Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

zuzka88
30. júl 2009

Vadelka 😢 aj nam odisiel anjelik v 20tt vyvolanym porodom, ale bol zdravy a prestalo mu bit srdiecko 😔

Luci, zohnala si fraxik? ja chodim na vsetky lieky, na ktore treba recept a nemam, do lekarne na Racianskej.. resp uz to je ne racianskom myte, hned vedla red cafe, predali mi tam zatial vzdy vsetko! to nemas az tak daleko

Krasny dnik a stastne bruska vsetkym!

vadelka
30. júl 2009

Zuzka88,vidim,ze si v 25TT,ja som mala termin vypocitany na 25.novembra,takze skoro rovnako.Dufam,ze to tentokrat dotiahnes do zdarneho konca... 🙂
Aj ja prajem krasny dnik...

zuzka88
30. júl 2009

Vadelka, dakujem!
Ja som mala termin v marci tohot roku 😔 no to uz som bola tehotna opat a ani som netusila! Prajem ti rovnake stastie 🙂 Moc mi to pomohlo do dalsieho zivota

vadelka
31. júl 2009

Dakujem,aj ja dúfam,že ďalšie tehotenstvo príde čo najskôr a babo bude zdravučké.Len to mi dáva silu ďalej.
Prajem šťastné brušká všetkým 🙂

garnelia
2. aug 2009

Babenky ahoj 🙂

Lucka aj ja pevne verim,ze sa ti podarilo zohnat ten fraxik...

Lenka,jejeeeej,ako tam svieti ta styridsiatka 😀
krasny tyzden!aj ja ceeeem mat! 😉 bola by som takaaa stastna,ze...no asi sa to neda slovami ani vyjadrit 🙂
Prajem ti vsetko len to najlepsie! 🙂

Renys my by sme sa este nemali snazit...no ale...ja uz velmi tuzim byt tehulkou a srdcu nerozkazes,tak od augusta uz vystrajame 😀 citala som motto jednej baby,nieco take tam bolo,ze Boh nedava tuzby,ktore by sa nesplnili...tak ja tisko dufam,ze aj nam sa raz podari...
inac som bola na vysetreniach-endokrinologia-stitna zlaza-te je v poriadku a z imunologie este nemam vysledky-ideme tam 10.augusta,no a este by mal ist manzel na spermiogram.A az po tychto vysledkoch-samozrejme keby bolo vsetko v poriadku,by sme sa mohli zacat snazit...

garnelia
2. aug 2009

Vadelka,
vitam ta a drzim palce,my to spolu s babami urcite dokazeme!Stastne brusko aj tebe! 🙂

Baby neviem,dnes som nejako pozitivne naladena... 😀
S manzelom sme prezili spolu pekny dnik,no a o tyzden mam konecne dovolenku,uz sa neviem dockat! 😎

lucia_b
2. aug 2009

Ahojte dievcata, nedalo sa mi skor prist na internet, ale hlasim, ze fraxik sa mi podarilo zohnat, tak si opat robim bodky so zelenym sfarbenim, uz nie do bruska, ale do bokov 🙂 Joooj, ale boli to dost, je to zvlastne, lebo na zaciatku pichania ma to vobec nebolelo a nekrvacalo. Zajtra mam konecne po mesiaci kontrolu na gynekologii, straaaasne sa bojim, ja by som uz zle spravy nezvladla ...

Vadelka, mne dievcata na tejto stranke (najma v tejto teme) velmi pomohli v tych najtazsich chvilach, za co im velmi dakujem, tak verim, ze aj tebe bedeme dobrou oporou, komu sa mozes vyzalovat, napisat vsetko co citis a nakoniec ziskat silu ist dalej. Viem, ake je to tazke, ale spolu to vsetky zvladneme. Vitaj medzi nami.

Garneli, to je super, ze si buduci tyzden oddychnes od tolkej prace, aj sa niekam chystate? Krasnu dovolenku.

