskor bolo mensie o 12 dni, dnes uz o 14 dni a tak sa velmi bojim. Nestretli ste sa s podobnym omeskanim rastu dietatka? Akakolvek informacia v tomto smere by mi veeelmi pomohla. A uz aj pichanie fraxiparinu nie je take bezproblemove ako na zaciatku. Zvlastne je, ze po vpichoch mi ranka krvaca a tie modriny. Ach joj ... Ale som ochotna vydrzat vsetko. Este som si nestihla precitat vsetky vase prispevky, tak sa idem do toho pustit. Majka, podobne ako Zuzka, by som odporucila hematologicke vysetrenie, aj mne zistili trombofilne mutacie po tom, ako sme prisli o 2-och anjelikov.

bobatko
6. júl 2009

Ahojte babulky chcela by som sa k vam pridat. my sme prisli o troch anjelikov ale s tymto pposlednym to bolo najtazsie,lebo aj svagrina zostala tehu presne vtedy kedy aj ja a ja sa nedokazem teraz tesit z jej dietatka ktore sa dneska narodilo a ona to nevie vobec pochopit. jedine co ma napada ze aj ja som mohla mat maleho drobceka teraz pri sebe. doktori mi nezistili nic ale povedali ze to mohlo byt zo stresov ktore som mala z mojej svokry.My sme sa snazilkovali o mimi vyse 3 rokov a nic. konecne sa nam podarilo a dopadlo to takto. po vsetky razy. Teraz som odisla od svojho Dr a zacala som chodit do banoviec k Dr. Paulovi, je odbornik na neplodnost a poruchy tehotenstva.Je to uplne iny pristup ako som mala u byvaleho Dr. ten by ma poslal uz 3x na laparoskopiu.
Dr. mi meral vajička a povedal ze bez liecby to nepojde. tak od 21.7 ideme nato. uz sa neviem dockat.
Kasmaratka bola u neho a na 1 mesiac ostala tehu a pritom bola 3x na umele a 2x na inseminaciu a vselico ine a nic , len on jej pomohol a uz ma 1,5rocneho drobceka. tak vyskusame a uvidime.Uz som povedala ze nech si so mnou robi co chce len nech to konecne vyjde az do konca.
Chcela by som sa vas spytat ci sa moze nieco stat s dietatkom ak budem brat lieky na podporu ovulacie a vyvin vajicok??? Moj manzel sa toho strasne boji.

zuzka88
6. júl 2009

Luci, casto na teba myslim, ked sem pridem ale nechcela som sa radsej pytat a tisko som cakala, co nam napises... Ja nemam podobnu skusenost ale urcite sa moze este vsetko na dobre obratit!!! Silno tebe aj Drobcekovi srzim paste 😵

Ahoj Bobatko, pusinka tvojim anjelikom a tebe vela sil do noveho snazenia 😵 A k tvojej poslednej otazke, nie som sice expert, ale urcite nie!!! to by po svete nebehalo tolko krasnych deticiek po umelom oplodnie 🙂 urcite by u nas nepovolili pripravky co skodia namiesto pomahania

STASTNE BRSUKA

wolfskinka
7. júl 2009

bobatko .. ahoj ja som presne v tvojej situacii ... ja som sice prisla iba o dve ked som bola druhy krat tehotna tak bola aj kamaratka ... a ked sme boli na chate a prisli tam s malym a davali mi ho na ruky tak nevedeli pochopit preco ho nechcem lebo by som bola mala take iste .... nechapu ma, lebo si nepresli tym co ja ... a tiez teraz v mojom okolo mam same male deti a aj tehotne a len tazko to rozdychavam

lucia_b
7. júl 2009

Zuzka, dakujem z celeho srdca. Uz nam ostava len viera.
Babatko, verim, ze novy lekar urobi maximum a budes sa tesit zo svojho dietatka. Drzim ti velmi palce. Lieky na podporu ovulacie tebe ani babatku urcite neublizia, moze sa akurat pri ich uzivani uvolnit viac vajicok, cim sa zvysi sanca otehotniet.
A aj ja mam v okoli same tehotne, s kolegynou v praci sme cakali babatko s mesacnym rozdielom a susedke sa narodilo dietatko par dni pred tym, ako nase zomrelo. Ja som doteraz nenabrala odvahu ist tie malicke deticky pozriet. Vlastne sa vyhybam uplne vsetkym a preto ste teraz moje jedine kamaratky. Dakujem vam, ze vas tu mam.

