Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. sep 2008

preto sa neozvem tak často...som chcela... Vidíte? píšem hlúposti... to tá únava...

bejca
23. sep 2008

dobre ranko 😵

Jahu drzime palceky aby to dopadlo tak ako si zelas ty 😵

jaaaaaaaaj aj ja chcem dve ciarky 🙂 😉

Anika myslime na vas 🙂 drzte sa a rychlo sa uzdravte posielame moooooooooc pusiniek 😵

mima07
23. sep 2008

dobre ranko
chorusikom skore uzdravenie
bei co vymyslas s ciarkami este pockaj taky 1/2 rok 😕
tak my od 3 mrnkame asi nam ide stolicka a o 6 som ignorovala tak prestal a zaspal a zobudili sme sa ja o 8 😲 a maly o 8,20 😀

lubii
23. sep 2008

Dobré ránko

Annika,skoré uzdravenie Robkovi prajem

Jahu,vitaj,aj ja Ti držím palčeky 😉

Beji 😅 Aj Tebe držím palčeky, aj keď aj na mňa by to bolo skoro 😉

lubii
23. sep 2008

A u nás svieti slniečko 😉 😵

nika07
23. sep 2008

ahojte, u nás je este , také nejasné počasie

bejca
23. sep 2008

Mima , Lubi ved to ja len tak ked si spomeniem ake to je super ked sa tak potesi clovek ze jeeeeeeeeeeeej dve ciarky 😵 xixixixi ja tiez tvrdim ze mam cas este chvilku 😉 tak do maja budem cakat a potom idem tvrdo potom 😀 😀 😀

u nas je naprd 😅 😝

bejca
23. sep 2008

a inak vam sa hovori skoro 😀 ale ja nemam kedy cakat 18 alebo 12 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja to musim stihnut do dvoch 😀 😀 po 40-tke uz neeeeeeeeeeeee :-/ to uz musim pracovat 😅 aby sme mohli kupit chatku 😉

janka_fr
23. sep 2008

Jahu vitaj medzi nami a drzim palceky nech ti to vyjde.

Beji 😨 ..ty by si sa uz na to dala teraz??No ja asi nie. Veru ale my uz nemozme cakat na druhe 12 rokov 😀 , ale ja este neviem, my asi ostaneme len pri jednom.Mozno zmenim nazor ale zatial len jedno i ked lepsie by mu bolo keby mal surodenca predsa neostane sam, ved tu su take chladne vztahy.

Robkovi skore uzdravenie a maminke tiez.

My v noci klasika hore kazde dve hodinky ale uz od polnoci mu nedavam mliecko len trosku vodicky a len si trosicku odpije a hned spi dalej.Tak dufam ze sa uz prestane budit lebo ja tak musim k nemu vstavat.No a potom papka az o 6 rano. No a nechce my spat poobede vobec.Doobeda si zdriemne polhodinku pred obedom a potom okolo 16:00 zase len polhodinku 😝 😅 ..No a my este nemame ani jeden zubok.

Beji pozerala som si fotky krasne a vzdy ked hodis link na foto tak si spomeniem ze by som mala nabit baterky do fotaku ale kym vas docitam tak aj zabudnem 😅, ale vcera som ich konecne po 2 tyzdnoch nabila tak pojdem aj ja robit nejake foto.

