Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
4. máj 2008

Vanilka ani ja som uz ku koncu skoro nikam nechodila 😅 som bola ako mobidick 😀 a funela chrapala som 😀 no strach a hroza 😀 no chcela by som ist do tej ZOO ale ako rozmyslam nad tym sportovym kociarom no neviem zda sa mi to vela ... asi nebudeme nic kupovat a hotovo nejako ten nas narveme do auta a hotovo 😉

Anika no vidis Robko vie kedy ma spinkat 😉 😀 xixixi

Azuzi mna topanky ani nenapadli 😅 ale ked sa chcem trochu obliect - to znamena ze mam jedny cierne nohavice co oblecem / kila sa ma drzia ako blbe a nie a nie s nimi dole ☹ / tak si mozem dat akurat tak ozaj na podpatku ale uz ma strasne nohy bolia ked cca dve hodinky chodim s nimi po vionku ... tak som si kupila tichoslapky 😀

azuzi
4. máj 2008

Bejca, ved preto aj trochu ja rozmyslam, ze co budem nosit po porode, lebo dost pochybujem, ze obleciem do mesiaca, dvoch veci spred porodu. Mam jedny tehotenske podbruskove rifle, ktore uz teraz nenosim, lebo ma tlacia ale vzdy ked som ich mala, tak mam pocit akoby mi leteli. 😀 😀 .
No dnes aj ja len funim a chrapem - poobede cca 3 hodiny. 😀 😀 .

bejca
4. máj 2008

Azuzi len spi pokial mozes xixixixi ale ved ty vies 😉 a ja som tehu nohavice po porode obliekla 2 x a isla som si kupit normalne rifle lebo som myslela ze uz "zblaznim" z toho tehu oblecka 😀 xixixi a veru plne skrina oblecenia a este nic neobleciem 😖 😠 a to som zajtra uz 11 tyzdnov od porodu ......

mima07
4. máj 2008

bejca nic si z toho nerob ja uz som viac ako 8 mesiacov a este tiez nic neobleciem a pri mojej pazravosti to ani tak skoro nrbude ☹

bejca
4. máj 2008

Mima si ma potesila 😀 😅 xixix a ozaj chcem sa ta opytat - dufam ze si este tu 😅 co davas malemu ked ma cervene pod pazuskou , v zahyboch ruciciek alebo noziciek ?? 😅

bejca
4. máj 2008

inak prave som kupila kocik 😅 kuk :
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lubii
4. máj 2008

Ahojte,
Mne odišli kríže, dnes sme mali oslavu Dankiných narodenín, tak všetko chystal tata 😉 , navaril celkom dobrý obed. Boli tu moji rodičia aj sestra s mužom a neterou, tak melého si moja sestra hneď odchytila a nedala nikomu, až kým neodišli 😀
Beji, takže predsa nový kočík 😉 , je pekný.
A ja sa po 8 mesiacoch zmestím iba do 2 nohavíc -1. do mesta a 2. do lesa. A v piatok som musela ísť do mesta v tých druhých, lebo tie prvé boli vypraté 😀
Fotky máte krásne dievčatá, Annika, tvoj maličký už tak stojí a štvornožkuje?
Môj sa včera prvý krát sám posadil 😉
Mima a tvoj Alex na tom biliarďáku je super 😀 , to máte doma ten stôl?

mima07
5. máj 2008

dobre ranko
bejca mi sme cervene pod pazuchami nemali klop klop a kupes kazdy den? kocik je pekny 😉
lubii tak sa vyliec ano stol mame doma bol to sen mojho muza a ked sme stavali tak si nad garazou kde malabyt povala urobil taku miestnost 😉 aspon tam nemame bordel
inak nohavice nosim co som nosila na zaciatku tehu oni su take obycajne lebo ja som zo zaciatku nepriberala ale budem musiet nieco so sebou spravit lebo tenke gate nemam ziadne 😠

lubii
5. máj 2008

dobré ránko 🙂
Mima, aj na ňom hráte? Lebo aj my sme chceli kúpiť 😀 , Danielka nás ukecáva odkedy máme urobené podkrovie. Len sa bojím, či by to nedopadlo tak, že 2x zahráme a potom tu bude stáť ladom.

annika
5. máj 2008

Ahojte! No ja mám zase v kočíku fusák, už asi ho nikdy nezbavím... 😠 😠 😠 U nás je škaredo aj prší a chladno.... ☹ ☹ ☹ brrrr!!!!
Bejca, pekný kočík! A Akú farbu máš? Aj my chodíme na prechádzky už len v športovom.

