Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
16. nov 2008

Ahojte kocky,

tak mame pestru noc a aj rano za sebou - najskor zaspal na 10 minut a potom hodinu plakal, nemohla som nic urobit a teraz spi znovu tak uvidime.
Nika - momentalne muz robil tie suche podlahy hore a dokoncuje sa fasada - treba este omietku tu farebnu - ale najskor nam musia podbit strechu palubovkou - to je ten problem z minuleho tyzdna - jedni nam odmietli dokoncit, dnes nastupili dalsi a polovicu roboty po nich opravuju - strhavaju drevo dole. Otazka je ako bude buduci vikend - ak prilis chladno tak sa nemoze robit ta vonkajsia omietka - toho sa obavam, aby sme to majstrom nedovolili robit - co ak potom v noci bude mraz a tak sa ta omietka znehodnoti.
Kupelne mali zacat robit vcera ale si to rozmysleli a zacnu o tyzden. Hadam uz len zacnu 😉 😉 .
A este nam kus treba aby sme sa nastahovali a hlavne koruny 😀 😀 😀 .
Nika a vy co robite?
Bejca pozerala som fotecky z plavania - tak mate zazitok co? 🙂 🙂 🙂 .

nika07
16. nov 2008

azuzi ste si dali do podkrovia palubovku, my máme sadrokarton

prerábame prízemie, z dvoch izieb robíme jednu veľku, taku obývačku, jetam zburaná priečka vyburané dvere, musia sa urobiť nové podlahy......................., a ešte kopec vecí 😲 ☹

fasadu môžete robiť aj ked budete bývať

lubii
16. nov 2008

Čaute
Beji,pekné fotky 😉 My sme ten týždeň neboli plávať a normálne mi to chýbalo.
Aj my budeme mať stretnutie na budúci rok
Azuzi, tiež simyslím,že fasáda môže aj počkať, lebouž vyzerá,že bude zima. Hlavne dnu si urobte, aby ste mohli bývať.

azuzi
16. nov 2008

Nika palubovku mame zvonka na streche odspodu a vnutri mame sadrokarton ako vy. 🙂 🙂 .
Lubii tiez tak kalkulujem ze ked omietka sa urobi na jar tak za pracu staci zaplatit potom, ale uz je tam lesenie - tak este uvidime ake bude vlastne pocasie.
Bola som teraz na prechadzke s Martinkom, schodila som celu dedinu 😀 😀 😀 . Dozvedela som sa ze moja spoluziacka z dediny co ma o mesiac mladsieho chlapca a byva v Taliansku je teraz tu do Vianoc, tak dufam ze sa stretneme a podebatujeme 🙂 🙂 . Ma inak prve dieta a v styridsiatke.
Martinko este stale spi od pol druhej. Tak mam trochu oddych.

annika
16. nov 2008

Joj, super fotoriport, Bejca! A kto to všetko fotil? Krstná?
Škoda, že u nás takéto plávanie nefunguje! U vás to kde robia? Aká je teplá tá voda???Nie je termálna, že?
Tak my sme včera spali raz cez deň, dnes už dvakrát...Nechce sa to ustáliť... A ja neviem nič plánovať na druhý deň, lebo neviem ako bude.... 😒 😒 😒 😒

nika07
16. nov 2008

prajem pekný večer,

azuzi asi som to zle pochopila,

annika, treba vydržať, naša ešte minulý týždeň spávala 2x a zrazu len otočka a už len raz 🙂

bejca
16. nov 2008

dakujem za pochvalu 🙂

Mima no vidis 🙂 a co si nepamatas ze som vzdy hovorila ze som mobidick este pocas tehu 😀 😀😀

Azuzi dufam ze vnutro co najskorspravite aby ste byvali a vonkajsok aj na jar😉

Nika superze stretko vyslo na jednotku a na fotky sa tesim 😵

Lubi veru my sme boli zatial len dva krat a uz teraz dumam ze sa prihlasime na dalsie 😀 😀je tam super😵

Anika no : fotila krstna Petkova , voda 32 stupnova , je to v TT na kopanke , a voda je slana ako slza a nieje termalna 😉 a cely pobyt tam trva cca 1,5 az dve hodky 😵 🙂

bejca
16. nov 2008
azuzi
17. nov 2008

No Bejca si ma navnadila s tym plavanim, ze idem pozriet ci nieco nie je v BB, boze ale ja nemam plavky na moju postavu - to si asi budem musiet kupit 😀 😀 .
Paci sa my ako bol opisany ten pobyt na tie dve hodinky. Nas Martinko je dost akcny urcite by sa mu to pacilo. 🙂 🙂 .

bejca
17. nov 2008

Azuzi aj ja som si musela kupit plavky na mobidicka - cele 😀 teiz mi z mojich bikin dvojdielnych vsetko trcalo 😝 😀a urcite chod je to uplne super🙂 a pozri si tam tie videa na ich stranke uplne super 😵

nika07
17. nov 2008

prajem pekný deň,

azuzi plávanie odporučam, ja som chodila s malou od jej 4 mesiacov, a bolo super, a aj teraz sa chystám po novom roku, zasa to bude o niečom inom, ked je väčšia,
plavky to radšej nekomentujem 😀

mima07
17. nov 2008

dobre ranko
aj ja odporucam plavanie a plavky som musela kupit aj ja a teraz zase dalsie 😀

azuzi
17. nov 2008

No baby tak som nasla jedno plavanie v BB a druhe na hotely Kaskady co je iba 4 km od nasho buduceho domceka, ale to je drahsie. Vzdy to mavaju doobeda 2x do tyzdna v tej BB. V pattyzdnovych cykloch. Musim porozmyslat, Bejca a tam kde ty teraz chodis ake stare deti su tam? 🙂 🙂
Pozeram ze plavky ste museli vsetky kupovat nove 😀 😀 .

janka_fr
17. nov 2008

Ahojte,

pozrela som si foto Beji, parada.

