Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
4. jan 2009

Pizza,ničsi z toho nerob, každé dieťa má svoj čas. Náš sa sám postavil v postieľke nie ako celkom sám, ale sa držal v 9 mesiacoch a sadol si až neskôr. Chodiť začal na 13 a pol a teraz je jak víchor. Dieťa podľa mna netreba nič učiť , ono samo vie, kedy je jeho čas a naučí sa to samé. A rozpráva iba am- to ako ham, mama, tata, Dada- to je Danielka a ešte tači - to je vtáčik 😀

azuzi
4. jan 2009

Ahojte baby aj ja som bola vcera na Junovkach a tiez sa tam vykeciavali ze im deti sedia, teda ja sedenie pokladam to za sedenie ked sa sam posadi a aj udrzi a nespadne, lebo nas trochu sedi ked ho dam sediet ale sam sa tak dlho neudrzi a potom moze spadnut a udriet sa na hlavku - tak toto este nepokladam za sedenie. 🙂 🙂 .
Nas sa tiez kotula, takze sa tak premiestnuje ale smerom dopredu mu to este velmi nejde, len ak sa zadari. 🙂 🙂 .
Tesim sa na zajtra idu nam dorabat sanitu do kupelni a pridu obhlaidaci na schody, tak som zvedava aku cenu nam povedia. Vsetci nejak velmi ochotne pridu na obhliadku, tak ocakavam, ze to bude riadna palka ale my sa nedame 😀 😀 .

annika
4. jan 2009

Ahoj!!!!! Ja mám zas pohotovosť doma, Robko kašle, soplíkuje už druhý deň, manžel detto. 😝 😝 😝 Zajtra asi skočím s Robkom doktorke, nech sa na neho pozre radšej. Včera som už musela kúpiť v lekárni Nasivin od 1-6 rokov, lebo ten Olynth 0-2 nič nepomáhal, bolo ešte s tým horšie, než bez toho. Ale ten Nasivin je dobrý.
čo hovoríte na eurá???
Podla manžela ceny sú ako počas socializmu, len nie v korunách, ale v eurách.... Vtedy bol benzín za korunu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som piatok chcela dvakrát zaplatť korunami, no dvakrát som nevedela. Kredit na telefón v T Mobile dávajú len za eurá, v ulici v potravinách nexceli zas mince korunové už... Tak som prišla radšej domov...
No a dnes sme boli v Tescu a tie ceny...že 0.64 eu... No bohovské...

bejca
4. jan 2009

ahojte 😵 kocky v prvom rade si babatka neporovnavajte s inymi 🙂 kazde miminko je osobite a vinimocne 😵 a ked vam sa uz gulaju tak je vsetko oki 😉 a za chvilku sa tak rozbehnu ze vam bude luto ze sa este len negulaju 😀
Mima tak cakam na tie fotky 🙂
Anika ja to euro akosi neviem predychat 😅 som stale z toho akasi na nic ...ale nase deti to uz budu mat jednoduchsie 😵

bejca
4. jan 2009

a zabudla som - choruckym posielame cmuky cmuk a skore uzdravenie zelame 😵

annika
5. jan 2009

Ahojte! Díky Bejca, si zlatá!
Tak sme sa práve vrátili od doktorky, ktorá veru predpísala atb a musím to začať vtedy, keď Robkovi bude horšie, alebo bude mať horúčku... Zobrali aj výter z nosa, čo bude hotový len v piatok... No a okrem atb ešte Pamykon kvapky a Spiropent sirup na kašeľ sme dostali.... ☹ ☹ ☹ ☹
A u nás sneží..... a od rána.... 😀 😀 😀

mima07
5. jan 2009

dobre ranko
annika liecte sa inak na kasel je super homeopaticky sirup stodal aj super chuti
pridala som nejake fotky na beu este nemam ale aj to bude 😀

annika
5. jan 2009

Mima, dík. Keď sa nám ten spiropent nebude chutiť, tak vyskúšame.
Fotky krásne, vidím aj vy máte pod stromčekom celý garáž...Ten kocúrik sa páči Alexíkovi? Lebo Robko nesleduje vôbec mačky, len psov... moji rodičia majú až 7 mačiek doma, ale on ide len za psom. 😀 😀 😀

lubii
5. jan 2009

Mima,pekné fotky 😉 , aj my máme také oteplovačky 😉

Annika, skoré uzdravenie prajem. My stále soplíme a ráno aj kašleme, neviem, či to bude dovtedy, kým nám vyjdú očné zuby ??? Lebo ináč mu nič také nie je..

