Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
15. máj 2008

hehehhehehehhee!!!! Ja sa pos---- 😀 😀 😀 Aj ja xcem takú čiapku! Kde si to kúpila????

bejca
15. máj 2008

nech sa paci mozes nakupovat vo velkom 😉 su tu uzasne veci ale niektore mam pocit ze su moc drahe -ale tej ciapke sa neda odolat 😉
http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=23_84...

bejca
15. máj 2008

tu maju aj tie okuliare 😉 a tusim maju teraz akciu aj s tou ciapkou 😀

vanilka32
15. máj 2008

Beji, to bude Petko iny frajer ked mu k tej ciapke nahodis aj tie okulky :o)) strasne je zlaty, krasne rastie 🙂

vladkaz1
15. máj 2008

Ahojte no Pizza gratulujeme k tvojej malickej pizze Dominike 😀
Je uplne rozkošná tešíme sa s vami!
No ja som este nedostala hehe robila som si test a vysiel negat. takze som stoho blbec.
Idem vyvenčiť psa a potom este prídem precítam si to vsetko co ste popísali.

annika
15. máj 2008

díky Bejca, aj som si objednala tú pirátku s menom " L.R.Junior". Som zvedavá!!!
Vladka, ty si nedostala a mne nechce skončiť! Je to prvá MS, odkedy som skončila s tabletkami a nemá konca kraja... 😖 😖 😖

vladkaz1
15. máj 2008

😒 No ja potom neviem ja som sa uz zlakla ze som v tom a muz mi hovorí aby som si isla kupit dalsí test.Mne to pripada zbytočné 😕 zatial.
Ja neviem Annika potom ako to máme,ja som mala minulý mesiac 3x menzes a teraz nic som stoho debil. 😝
Beji tie okuliare su fajnové!!!!! 😉

annika
15. máj 2008

Už nekojíš, že?

vladkaz1
15. máj 2008

nie Annika ja som ani nekojila moja 🙂

annika
15. máj 2008

Lebo keď kojíš, tak to môže zblbúť aj na trojnásobný MS/mesiac. Aj tak máme tie hormóny v tele popletené dosť po tom pôrode...

annika
15. máj 2008

Ja ti pošlem z môjho, čo povieš???? 😀 😀 😀

vladkaz1
15. máj 2008

Fakt? No ja ich mám asi nejako moc ani schudnúť nemožem 😝
Myslíš že si mám kupiť dalsí test?

annika
15. máj 2008

Dnes nie. Ale pozajtra by si mohla.... 😅 😅 😅

vladkaz1
15. máj 2008

😕 😕 😕 no asi sa potom obesím 🙂
Inak ako? Pozerala som vás album no nádhera Robko je ale okatý 🙂 chutnucký

bejca
15. máj 2008

Dakujeme za pochvalu kocky 😎 😉 Anika aj Robko teda bude fraaaaaaaaaaaajo 😀 co su tie nase zlaticka aj tak 😀 😀 a Petko tie okulky zatial moc nechce 😖 asi sa mu moc "zatmie" a to sa mu nepaci xixixix ale snad ked bude vacsi 😉 a dnes som mu kupila klobucik 😀 sa tesim a sebe tristvrtove rifle a taku bluzku s kratkym rukavom na prehodenie na tielko 😅 aby som crevo schovala chi chi chi

annika
15. máj 2008

banditos jednos.....už si vymýšla aj on...všetko chytí, ochutnáva, aj to, čo nemôže...zmrzlinku zbožňuje, mäsko tiež...

annika
15. máj 2008

Joj, a ja by som už kupovala a aj nosila, ale to čierne....neznášam čiernu farbu, holky!
Držte mi palce, dnes idem gyndošovi dať si zaviesť Danu...Jojj, sa bojím....

annika
15. máj 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bejca
15. máj 2008

Anika budeme na teba mysliet 😉 a aj ja by som sa bala 😅 😝

annika
15. máj 2008

díky moja! Potom sa ozvem, keď to ovšem prežijem.....

bejca
15. máj 2008

Anika este si neni spat ?? a kde ste vsetky ???

annika
15. máj 2008

Už som doma, moja, len nestíham... Prežila som to, nebolo to až také strašné, uvidíme ako ďalej. Aj doki bol poriadny, furt sa ma na niečo pýtal pri tom, aby som nebola nervozna. O 10 dní mám ísť na kontrolu, dúfam, že bude všetko v poriadku. 😅 😅 😅

bejca
15. máj 2008

no super Anika tak a teraz budes mat pokoj 😀 a vidis zvladla si 😉

azuzi
15. máj 2008

Ahojte kocky, cely poobedie som davala dokopy papiere na preplatenie zvysku hypoteky, brali sme z mbank, boze to je ale hrozna banka, maju sice vsetko bez poplatkov ale pristup otrasny, musela som volat tomu chlapovi co nas ma na starosti, najskor obratom nieco slubi, potom ked to urgujem, tak neraci ani zodvihnut telefon a potom mi pisal ze bol v Tescu a pri tom ma pracovat do osmej. Zase mam z neho riadne zodvihnuty adrenalin. 😠 😠 . Ked sme brali prvu cast tak uz som mala z neho take nervy, ze som umiestnila kritiku na ich web stranke a pisala ich nejakemu sefovi a peniaze boli na treti den, dufam, ze teraz to nebudem musiet takto absolvovat.
😠 😠 . Skoda ze su jedini bez tych poplatkov.

