Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
9. okt 2008

dakujem ale neni to nic zlozite xixixi vlozis fotku a je 😀

bejca
9. okt 2008

ja by som chcela vediet tie v gimpe ale akosi na to nemam kedy studovat 😅

vanilka32
9. okt 2008

beji, aj my vam kazdy den davame hlasy 🙂

Mna skolila nadcha, Simonecka je nastastie zdrava, kazdy den chodim s nou dvakrat von a teda s takouto nadchou a bolestami hlavy to nie je bohvieco 😕

nika07
9. okt 2008

vanilka, rýchle uzdravenie 😉 ,
ale je lepšie ked je Simonka vonku 😵

vanilka32
9. okt 2008

no ved s nou chodim von ☹ nielen kvoli vzduchu ale s nou je doma na nevydrzanie, ona je strasne hyperaktivna, ju doma nebavi spat a uz neviem ako by som ju zabavila a unavila, strasneeee

nika07
9. okt 2008

ale na tom pase čo máš je strašne chutnučká 😀

bejca
9. okt 2008

Vanilka aj vam srdecna vdaka 🙂 a cmuky cmuk 🙂 😵 a teda Simonka uz je aka velka kocka krasna 🙂 a tebe skore uzdravenie 😵 a nasw Petko je podobny 😵

vanilka32
9. okt 2008

dakujeme za pochvalu 🙂 ona je fakt take sidlo!! da mi zabrat vam poviem. Neviem ci geny mozu byt az take poprepletane..muzova mama je taka hyperaktivna, ona je hotove tornado a zda sa ze mala je taka ista.

a uz pasieme koniky, som vcera dala novu fotku a jazycisko vyplazujeme neustale kde sa len da 😝

beji, ten kalendar by som aj ja chcela dat spravit rodine ako vianocny darcek, ale akcia je iba buduci tyzden..to znamena ze fotky by som musela davat tie co mam teraz a do decembra sa mala bude menit, takze asi pockam, dufajme ze budu mat akcosku aj pred vianocami 😠

vanilka32
9. okt 2008

janka pozerala som fotku Julianka ako sam stoji, veeeelky sikulo je to 🙂 a ako sa z toho sam tesi 🙂

annika
9. okt 2008

Vanilka, ahoj!!! Maličká je krásna!!! A aj šikulka ako dvíha hlavičku!!!
Bejca , ten album sa nedá obraziť! Prečo?

janka_fr
9. okt 2008

Ahojte

Vanilka malinka je krasnucka a predposledna a posledna fotka je uzasna. Teda ked je take sidielko tak to si teda este uzijes.

Beji nejde mi otvorit ten link co si dala ze fotka sa tam uz nenachadza mi pise. Zahlasovane na dnes. No a musim ta pochvalit aka si sikulka co dokazes urobit s fotkami a teda mas dobreho modela 😉 . Ja by som strasne rada chcela vediet tak carovat s fotkami a ked aj pozeram ake scrapiky dokazu niektori vytvarat uplna parada. Beji ak sa ti chce daj navod kde sa to da robit.Dakujem. No a hlavne ci to je lahke pretoze ja som v tomto smere strasny lavak-amater

azuzi
9. okt 2008

Ahojte kocky, vy ste toho ale od vcera popisali? 🙂 🙂
My uz mame novu postielku aj sme ju poskladali ale spat v nej velmi nechcel najradsej pri maminke 😀 😀 .
Pozdravujem Vanilku, davno som Ta tu nevidela, takze uz pasiete koniky 😉 😉 . Sikulka.
Aj Julianko je sikovnik ked tak pekne stoji.
Musim aj ja pridat nejake novsie foto, potom dam vediet.
Mame teraz kupcov zacinaju si vybavovat hypoteku, tak dufam, ze sa im to coskoro podari, lebo peniazky nam uz treba 😉 😉 . Joj keby to tak bolo do konca oktobra, tak by sme tieto Vianoce fakt travili v dome. 🙂 🙂

nika07
9. okt 2008

azuzi supéééééééééééééééér, potom ked sa presťahujete prídem kolaudovať 😀 😀 😀 😀

bejca
9. okt 2008

Anika ten link si nevsimaj a klikni si normalne do mojho albumu a je tam Petko3 😉

