Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
19. aug 2008

Ninka mala je pokladík 😵

annika
19. aug 2008

Ahojte!
Tak noc bola teraz prvýkrát, čo manžel spal s malým a ja v obývačke!!! No ale vyspatá som len na 90 % , lebo mrchy komáre ma nenechali na pokoji! Už je mi lepšie, no ale ešte stále len keksíky a piškótky dávam, ani nemám chuť do jedla.
Bejca, no takúto doktorku máme aj my.::. 😒 Ona nič neporadí, len keď sa pýtam, či tak alebo onak, tak ona na to, že však to uvidíte.... Takže viem , čo cítiš Bejca! A že čo myslíš.... si viem predstaviť...xixixixixi

nika07
19. aug 2008

ahojte babulky ja len naskok,
vladi oni väčšinou chcú človeka zodrať, málokto pochopí že treba niekedy aj vijsť v ústrety, za malú ďakujem , je to riadny čertík.
Lúčim sa s Vami idem s malou na očkovanie a poradňu.
čauko. 😅 😅 😅

bejca
19. aug 2008

Vladka dakujeme a Petko posiela čvachtačika Lucke 😀 a inak ja pri tych nasich nociach a ako tak citam aj vasich si neviem predstavit ist robit ani na 4 hodiny 😅 😝 ako to mas s malou ?? kam by si ju dala ???

Anika 😒 no ta doki veru nic moc 😝 ale co uz ... a vymenit ?? za aku ?? som rada ze ju mam pod domom a nemusim letiet niekam daleko 😅

bejca
19. aug 2008

Lubi nadherne fotky 😵 muselo vam byt uzasne 😉 len dufam ze ich skoro nevymazes 😀 aby som ich muzikovi ukazala 😉 a prosim ta kde presne ste to boli ?? a kde je ta opicia draha ??? dik 🙂

bejca
19. aug 2008

😨 😨 😨 😨 😨 zasa nikoho cely den 😕 😲

nika07
19. aug 2008

čauko bejca, ja som Linda išla spinkať tak mám chvíľku aj keď by som mala žehliť 😝 ale sa mi nechce

nika07
19. aug 2008

Annika už je lepšie? 😒

bejca
19. aug 2008

Nika ja zehlim zasadne vecer pri telke 😅 inak sa mi vobec nechce nie ze by sa mi vecer chcelo ale rychlejsie mi to ide 😀

lubii
19. aug 2008

Ahojte 🙂
Beji, boli sme na Čingove, to je pri Spišskej Novej Vsi. A tá opičia dráha je v Poľsku v Zakopanom. To je na poľskej strane Tatier. Jeden deň sme sa tam vybrali. Ale vraj je taká podobná aj v Liptovskom Mikuláši 😅

mima07
19. aug 2008

cauko babulky
lubi super fotky a ty si stale chodis len po dovolenkach 😲 to ti ta materska dovolenka nestaci 😀
nam dnes necakane vypli prud asi tak na 5 hodin no horor 😠

annika
19. aug 2008

Ahojte, babenky, už je mi lepšie, díky Nika. Dnes som si dala už zemiakovú kašu, lebo som bola slabá ako mucha. Už sa mi krútila hlava. No a teraz sme boli už aj na prechádzke, takže asi zajtra už bude dobre.
Lubi, krásne fotky. Ty si naša "turistka", ako Marta-bylinkárka...xixixixixi
Teraz som aj ja navrhla manželovi, že by bolo dobré na pár dní vyraziť do Štúrova, tam má jeho krstný chatu. Neviem, čo bude z toho, uvidíme...

lubii
19. aug 2008

Mima, jasné,že nestačí 😀 ,ostala by som aj dlhšie 😉 Dobre bolo 🙂
Annika, to je dobre,že ti je už lepšie, a do Štúrova by som sa aj ja rada pozrela 😉
A si mi pripomenuja Martu.
Marti, kde si? Chcem sa Ťa opýtať na ten detský tábor v Herľanoch. To by sa aj mojej dcére páčilo.