mima07
5. máj 2008

lubi muz si zahra aj syn ja iba obcas moc mi to nejde 😀 no a ked pride navsteva tak sa tam vzdy zavru a travia hodiny 😀 a zabudla som pogratulovat malemu k statiu a co zubky uz mate?
annika ani tu to nevyzera najlepsie nastastie dnes ideme cvicit tak mi bude stacit ked bude pekne zajtra 😀

mima07
5. máj 2008

annika a maly sa ti sam postavi 😲 a uz aj stvornozkuje? nas zacal stvornoskovat ale este sa aj plazi asi mu to ide rychlesie sam sa este nepostavi uz to aj skusal ale vzdy si to rozmyslel 😀

bejca
5. máj 2008

dobre ranko 😉

no co sa toho sportoveho kocika tyka my by sme ho vobec nekupovali - ale !! chcela by som ist napr do ZOO do tej BA a ako zoberem ten nas do auta ???? alebo ked by sme isli hoci aj na par dni na dovcu ako zbalim kociar ??? asi tak ☹ tak mi ine neostalo len nieco najst 😉 a zdal sa mi celkom v poho a ked uz Petko nebude tak casto potrebovat taky velky pohodlny kociar tak nam bude stacit takyto maly 😀 a dakujem za pochvalu 😉 mne sa paci 😀 a farbu som zobrala tu modro zelenu 😉

Lubii skore uzdravenie 😉

Mima no my mame v zahyboch - pazusky , lakte , kolienka ☹ ale dnes idem k detskej doki a uvidim mozno nieco poradi 😉 a dam si predpisat aj ten kupel 😉 a ano ja kupem kazdy den . preco ?? ale neni dlho vo vodicke - to mame skor taky ritual a potom spinka ako dudok 😉 uz dve noci mi spinkal od 20,00 do 3-tej rana v kuse 🙂 tesiiiiiiiiiiiiiiim 😀

Anika aj u nas je tak skaredo - este neprsi a dufam ze ani nebude 😅 ale teda je tak chladnejsie 😝

mima07
5. máj 2008

bejca lebo ja som nekupala kazdy den a na radu koznej som zacala a odvtedy sme dobre 😉 klop klop drzim palce snad to nebude nic vazne daj potom vediet

annika
5. máj 2008

tak, dokončím, čo som chcela.Robko medzitým zaspal a dúfam že bude spať čo najdlhšie...
Lubi, tak sa uzdrav moja ! Aj mňa bolia kríže ale ja už dokimu nejdem, to viem určite. Zase mi dá nejaké tabletky a budem ako nafetovaná.
Bejca, aj my sme kupovali športový, lebo to Tako je ako delo----- Na zimu to bude dobré, ale na leto a na cesty, na nákupy... Uffff!!!
Mima, ten náš malý je ako Popey. Už sám sedí a plazí sa, cúva dozadu. No a keď bol na posteli manžel ho naučil, aby pomaličky cúval dole z postele a potom sa takto postaví na nohy a drží sa a vykrikuje a smeje sa nahlas. . Ja ho nenútim, hoci manžel už mu chcel kupovať chodítko, ale ja som mu to ešte nedovolila, veď nech najprv štvornožkuje pekne, dovtedy ani kríže ma nebudú bolieť...xixixixi
Mima, zúbky už máme dve a ako pozaerám aj hore má ďasno červené, prekrvené, tak neviem, neviem... 😕 😕 😕

annika
5. máj 2008

Dnes som chcela na gastroenteorológiu ísť na kontrolu, no o siedmej už nemali vonku čísla...Tak som doma a sedím pri internete.Aj manžel je doma, má študijné voľno do konca mája...On zas vonku niečo montuje

mima07
5. máj 2008

no ja choditko mam a som rada aj ked som zo zaciatku nechcela 😉 davam ho tam tak na 2*10 minut hlavne vecer ked som sama a ma sa ist kupat a on uz je ospaly tak sa tam zabavi 😀

annika
5. máj 2008

A odkedy to používaš, Mima?Od kolkých mesiacov?
Ja dnes nostalgičkujem asi. Aha, čo som našla na strane 21.:

annika • 3d • 28. okt 2007 o 18:24

Čakala som, že sa ozvete, len som sa chcela rozlúčiť, lebo zajtra nastupujem do nemocky a som asi poslednýkrát s vami ako kinderko. Nabudúce sa ozvem už asi ako trojmaminka v náručí s malým Robkom. Majte sa zatiať krásne, držte sa! AHOJJJJJJ!!!!!!

xixixixixixixixxi a odvtedy čas uletel, holky, a mám doma polmesačného Popeya...