zuzka88
2. aug 2009

Lucka, zajtra drzim palce! urcite nam napis, ako si pochodila! Krpcek uz urcite riadne podrastol 😵

civavava
2. aug 2009

ahojte babenky, my mame 2 anjelikov v nebicku, prisla som o nase dvojicky 16.10.08, dovod - MA. Ale zial vyzera, ze z nedbanlivosti lekara.... teraz som objavila 2 ciarky na teste, ale velmi sa bojim tesit.... tak by som si priala, aby bolo vsetko OK tentokrat 😔

vsetkym vam moc drzim palceky,,,,,a aj sebe 🙂

lenka_66
3. aug 2009

zdravicko 😉 , ste ma necakali vsak.no uz asi tusite ze sa tak skoro rodit nebude.dr.sa ma pokusila otvorit no povedala ze skor nie nez hej.dalsia kontrola stvrtok.kedze aj sluzi az do piatku poobedia tak ak sa zacnem otvarat ,pokusi sa aby sme mali ten pekny datum 07.08.09.
rada znela - fit lopta a sex (ze skoro jak na recept )

vadelka, my sme taka online psycho poradna.drzime sa navzajom.ved uz len optimisticke myslienky su polovica uspechu 😉 .

civavava , strach ti nepomoze aj ked ta chapem.ver ze to bolo vinou dr. takze toto musi vyjst lebo nie je pricina .

lucka , vsetko bude ok. rozmysla som ci by si nechcela poziciat poziciat ten pristroj na srdiecko. ja uz teraz ho nemozem pouzivat lebo je uz malo vody abo co.nepocut v takom stadiu.mna strasne ukludnil ten nadherny zvuk.

garneli , uzi si dovcu a zabudni na zle. to by bolo aby nebolo 😉

vsetky stastne bruska - dakujem ze nam drzite palce . myslim na vas no uz sa mi zle konikuje.ani sediet ani lezat.no a postojacky erdzat je namahave 😝

zuzka88
3. aug 2009

Leni 😀 Len sa nam pekne drz, ty si nas vzor!!! Myslim, ze ked nabuduce napises, uz nebudes 2v1 ale 1+1 😉 Aj mna napadlo Lucke poslat ten monitor ale ja ho este pouzivam 😔
Luci, Lenka ma pravdu, je to velmi ukludnujuce!!! Urcite by som prijala ponuku 😉

Civava, gratulujem a moc moc drzim palceky! Aj nam ublizili lekari a teraz je zatial vsetko OK 🙂 uz to len dotiahnut k Lenkynim tyzdnom 😉 Stastne brusko!

lenka_66
3. aug 2009

zuzi , hejze.chyti ta panika tak sup na spionaz 😉 .

zuzka88
3. aug 2009

Presne! aj dnes sa krpec od rana nehybal, zacala my boliet hlava a este som aj zvracala tak som sa zlakla... Tak som letela hore pocuvat, najprv som ho ani nenasla a ked som potom po chvili zacula srdiekco, az mi taky balvan padol ....

renys
3. aug 2009

Ahojky,
Garneli, fakt moc pěkný motto, kéž by bylo pravdivý 😉 . Jinak to bude parádička, budete se snažit někde na dovče, tak teď jen držim palce, aby byly všechny výsledky o.k. 🙂 .

vadelka
3. aug 2009

Ahojte baby,Lucka,mas pravdu,ze je to tu taka online psycho poradna 😉 .Velmi mi v tomto tazkom obdobi pomahate.Len mam stale problem so spanim.Uz tri tyzdne nespim skoro vobec a neviem,dokedy to este vydrzim.
To motto je fakt pekne,budem sa ho drzat 😉 .
Vsetkym stastne bruska 🙂
Som rada,ze si takto navzajom mozme pomoct 🙂

lucia_b
3. aug 2009

Lenuska, uz som tiez cakala, ze budes 1+1, tak sa s tebou velmi tesim. Dakujem aj za ponuku na pristroj na pocuvanie srdiecka, uz som si o nom na nete vela citala a asi by som ho aj chcela, ale velmi sa bojim (vo mne uz ten bojko byva 🙂 ), ze nebudem vediet malinke najst (jeho srdiecko) a od strachu to neprezijem. Tak sa neviem rozhodnut a navyse ma aj odradila velmi vysoka cena. Napisem ti IP 😉

Vadelka drz sa ...

Dnes som sa 2x previezla po 80 km, lebo som take motovidlo. Ja som totiz v materskej knizke citala, ze mam kontrolu o 8.00 h. Tak sup do auta a na mieste som zistila, ze dnes ordinuje doktor len poobede a moj termin je az o 18.00 h. Tak sup naspat a vecer opat cesta 😀 Chudacik moj manzelik, musel si zobrat dovolenku na cely den. Ale som taka stastna. Malicke je stale o 2 tt mensie, ale pekne mu bije srdiecko a NT hodnotu mame ok. Teraz sme uz mali byt 14+1 tt a meriame len 6,3 cm, ale nevadi, hlavne ze malicke je zive a zdrave. A dokonca nam doktor povolil ist na dovolenku k moru, ale max. na tyzden. Tak sa tesime, predsa len mozno pojdeme do Chorvatska.

