Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

diapozitiv01
7. okt 2009

Dobry vecer babulky,
som rada ze bruska rastu,
Taky zelam vela stasticka, nech sa ten malinky cloviecik poriadne usadi 🙂

zuzka88
7. okt 2009

Dakujem, Leni 😉

Stastne bruska 😵 😵 😵

lucia_b
8. okt 2009

Ahojte bojovnicky,

Takynka, prsteky su uz silno zatate v past a 13.10. budu este vacsmi 😉

Zuzka, este sem-tam napisem do temy "trombofilie", ale vacsinou, ked sa chcem nieco opytat alebo sa poradit, do temy "potrat v 31 tt", to je strasne smutna tema 😢 a uz som pisala aj do oddielu tehotenstvo, ale nazov temy si teraz neviem spomenut 😅

Lenka, ak bude vsetko ok, tak to bude nase valentinciatko 😵

zuzka88
8. okt 2009

Luci, jasne ze bude vsetko OK!!!!

takyna
9. okt 2009

Ahojte babule 🙂 , Lucik ďakujem 🙂 , budeme to veľmi potrebovať, ťahám nás s tretej strany 😖

budúce mamule nejako nestíhačky 😀 , pozdravujem všetky 😵

garnelia
9. okt 2009

Ahojte babenky 🙂

Som tu uz veeelmi davno nebola...
U mna vsetko po starom,stale snazilka ale s vierou,ze uz coskoro sa stane zazrak aj u nas 😉

Lenka,
som rada ze na mna myslis 🙂 ,veru stale robota...prajem vam vela zdravia!

Takynka,
sa tesim ze mate vajka,teraz este vela zdaru pri oplodnovani a huraaa do tehulkovania! 😵 😵
Stastne brusko!

Lucka,
co sa tyka dobreho terapeuta,tak takeho by som potrebovala aj ja...popri tychto stresoch v praci a strachu z toho,aby to nedopadlo tak ako doteraz.Ja sa pokusam pozitivne mysliet,ale v urcitych situaciach je to naozaj tazke.Ja som ale velmii rada,ze som natrafila na tuto stranku.Velmi mi pomahate,aj ked sem chodim len zriedka.Pohlavie babatka este neviete?Alebo sa nechate prekvapit? 😵

Zuzka,
kraaasny tyzden! 😵 😵 😵

Buduce maminky,stastne bruska prajem a nam snazilkam coskoré otehu 🙂 Pozdravujem vas vsetky!

garnelia
11. okt 2009

tahám nas z tretej strany 😉

takyna
11. okt 2009

Ahojte babule 🙂 , Garnelia pozdravujem 😵 , ja dnes pichám kapurkový Pregnyl a ide sa do Brna na výber vajíčok, dúfam, že všetko bude ok, a šťastíčko sa aj na nás po roku usmeje 😵
prajem krásny zvyšok nedele 😵

rikuska21
11. okt 2009

Ahojte bambulky

Takynka, prajem vela stasticka,urcite ho tentoraz budes mat a zaradis sa k nasim stastnym tehulkam 😀

Garny, snaziluj a strasne ti drzim palce aby to bolo s uspsnym koncom

Kacenka, ja by som urcite isla na PN, lebo viem co skolstvo obnasa, a ked ti je spatne , no neriskovala by spm aspon v to zaciatku urcite nie, nech sa to poriadne uchyti , a potom by som mozno nastupila do prace

lucia_b
12. okt 2009

Gerneli, ahoj po dlhsom case, som sa potesila, ze si opat napisala. Aj ja som vdacna za to, ze som natrafila na tuto stranku a hlavne na take super dievcata, akymi ste vy vsetky, moje spolubojovnicky 🙂
A my s manzelom sice vieme, co cakame, no sme sa rozhodli, ze pre vsetkych to bude prekvapenie, aj pre vas 😉 Hlavne, aby to malicke zvladlo a moje telo netvorilo zrazeninky a protilatky ...

Takynka, zajtra ti drzim palce, verim, ze to vyjde a stasticko sa na vas usmeje.

Kacenka, ako sa dari? Uz si na PN?

diapozitiv01
12. okt 2009

Prajem krasne tehulkovanie s tym najkrajsim koncom 🙂

A ostatnym snazilkam, coskoro nabehnut do najkrajsieho stavu, ktory moze zena zazit 🙂

lucia_b
12. okt 2009

diapozitiv, dakujeme ...

lenka_66
12. okt 2009

zdravicko, jooj uz sa tesim ze tu nebudem sama mamicka 😵 .len tak dalej tehulky a snazilky

taky , drzim palce.

