Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
3. jún 2008

Malý mi teraz spinká v šatke na mne 😀 . Už vyše týždna ho neviem uspať v kočiari. Len ho teraz musím naučiť aby sa nezobudil, ked ho chcem dať zo šatky do postiľky 😅

vladkaz1
3. jún 2008

Lubi a nieje ti tam tazky?
Lucka v klokanke je mi uz dost co povedat..
Neboj naucis ved si sikulka 😉

bejca
3. jún 2008

Anika takze zasa nevyspata noc 😅 juuuuuj drz sa 😵 a muzovi drzime palce aj my 😀

Vladka skus ten ryzovy odvar a ak nepomoze behni radsej k doki 😉 😅

Lubi tak teda aj Samko si to uzil pekne pokojne 😵 super 🙂

aj u nas uz je hic 😝 boli sme teraz vonku , uz nam prisiel aj parazol na kociarik sa tesim tak uz sme komplet 😉 este nam pride "prsiplast" na karicku a je to 😉

annika
3. jún 2008

Juj, Bejca, Peťko s tým macíkom je na zjedenie!!!!! 😀 😀 😀 😀 A ako pekne spinká medzi tými macíkmi...

bejca
3. jún 2008

xixi Anika ty si sikulka xixixi 😀 uz aj pozeras 😀 ale ved to som mala vv albume len som z 3 spravila jeden 😅 aby som mala miesto 😀

bejca
3. jún 2008

a dakujeme 😀 som zabudla 😀

bejca
4. jún 2008

dobre ranko prajeme 😀
😨 😕 kde ste zasa vsetky ?? 🙂 😵
Anika ako uz je lepsie ??
my celkom oki 😵 len Petko uz skoro cely den premrnci ☹ nic ho nebavi dlchsie ako cca 10 minut ... no uz to neni kde ma polozis tam som 😀

annika
4. jún 2008

Ale, kdeže! Tearz už aj manžel sa pohadzoval v posteli a chodil na záchod...Teraz volal, že prezentáciu už má za sebou, tak ešte tie otázky ... 😅 😅 😅 😅
Anika je na triednom výlete, Gabina do tretej v škole,tak dnes budeme s Robkom skoro sami...Ani na prechádzku sa mi nechce...nech už máme tento deň za nami..............

vladkaz1
4. jún 2008

Ahojte tak Anni gratulujem muzovi 😉
Beji no mas ale krásneho syna 🙂
No ja uz dobre ale chudak moj muz vcera mu bolo zle asi je nieco vo vzduchu 😝

annika
4. jún 2008

Díky, tak to spravil, chválabohu už to má za sebou...Detaily ešte neviem, až večer, že čo a ako. Teraz šli na obed a oslavovať... 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
4. jún 2008

ja som tu len na skok ,neskor si vas docitam ale annika blahozleaaaaaaaam

bejca
4. jún 2008

Vladka som rada ze ti je lepsie 😉 a muz nech sa vylieci tiez cim skor 😵

Anika gratulujeme tak uz budes mat trosku klud aspon z jednym skolakom 🙂

janka_fr
4. jún 2008

ahojte

Vladka som rada ze ti je uz lepsie a drzim palceky nech je aj muz cim skor v poriadku.

Ja som dnes este poupratovala cely byt a vyzehlila kosele (''moja najoblubenejsia cinnost'' 😝 ) a zajtra mozme balit a poobede vyrazit smer Pariz. Dufam ze malinky bude v lietadle spat, este ze to nie je dlha trasa.
Dnes som si bola kupit, neviem ako to nazvat, klokanku(??) na nosenie maleho, pretoze v kociku ked nespi tak sa mu nechce lezat a stale sa nadvihuje a potom ho vlacim na rukach, len je uz trosku tazsi a ruky by som o chvilku mala ako opica vytahane. 😝 ..Zevraj je to az do 9 kil tak uvidime ako dlho to budeme pouzivat.

tomaslavka3
4. jún 2008

ahojte.Naposledy som tu bola v auguste a vtedy mi odpisala annika diky.Od vtedy sa tu narodilo viac babatiek,je to krasne citat a vidiet tu zmenu.Nestiham sledovat vsetky temy,skor precitam co ma zaujme a nepisem,lebo sa nemozem potom odtrhnut a ist spat.Cez den si tu nemozem dovolit prist a popisat 😀

annika
5. jún 2008

ďakujeme za gratulácie!!! Slávka, ahoj! To je dobré že nás čítaš a to že nevieš odpísť, tak to ti verím!!!! Pri trojčatách si neviem predstaviť, že by som ešte mala čas na internet. xixixix Však skoro nestíham ani pri Robkovi.
Ten sa od včerajška len stáť by chcel v postielke!!!Postavil sa aj v noci a vykrikoval, že halo, ja som tu a stojím!!!!
Ináč u nás prší a zamračené na tri dni určite!!
Janka, prajem ti šťastnú cestu domov! 😀 😀 😀
Vladka, mužovi zlepšenie, dnes už bude mať určite lepšie.

annika
5. jún 2008

Slávka tvoje dcérky sú prekrásne!!! V tom kočíku u babky a v tej ohrádke...AJ Alžbetka je už kočka! Ja ťa len obdivujem, fakt. A gratulujem , lebo je to určite náročné veľmi...

