Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

paskova
14. sep 2008

bo dufam, lebo to dneska citim furt ako si sadnem. Ked chodim tak nic, no ked sedim alebo lezim tak to mam tvrde. 😒

bejca
14. sep 2008

Paskova aj ja som mala take pocity ... a beres calcium ?? ja som si davala aj 3x denne a bolo to v poho 🙂 ale tiez si myslim ze tvrdnutie je ked ti stvrdne cele tak ako pise Mima 😉

Azuzi no ja mam uz ale 2000 ak nie via tych Petkovych fotiek 😅 a mna to straaaasne bavi 😉

miroslava33
14. sep 2008

ahojte....
prepačte že sa sem miešam, ale pri tvrdnuti bruška ordinuju myslím magnezium.

mima07
14. sep 2008

bei nie clacium ale magnezium
paskova to si mozes dat ja som brala ale len 1 denne sice doktorka povedala ze mozem 2-3 ale mne sa 1 videlo dost 😀

paskova
14. sep 2008

no dneska som si dala magnezium pre istotu, lebo sa bojim aby sa nam nic nestalo. 😒 Nepredpisal mi ho doki, dufam, ze nevadi, ze som si ho dala. Zobrala som si ho o 16-tej, mozem si dat este jeden okolo 22:00 ked to nebude lepsie?

bejca
14. sep 2008

jeeeeeeeeeeeeej ano 🙂 co som nahlavu 😝 magnezium 😀 sorry 😅 teraz berem calcium 😅 prepac Paskova 😅

mima07
14. sep 2008

paskova kludne mozes myslim si ze ho berie vacsina tehotnych

bejca
14. sep 2008

jasne ze mozes 🙂 ja som od doki mala nakazane 3 x denne tusim 500 mg niekde v predu je to len uz neviem kde 😅

paskova
14. sep 2008

vdaka za rqadu baby, dufam, ze to je len plany poplach a v utorok v poradni ma doki ukludni.

nika07
14. sep 2008

čaute babulky,

beji krásne fotečky,
azuzi ja som taká istá, s tým fotením, my sme boli na dovolenke a ked sme niekde išli tak sme foťák zabudli na chate 😀

azuzi
14. sep 2008

Bejca tak ty mas riadne vela tych fotiek, 😀 😀 . Nika poznam to 😀 😀 .
Paskova tiez odporucam magnezium, len potom nejaky mesiac pred porodom sa to ma vysadit, ja som to vysadila aj skor.
Dnes ma potesila velmi dobra akcia v triangli na sklokeramicku dosku s rurou za 14590 Sk - moj kolega v Cechach mi tu znacku spominal, tak sa ho este opytam ale podla netu to nevyzera spatne. 😉 😉 . Dokonca aj funkcii maju celkom dost. Ak ste poculi nieco negativne na tuto znacku tak dajte vediet skor nez to kupim. 😀 😀 .

nika07
14. sep 2008

napíš o akú značku ide 😅

mima07
14. sep 2008

lubi pekne foto 😉 to uz mate poriadnu zimu

lubii
14. sep 2008

Bŕŕŕ,dnes sme si doma zakúrili ,však len predvčerom bolo leto 😅
Dala som pár nových fotiek 😉

nika07
14. sep 2008

lubii malý je strašne chutný a okatý ako naša Linda, bože tá zima už začne trápenie s obliekaním 😝

lubii
14. sep 2008

Bože,mi hovor, veď len pred 2 dňami šiel von v tričku a tepláčikoch, a terz toto 😕

lubii
14. sep 2008

A ďakujem 😉

azuzi
15. sep 2008

A som zabudla ze znacka Amica 😀 😀 .
Lubii mas pekne fotky, dobre pieskovisko, na rok aj nas Martinko sa uz bude moct takto hrat ako tvoj Samko. Skoda ze sa uz tak ochladilo, u nasich v dome je dost chladno ale nasi kurit este neplanuju, malemu som vecer pustila ohrievac v izbe, kde sme Martinka kupali. Ideme dnes na stavbu a uz som zvedava ako tam my budeme mat. Ak bude chladno mame uz postavenu kachlovu pec tak si tam mozme prekurit. Na buduci tyzden nam budu este zateplovat zvonku a potom daju omietku, tak potom by sa tam teplo malo udrzat este viac. Chceme sa co najskor prestahovat, lebo byvat s rodicmi nie sme zvyknuti, my sme s manzelom vzdy boli take samostatne jednotky. 😀 😀 .
Inak od narodenia spavame s Martinkom na manzelskej posteli a tu u rodicov na valendach, ale uz mi to zacina byt riadne nepohodlne, casto ked maleho v noci nakojim on sa snazi potom natlacit na mna a ja nemam miesto a citim sa rano riadne dolamana a aj z toho ze sa mi neda hned zaspat.
😒 😒 . Asi mu donesiem postielku z bytu ale som zvedava ako si na nu zvykne. 😒 😒 .

