Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
23. nov 2008

a my chodime von v kazdom pocasi 🙂 len ak je ozaj nejak besno tak len na chvilku ale ideme lebo musime nasho hava vyvencit 😅 aler aspon budeme otuzili 😀

vladkaz1
23. nov 2008

ahojte no vysledky budem mat 29 decembra , aj ja gratulujem jaNKE K SVADBE MOC DRZKAM PALCE nech VAM TO DOBRE DOPADNE!!!!!!!§ posielam vam pusku. Vladka

annika
23. nov 2008

Vladka, je to dosť neskoro, ale držíme ti tu všetci palčeky, a uvidíš, všetko bude o.k., veď si mladá, zdravá!!!! A ako ti na to došli???Bola si na kontrole?
Aj mne robil doki pred dvoma týždňami tú ročnú kontrolu, výsledky budem mať budúci týždeň.
Bejca, to teda Beny môže vyzerať v tých oblečkách super! A u vás sneží??? U nás nič, čo bolo aj to zmizlo... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

vladkaz1
24. nov 2008

Ahojte u nas nadherne snezilo ze Beji?
No, nieco sa mu nezdalo z cytológie tak mi robil odber z krcka maternice,tam mi zhodnotil katastrofalne výsledky , tak mi to poslal este raz novy výter ,na onkologiu do Galanty.
Pripravil ma na to najhorsie ,ale povedal ze vsetko sa da liecit preto sa mi to nejak nezda ze tak okolkoval a ani mi nechcel povedat.

vladkaz1
24. nov 2008

pridala som foto 😉

annika
24. nov 2008

Ja neverím, že by sa to zhoršilo tak rýchlo a agresívne od tehu, keď ti to robil naposledy. Ja som optimistka v takýchto veciach... Veď sú ženy, čo nechodia roky na to vyšetrenie, no v takomto prípade by som sa bála aj ja, ale tebe to robili počas tehu určite a vtedy ešte neboli zlé tie testy, že?
Juj, Lucia je velikánska slečna a celý ocko!!!! A tie cofíky a tá torta..... no nádhera... Asi idem do špajzu si dať nejakú tú čokoládku, tak som dostala chuť na sladké z tých fotiek!!!!

bejca
25. nov 2008

caute 🙂

Vladka hej nasnezilo ale len troaku ale my sme sa boli dnes rano sankovat 😉 pridala som par fotiek tak ak chcete tak kuk 😵 Anika je tam aj Beny v rilovom kozusku 😀

Vladka ja neverim tomu ze by si to mala take zle 😅 ale ved uvidis vysledky jasan ze verim ze budu oki 😵 a zda sa mi ze nejako neskoro budu ze az 29.12 ?????? fuuuuuuuu ved to je strasne dlha doba 😝 ale neboj myslim na teba a urcite sa nic nepotvrdi 😉 fotecky nadherne torta na spapanie hned by som si dala 😀 Lucka ma nadherne vlasky 😵 a strasne vam to tam vsetkym ide 😵 posielam cmuky cmuk 😵

Anika tiez si myslim ze by to nejako rychlo bolo take zle 😅 aj mne uz robili cytologiu a ved ked zena chodi aspon raz za rok tak by to nemalo byt hned take .... tiez verim ze vsetko bude mat oki 🙂

pizzamati
25. nov 2008

Ahojte dievčatá.
My len na skok nestíhame nič ☹ , Vladka neboj všetko dopadne dobre, mala je krásna malá princeznička 😵 , Beji tvoj loptoš je riadny šibal, ako krásne sedí na sánkach. Nestiham vás vôbec čitať, beji kedy ti začal chodiť v chodíku? Naša len do zadu aj to len ked sa jej zadarí a kedy ti začal sám stát? 😅 Anika aj tvoj Robko je riadna chlapina, isto vám robí radosť.
Ozaj my sme sa prišli pochváliť máme už jeden zub. 😉 Tak sa majte krásne a zas sa ozveme držte sa a opatrujete sa baby. 😅

vladkaz1
25. nov 2008

Ahojte no teda ,ale fotite, no nadhera,Anni, no Robko je uz aky velky.
A Petko na tych sankach parada ste rozkosny..... 😅
A aj |Dominicka je nadherna okanka a ako narastla ,no fak som tu dlho nebola..
No aj ja dufam ze to nebude moc vazne a ked aj tak len zaciatocne stadium niecoho... 😝

uz niesom stoho nervozna ved sa to spravi 😉 , to ja najprv stresujem potom sa mi to rozlezi a uz som v poho.. 😀
Kocky a kedy dame stretko nejako po vyplate 9 by sme mohli v maxe...

