Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
8. okt 2008

Ahojte kocky aj nas Martinko dnes rano spadol z postele a to manzel bol pri nom ale samozrejme spal a nepocul ho ze sa prehadzuje, ja som prisla hore len som pocula taky slaby plac a hladali sme ho a on bol pod postelou, ked som ho zodvihla tak sa hned zasmial a aj si dal mliecko, tak dufam, ze sa velmi neudrel, lebo spadol do takej malej medzierky medzi nasou postelou a postielkou, ktora je ale nefunkcna, vcera ju manzel chcel znovu zoskrutkovat, ale prevrtal celu postel a uz to ani nejde, urobime z tejto postielky zabradlie na schody do nasho domu 😀 😀 . Aby nechodil tam kam nemal 😀 😀 .
A este sme pred vcerom stratili jeho cumel, mame doma dalsi ale ten vobec nechce, musim zohnat taky isty, a hned kupim aj dva aby bola rezerva 😠 😠
A hned ako otvoria obchody idem kupovat novu postielku pre Martinka, musi potom este vydrzat jedno stahovanie myslim ta postielka 😀 😀

azuzi
8. okt 2008

Bejca a som hlasovala uz dva razy 🙂 🙂

bejca
8. okt 2008

dobre ranko 😵

no dnesna noc bola omnoho lepsia 😵 sa tesim 🙂

Janka dakujeme za hlasy cmuky cmuk 😵 a tie videa ani mne nejdu 😅 a vobec netusim ako sa tam davaju 😅 ☹

Anika ved tam vo vani ako čpliecha vodu okolo seba 😵

Azuzi posieleme bocenko na bobo Martinkovi 😵 a nes Petko uz ma za sebou dva zoskoky -N 🙂 neboj bude oki 😵 a dakujem zy hlasy 😀 a ako to ze ti to islo 2x ????a teda sup sup kupit novu postielku a aj mne by sa zisli take nejake "zabradlia 😅 " 😀

bejca
8. okt 2008

hadzem link na novu stranu :

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1

Dakujeme 😀

azuzi
8. okt 2008

Bejca nenasla som Petka kde je??
Tak aj Tebe uz spadol Petko z postielky, tak nie som sama taka neporiadna mama
😉 😉

lubii
8. okt 2008

Azuzi,Peťkoje tušímna tretejstrane 😉
A pofúkaj Martinkovi modrinky

bejca
8. okt 2008

Azuzi to by musel byt neporiadny tatinko 😅 lebo on bol pri nom 😉 a nerob si z toho tazku hlau 🙂 cmuky cmuk 🙂

a dakujeme za hlasy 🙂

janka_fr
8. okt 2008

Ahojte

Petko je na 4 strane a teda dnes je zahlasovane ale mne to nejde este raz.Takze az zajtra ale uz sa mu nazbierali hlasy pekne.

Azuzi neboj to bude v poriadku.Nas maly teraz vyzera ako by som ho bila. Prave teraz mi olizuje radiator.

Beji uz viem kam sa da dat video tak to idem skusit, kocky od nas tam davaju video zevraj sa len zaregistrujes a vlozis ho tam.Tak idem na to dam ti link keby si to aj ty chcela skusit. www.n-joy.cz dufam ze je to takto ak nie poslem opravny link

Prajem vam krasny den i ked u nas rano prsalo a je tu strasne zamracene ale snad u z nebude prsat a pojdeme s malym von.

janka_fr
8. okt 2008

Anika to sa uz vie vystverat na postel??Ten je sikovnucky. No Beji vidis co nas este caka 😅 😀

annika
8. okt 2008

No veď hej, my už skúšame všetko. a moje nervy?????????? A radiátor chutí aj Robkovi. xixixixi a zemina z kvetináčov tiež...
Bejca zahlasováno. 😉
Azuzi, to zábradlie je múdra vec tiež! 😉

bejca
8. okt 2008

Janka ja mam problem ze mne ani tie videa nejdu pustit 😅 😠 takze ja uz videa neriesim 😉 ale dufam ze tebe sa to podari 😵 a co viem niekto ked restartne PC tak mu ide aj druhy krat hlasovat ale mne to nejde 😠 a na prveho s poctom hlasov 269 nemame ☹ ale neva 🙂

dakujeme vsetkym za hlasy 🙂 😵 cmuky cmuk 🙂

annika
8. okt 2008

Bejca, objednala si už ten kalendár?

