Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
18. okt 2008

Ahojte
vidim ze uz nakupujete darceky vo velkom....Ja zatial nemam nic a ani nemam predstavu co.Tak sa necham od vas inspirovat.Take auticko-odrazadlo sme mu nedavno kupili a musim povedat ze sa s tym strasne rad hra a aj s nim pekne chodi.
Lubi v SCS sa velmi dobre nakupuje a ak by si isla tak ked si na dialnici smerom do Wiedne, uz mas potom na tabuliach oznacenie SCS je to smerom na Graz tusim. Ked tak spominam Wieden boli ste tam na vianocnych trhoch??Ja som ta volakedy chodievala, krasa.Vzdy som si tam kupila horuci zemiak so syrovo-sunkovou omackou ale to su giganticke zemiaky a maju rozne omacky, strasne mi to chutilo, chystam sa aj tento rok kedze ideme na SVK.Uz sa mi teraz slinky zbiehaju.
Krasne cizmicky ale uz si nepamatam kto ich kupil,som skleroticka hehe. Ja neviem ci mam malemu kupit nieco take kedze este nechodi ale ked mu davam teraz pancuchy a na to mu davam take topanocky tak zatial ma teplu nozicku ale predsa je 14 stupnov no neviem v zime mu bude asi zima aj ked bude mat deku a nanoznik.Mame aj overal ale neviem.Poradte ci mu mam kupit normalne nejake teple topanocky.

janka_fr
18. okt 2008

S tym bytom je to na porazenie ale aby nespekulovali moc pretoze som pocula ze hypoteky maju byt sprisnene a aj drahsie. Drzim palce nech to uz mate z krku.

vanilka32
19. okt 2008

pekne nakupte fajne hracky, ja to potom od vas kupim 😝

baby dalsia priserna noc za mnou uz som na odstrel fakt. obdivujem matky ktore su na svoje deti uplne same, to je na slucku.

vanilka32
19. okt 2008

janka tak ako pises, atmosfera viedenskych vianocnych trhov nema chybu, uple ine ako tu v BA, to treba vidiet. Bola by som rada keby sa nam podarilo s malou tam ist, to by uz mohla zvladnut.

azuzi
19. okt 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pozdravujem.
Vanilka Prajem Ti vela trpezlivosti, nesuhlasim s nazorom Tvojho muza, skus vydrzat v kojeni, to vsetko ukaze cas, ja som tak rada ze som svojho prveho syna kojila dva roky, je taky pokojny, rozumny - no proste mi robi radost 🙂 🙂 .
Nas Marinko bol tiez tuto noc od pol druhej kazdu hodinu a ani neviem preco. ☹ ☹ . Ale nastastie som sla vecer spat s nim o osmej, tak sa mi akosi da fungovat.
Ja som bola raz na Vianocnych trhoch vo Viedni, ked otvorili hranice, ale mi sme sa tam len pozerali, vela sme vtedy nekupovali. 😒 😒 .

azuzi
19. okt 2008

Janka reagujem ohladne nasho bytu, muz dnes rano do mna hucal, ze chcem ten nas byt predat za kazdu cenu a ze sa netreba unahlit, lebo kupci to vycitia. On stale tvrdi, ze ak sa nepreda treba prenajat, a kus vyckat, lebo media tomu teraz narobili paseku.
Stale tvrdi ze nehnutelnost je lepsie ako peniaze.
Niektori majitelia kaslu nato ze ceny idu dole, su ochotni cakat, lebo nestoji im to zato predat za nizku cenu.