nika07
25. nov 2008

ahote, vrátili sme sa z vonku, všetko sa topí, fuj aká čľapkanica,

vladi všeto bude OK, neboj, akeho máš lekára

azuzi
25. nov 2008

Zdravim Vas kocky a zvlast aj Pizzamati a gratulujeme k prvemu zubku aj my kontrolujeme kazdu chvilu ci este nemame nejaky zubok ale zatial nic 😒 😒 .
Zajtra idem do nasho bytu vypratavat osobne veci, lebo tam ideme mat najomnikov. Tak ma caka fuska, nemam ani predstavu ci to odvezieme tymi nasimi osobnymi autami alebo budem musiet niekoho volat s vacsim autom.

nika07
25. nov 2008

azuzi, tak ste sa rozhodli na prenájme, to je super , a kto lekári

bejca
25. nov 2008

Pizza ,Vladka dik za pochvalu 🙂

Pizza IP 😉

annika
26. nov 2008

Vladka, Pizza, 😉 😉 😉
Gratulujeme k prvému zúbku!!! 😀 😀 😀
Azuzi, takže prenájom...aj to je dobré riešenie podla mňa. Moja sestra je na tom detto. Nevedeli predať trojizbovku a dali to do prenájmu. Že majú dve deti, dobre bude pre nich.

annika
26. nov 2008

Bejca, páčia sa mi fotky, že ocko v akcii...xixixixi U vás bolo tolko snehu???? 😅 😅 😅

bejca
26. nov 2008

Azuzi a bude na splatky 😉 a super ze sa ti pohlo nieco s tym bytom 😵

Anika dik 😵 hej bolo dost snehu a este stale je taky poprasok 😉 je to super uz nech su vianoce sa tesim uz by som vyzdobu robila 😵 😀

bejca
26. nov 2008

no pekne ☹ uz sme boli na druhej strane ☹ babyyyyyyy akosi to tu " flakate " ☹

mima07
26. nov 2008

my sme boli dnes na ockovani tak som mu supla panadol dufam ze tentoraz to zvladneme bez teplot a nase modelkovske miery su 11,9kg a 82 cm inak v cakarni strasne vymyslal su tam 2 rady stoliciek operadlami k sebe tak liezol z jednej strany na druhu a samozrejme ze sa tam stihol aj pokakat hlava vec ze som doma cakala pokial sa dalo a on nic

azuzi
26. nov 2008

Ahojte kocky, tak ja som dnes spadla zo schodov u rodicov a Martinka som mala na rukach a on mi chudak vypadol a spadol a aj na hlavku sa buchol, tak sme hned utekali do nemocnice, Martinko sa tam pousmieval na vsetky pani doktorky kde bol a nic mu nastastie nenasli, ale som dnes z toho riadne zdeptana, neviem ako som ho mohla vypustit, ja som spadla na zadok, smykla sa mi noha. 😒 😒 .
No Bejca a Annika tak trochu na splatky bude ale, v Brezne su velmi nizke najmy, niektorí dokonca pytaju len tisic alebo dve tisic Sk navyse k ostatným poplatkom. No uvidime 🙂 🙂 . Hlavne ze sa Martinkovi nic nestalo.

