Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
16. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , máme v brusku 2bobákov tak už len teraz veriť 😵 😵 😵

diapozitiv01
16. okt 2009

taky, drzim palceky 🙂

kacenka24
16. okt 2009

Júúúúúj Taky to je super, aj ja držím palčeky. 🙂 🤐

kacenka24
16. okt 2009

Odkaz pre Martušku: bola som v nemocke v Čadci. Aspoň som spoznala pred pôrodom doktorov a riadne si to tam omrkla. 😉 A do ZA by ma nikto nedostal. 🙄

Diapozitiv: ja mám v brušku jednu bublinku a o tom syndróme dvojčaťa nič neviem. Ja mám pri bábätku hematóm, ktorý je momentálne väčší než to malinké. Preto musím mať maximálny pokoj, aby sa dobre vstrebal a nedajbože nepraskol. 😔 Spôsobuje ho hlavne veľa stresu a námaha. Maternica a veci okolo sú teraz veľmi prekrvené a je to vlastne taká krvná zrazenina. Ako napísala Lenka, až toto ma prinútilo načisto ostať doma.

Idem ešte variť guľášik, lebo som teraz naň dostala neskutočnú chuť. 🙂

majsan
16. okt 2009

juj taky tak si ma potesila budem drzat palce aj na nohach nech to vyjde pfuj pfuj 🙂

skippy7
16. okt 2009

Dievčata, keby tak každy mesiac tu bola aspon jedna nova tehulka , bolo by to super však? 😵 😵 😵

staza
17. okt 2009

Ahojte dievčatá.Myslela som,že tu napíšem krásnu správu,že som tehu.No žiaľ som potratila v 6tt dnes ma pustili po revizii.Je to pre mňa šok pretože som tak verila,že už teraz bude všetko dobre a ani som neverila,že mi vyjde ket.Ked som videla dve krásne čiarky na teste a potvrdené hcg tak som myslela že od šťastia vyskočím z kože a teraz len ostali oči pre plač.Boli to moje posledné mrazáčky som uplne vedľa a dávam si určite pauzu musím si od všetkého oddýchnuť a na druhý rok možno sa dám na 5 ivf. ☹

Kacenka,Taky,držím vám palce a aj ostatným dievčatám.

skippy7
17. okt 2009

Ahoj Staza, je mi to velmi luto... ☹ , nerobili ti vyšetrenie na trombofiliu? ja som tiež porodila v 27.tt, a nasledne mi zistili tromofiliu, takže pravdepodobne to bolo pričinou, lebo nič ine nezistli...držim palce, nech to všetko zvladneš!

takyna
17. okt 2009

Stazka 😔 😢 , daj si pauzičku, ale nevzdávaj to, myslím na teba 🙂

Pozdravujem všetky a ďakujem 😵

takyna
17. okt 2009

Stazka skús Reprofit Brno ak sa do toho dáte, je to síce CZ , ale sú skvelý 😵

staza
17. okt 2009

Díky,určite budem rozmýšľať ako dalej ale zatiaľ to neriešim.Je to ešte príliš čerstvé ja viem,že to chce čas.Ešte uvidím aký výsledok bude z histologie ale nečakám od toho nič väčšinou sa nič nezistí.

Skippy,ja mám trombofíliu zistili mi ked som už plánovala 4 ivf a po potvrdení tehu som si pichala fragmin až do konca teraz už som si začala pichať pred ket a otehotnela som tak neviem kde bola chyba.

Taky,koľko si mala vajíčok a ostali ti nejaké mrazáčky?

kacenka24
17. okt 2009

Ahojte maminky.
Stazka, je mi to veľmi ľúto, čo sa Ti stalo ... nemám slov 😔 😢 posielam Ti aspoň takto vrúcne objatie ...

Taky, dnes som na Teba cez deň myslela, hádam sa Ti nečkalo. 😉 Ja tak verím, že bude všetko v poriadku. 🙂

takyna
17. okt 2009

Ahojte babule 🙂
Stazka nemame mrazacika ani jedneho, toto je tzv.soft cyklus s min.hormonmi a menej , vajicok vyssej kvality, ale dufam, ze nam ich nebude treba 😉

Kacenka ako sa mas? uz si domka?, a veruze sa mi aj ckalo 😉 takze to si bola ty 🙂

staza
17. okt 2009

Kacenka,dakujem a veľmi ti držím palce aby sa ti splnil sen a verím,že to dotiahneš do úspešného konca.