😒 😒 .
Pozeram, ze riesite antikoncepciu, ja som teda zvedava ako to ja vyriesim, teliesko som tiez po prvom porode mala, ale to som v kuse mala rozne infenkcie, pre mna to nie je dobre a ani tabletkami sa uz nechcem napchavat, ze by ziaden sex 😀 😀 .
Vanilka, zabudla si odpovedat, co si kupujes v lekarni za potreby pre seba do porodnice, aby som na nieco nezabudla. 🙂 🙂 . Dik za info.
Bejca tak Ty si ides Petka riadne vyparadit. 😉 😉 .

lubii
15. máj 2008

Ahojte, Peťko aj Robko sú zlatučkí 😉
Vladka 😉

vanilka32
16. máj 2008

Azuzi, nezabudla som odpovedat, kopirujem este raz 🙂

Azuzi: tak ja som detske vecicky este neprala, ja zasa odkladam toto
kupila som si poporodne podlozky, poporodne vlozky bez tych lepiacich pasikov, tiez gel na bradavky, jednorazove nohavicky canpol babies u nas stalo 5ks 60skk tak aj tie som si kupila. Dievcata pisali ze ich skutocne v nemocnici kam chcem ist rodit potrebovali. Aj tie vlozky do podprseniek mam.
No a este pre babo detske mydlo SebaMed, viac kozmetiky nie, dufam ze mi v nemocnici poradia co dalej. Pre mna je toto vsetko nove, uvidim co vyuzijem a co nie a nabuduce budem mudrejsia.

Ja som zbierala infosky od bab co rodili tiez na Antolskej, a potvrdili ze vsetky tieto veci potrebovat budem, lepsie mat ako potom byt v neprijemnej situacii ze by mi chybali.

ale este spominali ze odsavacku mlieka treba, tu nemam, je naozaj v nemocnici taka potrebna? 😖

vanilka32
16. máj 2008

teda Bejca, ty si sa riadne rozkokosila, vidno ze ti jar dodava energiu, same nove vecicky, aj pre seba, to je super 🙂
ja som si na seba nic pekne nekupila uz pol roka...

bejca
16. máj 2008

Ahojte 😀 pekne ranecko vsetkym mamulkam , tehulkam a miminkam 😉

Azuzi ved aj ty budes len "somarinky" hladat a kupovat a paradit xixixixi ja som si tiez ked som zostala tehu hovorila ze nebudem a aha 😀 😀 to sa neda odolat xixixixixixi

Lubi dakujem 😀

Vanilka 😀 😀 ja som si musela nieco kupit lebo nic neobleciem 😝 a hola chodit nemozem xixixi vsetci by utiekli a mna zavreli za poburovanie v odpor na verejnosti 😀 😀 😀 😀 😀 a ked som bola tehu tiez som si ale pol roka nic nekupila lebo som stale hovorila ze naco ...ved co potom s tym ??? v skrini lezat ?? zbytocne 😉 teraz som si kupila rifle dlhe jedny hned cca mesiac po porode lebo tehu som nemohla ani citit uz 😅 a teraz tie tristvrtaky a taku tenucku ako bluzku - to budem nosit na tielku alebo tricku ako sako na zakrytie sadla 😀 a velkej ritulky 😀 😀 😀 asi tak 😵 ale ja sa ani nesnazim zatial moc chudnut -ked kojim som rada ze mam mliecko takze papam kolko mi chuti a kedy - co znamena ze aj okolo 20,00 kolkokrat este nieco zujem 😅 😀 ale nevadi ved potom sa snad uz donutim a zacnem na sebe pracovat ale do pol roka chcem urcite kojit 😉

ozaj viete co som vcera spravila 😅 boli sme na balkone ja som jedla jablko a Petko na mna pozeral az mu ocka isli vypadnut xixixi tak som odkusla velky kus a dala mu ho "cucat" tak sa prisal na ten kusok a cecat xixixix zlatucky bol a potom sa tak tvaril chi chi lebo bolo kyselsie to jablcko 🙂 a este som mu kusok nastruhala a ale 4x som mu na spicke lyzicky dala a teda spapkal ale tie ksichtiky 😀 zlatucky bol 😀

bejca
16. máj 2008

ozaj a nepisala som vam co a ako nam dopadli vysledky - krv , moc, vyter nostek a hrdielko - vsetko v poho 😉 ale v hovienku nam nasli kvasinky ☹ tak budeme dlhodobo brat probioticke kvapky a je tam pisane ze pomahaju aj proti alergiam a atopickemu ekzemu .. tak snad s tymi kvapkami sa nam to polepsi 😉 a mozno prave preto ma ten ekzem 😵