bejca
5. máj 2008

mima jasne ze dam 😉 a dakujeme za drzanie palcekov 😎

anika presne ten nas ARO kocik je pohodlny a na zimu bude uplne supis 😉 😵 a teda Robko je super sikovny 😵 posielame cmuk 😀

a my mame behak uz asi tak 3 tyzde 😀 😀 a nocnik 2 desiace 😀 😀 to my mame taku sikovnu krstnu mamu 😎 a uz som jej hovorila ze snad ked bude mat 3 mesiace mu nemieni priniest kabelu do skoly 😀 😀 😀 😀

annika
5. máj 2008

no a Robko je už hore, spal tak 30 minút... 😠 😠 😠 a už neviem pri ňom písmenkovať, lebo aj on chce... 🙂

mima07
5. máj 2008

annika ja ho mam mesiac ale znama davala malu uz od 1/2 roka je tiez taka sikovna ako robko 😉
dieta sa zobudilo sikovnicek spal 1,5 hod, tak sa mu idem venovat 🙂

annika
5. máj 2008

No, Bejca, čo nového u vás????Boli ste u kožnej?
Dnes máme fňukací deň, celý deň sme na ruke, asi zase zúbky, či čo.... ☹ ☹ ☹Ani spať nespal len trikrát pol hodinku...
Boli sme aj u mojich rodičov, otec mal meniny druhého mája. Tak sme mu zagratulovali 😀 😀 😀 Ešte dobre, že v aute vie spať ten malý nezbedník náš. 😀 😀 😀

lubii
5. máj 2008

My už asi budeme mať za chvíľu zub. Má tam niečo ako dieru v ďasne 😅 . A náš Samčo už nevie zaspinkať v aute. Môže byť akokoľvek unavený. A dakedy stačilo, že len sme naštartovali a už spal.
Beji, ako bolo u doki??

bejca
5. máj 2008

ahojte 😉 ste zlate ze mate o nas starost 😅
bola som u detskej - dala mi vzorky toho kupela Balneum -ale Petko teraz ma ten krk zasa taky skaredy a aj tie zahyby tak nebudem vymyslat - dnes som ho okupala len v cistej vode bez hypermanganu a natrela a stymi mastami od koznej z BA 😅 budem mu to mastit tyzden a uvidim -ak to nebude lepsie tak na buduci tyzden pojdem ku koznej tu v TT a hotovo . detska doki mi dala papier pre koznu takze uvidim . ale zajtra ideme na krv a mosim priniest moc xixixi dnes som po kupani cakala 10 minut ci nebude curat so skumavkou v ruke a on nic 😖 v tom prisiel muz otvoril dvere a nieco mi hovoril a nato ze aha ja vidim ako Petko cura ... 😠 😠 😠 do kelu a vsetko na prebalovaciu podlozku a na plienkovu osusku 😀 😀 tak zasa zajtra rano ak nie mam take vrecusko ktore by som nerada pouzila 😝 len neviem odkial mu budu tu krvicku brat 😅 malinke moje ...a nas Petko dnes spinkal skoro celôy den a uz aj teraz spinka dufam ze aj v noci bude 😅

mima07
5. máj 2008

lubi tak nech vam cim skorej vylezie 😉
bei najlepsie je ked potrebujes moc pustit vodu to sa skorej vycura ja som si ho dala k umyvadlu a pustila vodu a za chvilu sme mali plnu skumavku 😀

lubii
5. máj 2008

Mima a ten biliardový stôl máte obyčajný, alebo taký, čo sa z neho dá urobiť jedálenský?

bejca
5. máj 2008

Mima dik skusim 😉
pridam fotto z krstin kuk 🙂 😵 poslal mi 3 fotky 🙂 som happy 😀 ale sa mi omluval ze nestiha lebo ma moc roboty tak veru neviem ked to budeme mat 😅

mima07
6. máj 2008

dobre ranko
lubii stol je obycajny ja som ten jedalensky nechcela mam v jedalni dost velky v pripade nudze mame este dreveny lebo tento je na poschodi a je strasne tazky tak by mi to nepomohlo 😉
bei pekne fotky mi pripominas kolegynu ako keby si s nou bola sestra alebo pribuzna 😀

azuzi
6. máj 2008

Ahojte, tak vy v plnom prude v debate o detickach, tak dufam, ze sa coskoro pridam. 😀 😀 . Vcera po tom celonedelnom spani som v noci na pondelok strasne zle spala a tak sa mi nic nechcelo, ale dnes je to uz lepsie. 🙂 🙂 .Annika, tak dufam, ze Vas tie zubky coskoro prestanu trapit, Bejca difam ze Ti Petko vydrzi branie tej krvicky.
Lubii , tak nech Vam ten zub uz vylezie 😉 😉 . Mima, biliardovy stol moze byt dobre, ale ja som to hrala pred casoma a az tak ma to nechytilo.
Uz sa dlho nikto neozval z tehuliek - Pizzamati, vanilka kde ste ako sa mate?

mima07
6. máj 2008

aj ja cakam kedy sa tehulky ozvu s babatkami uz by sme nejake mali mat 😕 nemate niektora info?