janka_fr
23. sep 2008

malo tam byt :aj tak

nika07
23. sep 2008

ahoj j 😉 anka

azuzi
23. sep 2008

Ahojte kocky,
ospravedlnujem sa ze som sa dva dni neozvala, ale kopec starosti so stavbou a robota a robota
😠 😠 .
Jahu tiez drzim palceky aby Ti to vyslo. 🙂 🙂 . Annike a Robkovi prajem skore uzdravenie. Bejca aj ja som bola v Tescu v BB a tam ziadne body s dlhym rukavom neboli, tak som si objednaval tu od kociek. 😉 😉 .
Manzel je chory - takze nemam dve deti ale tri. Hroza. 😀 😀 .
Janka - pozeram, ze aj Ty stale stavas k malemu - chcem sa spytat ze ci Ty stale kojis a vodu mu davas ako - lyzickou alebo vo flasi?
Vcera som zistovala co nasi kupci na byt a vysvitlo, ze hotovost pozicali a ze nemozu ju hned dostat spat - takze je to take laxne. Vcera boli pozerat dalsi - maju dat do piatku vediet. Tak neviem 😉 😉 . Uz som sa tesila ze mam jednu starost z krku, ale momentalne som si tym nie az taka ista. 😒 😒 .

nika07
23. sep 2008

azuzi, to už je asi pravidlo, že nejde všetko ako by sme si predstavovali 😢

azuzi
23. sep 2008

Nika asi mas pravdu, ale ja som vycitala v knihe Feng sui ze treba hodit cervenu obalku s kovom z kuchyne a drevom z dlazky a zemou z domu co chceme predat tak to musi vyjst 😀 😀 . A mala som aj cervenu obalku, lebo som robila este pred tym vo firme na vyrobu obalok. 🙂 🙂 . Tak to musi vyjst, inak budem knihu o Feng sui reklamovat 😠 😠 .
Martinko spal cez den tri hodky, vsetci sme striehli jeho spanok, akonahle sa zamrvil tak sme ho uz kocikovali.

janka_fr
23. sep 2008

Azuzi tak to je na porazenie, dufam ze to uz budete mat coskoro za sebou(ten predaj) a ze to bude aj za dobru cenu.Tu vo Fr. teraz momentalne trh s nehnutelnostami stagnuje pretoze nikto nechce nakupovat, kvoli tym vysokym cenam a uz isli aj domy a byty dole s cenou a kazdy asi este vyckava a aj my 😀 😀 😀 .Chceli by sme kupit domcek tak uvidime. No a skore uzdravenie.
Azuzi ja este stale kojim ale vodicku mu davam z flasky a normalne mi z nej pije bez problemov.Pred tym mi nechcel pit ani cajik ani vodicku ale ked sme boli na SVK a boli tie horucavy tak mi zacal pit vodicku.Skusala som z poharika ale este mu to nejde a ked tam dam ten nadstavec s tymi tromi dierkami tak sa tym dusi, asi ta voda tecie prilis rychlo.

Pozeram ze mate problem s bodickami, ale teda uz by ich aj mohli mat ved uz mate dost chladno.Ja sa tiez chystam kupit nejaku zimnu bundu,lebo mame overal ale to sa mi zda este skoro na to, myslim ze staci bunda.

Idem jest a aj vam prajem dobru chut. Dnes som sama na obed, Franck je na sluzobke a pride az zajtra vecer takze aj v noci sme sami.

janka_fr
23. sep 2008

Azuzi no tak to uz musi vyjst 😉

azuzi
23. sep 2008

Zabudla som napisat ze ta cervena obalka sa musi hodit do rychlo tecucej rieky a ja som to hodila do Hrona, dufam, ze Hron je dostatocne rychlo teciuca rieka 😀 😀 .

nika07
23. sep 2008

azuzi, to som ešte nepočula, daj vedieť o výsledku 🙂

azuzi
23. sep 2008

Janka, mne pripada to s tym vyckavanim aj tu na Slovensku, vyzera to ze trhy s nehnutelnostami su podobne mozno aj u nas. Muz cital ze nastane devalvacia a ze sa momentalne neoplati zbavovat nehnutelnosti a je lepsie si ich nechat. Inak ten nas byt by mali kupit nejaki mladi zo zahranicia, a urcite si ho nekupuju len k voli holiday ale potom by ho urcite chceli so ziskom predat. 🙂 🙂

bejca
23. sep 2008

Janka mas Ip 😉 a co sa miminka tyka ja nechcem aby bol Petko sam lebo vsetci okolo su dospeli a chcem aby sa mal aj s kym hrat a susotat si po veceroch 😉 tajnosti s niekym mat a pod.... a ak nas raz nebude tak aby neostal sam na tomto svete 😵 a co sa noci tyka my kojime kedy treba aj v noci 😅 ale mne nic nechce ine 😝 on ako zaciti dudel hned ho vypluva a strasne vresti 😅 tak radsej mu dam prsko 😵