garneli , na teba sa neda zabudnut 😉

takyna
12. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , dakujem vam, uz som si umyla vlasy, a vyrazame poobede na 4hodinovu cestu za vytuzeným Brnenským cielom 😵 , pozdravujem všetky 😵 pá

lenka_66
13. okt 2009

ja len aby sme neupadli , bo sme uz na 3strane boli 😉
zdravim stastne bruska

kacenka24
13. okt 2009

Ahojte.
Tak sa hlásim po 4 dňoch z nemocnice, no našťastie som už doma. 🙂 V piatok večer som dostala staré známe kŕče a začala som mierne krvácať. Veľmi som sa zľakla a okamžite sme išli do nemocnice. Mali sme šťastie v nešťastí, že mal práve službu môj gynekológ, takže ma okamžite vyšetril. Dr. na UTZ zistil, že mám pri bábätku hematóm. Našťastie náš pokladík bol v poriadku a ja som prvýkrát videla srdiečko. 😵 😵 😵 V nemocke si ma nechali pre prípad, že by praskol, tak by krv zaliala brušnú dutinu a ... no nechcem na to ani pomyslieť. ☹ No našťastie všetko sa upokojilo, len som ešte trošililinku špinila, tak si ma nechali ešte pre istotu na pozorovanie. Pri prepúšťaní mi robili aj kontrolný UTZ a bábo za tie tri dni podrástlo z 6,1 mm na 8,7 mm. 😵 a hematóm sa zmenšil o 2 mm, takže mám naordinovaný pokoj, pokoj, pokoj.

A ináč do roboty sa už nevrátim, okamžite ma vypísal na rizikové... vraj je to všetko zo stresu a námahy.

marta222
13. okt 2009

Ahojte, kacenka24, vieš, že ma napadlo, či nie si náhodou v nemocke, keď som ťa tu dlhšie nevidela? Ja stále sledujem diskusiu, aj keď prispievam málo. A kde si bola v Žiline či v Čadci? Tak to som veľmi rada, že ste aj s fazuľkou v poriadku, neboj, teraz budeš ešte viac sledovaná, všetko bude OK. Držím palčeky 😉 .

zuzub
13. okt 2009

ahojte 🙂 kati som rada, že si aj s bábom ok 😉 pekne oddychuj ja idem zajtra na kontrolu, mám taký veľký strach či je všetko ok

zuzka88
13. okt 2009

Ahojte zenusky 🙂

Kati, az mi zaskocilo ked som citala tu nemocku! esteze je vsetko v poriadku!!! som rada, ze ta nechal doma a ze si sa nechala "ukecat" doma ti bude najlepsie, aj ked to sa clovek potom furt sleduje ale ver mi, 😉 rychlo t 😉 to ubehne 🙂
Luci, aj tebe to tak krasne nabieha 😵 😵 😵 drz sa!
Garneli, vies, ze som na teba vcera myslela? oprasovala som nasu knihu 😀
Taky, tak ako? Dufam, ze len dobre 😵
Zuzb, drzim palce na kontrole, urcite je vsetko ok
Vsetky ostatne babulky, stastne bruska a tehuvirusiky!!!!

Ja zatial postarom, na 4.11. uz mam rezervacku do nemocnice tak to mam za par... No zatial som tu a odratavam dni 🙂

skippy7
13. okt 2009

Ahojte babenky,

aj ja vas všetky zdravim. Držim vam velmi všetkym palce, vam Tehulkam- Kačenka,Lucka,Zuzka,Zuzub..., nech vam to rychlo ubehne a šťastne dopadne 🙂

Snažilkam-Garnelka,Taky,Rikuška,Marta..., aby sa konečne dočkali 🙂 dufam, že do konca roka.. 😉

Ja dufam, že sa čoskoro pridam k snažilkam,tak strašne pomaly mi to ubieha,ale ovu.testy su už v šufliku 😀

Taky, doležity den maš za sebou, tak nam potom určite daj vediet, sme zvedaveeee 😕

diapozitiv01
13. okt 2009

a z coho vznika ten hematom, ktory sposobuje krvacanie? raz som pocula ze to je syndrom zanikajuceho dvojcata?

takyna
14. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , takže vyzerá to zatiaľ na 3bojovníkov 😵 , tak zajtra uvidíme čo bude ďalej, pozdravujem vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ďakujem , že na mňa myslíte 😵

skippy7
14. okt 2009

Ahojte!

Taky, silno silno držime palce... nech bojovnici zabijuju 😵

Ja si idem zajtra konečne pre vysledky z patologie, trvalo im to 2.5 mesiaca! otras. Tak som zvedava,či niečo zistili vôbec....

Majte sa pekne, pozdravujem všetky !!!

takyna
14. okt 2009

Skipy tak nech vám to všetko dobre dopadne a daj vedieť 🙂 pá

pozdravujem všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka88
14. okt 2009

Taky, tak ako? Skippy, a ty?
Dufam, ze budete mat len dobre spravicky 🙂

zuzub
14. okt 2009

ahojte, kontrola dopadla ok 😵 takyna držím palce aj všetkým tehulkám a snažilkám 🙂

lenka_66
14. okt 2009

kacenka, no jedna skoda ze az taky problem ta prinutil ostat doma.hlavne ze ste ok.

taky , len nech sa bojovnici drzia.

skipy , drzim palecky

pozdravujem vsetky ostatne stastne bruska

zuzka88
15. okt 2009

Zuzub, tesim sa! len tak dalej 🙂 ja idem zajtra

skippy7
15. okt 2009

Ahojte!

tak už mam tu spravu z patologie v rukach,takže: rozsiahle infarkty v placente....presne to iste,čo Lucka, s naslednym zistenim trombofilie. Zostava mi teda dufat, že sa to už nezopakuje....

majte sa !

lenka_66
15. okt 2009

skippy, to je super.teda nie ze tromboska ale ze uz budes pod kontrolou a vsetko bude ok.