nika07
19. aug 2008

annika treba ísť, keď sa dá, aj my odchádzame v sobotu na dovolenku do Rajeckých teplíc, trba spoznávať krásy Slovenska 😀

veronkaj
20. aug 2008

dobré ráno

občas ked mám ako tak čas si tu pozerám na koníkovi obrázky detičiek a všetko okolo toho a chodím do témy o chudnutí

mám teraz 35 a jednu dcéru má už 12, mám teraz priateľa už 8 mesiacov spolu chodíme, a teraz nebudem vysvetlovať ako a prečo ale 3 detičky v nebi

ked vidím malé dieťa alebo len tak spomínam je mi často ešte stále do plaču aj si poplačem a priznám chcela by som mať dieťatko ale môj priateľ už nechce má totiž 41 a myslí si že už sme na to starý a je viac ako rok rozvedený a ešte rieši delenie majetku - musí si vziať úver a splátky sú teda fest.

bavili sme sa na tému dieťa a jeho vyjadrenie nechce - tak beriem zatial hak a viem že sa ani ženiť nechce, pot om čo prežil chápem ale minule sme riešili ten úver a na rovinu som sa spýtala že čo ak sa stane a pri braní hak aj tak otehotniem tak si to dieťa nechám, nenamietal

chcem sa spýtať mať dieťa vo vyššom veku , nebáli ste sa že ako to zvládnete predsa problémy už potom pri zháňaní práce, človek tiež už má menej energie, zdrav. problémy a ked deti povyrastú tým že sú rodičia starší ako to berú..

a ako sa dá presvedčiť polovička že mať dieťa je úžasné

bejca
20. aug 2008

Veronka ja mam 37 a mame prve babatko 😵 ale my sme ho chceli ceych 10 rokov co sme boli spolu takze to bola ina situacia , a ak ma priatel deti tak vie ze mat dieta je uzasne - ale treba si uvedomit ze je to aj vela inych veci okolo 🙂 😉 a tie tvoje deticky v nebicku mi je luto ☹ ale drzim palceky aby sa ti zadarilo tak ako si predstavujes 😵 a ja ak by som chcela miminko tak by som si nic nedavala ani nebrala a hotovo 😵 a bud budem tehu alebo nie 😉 a co sa zdravotnej stranky tyka - pred tehu ma bolelo cele telo lebo mam skoliozu , osteoporozu a pod... a cez tehu som nevedela ze mi nieco je 😀 a teraz sa mi vsetko postupne vracia 😅 ale berem vitaminy +calcium v tabletkach a zda sa mi ze mi je o kusok lepsie 😵 a ako to zvladnem ?? no ja som predtym dietatko nemala tak ma ani take nieco nenapadlo 😅 ale teraz to zvladam tak ako vladzem 😉 upratane navarene zatial je aj Petko obriadeny a ked moc place alebo je zly jasne ze to je na nervy ale myslim ze to je n kazdom veku rovnake 🙂 a noci sme mali dobre do cca jula a asi sa nam tlacia zubky tak sme casto hore 😝 ale uz aj na to som si "zvykla" v ramci moznosti 🙂 drzim palceky 😵

veronkaj
20. aug 2008

bejca priateľ má dve deti dcéra má 21 a syn 19 takže vie aké to je mať dieťa a ja som sa rozviedla ked mala moja dcéra 3 roky a bola som na ňu sama a prešli sme si všeličím, veľmi dobre viem čo obnáša mať dieťa ale určite poznáte ten pocit, že túžite po dieťatku a pri tom vieme o všetkých tých nie práve príjemnejších veciach okolo a predsa túžite po tom o ten uzlík sa starať, učiť ho nové veci, tešiť sa z neho aj byť pri ňom ked je choré a aj ked nás vytočia aj tak ich milujeme - naše detičky a urobiť tak že nezobrať hak niekolko tabletiek a nechať to na náhodu to nechcem, bolo by to nefér hlavne ked viem kolko problémom má ešte okolo vysporiadania domu.