zuzka88
18. okt 2009

Taky 😵 drzim palceky!!!
Kati, ty sa setri!!!
Stazka 😢 to mi je moc luto! Pusa anjelikovi

staza
18. okt 2009

Taky,tak ti veľmi držím palce.
Zuzka,dakujem a ty sa drž za chvíľu máš maličkého v náručí.

lenka_66
18. okt 2009

jeeeeeej zuzi , sak ty si uz na zosypanie 😀 .drzime vsetky 4 pasticky 😵 😵 😵

kalja
19. okt 2009

Takynka, veľmi držím palčeky, aby to vyšlo. Dúfam, že dostaneš tehu vírusiky, preberieš štafetu tehotenstva od kačenky. Drž sa, myslím na teba. Bozkávam.

takyna
19. okt 2009

Ahojte babule , ďakujem vám 😵 😵 😵 pozdravujem všetky a prajem príjemný dník 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

diapozitiv01
19. okt 2009

Ahojte babulky,
pozdravujem vas vsetky, aj tehulky, aj cakatelky /Taky 🙂 , kedy budes vediet vysledok? drzime palceky/. aj Stazenku.
Je mi luto co sa stalo...Nikdy nepochopime preco sa to deje a preco prave nam... Jedine vysvetlenie hladat v duchovnu,,, iba asi tam mozeme najst vysvetlenie a utechu...
My stale cakame na pitevnu spravu, ani za 2 a pol mesiaca nieje este napisana,,, 😠

kacenka24
19. okt 2009

Ahojte.
Aj ja Vás pozdravujem a prajem úspešný začiatok nového týždňa. Dnes poobede idem k Dr., tak držkajte palčeky. Ináč prežívam obrovské ranné nevoľnosti, ktoré pretrvávajú celý deň, takže sú to skôr také celodenné nevoľnosti. Všade, kde prídem vetrám, vlastne najlepšie je mi vystrčenej v okne. 😅

takyna
19. okt 2009

Kacenka tak držíme palce, bábenko ti dáva zabrať, to aby si si bola stopercentne istá , že je tam a je mu dobre 😵 😵 😵

takyna
19. okt 2009

Dia ahoj, dakujem ti 🙂 testík bude až 30.10, inak mám nafúknuté brucho a pocit stálej plnosti 😖 , neviem či je to dobre či zle 😝 , uvidíme, túžba je silná, len či aj ten hore nám to dopraje 😔
Dia tak hlavne nech je čo najlepšia tá pitevná správa 🙂

takyna
19. okt 2009

My čo sme dali náš prípad na prešetrenie Úradu pre dohľad nad starostlivosťou, nás naťahovali skoro 3mesiace a prišla jedna A4 zapísana možno 10vetami 😠 takže asi tak je to všetko....

zuzka88
19. okt 2009

Dakujem Baby 😵

Kati, len si davaj pozor, aby si este neprechladla! drzim palce u doktora a daj nam vediet!

Taky, tak az 30ho? No to chce pevne nervy 😉 to budeme mat akurat Dusicky 😔

diapozitiv01
19. okt 2009

Volala som teraz s doktorom, patologom, my sme museli cakat kym sa pan primar vrati z dovolenky, lebo on sa viac vyzna v anatomii srdca ako doktor co ho pitval, tak to len minuly tyzden spolu prechadzali.
Takze prislubil ze v piatok to uz odosiela na novorodenecke. U nas je pricina jasna uz od zaciatku VVCH srdiecka, dvojvytokova prava komora, ale chcela som to uz uzavriet, nech mame vsetky papierovacky ohladom Maximka vybavene...

takyna
19. okt 2009

Zuzka ty nám ideš do finále 😵 , budeme ti držkať palce 😵

lenka_66
19. okt 2009

kacenka, no to je dobre znamenie ze ti je zle 🙂 .

drzte sa vsetky

zuzka88
19. okt 2009

Ozaj, neviete daco nove o Wolfi? uz som ju tu tusim dlho nevidela...

Dakujem, Taky! Budem to potrebovat.... 😅

staza
19. okt 2009

Diapozitív,u nás to tiež tak bolo,že sme museli čakať kým sa vrátia z dovolenky aby nám dali pitevnú správu takže dosť nás naťahovali a ešte ináč nemám žiadnu správu z novorodeneckého aspoň patologička hovorila,že museli aj tam robiť nejaké vyšetrenia.Tak musím sa tam vybrať a popýtať sa.

Taky,tak to budú fakt nervy do toho 30-teho ale určite ti ten čas zbehne aj mne sa tak pomaly vlieklo.

Kacenka,držím palce určite bude všetko ako má byť a tie nevoľnosti ešte trošku vydržíš . 😉