bejca
26. nov 2008

Mima 🙂 no teda Alexik ti nadelil 🙂 a krasne miery modela ma 🙂 gratulujeme 🙂

Azuzi ☹ moja nevycitaj si nic to sa moze stat kazdej 😅 hlavne je ze mu nic neni a posielam mu veeeeeeeeela pusiniek 😵 a aj maminke aby nebola smutna 😉 cmuk 😵

mima07
26. nov 2008

azuzi no este ze si to odniesol len tvoj zadok a vypusti to z hlavy hlavna vec ze sa martinkovi nic nestalo 😉 to sa moze stat hocikomu ja mam tiez strasny respekt pred schodami a hlavne rano nez rozchodim svoje kosti
bei dakujeme

annika
27. nov 2008

Ahojte! Azuzi, nevyčítaj si nic, hlavná vec, že ste v poriadku! 😵 Nech nemáš výčitky svedomia z toho, prosím ťa!!!Veď si to nerobila naschvál!!!! 😉
Mima, krásne miery! 😉 Alexík rastie krásne!!! Na akom očkovaní ste boli?
My sa držíme, ešte trošku soplíkujeme, ale stoptusin sirup som už vynechala u neho. Dnes nevarím, včera som robila plný hrniec plnenej papriky....

vladkaz1
27. nov 2008

Azuzi tak to mi je luto mrzi ma to ale neboj aj nam sa to stalo ak je vsetko ok tak sa netrap moja 😉
Annika ze dnes nevarim suuuuper ja navarim hrncisko a aj tak musim furt varit moj muz je ako kyselina 😀
Pizza aj mi gratulujeme k zubku xixi paradicka a ktorý ?
Beji idem mrknut muza v akcii.... 😀

vladkaz1
27. nov 2008

😀 😀 😀 no Beji sa tu sulam parada to kde ste boli sankovat? a kedy to stretko ? 😉

pizzamati
27. nov 2008

Ahojte dievky.

Azuzi neboj Martinko je chlapina, bude v pohode. 😀 A tebe sa zadok tiež zahojí.
´dakujeme ku gratulácii k zubku máme ľavý dolný, každý den čakáme že výde druhý a stále nič.
Anika Robko nech sa rýchlo zbaví soplíka.
😀

vladkaz1
27. nov 2008

Tak to je super Pizza no nam to trvalo strasne vela kym nam vyšiel potvornik.
Anni mate sople? juj tak sa skorej uzdravte zlaticka 😉

lubii
27. nov 2008

Ahojte dievčatá
Vôbec nestíham písať. Ale poctivo čítam. Dala som sa do pletenia 😅 čo som nerobila už asi 10 rokov. Malému pletiem kuklu z merino vlny.Už som asi 5x párala,ale malý je v tom strašne zlatý.Dnes už dokončím a potom odfotím 😉 .
Pizza,gratulujem k zúbku

Azuzi,netráp sa, hlavne,že to dobre dopadlo 😉 . Ja sa tiež bojím chodiť po schodoch s malým.Aj som rozmýšľala, či mámkúpiť tie lepiace pásky na schody, čo sa potom nešmýka, aspoň kým je malý malý. Potom by som dala dole. Tuším som to videla v Ikea katalógu, majú asi 2-3 cm a dajú sa na kraj schodu.

Mima,pekné miery máte 😉 .Sam má asi len 9,5-10.Ja som u Dr nebola už od júna. Vyhýbam sa očkovaniu 😉

bejca
28. nov 2008

Vladka u nas za cinziakom sme sa sankovali 😵 hned rano 🙂 a stretko uvidime ked pride Janka na slovensko 🙂

Anika tak sa nam uz uzdravte 😵 cmuky cmuk 🙂

Lubi tesime sa na fotto kukli 😉 😵

bejca
28. nov 2008

😕 😨 zasa cely den nikto ☹ 😉 tak dobru 🙂

annika
29. nov 2008

Ahoj Všetci!!! Sme tu len nestíham ani ja... Dnes ideme na ples ,tak som musela kaderníkovi...Na malého budú dávať pozor segry a svokor, som zvedavá ako to zvládnu....
Manžel včera doniesol domov LCD telku s 126 sm-ovou uhlopriečkou , ja som z toho hotová, 😠 lebo je väčšia ako naša komoda... Výhodná kúpa, že vraj... Prečo majú muži potrebu kupovať zo všeličoho to najnaj naj, väčšie???? Nechápem... A asi nikdy to ani nebudem... 😖