Janka ja to neviem tiez 😝 a obdivujem takych ludi 😅 mne to robi kamoska a posiela emailom 😅 chvalim sa cudzim peeeeeeerim 😵 🙂 len ten model na fotkach je moj 😀 ale aj tak mne sa zasa zda ze ten nas Petko ma stale ten isty vyraz tvare 😅 ale aj tak ho milujem 😀

Azuzi super tesime sa s tebou 😵 aj my sme pred dvomi rokmi na vianoce byvali v novom drzim palceky 🙂 a Martinko si zvykol pri maminke 😉 aj Petko spava vacsinou casu s nami v posteli 😅 😀

Nika 😀 😀

lubii
9. okt 2008

Ahojte

Vanilka,Simonka, je krásna 😉 😵

Beji,nabudúce daj do súťaže tú fotku, čo Peťko drží v puse toho tuleňa 😉 Zlatý je.

Azuzi,držíme palce,aby ste už boli na Vianoce vo svojom 😉

Ja som si bola dnes zaplávať a som taká unavená a to ešte musím pratať, bo mi príde zajtra návšteva

nika07
9. okt 2008

beji čo ti je rehotne, teba beriem so sebou 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi
10. okt 2008

Ahojte tak som tu dnes prva.
Nika beriem ta za slovo a potom urobim party
😀 😀 .
Takze ideme trenovat spavanie v postielke.
Lubii zavidim Ti ze sa Ti podarilo ist na plavaren, ja som si vcera chcele ist vecer zacvicit aerobik, ale nikto nemal chut byt hodinu s Martinkom, manzel sa tvaril ze pracuje na PC a aj syn si robil ulohu, a vecer je to aj tak problem, lebo Martinko je dost mrzuty.
Tak uvidin kedy zacnem nejake sportove aktivity 😒 😒

annika
10. okt 2008

My sme dnes zaspali, možno, že by sme spali aj teraz, keby nás manžel nezobudí o siedmej....xixixixixi
Azuzi, držím palčeky, aby ste boli vo svojom na Vianoce. Joj, to by bolo super!
Bejca, malý je rozkošný, krásny!!!! Cmuk cmuk!
Lubi, ty rybička naša, len si trénuj, trénuj aj namiesto nás všetkých!!!!
Ja dnes varím len polievku, potom ideme s Robkom na nákupy, tento týždeň sme ani neboli a o jednej idem aj do školy, lebo som nestíhala rodičovské utorok..... Takže asi sa stretneme večer. Zatiaľ pa&pa!!!!!Pekný deň prajem !!!!

bejca
10. okt 2008

Lubi 😉 asi uz na buduce nebude 😝 uz ma nebavi otravovat ludi aby hlasovali ... 🙂 😵ale dakujem 🙂

Nika no ja asi tazko 😅 neviem ci by moja polovicka zvladla ze nebudem doma xixixixiixixixiale si zlata 😵 cmuk 🙂

Azuzi 🙂 plavanie ?? cvicenie ?? to co je ??? 😨 ja by som tiez rada na nieco chodila ako som spominala step dac ci ako sa to pise ... ale akosi nemam kedy a ani kto Petka varovat ☹ 😅 co uz ..... a drzim palce na to ucenie xixixixi

Anika srdecna vdaka 🙂 a teda volnejsi den 🙂 len si oddychni 🙂 😵

my sme mali straaaaaaaaaaaaaaasnu noc 😝 zasa 😝 len dufam ze je to tymi zubkami lebo som uz strasne nervna 😅 😝

bejca
10. okt 2008
nika07
10. okt 2008

beji zahlasované 😀 😀

annika príjemné nákupy, ja som bola včera, chcela som si konečne kúpiť niečo na seba, ale no otras,
takže okrem zásob do chladničky som odišla naprázdno 😠

janka_fr
10. okt 2008

Dobre ranko

zahlasovane 😉

Azuzi tak drzim palceky aby vam to uz konecne vyslo a na Vianoce ste boli vo svojom.