Azuzi musis mat pevne nervy tak ak by sa vam dalo ved skuste pockat teda s tym predajom ?? 😅 neviem ako surne to potrebujete ....ale drzim palce aby sa vam zadarilo co najlepsie 😉

janka_fr
23. sep 2008

ved to Azuzi kazdy vyckava ale to je asi teraz celosvetovo, ale drzim palceky aby vam to vyslo

Beji dakujem za radu skusim pohladat tu u nas ak nebude dam si doniest zo Slovenska od nasich.No uz to nejako musime vydrzat to vstavanie, ked ti nasi drobci nas takto trenuju 😀 😀 ,ale stale sa utesujem ze to uz dlho predsa nemoze trvat

bejca
23. sep 2008

ja si hovorim to iste 😵 a ved aj tie zubky ked mu idu tak asi mu to prsko utisi boliestku 🙂 😵

janka_fr
23. sep 2008

najlepsie je ked sa mi do neho zakusne a to nema este ani jeden zubok, vidim vsetky hviezdicky 😅

bejca
23. sep 2008

😀 aj mne to robil ale som vzdy razne povedala ze auuuuuuuuu a no no no a uz to nerobi 😅 a teraz ked ma dva zubky klop klop klop dufam ze to nezakriknem ma este nepokusal 🙂 ale uvidim ked bude mat aj horne 😅 😀

janka_fr
23. sep 2008

Beji najlepsie je ze ked ja poviem auuuu tak sa usmeje na mna a urobi to znova a taky kukuc hodi pritom a usmieva sa. Zda sa mu to zabavne. Inac ja mozem aj 100x povedat nie aj tak ma nepocuvne a pokracuje dalej.Taha snuru zo zastrcky a poviem nie a on pokracuje dalej.Nasi susedia uz asi aj vedia povedat nie po slovensky co ho tolkokrat do dna opakujem 😀 .No ked mu Franck nieco dorazne povie tak len pozera a prestane.

bejca
24. sep 2008

dobre ranko 😉

Janka no vidis tak musi manzel Juliankovi povedat 😵 a aj Petko to robili zatal pernicky a taky blazeny krasny kukuc na mna hodil 😀 ako ze a co boli ta to ??? 😀 😀 😀 ale teda zatial ma nekusol 😉 ved uvidim aj pri hornych zubkoch 😅

mima07
24. sep 2008

dobre ranko
u nas sa zase pokazilo pocasie 😠 a ja som leniva 😠

vanilka32
24. sep 2008

ahojte, to bude dnes dlhy den kedze aj tu je skaredo a mrholi 😠

Annika skore uzdravenie Robkovi!

My uz mame tri mesiaciky, robila som obed pre babku s dedkom a aj trasenu tortu, fajna bola, kuk nove photos 😝

janka_fr
24. sep 2008

Ahojte

Vanilka nadherne foto a ta ''velmi som si to uzivala''je nadhernaaaaaaaaa

U nas tiez pocko hrozne schyluje sa k dazdu takze sa mi chce spat. Robia nam nieco s vytahom tak len vrtaju a brusia ide ma porazit dufam ze si maly pospi aspon polhodku. My mame dnes na veceru Franckovho brata so zenou takze budem chystat veceru. Musim este vymysliet co pripravim kedze sa tu robi viac chodov a je sa skoro 3 hodiny. No uz my ho aj zobudili porazi ma .Idem lebo placka
Pekny den vam prajem

bejca
24. sep 2008

jeeeej Vanilka vitaj 😵 dlho ste neboli kuk 😉 gratulujeme k 3 mesiacikom 🙂 a fotecky nadherne 🙂 😵