Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

tamita
17. aug 2008

Babulky,
vďaka za podporu,aj Peťulkovi za pusu 😉 , musím ešte najmenej týždeň vydržať,môj doktor sa až 25. vracia z dovolenky.. ☹
Spln sme zvládli,bola som síce celá precitlivelá a vzdráždená-všetko bolelo,ale dobre už je..Mala som super odpútavací program-v piatok mi došla postieľka pre pusinku-meškala 2 týždne,dovolenky to stopli.Tak som všetko prala-hniezdo,baldachýn...žehlila a od včera sa už len vytešujem,aké je to čačané a predstavujem si tam môj pokladík. 😵

vladkaz1
17. aug 2008

Tamita aka si zlatá!!!
Ja si ta viem zivo predstaviť s akou láskou si to robila!! 😉
Ja som bola taka ista!
Zato teraz ked zehlím ma poraža neznásam zo 😀

tamita
17. aug 2008

A dodatočne - všetkým oslávencom - zo srdiečka gratulujem 😵
Annika - krásna oslava a Robko je tak rozkošne okatý, Vladka - vy ste sa riadne rozšoupli s nákupmi,ale budete mať doma krásne. Ostatné maminky a deťúrence pozdravujem,držte sa - pa 🙂

vladkaz1
17. aug 2008

Tami troska musime v tomto 1 izb. nic pomaly nemame , a to co je k svetu nove aj stare ,tak ide majej do izbyčky.
Neboj sa uz len závesy, ob. stol a koncim aj ja ☹ 😀
A co mi bude chýbať, kupim casom to sa nedá vsetko zvládnuť naraz ,ved mám nato cely zivot xixixi.
Od septembra idem robit na 4 hodky denne tak si prilepsíme troska, zajtra idem na pohovor tak drzte paste.

tamita
17. aug 2008

Vidíš Vladi,ako to uteká...nuž ja si to vychutnávam,to čakanie na prekvapenie... 😅 ,teraz je to síce ťažké,ale krásne,viem,že potom už budú fofry a čas poletí.Pamätám si tvoju Lucku nedávno ako novorodeniatko a už je to krásna slečna 😵 .

tamita
17. aug 2008

Vladi-tak zajtra držíme 40 prstov 😉

vladkaz1
17. aug 2008

🙂 Tami a aj ja ked si spomeniem aka bola cierna a pokrcena az ma zasteglí na srdiecku ,ach jaj a teraz je znej šidielko prvej triedy 😀 , ale je zlatucka!
Som velmi zvedava na tvoje babatko a velmi ti prajem nech ti to prebehne co najlahsie! 😉

annika
17. aug 2008

Aj ja ti prajem to isté, Tami!!!!A som aj ja straaašššnneee zvedavá na tvoje maličké!!!

nika07
17. aug 2008

Tami pozdravujem, držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. V tomto veku si to asi viac vychutnávame 😉 😉

Vladi a čo budeš robiť, ak sa pohovor vydarí, budem držať palce 🙂 🙂 🙂 🙂 .

bejca
17. aug 2008

ahojte 😉
raz sem clovek nenakukne za cely den a vy tu toho popisete 🙂 sa tesim aspon som mala co citat 😵

Vladka drzime palceky na pohovor 😀

Tamita Petkovi odovzdam rano podakovanie 😵 tak ho za teba vyboskavam 😀 a za chvilku budes uz ty svoju bambulku tak boskavat 😵 a aj my sa tesime a sme uz na nu zvedavi 🙂

Anika ako sa rodinke pacilo na vylete ?? 🙂 dufam ze vsetko bolo tak ako si predstavovali 🙂

ostatne kocky Vanilka , Lubi , Mima kdeze ste nam 😕 😨

nika07
17. aug 2008

babenky , tak som pridala zopár fotiek z narodenín

bejca
17. aug 2008

jej Nika peknucka je Linduska 😵 a tu tortu ste robili alebo to ste kupili ?? mnam mnam dobre vyzera 😀

nika07
17. aug 2008

kúpili, ja by som takú nezvládla,
to som dostala typ, je to vraj " Švédska torta " to pečie jeden pán v Trnave, a môžem odporučiť bola fantastická.

bejca
17. aug 2008

Nika ty si z TT ???? aj ja 😀 a kde v TT to pecie ???

nika07
17. aug 2008

jej to je super, ja nie som priamo z Trnavy, ale len taký malý kúsok od Trnavy 😵 ,
je to ulica Jána Hajdóczyho, na samom konci v takom rodinnom dome, inak má aj internetovú stránku
www.tack.sk 🙂

bejca
17. aug 2008

no super dik za lin 😉 a co to stalo taka torta ?? nema tam cennik 🙂 my kupujeme na kopanke od pani Matulovej 😵 a tiez ma dobre ale take tie klasicke 🙂

lubii
17. aug 2008

Ahojte 🙂
Tak som po týždni zas doma 😉 . Som si vás teraz dočítala. Miminmu Alexíkovi a Nikinej Linduške prajem všetko najlepšie k prvému rôčiku 😉 , Posielam pusinku. Vladke prajem príjemné zariaďovanie. Tá sedačka je veľmi pekná.
Tamita,Tebe držím všetky palce a tešíme sa na bábatko 😉
A všetkým Vám ďakujem za gratulácie 😵
My sme boli v Slovenskom raji. Bolo super. Pochodili sme po takých túrach, čo som si myslela,že nezvládneme. Potom prihodím nejaké fotky.

nika07
18. aug 2008

bejca, nemá tam cenník, no nie je to lacná záležitosť, záleží od veľkosti, naša stála 1.000,-, ale smeboli spokojný a bola veľmi dobrá.
Už som sa rozhodla aj synovi k 15-inám objednať, ale inú.