bejca
5. jún 2008

ahojte krasne ranecko 😉 konecne trochu zatiahnute ale aj tak teplo 😅

Slavka vitaj som rada ze si sa opat ozvala a pr takych troch pokladikoch by som bola prekvapena keby si nam stihala este aj kazdy den pisat 😉 my na vas myslime s Petkom a aobcas si aj pozrem album 😵 slecny su nadherne ,krasne vam rastu 🙂 v tom kociku su 100-bobove 😀 nadherne 😀 a teda aj v bleskovky vas fotili 😀 super 😵 posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuk od Petka kazdej jednej kocke a aj maminke aka je sikulka ze vsetko stiha 🙂 😵

Janka aj ja som si objednala "batoh" alebo co to je pockaj najdem a hodim link 😉 :
http://www.nosime.sk/kategoria33-ergo
a je to do 4 rokov 😵 tak som zvedava co Petko nato 😅 tiez sa mu uz nechce len lezat 😅 no co ved nam rastu xixixi tak chcu aj spoznavat no nie 🙂 ved to je dobre ze mame takych sikulkov 😉 a na sestu domov prajeme aby vsetko islo ako pomasle 😀 a neboj Julinkovi sa to bude pacit 😉

Anika 😀 😀 😨 😕 uz stoji sam v postielke 😅 no teda Robko je sikulka 😀 super 😵

ozaj bonznem na Ajku lebo sem malo chodi 😅 Adamko ma uz zubok 😀 😀

annika
5. jún 2008

Aj ja som rozmýšlala práve nad tým nosičom, ale je mi to drahé, a keď sa robko tak rýchlo učí, tak o mesiac dva už bude chodiť sám. Neviem, no ešrte stále váham. Chcela som aj šatku, ale to neviem do kolkých kíl je to???

bejca
5. jún 2008

Anika ja satku nechcem nakolko v tej by mi Petka muz nenosil ale v batohu hej 😉 a ja som poprosila jednu kocku z USA a ta mi ho zozenie pomalu o polovicu lacnejsie 😉

lubii
5. jún 2008

Ahojte,
Beji, dobre si kúpila 😉 , aj my máme ergo, teda tata v ňom nosí, ja mám šatku 😉 . Malý je v tom veľmi rád. Podľa mňa to využijeme aj neskôr, lebo aj keď budú chodiť, tak keď sa unavia, tak sa radi ponosia 😀 . Pmätám, že Danku nosil Tata na koníkovi až ho krk bolel, lebo keď už nevládala, tak povedala, že ona nemá nožky, ale bábiky 😀 . A v ergu je to pohodlné. A to som tiež už počula, že v Amerike je to lacnejšie, ale my tam nemáme nikoho. Ale mne sa aj tak lepšie nosí v šatke, ale muž šatku tiež nechce 😠

lubii
5. jún 2008

Tomaslavka ahoj, detičky máž nááádherné a v tom kočíku sú fakt úžazné. Máš môj nekonečný obdiv 😨 Ja mám niekedy problém s jedným bábom 😀

Janka, šťastnú cestu 😉

Annika, gratulujem tvojmu mužovi, že je šikovný 😉

Vladka, ako sa dnes máte????

lubii
5. jún 2008

A že pozdravujeme Ajku

annika
5. jún 2008

Je šikovný veru! A už skriptá nechce v živote vidieť ani z ďaleka!!!!-povedal včera.xioixixixixixixixi
Joj, musím robkovi, on mi zje indulónu!!!!

vladkaz1
5. jún 2008

Ahojte no muz nic moc dnes isiel do prace nedali mu dovolenku lebo skolí ostatných.
Ja v poho.
Tmavovlaska ahoj vítam ta ja som tu este nebola ked si písala tak ta pekne vítam.
Deticky más roskosne nadherne!!!!
Lubi do kolko kilov je tá satka?
Annika gratulujeme manzelovi no vidís dobre sme drzali paste!!! 🙂
Beji dobra je tá klokanka ja som ju vyuzila az moc aj teraz mam este Lucku v nej ale je uz dost tazka..
A kam idete na dovolenku?

janka_fr
5. jún 2008

Ahojte

kocky dakujem

Slavka vitaj ja som tu pomerne nova a teda mas moj obdiv zvladat trojcatka + este dve teturence.

Beji pozrela som si link ja mam nieco podobne je tam aj ta clona proti slnku ale ta cena u vas to je des 😕 😝
Ja som to kupila u nas za 27 euro.Celkovo detske veci su na Slovensku nenormalne predrazene a aj tehotenske oblecenie.Taka cestovna postielka tu stoji v akciach 25 euro a teraz je ich strasne vela lebo ide leto a dovolenky takze su na to same akcie. Skoda keby som vedela skor som to mohla niektorej z vas priniest ale do jednej este casu dost 😀 .Odfotim moju a dam do albumu- povedzme klokanku

Annika blahozelame, Robko je sikulka

Idem sa poludstit, umyt si vlasy a dobalit posledne a potom uz len kavicka(bez kofeinu) ☹ a vyrazame

vladkaz1
5. jún 2008

Jani no Julianko je uplný pokladík 😵

janka_fr
5. jún 2008

dakujem ,pridala som tu klokanku- nosic do albumu ale moja je do 9 kg ale myslim si ze to staci ved potom na dlhe nosenie to je aj dobra zataz na chrbat

janka_fr
5. jún 2008

Valdka pevne dufam ze bude pokladik aj v lietadle 😀

vladkaz1
5. jún 2008

😀 neboj ja si myslím že to zvládnete 😉 idem mrknúť klokanku 😎

vladkaz1
5. jún 2008

Jani no prave citam super ceny to sa fakt neda porovnat s nami u nás taka stoji okolo 2000-2500sk a teba vysla 700?teda priblizne len kukam 😕
Mi máme taku starsiu klokanku sme dostali od kamosky