lenka_66
7. júl 2009

lucka, chodis aj teraz na kontrolu hemat.ja som zo zaciatku bola 3x mesacne. a to bol este december.povedz hemat. ze sa ti robia modriny.

no dufam ze ta nevystrasim ale toto bol moj zaciatok: hemat.mi predpisala este pred srdieckom(4tt) clexane kazdy druhy den.na srdiecko sme cakali dlho.najprv nevedeli urcit ci to vidia odozvu mojho abo slabo drobceka.v 9 tt mi dr. z CAR povedla ze je no strasne slabe a mam zacat clexane pichat kazdy den.tak som zacala.o 4 dni u obvodneho gyn. uz bilo nadherne. podla usg sme boli o 2 dni mensi. ja si do dnes myslim ze ak by mi z CAR nezvysila davky tak nemam dnes pri mene take nadherne cislo.niekedy v marci sa mi hematologucka priznala ze ani neverila ze daco z toho bude, vraj som mala take zle vysledky na zaciatku.a to mi ani v 4tt nechcela dat nic ze az po srdiecku.ostala som paf _- ako po srdiecku ved nikdy sme sa ho ani nedockali.jej odpoved -tak to ja vam neviem pomoct.musela som strasne vyzerat rychlo sklonila hlavu a hrabala sa v karte.nato mi predpisala clexane.este som jej pred vianocnymi sviatkami klasika poblahozelala stasne a vesele. doteraz ju vidima pocujem co povedala - len aby boli.
preto sa pytam ci ti nadalej sleduju krv. mozno aj u vas bude trvat kym nabehne do rytmu.neboj sa nicoho a pevne ver.no a samozrejme dalej pomaly ti drzime s malym prsteky 😉

lucia_b
7. júl 2009

Mila Lenka, ja som na hematologiu utekala hned, ako som na teste zistila, ze som tehu. Zobrali mi krv, avsak Fraxiparin mi nechcela dat, lebo, ako som uz pisala vyssie, gynekolog nic na sone nevidel, hoci som mala byt uz 4-5tt a podla neho islo o mimomaternicove tehotenstvo. Este v ten den som zmenila gynekologa a hned mi potvrdil, ze tehotenstvo je v maternici a tak som na druhy den utekala pre injekcie. Uz mi ich dala, aj ked este nebolo srdiecko. Takze picham kazdy den, no nerozumiem, preco malicke nechce dobre rast. Vysledky som mala celkom dobre, len D-dimery hranicne zvysene. Na dalsie odbry ma objednala az v auguste, tiez sa mi to zdalo neskoro, ale povedala, ze skor netreba. Beriem aj k. listovu 2xdenne a Duphaston (predtym dokonca Utrogestan). Podla lekara sa uz neda nic urobit, iba cakat. Ale vcera bolo malicke na sone take nadherne, aj ked ma iba 1,7 cm, uz je uple vyvinute, dokonca ma aj prsteky na ruke. To som v predchadzajucich tehu nikdy tak skoro nevidela, lebo povodny gynekolog nemal take nove sono. Dakujem za povzbudenie, ja pevne verim, ze malicke to dobehne, a aj ked nie, ze bude stale mensie, ale ze to prezije a dorastie to az na svete 🙂

zuzka88
7. júl 2009

Lucinka, myslim na teba, drz sa!!!! 😔
Aj ja uz som poskrtala znamych a najrdsej chodim sem, medzi vas 😵

Leni, si nas krasny vzor, opatrujte sa nam obaja 😉