chcela by som ho na to presvedčiť aby chcel aj on, zatial je to v tom štádiu že nenahlieham, zopár krát sme sa bavili na túto tému a som rada že pristúpil na teoriu ak sa stane bude, a ked som sa pýtala asi pred mesiacom že či by nechcel aby nás niekedy spájalo okrem účtom a spoloč. dom. aj dieťa povedal, že zatial to tak necíti možno neskôr ano ale teraz nie ale ved sa poznáme 3/4 roka

stresmenka
20. aug 2008

Veronka tak ja mám tiež 37 manzel 47 syn 16 a ten maly prcek 2 mesiace. Moj manzel o druhom dietati nechcel ani pocut ,, v ziadnom pripade znela jeho odpoved " vzdy ked som mu to povedala, len ze nastal zlom ked prisiel o otca a videl, ze mu psychicky pomohla sestra, lebo s mamou sa moc nemusi. Tak som mu to vsetko vysvetlila ale ani tak si nedal povedat nechala som to uz tak a doslo to az do takych rozmerov, ze potom chcel on a ja nie. Ale nakoniec sme to prehodnotili, lebo sme videli, ze sa len trapime, lebo ja som uz trucovala a on chcel to babo strasne. Mame pozicky tak isto platy nemame boh vie ake, ale ostala som tehotna s tym, ze po pol roku pojdem do prace to som mu slubila, ale ked sa maly narodil postavila som si hlavu a povedala som, ze do roka na robotu ani nepomyslim nepacilo sa mu to ale neostavalo mu nic ine len suhlasit.

Takze Veronka nikdy nie je neskoro a skus na priatela netlacit, ale povedat mu, ze ty nechces aby tvoja mala ostala sama ved on ma tri deti a oni sa moze o seba v najtassej chvili opriet a tvoja mala za kym pojde?
Tot moj nazor a skusenost 🙂 . Drzim palceky aby sa ti podarilo mat druhe babo 😉

bejca
20. aug 2008

Stresmenka Davidko je krasnucky 😵

stresmenka
20. aug 2008

Bejca dakujeeeem 🙂

stresmenka
20. aug 2008

Bejca tvoj malý je tiez strasne zlatý a tie okaaale nadhera 😵

bejca
20. aug 2008

dik 😵 je to zazrak taky poklad 🙂 jaaaaaaaaaaaj neviem si predstavit ze by sme ho nemali , momentalne som najstastnejsia na svete 😀 a uz budem pokial zit budem , a chcela by som tiez este jedno aby nebol sam 😵

stresmenka
20. aug 2008

Tak budem drzat palceky aby vam to vyslo a maly rastol do kraaaasy 😉

veronkaj
20. aug 2008

stresmenka tak to je povzbudivé, nie netlačím naň zatial ešte spolu tak dlho niesme a viem že sa aj bojí ako dopadneme my po skúsenostiach čo mal s manželkou a ked sa akotak vyrieši dom bude prístupnejší na rozhovory ale tlačiť nemá význam, chce to zatial čas, viem, uvidíme ako bude tak ked budeme spolu rok a možno ked budeme spolu bývať to bude iné, zatial sme stále spolu len cez víkendy a dovolenky cez víkend len večer

potom by som sa k vám rada pripojila, ved tie vaše detičky sú také krásne,

bejca
20. aug 2008

Veronka ved medzi nami mozes byt aj teraz nie az ked budes cakat miminko 😵 budeme len radi 😎 a tak isto stresmenka sa kludne tiez moze pridat k nam 😉 😵 a inak dakujem za drzanie palcekov stresmenka dufam ze sa zadari 😵 rada by som do 40-tky lebo potom uz nie 😒

veronkaj
20. aug 2008

rada si vás občas prečítam, inak môžmo mi poviete že som hlúpa ale ja by som normálne rada chodila niekomu kočíkovať alebo strážiť mimino

lubii
20. aug 2008

Ahoj,Veronka 🙂 ,vitaj, nemyslím,že by si bola hlúpa 😉
a môžeš prísť pokočíkovať mne 😀
Stresmenka,krásne bábo 😉 , tie 2 posledné fotky sú super, ako vedia detičky zmeniť rýchlo náladu 😵

veronkaj
20. aug 2008

lubii to je nemožné nakolko ja som z BA takže trochu ďaleko,

🙂

bejca
20. aug 2008

Veronka mozes prist aj k nam vozit po ceste z Kosic 😀 my byvame v TT 🙂 tak si spravis okruznu jazdu po Slovensku 😉 😵

veronkaj
20. aug 2008

škoda že nepoznám vo svojom okolí niekoho takého, sú tam mamičky čo kočíkujú aj po dve tri maminy ale okružnú jazdu do Košíc neplánujem, ste zlaté