Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
3. okt 2008

Ahojte! Ella, super fotky!!! Samko fakt vyrástol!!! AJ on sa furt smeje, čo? na každej fotke. A kde ste boli na tých koňoch????
No, včera sme stihli ten Lidl, a kúpila som si ešte aj všelijaké blbosti okrem tých plienok. 😠 😠 😠 Tak určite sú jemnešie, než tie tescové a dm-ky. Uvidíme či ich neprečúrame.
😉 😉 😉 😉

nika07
3. okt 2008

dobre ránko,
annika nám sa ešte pampersky nepodarilo prečurať, ostatné ano ☹

taktiež sa pripájam fotky no nádhera, už by som aj ja mala dajaké pridať 😎

nika07
3. okt 2008

beji a ty sa kde tulaš? 😖

janka_fr
3. okt 2008

Dobre ranko

ano ano Bejca nas nejako zanedbava...
Nas maly to chytil odo mna a v noci mal teplotu 38,6, volala som lekarovi ale je tam az poobede tak sme objednani na 15:00. Ja tu u nas tiez obcas kupim plienky z Lidlu a este mi ich neprecikal ale neviem ci su take iste ako u vas.

nika07
3. okt 2008

Ahoj Janka, napíš značku, su tam rôzne, mne ide aj o to aby ked je počúraná ta plienka nebola ťažká 😔

janka_fr
3. okt 2008

Nika ja mam teraz pre neho cervene toujours je to tusim 4-ka a ked ju ma celu noc tak mi ju este neprecikal ale ono je to ako s kremom kazdemu vyhovuje nieco ine.

vladkaz1
3. okt 2008

Ahojte srdiecka, Annika Robko chodí sám? Aj mi 😉 😀 Dnes nám vyšiel 5 zub ,mame totalnu dermatitídu na susurke no otras stípe .
Lucka je mrzuta samozrejme ☹
Idem mrknúť foto 🙂

lubii
3. okt 2008

Vladka ☹ a nepoužívaš látkovky? si chcela.

vladkaz1
3. okt 2008

no nie som sa na to nejako .... koza ze?
Mala to pekne ale bohuzial teraz otras...

nika07
3. okt 2008

vladi naša to mala z tých tesco plienok,

chuďa moje malé, čo jej na to dávaš ☹

vladkaz1
3. okt 2008

no dostali sme imazol, ale nic moc tento raz inak vzdy zaberie.
spravila som odvar s klíčkov tak jej stým umývam vsetko ma to krajsie o 50%

azuzi
3. okt 2008

Ahojte pozeram ze mate debatu o plienkach, latkove aj ja davam vecer a v noci ho potom prebalim, ale ked nahodou do nich kaka, tak sa mi casto stane ze to pretecie, tie gumenne nohavicky tak dobre nedrzia, ale koza je po tych latkovych lepsia.
Inak stale pracujem na dve hodiny denne, a musim povedat ze ma to bavi, robit len tak kratko. Len skoda ze aj vyplata bude tomu zodpovedat 😀 😀 . Som rada ze mi to takto umoznili z domu pracovat. 🙂 🙂 .
A kedy Vam vlastne zacali rast prve zubky?

nika07
3. okt 2008

azuzi, u nás až v 6 ich mesiecoch

annika
3. okt 2008

Aj u nás v šiestom.
Nika, my sme prečúrali aj pampersky, a aj sme z toho vykakali... 😒 😒 😒 😒
Ja látkové nedávam, dosť som mala z tých pri dcérkach.
Dnes som doma do ôsmej totálne sama s malým. Anka je na ranči, koníkuje, Gabina na narodeninovom party, ocko robí.... Malý je už hore, ako počujem...tak asi idem k nemu. U nás zase prší, ani von nevieme ísť....Joj, neznášam takéto počasie!!

azuzi
3. okt 2008

Takže na tie zuby si este pockame. Si predstavte ze som dnes zehlila - po dlhom case, nosili sme doteraz vsetko neozehlene 😀 😀 .
Maly lezal pri mne na zemi a kopkal si nozickami do skrine. 🙂 🙂 .

annika
4. okt 2008

ahojte! Halooo!!! Nejako stagnujeme....
Azuzi, ako to že si nemusela žehliť???? Ja už som zničila dve žehliace dosky, odkedy máme malého.... 😒 😒 😒
Práve včera som kúpila v Kauflande tretiu, no ešte som to nevyskúšala,.....
My máme ešte stále soplíky.... Už druhý týždeň...A pondelok máme aj poradňu a očkovanie... Asi z toho očkovania nebude nič kvôli tej nádche...