Aj u nás sneží 😉

annika
5. jan 2009

Bejca, práve som pozerala tvoje fotky, tak ste veliká rodinka... samé kočky sesterničky...
Aj Robko má takých "velikých" bratrancov, 25 ročných a 22 ročného... a jednu sesternicu 22 ročnú... My ani nemáme v rodine takého prcka,ako je Robko... Len dvoch štvorročných z manželovej strany.

azuzi
5. jan 2009

Ahojte kocky aj nas Martinko ma stale kasel, boli sme aj u doktorky minulu stredu dostal kvapky Sinupret a Mars do nosa, ale stale sa ma rovnako ani lepsie ani horsie a tiez sa mi zda ze by to mohli byt zuby, lebo stale si do pusy pcha vsetko mozne. No uvidime 😒 😒 .
Annika, eura ani neviem, este som nebola na poriadnom nakupe, akurat sa dnes chystam, tak uvidime, my tak skrblime, len aby sme mali na tych nasich majstrov a rozny material ku stavbe, ze pomaly aj jest prestaneme 😀 😀 .

bejca
5. jan 2009

Anika no teda ☹ tak sa nam vyliecte 😵 posielame cmuky cmuk 😵 a u nas je este dalsich 8 takych sestranic a bratrancov 😅 a vsetci su taki velki 😅 to vies ked nas Petko cakal az kym sa zobereme a kupime byt 🙂 😉 tak uz oni vsetci odrastli 😵 a ja by som preto najradsej este jedno nech neni sam taky drobec v rodine 😵

Mima super fotky - nadherne auto 🙂

Lubi aj vam nech je uz lepsie 😵 a zubence vydu 🙂

Petko uz len trosku sopli a kasle 😅 som rada 🙂 a ja uz som tiez na tom lepsie 😵 ale zuby stale nikde len tej 3-ti co mu vysiel a tie tri co sa tlacia stale nic 😖 😠 no a aj u nas snezi stale uz od vcera 🙂 a dnes sme sa boli vencit +sankovat 🙂 a vyklopila som nechtiac ako som isla cez obrubnik Petka na cestu ☹ krava jedna blba 😠 druhy krat si budem davat ovela vacsi pozor !!!! chuda male strasne plackal ☹

Azuzi no mne by sa zislo zacat trochu " skrblit " na jedle 😅 lebo uz mi chyba len par kil a som na takej vahe ako ked som isla rodit 😝 🤐 no strasne 😝 a aj vam teda nech zubence vylezu a sopliky s kaslom prchnu 😵

lumah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumah
5. jan 2009
azuzi
6. jan 2009

No Bejca je mi luto ze sa Petko vykrbalal, ale to nic bo ho prejde, viem ako si sa citila, lebo mne Martinko uz tiez padol, su to hrozne situacie.
Aj ja sa priebezne vazim, ale nic som cez sviatky neschudla, ale nastastie ani velmi nepribrala, tak ze hor sa do chudnutia, vcera som trochu bola na stacionarnom bicykly. Uvidime dokedy mi to vydrzi 😀 😀 .

bejca
6. jan 2009

Azuzi no ja viem ze on uz si to ani nepamata ale strasne ma to mrzi ako som to mohla dopustit 😠 ale ved na buduce budem mudrejsia 😵 a ja sa uz radsej nevazim 😅 lebo som ako bulo 😝 a aj muzovi som povedala ze zacnem chodit cvicit len sa musim " prinutit" sama seba 😀

a my sme dnes mali dalsiu celkom super noc 😵 spal bez zobudenia od cca 20,00 do 5,40 😵 sa tesim ako kobyla 😀 a vstavali sme o 7,15 😉

azuzi
6. jan 2009

No Bejca aj ja sa tesim ked Martinko bude tak vela spat 😀 😀

janka_fr
6. jan 2009

Ahojte,

Beji tak ja som u nasich pribrala 2 kila a teraz mame s MM rezim, lebo aj on pribral.