mima07
19. okt 2008

dobre ranko
dobry tip s tymi vianocnymi trhmi mozno aj skocime 😉
janka pokial julian nebude chodit ja by som cizmy nekupovala ja by som mozno dala 2 ponozky sak bude v deke alebo fusaku
azuzi treba sa na ten predaj vykaslat vypustit z hlavy mozno fakt skusit prenajom viem ze je to hrozne aj my ked sme predavali tak sa nedarilo nechceli sme brat pozicku a ked sme ju zobrali tak sme ho za 2 dni predali no na porazenie

azuzi
19. okt 2008

Bola som dnes s Martinkom na pohotovosti, lebo sme doobeda namerali teplotu 38 C, teraz uz mal len 37,4 ale nic mu nezistilli. Budem ho musiet sledovat, ze co? 😒 😒 .
S tym bytom, asi mas Mima pravdu, ze to treba nacas vypustit z hlavy. Na nejakeho spolahliveho realitaka, krory mi len zavola ze to uz predal a zavola ma podpisat zmluvu 😀 😀

azuzi
19. okt 2008

Este ma napadlo ci to nema zo zubkov tu teplotu, Vam kedy zacali rast prve zubky? 🙂 🙂

nika07
19. okt 2008

auzuzi práve čítam dnešok, aj mňa napadlo že či to nrmôže mať zo zubkov ☹
pravdepodobne už môže by že sa Martinkovi začínaju prerezávať zúbky

bejca
19. okt 2008

ahojte 🙂

idem si vas precitat 😉

my sme dnes boli v BA v All Toys - no ale teda v draciku sa mi viac paci 😅 nic nove ani zaujimavejsie okrem traktorov som tam nenasla 😅 a potom sme boli v Poluse a ani tam sme nic nekupili .... takze sme mali len vytel 🙂

bejca
19. okt 2008

Janka ja nekupujem ziadne ine topanky kupili sme mu len celokozenne nad clenok smotanovo bledohnedkave 😵 a ine ani nekupujem urcite v zime vonku behat nebude lebo bude bud v kociku alebo v overale co je komplet aj s nozickami 🙂 a tie trhy by som aj ja isla 😅 musim spracovat polovicku robis chute 🙂

Vanilka aj ja mam take priserne noci 😝 amuz spi v obyvacke 😅 takze tak 🙂 ale vydrz moja ved oni to nerobia hadam naschval 😅

Azuzi no tak uz len preto co si napisala o starsom synovi tak sa budem snazit kojit aspon dva roky 😵 a inak suhlasim s nazorom tvojho muza 🙂 tiez by som silou mocou nepredavala radsej prenajala 🙂 a mas na splatky hypoteky 😵 a ta teplotka moze zacinat aj predzvest zubkov 😉 a drzim palce aby presla a boli ste oki 😵

a nam sa prve dva spodne prerezali 4.9. cize to sme mali 6 mesiacov a nieco ale zle sme spavali uz 1,5 mesiaca predtym 😝

nika07
19. okt 2008

beji my sme boli na Červenom Kameni, mala bola taká uťahaná, že zaspala nafleku po kupaní, som zvedavá ako bude spať v noci, 😉
chcela ísť na hupačky, ale bolo tam toľko detí, že sme sa tam nedostali, asi pôjdem cez týždeň pozrieť 😵

bejca
19. okt 2008

Nika my sme tam boli v lete a teda je tam super 😵 uz sa tesim na rok 🙂 no a mne tiez zaspal na prse 😅 tak som zvedava aka bude noc 😅 lebo vcerajsia bola total katastrofa 😝

bejca
19. okt 2008

a ja som objednala hupacieho -konika- somarika pod stromcek 😀 jaaaaaaaaaaaaaj sa tesim xixixixixi a mame masinku -Petko miluje vlaciky , a u babicky dostane tricko a tahaciu korytnacku do ktorej sa vhadzuju rozne tvary kociek +ked jej klepne po hlave krasne ghra 😵 a este aj doma dostane dve tricka + chcem este asi toho hrajuceho macika ak nenajdem nic lepsie 😵

bejca
19. okt 2008

a u mojej mamy dostane trojkolku macko pooh 😀

bejca
19. okt 2008

*nie hrajuceho macika - to malo byt psika 😅 najdem link 😉 je to super hracka ale ine take nieco som nenasla 😅 a ja chcem len slovensky hovoriace hracky zatial 😉

tu je :