bejca
15. sep 2008

dobre ranko 😵

Azuzi ja ti s tou sklokeramickou doskou nepomozem 😅 my mame klasika sporat elektricky + plyn 😉 a teda nech uz byvate sami ja by som tiez nemohla s niekym byvat ako s rodicmi 😅

Lubi krasne fotky 😵 a veru aj my sme aj na jarmok tie dva dni uz museli naobliekat a aj dnes rano lebo v byte je total kosa 😝 a bez vrestania sa to nezaobide 😅 😝 jaaaaj zlate leto 😉

mima07
15. sep 2008

dobre ranko
u nas leje ☹ a asi je aj chladno v dome mame tak 22-23 stupnov ale ja som si uz musela dat ponozky 😀
uz rozmyslam ako obleciem maleho na noc mame sice spaci vak ale asi v nom nebude chciet byt a to si neviem predstavit keby sme v spalni mali mat 18 stupnov ako sa v mudrych knihach pise 😲 teraz je tam 21 a mne sa zda ze je tam zima ☹

mima07
15. sep 2008

azuzi ja mam sklokeramicku dosku ale hentu znacku som este ani nepocula ale cena je super ked je v tom aj rura

bejca
15. sep 2008

Mima aj Petko je naobliekany ako snehuliak aj doma 😒 ma pancusky , body , dupacky a pulovrik ☹ malinky ani hrat sa mu neda 😅 ale muz donesie z roboty radiator tak bude teplejsie 😵

mima07
15. sep 2008

bei no nas nie je naobliekany ma len body s dlhym a teplacky take tenke 😀 ja by som si mohla aj prikurit ale sa mi to zda skoro a v spalni som teraz pozerala mame 20 stupnov ale chodim ho pozerat ci je zakryty

nika07
15. sep 2008

ahojte,

tak my sme v noci prikúrili, mima klimou, a teraz ráno sme zapli kurenie, je hrozná zima vonku je 9 stupňov 😝

azuzi skús si na nete, ak máš čas pozrieť nejaké referencie ohľadne tejto značky, lebo ani ja ju nepoznám 😉
azuzi môj muž by penil, keby mu bola zima, a niekto by povedal, že ešte nieje doba na kúrenie a to ešte nehovorím o tom že je v dome malé mimčo ☹

mima07
15. sep 2008

nika co si mozem prikurovat este som neprestudovala navod 😀 a teraz tu chodim v kratkych rukavoch a kratasoch 😀 vy mate kolko stupnov ked kuris?

lubii
15. sep 2008

Azuzi,ja tiež nepoznám tú značku, takže neporadím.

My sme včera kúrili v krbe, prvý krát, odkedy sa malý narodil 😀 . Kukal ako puk,že čo to je 😅 ,no a dnes už normálne kúrime. To moja mama je taká, že nebude kúriť, kým nie je aspoň polka októbra a potom chodí taká zababušená a aj tak stále prechladne. A nás hreší, že nešetríme 😅

nika07
15. sep 2008

Lubii, my máme takých susedov, večer sedia pri telke pod dekou, a pom rozprávaju ako im plynárne vrátili veľký preplatok 😝 , my máme radšek teplučko a sedíme v krátkych rukávoch 😉

mima neviem aký mate ovladač, ale maloby tam byť mode a tam slniečko, plus si nastavíš stupne 😉
a môj muž je teplomilná rastlina 😀 , on môže mať aj 30 stupňov 😀

mima07
15. sep 2008

co porabate spite ci sedite pod dekou 😲 😀

annika
15. sep 2008

Ja surfujem po dvoch dňoch som sa dostala k netu konečne.... No a pridávam nové fotky, a predávam vecičky po bazároch, lebo my už nepotrebujeme ani hrazdičku ani chodítko, ani ohrádku...
Aj my už kúrime o 106, aj u nás prší celý deň a ako pozerám predpoveď, aj zajtra bude.
Manžel s dcérkami v Maxi, svokor tu behá s letákmi z Lidlu a Kauflandu, či sa to oplatí kupovať sa ma spytuje.... Takže som happy.....

annika
15. sep 2008

Bejca, pozerala som fotky z jarmoku, ty máš fakt talent!!!! A Peťko je frajer!!!
Juj, aj u nás bude tento víkend jarmok, dúfam, že sa počasie umúdri !!!