Kocky tak dnes konecne po 10 mesiacoch som sa vyspala vkuse 5 hodin. Nas maly zaspal o 20:30 sice vstal o 21:00 a potom este o 22:00 ale potom uz spal az do 5:00 rana. Stale tomu nemozem uverit.No dufam ze sa to stane pravidelnostou 🙂 Beji to sa ti nasii drobci asi nejako dohodli 😀 😀

Idem so pozriet vase fotky.

bejca
6. jan 2009

Azuzi no neviem cm som si to zasluzila ale asi si uvedomil aj on ze uz by sme sa mohli aj vyspat 😀 ved uz tych noci co sme cca 5-8 x byvali hore je nespocetne krat 😝 tak par dobrych noci dobre padne 😵

Janka asi sa dohodli ze nas trosku nechaju vyspat 😀 ale inak ja som zacala davat cez den 2 x UM , rano milupu mlieko vanikove a poobede sunar z kazdeho cca 120ml 🙂 tak neviem ci aj to nepomohlo lebo odvtedy sa mu zlepsil spanok 🙂 bud spi tak ze papa okolo 23-tej a potom okolo 4-tej a dve noci sa stalo ze papal az nadranom 🙂 tak uvidime ci to neni len fakt na odpocinok pred dalsou " burkou" nespavou 😝 😅

ja uz vahu neriesim nakolko som ako hovado 😝

janka_fr
7. jan 2009

Ahojte,

Beji ja som pred dvomi dnami tiez skusala dat malemu UM ale mi to vypluval.Nechce to pit.Tiez som si myslela ze by som mu UM dala poslednykrat o polnoci ako zvykne papat, ale no nemalo to u nas uspech. No a u nas to bola zatial prva a asi posledna noc, lebo dnes si to statocne v noci vynahradil a bol hore skoro kazdu hodinu, takze som sa zbytocne tesila. Vam drzim palceky aby to Petulkovi vydrzalo co najdlhsie taketo pekne spinkanie 😉

bejca
7. jan 2009

Janka nedavaj mu UM v noci ani na noc 😉 daj mu rano namiesto ranajok asi 4 dni najprv cca 100ml a casom pridavaj po troche 🙂 potom pridaj aj poobede asi 4 dni to ja davam stale len cca 120ml 🙂 a mozno zaberie 🙂 ja na noc kojim 🙂 a ked sa prebere nadranom tak tiez kojim 🙂 flasku mi nechce ani vecer ani v noci 😉

a pozerala som tvoj album kde su nejake aktualne fotos 😵

janka_fr
7. jan 2009

Beji to som asi zle napisala, ja som mu skusila dat UM doobeda ale nechcel to, vypluval to.Uvidim, skusim zase inu znacku. A ak by si uz zvykol na UM tak by som ho chcela kojit len rano a vecer pred spanim a po mimo ak by chcel by som mu davala UM.No neviem ci je to spravne ale chcela by som to kojenie trosku obmedzit a neviem si teda vobec predstavit ako ho neskor odstavim od kojenia. Totiz to ja by som chcela ist do prace od marca, este uvidime,ale to bude potom dost unavne ak ho budem este stale kojit aj 4x v noci.Cez den pohoda do polnoci tiez,ale potom...Tak preto som chcela zacat skusat to UM.

mima07
7. jan 2009

ahojte babulky
tak ottko je uz v anglicku ☹ ☹ ☹
dnes sme boli s alexom az 2 razy vonku celkovo asi 4 hodiny 😀 😀 😀 dufam ze sa to prejavi na jeho nocnom spanku a bude spat aspon do 8 😀 😀 lebo tiez nejako strajkuje 😒
chorusikom zelam skore uzdravenie
pozdravuje nika este stale jej blbne net 😠 😠 uz aj mne to lezie na nervy nemozme si ani cez skype pokecat 😠 😠

annika
8. jan 2009

Ahojte! Len na skok, lebo máme doma samé návštevy už druhý deň.
Včera aj my sme už boli vonku, už ani nekašle malý ako predtým, tak sme išli von po troch dňoch domáceho väzenia... 😀 😀 😀
Mima, takže syn išiel naspäť, čo? Je to ťažké ho tam pustiť, určite, ale je šikovný a vie sa postarať o seba, máš šikovného syna, vidíš?
Treba sa naučiť ich pustiť, ja neviem, či to niekedy dokážem...