Kocky dnes vecer priletia nasi a aj brasko s rodinkou, takze ja sa tu uz asi neukazem. V sobotu mame svadbu a potom v nedelu hned odlietame do Senegalu. Ozvem sa az ked sa vratime z dovolenky. Mozno sa u mna aj prejavi abstak 😀 😀 ked si vas nebudem moct precitat. Prajem vam pekny tyzden.

Tema plavky 😅 😝 Ja som si tiez musela kupit nove lebo do starych sa stale nezmestim a neviem ci vobec este niekedy, ci ich nahodou len zbytocne neskladujem 😅

azuzi
17. nov 2008

Janka tak Ti prajem prijemnu svadbu a hlavne dovolenka nech dopadne co najlepsie. 🙂 🙂

nika07
17. nov 2008

pripájam sa ku gratulácii, dufam že bude aj nejaké foto, a príjemnu dovolenku 😉

bejca
17. nov 2008

Janka krasnu svadbu zelam uzi si to plnymi duskami , vela stastia do spolocneho zivota 😵 a superdovolenku 😉 cakame fotto 🙂

annika
18. nov 2008

Janka!!!!
Želať Janke a Julianovi šťastie? To by bolo málo!
Želať im krásu? Veď toho nemajú málo!
No my Vám obom želáte to, či iným chýba...
Nech Vám život dá všetku krásu, čo v sebe skrýva!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Cmukyyyyyyy!!!!

bejca
18. nov 2008

dobre ranko 🙄

ja uz baby tusim ani nespim len kojim a davam dudel 😝 😅 a rano si pripadam ako prejdena parnym valcom 😔 😝

dumam ci nejdem na masaz ale neviem ci to nejako neskodi ked kojim😅 vy neviete ???

nika07
18. nov 2008

prajem pekný deň,

beji ja som chodila aj ked som kojila 😀 jaká rýmovačka, len mi tetula dávala uterák pod prsia, keby tieklo mliečko.

annika bravooooooooo, perný veršík

nika07
18. nov 2008

chcela som napísať pekný 😠

annika
18. nov 2008

Ja z masáže mám furt svalovicu, tak to už ani neskúšam...ale prečo by si nemohla, Bejca??? nesúvisí to s kojením, si myslím...
Nika 😉 !!!

bejca
18. nov 2008

no tak ja asi skusim istna tu masaz 🙂

inak my mame dnes UZ 9- mesiacov 😀

annika
18. nov 2008

Juj, Peťko!!! Gratulujeme k 9.mesiačikom!!!!Nech rastie do krásy a pre radosť celej rodinky!!!!

nika07
18. nov 2008

peťulko, o chvíľu bude z teba riadny chlap 😀

naša herečka mala 15.11. 15 mesiacov 😀

bejca
18. nov 2008

Anika dakujeme 🙂

lubii
18. nov 2008

Beji,Gratulujeme k 9 mesiacom 😉
Aj Linduške k15, aj Alexíkovi,ten mal tuším 14. 11. 15 mesiacov však 😉 😵 😵 😵

annika
19. nov 2008

Linduske aj Alexíkovi posielame velikánsku pusinkuuuuu!!!!!cmuk!cmuk!cmuk!!!!! 😀 😀 😀 😀
A Aj Vladkina dcérinka mala teraz niekedy 1. narodeniny!!!! Aj jej posielame cmuk!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi
19. nov 2008

Ahojte kocky a prajem vsetkym mesiacikovym oslavencom vsetko najlepsie. 😀 😀
Vcera poobede sme boli na stavbe a Martinka som mala chvilu na rukach ale v kombineze, no ten riadne premrzol, zacal plakat a rucicky mal studene, musim popozerat nejake rukavicky. Boze a u nasich taka zima, nechcem im velmi kecat do toho, muzovi to riadne lezie na nervy, ja ani neviem cim to je ci oknami alebo murmi. Nasich nahovaram aby predali koniec zahrady niekomu na stavbu a ze nech si dom zateplia a vymenie okna a oni ze to nechaju pre nase deti 😉 😉 - no tom som zvedava ktory z nich tam bude chciet stavat 😀 😀 .
Moj muz samozrejme nechcel lebo treba byt co najdalej od svokry 😀 😀 . A nasi sa rozculovali ked nam nikto v dedine nechcel predat pozemok a oni tak isto nechcu predat. 😀 😀 .
To tu je taka dedina - a aj skola tu zachvilu zanikne - momentalne tam maju 13 deti a prvakov ziadnych - aj ked traja by mali byt ale ti chodia do BB. 😒 😒

bejca
20. nov 2008

caute 🙂

tak my dnesnu noc konecne " len "4x hore 😅 takze som celkom vyspata 😀

no uz mame novy luster v detskej 😉 tak ak chcete kuk 🙂 v albume Petko2 . je uzasny 🙂 ked sa zhasne svieti 😀 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesim ake to je uzasne 😵

Lubi ,Azuzi dakujeme 🙂

Vladka Lucinke vsetko naj k rociku a sladke bocenka posielame 🙂 a kde ste ??? cakame na fotto 🙂