Inak kočky dobré ránko, malá spala hrozne idem ju dať spať a začať upratovať po víkende.

bejca
18. aug 2008

dobre ranko 😵

Lubi 😅 a ja ze kde ste strateni 😀 a vy na dovce sportujete a behate ako kamziky po horach 🙂 😵 som rada ze vam bolo super a tesim ako kon na fotky 😵

Nika tak potom asi preto tam nema tie ceny 😀 aby sa vsetci nezlakli 😀 my davame u tej Matulovej a teda su asi okolo 300,-sk take akurat 😵 a tie su tiez dobre 🙂 ale podumam nez bude mat Petko rok mam este cas 😵 ale je to dobry tip 😉a aj ja idem upratovat 😅 a dnes mame poradnu 🙂

annika
18. aug 2008

Juj, detičky, už zase sme na dne tém....
Ja som mala dens poriadnu hnačku, ja blbá som zjedla fašírky včera z chladničky, určite z toho, lebo z palaciniek to nebude.... Teraz je mi už lepšie, ale doobeda som si myslela, že umrem....
Bejca, čo bolo v poradni???
Nika, to sú fakt bohovské ceny za tortu!!! idem kuk fotky vaše!
Lubi, vitaj doma! Fotky si prosíme!!!

annika
18. aug 2008

Juj, NIka!!! Malá je nádhera!!! Aj torta bola krásna! Gratulujeme ešte raz!!!!

nika07
18. aug 2008

Annika, ale bola aj dobrá, ešte je kúsok v chladničke, musím ododlávať aby som ju nezjedla 😀 😀 ,
vladka ako si dopadla na pohovore 😉

annika
18. aug 2008

Juj, chladničku mi ani nespomínaj. Dnes som si dala len raňajky a teraz pár keksíkov.

mima07
18. aug 2008

cauko nejako nestiham
v nedelu sme oslavovali fotky nemam este lebo som na synov pc tak sa mi to sem nechce ukladat lebo predtym mi zhorel zdroj na mojom pc 😠 tak teraz mam take provizorium
bei ako na poradni sak sa pochval akeho mas chlapa

bejca
18. aug 2008

Ahojte 😵

Anika som rada ze ti je lepsie 😵

Nika ja by som neodolala 😅 😀

Mima nejako tie fotecky vymysli 😉 tesime sa 😵

no na poradni to mozem aj ja si robit doktorku 😠 😅 okrem toho ze nas odvazi - 8000g mame a ja som ho merala -lebo ona nemera ☹ ma cca 70 cm , potom mu zmera hlavicku a popocuva ho tot vsio ☹ a este sa ma opyta ci kojim .... tak som jej povedala ze davam sem tam prikrmy ale ze moc nechce ze par lyziciek a hotovo - nato mi povedala ze niektore deti zacnu jest neskor tak okolo 8 mesiacov , potom som jej hovorila o tom spani - povedala mi ze mam dat kasicku - nato som jej povedala ze z flase mi nic nechce a ona ze ved z lyzickou hustejsiu - hovorim skusali sme ale nezaberalo to a moc jej nezjedol ..., potom som sa jej pytala na zuby a ona ani do pusi mu nepozrela a ze no ved moze to byt zubkami vtedy vacsinou su take deticky a ze to moze trvat aj 3 mesiace aj viac 😖 😠 no tak taka doki viem byt aj ja .... takze tak ...

bejca
18. aug 2008

a inak my sme mali dnes pol rok 😅 😀

mima07
18. aug 2008

bei gratulujeme k polroku aj k peknej vahe 😉

lubii
18. aug 2008

Beji,všetko najlepšie k pol roku 🙂 😵 🙂Posielame pusinky 😉
Idem pozmenšovať dajaké fotky 😉

bejca
18. aug 2008

xixixixi dakujeme 😵 😀
idem uz spat 🙂 dobru nocku a pekne snicky 😵
Lubi uz sa tesim na fotto 😉

vladkaz1
19. aug 2008

Ahojte Bejka gratulujeme tvojmu chrustikovi.
Tak pohovor ok ale nejako sa mi to nepaci mala som robit predavacku na 4 hod. ale mam pocit ze by chcel na stalo v Maxe a nejako mi to nevezie,asi to necham tak 😉
Aku ste mali noc?
mi strasne strasnu ,mala stale hore 😝
Idem mrknut foto