azuzi
4. okt 2008

Annika, ja som zehlila ako sa Martinko narodil, ale ako som u nasich tak som takmer prestala a ako sme sa intenzivnejsie zacali zaoberat predajom nasho bytu tak som bola z toho taka nervozna, ale vyzera to byt na dobrej ceste 🙂 🙂 . Tak som si kus vydychla a este som si doniesla vcera z domu svoju zehliacu dosku, Annika ja mam dosku tu istu od zaciatku manzelstva, cize 15 rokov, asi to budu teraz vyrabat riadne sity, co to nic nevydrzi.
Dnes sme boli v TPD chceli sme konecne kupit umyvacku, je precenena z 23 900 na 9999, ale kamarat nam povedal, aby sme nekupovali nad 50 decibelov, lebo mame spojenu obyvacku s kuchynou a tato mala 53, tak aj muz usudil ze pre par tisic nebudeme trpiet a kupime si radsej tichsiu, budem zase sledovat akcie, lebo bez akcie nebudem kupovat.
😠 😠

annika
4. okt 2008

Ja ti v tom neporadím, moja. Ja nemám umývačku, totiž nemám miesto už v kuchyni, kde by sa zmestila. Možno, že keď už nebudeme potrebovať postielku, tak namiesto toho dáme umývačku. Neviem.
Ja teraz čakám jednu mamičku zo Šale, včera písala, že by zobrala chodítko naše, kedže my už to nepotrebujeme, tak som to dala do bazaru. Som zvedavá, či naozaj príde??? 😕 😕 😕

lubii
4. okt 2008

Ahojte 😉
U nás prší ☹ Ale aspoň mi poleje kvietky,čo som posadila 😉

My sme mali jednu žehliacu dosku tiež asi 12 rokov, ale pred pol rokom sa rozpadla,tak sme kúpili novú, ale táto je už teraz na rozpadnutie 😠

Annika, kde dostať tie plienky,čo si spomínala, že sanelepia iba naťahujú?

lubii
4. okt 2008

Dievčatá,kde ste všetky???? Beji, ty si tu už dlho nebola. Mima,Nika, Vladka, a všetky ostatné,kde ste?

azuzi
4. okt 2008

Lubii vyzera, ze volajako na nas zabudaju. 😉 😉 .

nika07
4. okt 2008

Ahojte kočky,

nezabudam, len tento víkend máme hody a to znamená návštevy, takže nestíham,

sľubujem že sa polepším 😉

bejca
4. okt 2008

ahojte aj som vam chybala 😅 😀 idem si vas precitat 😉

bejca
4. okt 2008

no precitala som prvu stranu a aby som nezabudla :

Janka daj pauzicku s nocnikom par dni a aj nas Petkjo sa niekedy stavia a mrnci 🙂 ale vacsinou uz teraz sa aspon vycika a kaka momentalne len 3 x nie ako ked bol plne kojeny tak kaka do kazdej plienky 😅

a nemysli si aj nas Petko je taky to co mu zakazem to ho najviac laka a bavi 😅 prihodim link mozte potom kuk ak sa vam bude chciet 😉

my kupujeme tesco plienky lebo s papmpersiek sme sa vyhadzali stale tam nieco pchaju 😠 plet.mlieko , kamilky a pod.... tfuj ... a obcas aj hugies 😉

Ella vitaj po dlchsej dobe krasne fotecky 😵

Anika Robko uz teda velky sikulka 😵

nika07
4. okt 2008

azuzi ja mám umývačku 8 rokov a má 54 dcb, je pravda že je hlučnejšia, ale ja som potrebovala zabudovateľnú, a táto bola najvhodnejšia, ale ked ju budem meniť, tak určite za tichšiu, 😨

ja som ju zvykla zapínať na noc a je pravda, že je to dosť počuť 😖

bejca
4. okt 2008

Lubi no neni vacsej radosti ako zavireny PC 😅 😠 ale chvala bozku ze uz ho mate oki 😵 a gratulacia Samkovy k prvym krocikom 😵 aj tebe som chybala xixixi

Azuzi ako pokracujete ?? dufam ze uz sa coskoro stahujete 😵 a na zaparenu ritulku Imazol vrelo odporucam 😵

jeeeeeej uz som sa docitala ze Nike chybame 😉

a aj Janke chybame sa tesime 😵 a zelame skore uzdravenie obom a posielame cmuky cmuk 😵

Vladka ked mas ten imazol tak natieraj castejsie ako pisu 😉 naozaj - a viem ze ked idu zubky vtedy byva taka bolava ritulka lebo to kakinko nieco obsahuje co to sposobuje 😵 a mas krempastu Imazol ?? lebo my mame to 😵

inak my kakame len do nocnika 😅 klop klop klop a od miminka malinkeho v noci ani nekakaval 😉 iba ked mu isli zubky 😅 a teraz sa od 10.9 pokakal do plienky mozno 10 krat 😵 tak sa tesim len nech mu to vydrzi 😉 🙂

no a teraz kdeze som bola ?? no devy moje krasne nestiham 😝 Petko ma zamestnava na 120% xixixi ale sem tam aj fotim 🙂 a vcera som nafotila hodinku od 14.00 do 15.00 tak pozrite co on za tu hodku stihne "obehnut" xixixixi a stale plavce , mrnci a vresti ☹ asi idu vrchne zubky 😅 lebo aj vsetko kuse ako divy 😅 🙂 no idem vam hodit linky 😵

nika07
4. okt 2008

beji čauko, kde si sa túlala 😀

nika07
4. okt 2008

jej beji super fotky, na tej jednej sú Peťkovi naozaj vidieť zúbky 😀 😀 😀 😀

nika07
4. okt 2008

Annika počom si predala to chodítko aj ja h ochcem posunúť ďalej, máme taketo:

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1671997