mima07
8. jan 2009

cauko
este ze tu je annika a zachranuje 😉
annika uz som si zvykla nastastie anglicko nie je tak daleko 😉 som si myslela ze bude mat problem kedze bol dlho jedinacik ale som sa snazila aby bol samostatny a snad sa aj podarilo 😀 teraz sa aj jemu uz lepsie odchadza ked vie ze aj my ho prideme pozriet a v lete by sme chceli ist vsetci na dovolenku spolu 😉 sa tesim ze su tu uz casy ze synator chce ist s nami a vobec mu nevadi ze sa bude musiet obcas postarat aj o brachu 😀 iba alex ma z toho chaos stale chodi nakukat do jho izby a ked ho nenajde tak niekedy ma normalne slzicky

annika
8. jan 2009

😅 😅 😅 To je milé!!!! Aj Robko momentálne je celkom zvyknutý na segry, že sú doma. Neviem, bdúci týždeň zas tu bude hľadať ich v celom dome asi... 😅 😅 😅 😅

bejca
8. jan 2009

Janka drzim palce 😵 a ja chcem ist do prace asi 1.1.2010 😅 ale najradsej by som bola tehu 🙂 a tak by som isla do prace az po dalsich cca troch rokoch 😵

Anika vy si ale uzivate z nastevami 😉 a som rada ze aj Robkovi je lepsie 😵 aj Petko uz nema sopliky a kasel tak sa tiez tesim 😵

a ja si tiez neviem predstavit ze mi raz Petko povie ze chce ist von 😅 uz teraz sa toho bojim 😅

Mima no tak super ze sa mu che ist s vami na dovcu 🙂 a ved o brata sa starat chvilku je super on uz to vidi inymi ocami 😉

annika
9. jan 2009

Ahojte!
My zas riešime otázku, v čom behať v dome, lebo ja som už kupovala asi 4 pár papučiek a furt niečo nesedí na nich, jedny sú velké, druhé úzke, tretie nedržia nožičky..... Tak som sa včera nasr... a som išla do Deichmanu a mala som aj šťastie, lebo mali tenisky Nike za polovičnú cenu, tak som si kúpila pre malého, stáli to 17 eur. Odvtedy behá ako šialený Indián po izbách a verte, či neverte, ani nepadá tak často ako v tých idiótskych papučách....
Bejca, na inom fóre práve včera sme sa dozvedeli dobrú správu, jedna mamička , s ktorou som rodila presne na deň, tak je zase v tehu, bude to tretie dieťatko v rodine a sú veeeelmi šťastní z toho! 😀 😀
Držím palčeky, aby sa Vám to vyšlo tiež a budeme tu tehulkovať a nostalgicky myslieť na teba a na tie krásne časy v tehu....

bejca
9. jan 2009

Petko ma celokozenne botky a tie ma teraz na nozickach uz aj doma 😵 a teda super cena za Nike 😉 ja nemam stastie ze by sme mu nejake take kupili 😅

azuzi
9. jan 2009

Ahojte kocky,
tak my mame s Martinkom domace vazenie uz od Silvestra, boli sme v utorok trochu von a hned vecer sa mu zase zhorsil stav, mal trochu teplotu tak sme znovu isli k lekarke a dala ATB a zda sa mi ze mu je lepsie, tak uvidime, ani neviem kedy pojdeme von s Martinkom, ja chodim kade tade na dom a ine veci vybavovat, tak mi je aj smutno ho nechat stale nasim doma. Radsej by som ho mala so sebou.
Aj nas Martinko chce stale chodit, zatial behame v capackach. Stale chce niekam ist a skumat kuty v nasom dome. 😀 😀 . Tak to musime s nim vydrzat, uvidime dokedy nas to bude bavit, lebo jeho to bude bavit stale.
😀 😀