annika
8. okt 2008

Ja som áno, ale kým som poslala fotky po jednom!!!!cez email, tak som skoro zaspala pri tom.

bejca
8. okt 2008

Anika ja to robim cez www.fotolab.sk a tam mozem dat aj 5 fotiek na jednu A4 a je to tam super 🙂 a od pondelka budu tie kalendare za 190,- sk takze ich budem objednavat v pondelok 😉

lubii
8. okt 2008

Ahojte 😉

Beji,na tom fotolabe je,že fotky za 2,90sk. Už si odtiaľ normálne fotky objednávala?

bejca
8. okt 2008

hej objednavam ich len tam 😅 akosi nemam kedy na ine xixixi a su dobre ale cez PC len leskle 😉

bejca
8. okt 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

objednala som Petkovi CD-cka od tej Marie Podhradskej a Richarda Canakyho a neviem ako som objednala detom 3 a to je anglicky nechcete ho niekto kupit ??? ja som chcela detom 2 a teraz som smutna

len som si nevsimla co to je tak som dala dolu obal

bejca
8. okt 2008

stoji 245,-sk

annika
8. okt 2008

Lubi, Bejca ale tie fotky za 2,90 sú nad 200 kusov nie? 😅
Bejca, nepoznám to cd-ko, sorry. a odkial vieš, že bude kalendár v akcii od pondelka? Ja som to tam nenašla.
😠 😠 😠 a ja som si objednala cez ten Bess agentúru, no a stojí ten kalendár 390 SK aj s poštovným. ☹ ☹ ☹

janka_fr
8. okt 2008

Beji ak ti to neponahla ja by som ho aj zobrala ale teda az v decembri. Ja mam od nich detom 5 tak si nekupuj a ti to mozem skop.
My mame dnes novinku, Jullian od dnes stoji celkom sam. Tak som ho odfotila a pridala foto ak chcete kuk
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

annika
8. okt 2008

Juuujjj!!! Julianko je šikulka!!!!!!!!!Cmuki!!!

bejca
8. okt 2008

Janka plati 🙂 tesim sa na CD 🙂 😀 ozvala si sa prva tak sme dohodnute 😵 a ak chces tak mi tu 5-tku napal dakujem 🙂 ja neviem anglicky ani ceknut 😅 tak asi tazko mu budem spievat a ucit ho nieco 😅 ked som blba co uz 😝 🙂 😀 a teda Julianko je sikovny 🙂 my len tak stojime kde sa da chytit 😉 posielame cmukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 a ja uz nechcem tiez nejako objednavat a posielat takto to je super 🙂 zbytocne sa to praplaca 😝

bejca
8. okt 2008

aj ja som spravila novy album 😉

a tu mate novy link:

dnes vam to trochu spestrim 😉

tu mozte kuk :

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a tu hlasovat 😉

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=5

dakujeme 🙂

nika07
9. okt 2008

beji zahlasovanééééééééééééééééééé 😉

nika07
9. okt 2008

beji prezraď to su čo za fotky 😵

bejca
9. okt 2008

Nika dakujem a preco nechapem ?? ved normalne v mojom albume 😵 Petko 😕

nika07
9. okt 2008

ale ano, to mi je jasné že je to frajer Petulko 😉 , ale to je na to bilborde, alebo je to nejaká fotomontáž, ako aj ostatné 😔

bejca
9. okt 2008

no som sa hrala trosku 😀 😀 pekne ze xixixixixi machrujem 😀

nika07
9. okt 2008

maš moju pochvalu, si šikulka 😀 xixixixi