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

nika07
19. okt 2008

beji aj Linda a Alex maju toho psíka , je fakt super,
vo štvrtok som viezla malu na varovku a niesla som po schodoch aj toho psika v kuse niečo kecal,
bola sranda 😀

bejca
19. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 no tak to si viem predstavit 😀 😀 😀 a muz si dnes v All toys natocil opicu 😀 ked si jej dala jest banan tak pekne papala az mlaskala a ked si jej ho zobrala z ust tak vrestala ako diva 😀 😀 a Petko pozeral s otvorenou pusnkou xixiix ale take hracky nemusime mat xixixiixixixix

bejca
19. okt 2008

dobru nocku 😉 idem hajiiiiiiiiiiiiiii po vcerajsku som KO 😅 paaaaaaaaaaaaaaaaa

nika07
19. okt 2008

beji dobrú aj ja nad tým uvažujem 😔

lubii
19. okt 2008

Ahojte,
Azuzi,no hádam to bude len z tých zubov,držíme palce.
Dievčatá,my toho hava nemáme, Nika,Mima a hrajú sa sním vaše detičky, môžem ho ešte kúpiť malému na Vianoce?
My sme dnes boli v Hypernove a kúpili sme malému topánočky na zimu 😉
Azuzi,aj ja som Danku kojila 2 roky a rozumná je, ale pokojná teda nie 😅 .A ja by som teda bola kľudne aj dlhšie,ale presne na svoje narodeniny zahlásila,že" už netem take". A mne bolo normálne ľúto 😉

lubii
19. okt 2008

Aha,čosom našla.Aukcia 😉 :http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=518131

janka_fr
19. okt 2008

Pekny vecer prajem
tak sa na tych trhoch nakoniec mozno aj stretneme 😉

Azuzi, davam za pravdu manzelovi,pockajte a prenajimajte ved prenajom vam moze splacat pozicku a ked bude trosku lepsia situacia na trhu tak skusite znova. Ako uz kocky pisali teplotku mohol mat aj zo zubkov.

Mima neviem rozmyslam ze mu kupim topanocky pretoze dnes sme boli vonku bez kocika a zobrali sme mu to auticko co ma a tak sa strasne tesil z toho a cely cas ho len tlacil pred sebou a ked narazil na obrubnik tak sa strasne jedoval.Mal pancuchy a ponozky a potom take tenke topanocky a ked sme prisli domov nemal sice studene nozicky ale vonku predsa bolo 14 stupnov takze vazne zvazujem kupu.

Beji takeho psika ma aj Jullian a rad sa s nim hra. Strasne sa mu paci pesnicka hlava -ruky-brusko-kolena...pri nej sa strasne smeje.

Ja nemam teda ziadnu predstavu o darceku pre maleho uvidime a Vianoce oslavujeme u nasich tak na to sa najviac tesim.

bejca
20. okt 2008

dobre ranko 😉
my noc 😝 😝 😝 😝 a najnovsie si aj v noci sedi alebo stoji v postielke 😝 😝 🙄
idem si vas pecitat 😵

bejca
20. okt 2008

Lubi ak nenajdes takeho havinka na www.babetkovo.sk alebo www.dracik.sk mozes objednat a zatial vsetci co ho maju ho strasne chvalia a su nadmieru spokojny - ja aknevyrobia ine zvieratko take do konca novembra urcite kupujem havinka 😉

Janka no ked tebe takto beha tak tie botky kup 😵

bejca
20. okt 2008

baby mna by zaujimalo ci sa ten psik da oprat 😅

lubii
20. okt 2008

Čaute,
no to by aj mňa zaujímalo, ale asi nie,keď tam sú baterky a hovoriaca mašinka 😅

janka_fr
20. okt 2008

Ahojte
To som teda neskusala lebo je tam ta masinka, myslim skor ze nie.
Vcera sme maleho natocili v parku s autickom dala som to na net ale zvuk mi nejako na tom nete blbne tak ak chcete pozrite si to ale s vypnutym zvukom

http://n-joy.cz/#/video/jullian/mbwvolpd1xzk5oqz/

V sobotu mu pojdem kupit topanocky ale poradte ake su najlepsie, ci nejake pod kotniky alebo take vyssie nad kotniky.

nika07
20. okt 2008

jani jullianko je šikovný, o chvíľku bude behať ako vietor,
topánočky mu musíš skúsiť, aby sa v nich mohol aj pohybovať 🙂