Zuzka, tebe tie tyzdne tiez poriadne ubiehaju, tesim sa, ze je vsetko v poriadku, zelam ti vsetko dobre.

zuzka88
4. aug 2009

Lucka 😵 tesim sa mooooc! Pribudaju tyzdne? ved si len 10 tt za mnou 😉 takze ked budem stresovat z porodu, ty sa uz nan budes pripravovat!!!!! Super! Len tak dalej a stastne brusko!
A este k tmou strojceku, ja mam taky iny ako Lenka a najprv som nic nepocula, trvalo mi aj 10 minut kym som ho nasla ale uz mam prax a strasne to upokojuje... Ked som pocula srdiecko prvy krat, tak som plakala 😅

lenka_66
6. aug 2009

tak nic.vysterila ma a ze ziadna zmena.schytala som aku si injekciu (trimicin abo aky nazov povedala).pozrela este aj moje oblicky koli chrbtu aj to ze uz 3 den mam kusok opuchnute nohy.ze vsetko ok tak bolesti su tehu bolesti.v nedelu mam prist znovu no uz aj s taskou a ak na krpca nezaberu ziadne cary mary tak v pondelok cisarak.

vadelka
7. aug 2009

Tak drzim palce Leni,dufam,ze nejake cary mary zaberu,posnazim sa carovat tak nadialku,nech nemusis na ten cisarak 😉 .
Pekny dnik a hlavne stastne bruska 🙂 🙂 🙂

takyna
7. aug 2009

Ahojky pozdravujem "šťastné brušká" 😉
vidím, že sa nám tu zbieha k rodeniu, Tak Lenuška, prajem ti rýchly, bezbolestný pôrod a veľmi sa teším na prvé fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drž sa nám 😵

wolfskinka
7. aug 2009

taky taky ahojki , ako sa mas .. dlho som ta nevidela

takyna
7. aug 2009

Ahoj Wolfi, vratii sme sa teraz z dovolenky, tak som celkom odychuta 🙂 dycham tak sa celkom da, nic nove nemam a co ty?

wolfskinka
7. aug 2009

taky tak to je super a kde ste boli ?

no co ja klasika bojujem a stale dookola , do IP

takyna
7. aug 2009

v Bulharsku, ale uprimne uz by som tam nesla, draho , same pizza, hranolky ☹ , manzelik schudol 3kg 😝 , sice sa mu to zislo , ale nic moc Bulgaria pre nás..... 😀

wolfskinka
7. aug 2009

taky no aj moj chcel ist minuly rok do bulharska ale sme to nakoniec vymysleli inac ... a boli sme v egypte, tentorok tiez ideme do egypta ... 1 poriadnu dovolenku kym sme dvaja si snad este mozeme dovolit ked robime obaja .. tak teraz tiez pozeram dovolenky nejaky lastminute ale ideme az v septembri tak je este cas pozerat

lenka_66
7. aug 2009

baby dakujem.

wolf, ja uz roky chodim iba do egypta.presla som plno hotelov ak mozem tak http://www.fifo.sk/egypt/hotel-steigenberger-al...
je zatial bez konkurencie.

lenka_66
8. aug 2009

kuk , este som tu 😉 no zajtra o tom case , hmmmm to ani srnka netusi v akom stave budem 😀

vadelka
8. aug 2009

Tak urcite vsetky dufame,ze uz budes zasa v povodnom stave 😀 a ze vsetko prebehne v poriadku 😉 Uz to teda riadne natahujes 😀 😀
Co je baby,uz tu nikto nechodi?Aj vam je asi tak pekelne horuco 😎

dior
8. aug 2009

TAKYNKA AHOOOOOOOOOOOOJ,prisla som ta pozdravit uz aj ti pisem IP moje zlatko.... 😵 😵 😵

garnelia
8. aug 2009

Ahojte babenky! 😵

Leeeeenka,
moc drzím palce! 😉 A...cary mary malinkemu posielam! 😉 Nech nepotrapi maminku cisarskym.Budem na teba mysliet,aby vsetko dobre dopadlo.

Tento rok sa nechystame na dovolenku,ked tak na vikend niekam alebo k vode.Musim vyupratovat dom,uz sa tesím ze bude vsade cistucko a vonavo 😝

Pozdravujem vsetky stastne bruska a snazilky! 😵 😵 😵