Annika prijemne nakupy prajeme. Ja by som mala ist dnes ale ideme k notarovi poobede a potom k veceru je tam tak straaasne vela ludi ze to necham asi na zajtra rano, to vsetci spia a vyroja sa do obchodov az okolo obeda.

Nika to je tak vzdy ked si clovek chce nieco kupit tak naschval nic nenajde. To vie tak nastvat.

Lubii ale taka unava potesi nie??Len keby ti este netrebalo upratovat. Ja ked cvicim tak mam vzdy taky dobry pocit po tom ale uz som necvicila teda dva tyzdne. No mala by som uz zacat ale samej sa mi doma moc nechce a ist do posilky s malym to nie je najlepsi napad i ked mohla by som ho dat na par hodin strazit ale neviem ci by neplakal.

bejca
10. okt 2008

cmuky cmuky cmuk za hlasy 😵

azuzi
10. okt 2008

Bejca aj ja som zahlasovala 🙂 🙂
Janka a ty co cvicis a kedy, lebo ja stale o tom rozmyslam ale neviem sa donunit, no hroza 😠 😠 . Hrozne mi vadia tie moje kila navyse, chcem sa ich zbavit 😢 😢 . Mam asi 6 kg navyse.
Doma v byte nam ostal stacionarny bicykel tak ked sa prestahujeme tak urcite zacnem, ale dovtedy, by som sa aj tak k niecomu donutila, ale moja mama cvicenie nejako neuznava ona len robotu a robou a teraz byvame s nimi, takze nemam v nikom pochopenie ☹ ☹ . Muzovi sa nechce Martinka varovat.
Bejca vidim ze Ty sa na tom s tym cvicenim rovnako ako ja 😀 😀 , ale treba sa nejako prekonat ale ako 😒 😒 .
Annika tak ides mat aj ty pekny den dnes a ja sa dnes chystam ku kadernicke.

janka_fr
10. okt 2008

Azuzi kedze do posilky by som mohla ist len ked je Franck doma a to je vecer po 19:00 alebo cez vikend takze to som zavrhla a teda od svagrinky mam cd od Zory Czoborovej.Sice mam ho uz od juna ale zacala som cvict v septembri,tolko mi trvalo sa odhodlat 😝 .Vrelo odporucam toto cd pretoze ja cvicim asi 3x do tyzdna(teraz mam 2 tyzdne pauzu) a teda cm idu dole. Cvicim brucho a zadok a stehna. Chrbat vynechavam. Maleho mam pri sebe ten po mne skace, taha ma za vlasy takze casto stlacam pauzu ale tak ide to. Jemu sa to hrozne paci a strasne sa pri tom vzdy smeje. Ja som si volakedy kupila stacionarny ale cvicila som na nom asi 2x a potom som ho predala. Ja som pred tym chodievala vzdy do posilky , lebo ked som tam uz prisla tak som aspon dve hodky cvicila. Ak mas moznost si to cd zohnat je super ja by som ti ho mohla priniest ale az v decembri ked prideme na SVK. Mam este aj fitloptu ale uz som ju dlho nepouzivala. Ak chces mozme sa motivovat.

nika07
10. okt 2008

janka aj ja sa hlásim do spolku, aj ja potrebujem zhodiť kilečká 😠 , dá sa to CD kúpiť?

azuzi
10. okt 2008

Janka to CD je ake, aky ma nazov, lebo si myslim ze Zora ma viac CD - napr viem ze pre tehotne, ale ty asi cvicis normal?
Dik za info. 🙂 🙂
Nika tak zacnime a budeme si merat cm po tyzdni. 😀 😀

azuzi
10. okt 2008

Janka nasla som na nete Zoralates - tak to cvicis podla tohoto?

azuzi
10. okt 2008

Alebo Zorababy - tam ze ma byt cvicenie aj po porode?

janka_fr
10. okt 2008

Vola sa to cd Zoralates a myslim ze sa da kupit aj normalne, tusim svagrinka si to kupila v carrefoure. Su tam naozaj dobre cviky na brucho ,zadok a stehna ako aj na chrbat ale pravdupovediac najzaujimavejsie je asi to brucho.