Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
27. jan 2009

Marti konecne si sa ukazala 😵 a teda v dobrom zavidim maminku doma 😵 jaaaaaj ja mam depky z toho ked pojdem do roboty 😝 normalne sa mi aj desne sny snivaju ☹

Janka pocasie nezavidim 😅 u nas je tak nijako ale aspon neprsi 🙂

Azuzi drzime palce na ockovanie 😵

my soplime , mrncime a mal aj teplotu na vecer ... dufam ze len zubky 😅

ak sa vam chce kuk par fotiek 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/AkoKedy?au...

bejca
27. jan 2009

Azuzi no ja taku moznost nemam ked nastupim naspat do prace 😅 ja som veduca a mam pod sebou cca 45 ludi , no a robime na dve smeny - a ta druha poobedna konci o 22,00 takze domov pridem okolo 22,15 😅 a z toho mam total depky ☹ neviem si predstavit ze ani uspavat ho nebudem a ked bude chodit do skolky tak ho vlastne ani lcely den nebudem vidiet ☹

azuzi
28. jan 2009

Tak nas vcera zaockovali Prevenarom prvy krat, trochu bol mrzuty, uvidime. Stretla som sa tam s podobnou mamickou ako ja, ze ma teraz 17 rocnu a rocne dietatko 🙂 🙂.
Dnes ma Samko koncert v hudobnej, tak chcem zobrat aj Martinka, tak dufam, ze tam nebude dako extra vyvadzat. 😉 😉 .
Bejca, kazdy nastup do prace je tazky, tie vecery bez Martinka by som si ani ja nevedela predstavit, ani cvicit nechodim, len aby som s nim bola doma.
Ale zase so myslim, ze ked budes chodit na poobedne, tak ho hadam mozes priniest do skolky az na obed, tak to napriklad planuje urobit moja spoluziacka, co ma skoro tak stare dieta ako ja, ale ona zije v Taliansku.

Bejca fotecky som pozerala, krasne ti Petko vsetko rozobera, vyklada z polieciek a tak, a zlaty bol ked sedel na tom vedre. A vy uz chodite, alebo este len za pomoci? Nas Martinko by len chodil ale doktorka nam vcera povedala, ze nemame s nim chodit, kym sa sam nepostavi.

bejca
28. jan 2009

Azuzi dik 😵 no on este sam nebeha - za dva prsty hej ale aj to len ak sa mu chce 😅 inak chyti nervy a zacne si sadat a kopat nohami 😅 akosi ho to behanie nelaka 🙄 🤐 no ale ved snad raz 😉 😀 a ani ja by som maleho nevodila chodit pokial nestoji sam 😉 aj u nas to tak bolo vtedy by behal a teraz toto 😀

a ak by sa do tej skolky dalo dat az okolo obeda bolo by to hajn 😉 to som este nezistovala 🤐 lebo ozaj cely den aby som ho nevidela si neviem predstavit - teda videla len rano 😖 😒 a moj muz si mysli ze mam depky z toho ze sa bojim Petka nechat jemu 😕 😀 😀 ved on sa "zbada " po par dnoch ze to neni len tak 😉 a hlavne od leta ked zacneme nacvicovat take to ze ako keby boli sami doma .... jaaaaaaaaaaaaaaaaj ☹ baby ja som z toho normalne na prasky 😝 najradsej by som fakt bola keby zostanem hned tehu s druhym a bola by som dlchsie doma .....ale zasa potom budem mat depky ist od dvoch 😀 ale mozno sa budem tesit ze si v robote od nich troch " oddychnem " 😀 😀 😀 😀

a na tom kybliku to vcera prvy krat sedel a pocuval normal z radia tie detske pesnicky a tak si hojdal s tymi nozkami no podareny bol 😵

a nasrata som na ten moj fotak 😠 😠 😠 ja neviem ci to koli baterkam alebo preco to tak zle niekedy foti ... tak rozmazane ☹ ale zasa Petko tie ksychtiky hadze rychlo tak asi chudak fotak nestiha 😀

azuzi
28. jan 2009

Bejca a ja sa zase bojim ked sa prestahujeme do noveho domu, ze tam nebudem mat mamu a to este neviem ako vyriesim, Martinko bude mat mozno rok a este rok ho nebudem chciet dat do skolky, rozmyslam nad niekym co by sa mu venoval doobeda tak cca 3 hodiny, tak este neviem 😒 😒
Naproti budeme mat susedov, oni su bez deti, a viem ze ona uci v hudobnej, to je vzdy poobede, ale musim ju trochu viac spoznat, aby som ju oslovila. 😉 😉
Alebo pride mama obcas k nam ?

janka_fr
28. jan 2009

Ahojte,

Marti to mas super ze mas maminku, ja som tu sama, takze budeme musiet nieco vymysliet a niekoho najst.

Azuzi uvidime ci sa bude dat na polovicny, ja by som chcela robit moju pracu a to je zubna technika. Neviem ako to tu funguje ale u nas a co som aj v Australii robila tak nie si obmedzena presne casovo, pretoze ak si urobis co potrebujes skor tak ides domov a naopak.

Beji paradne fotky, teda ten drobcek na nich. 😉 No sup sup este jedno a mas po probleme s pracou.

Kocky taka som dnes natesena, dozvedela som sa ze moja sesterka je tehotna, je tak stara ako ja a tak ma to strasne potesilo , pretoze v auguste potratila v 6 mesiaci a bolo to hrozne. Musela som sa s vami podelit o moju radost, lebo je to super novinka.

bejca
28. jan 2009

Janka dik 😵 a veru ja by som veeeeeelmi rada keby to bolo len tak ze sup sup 😉 😵 a otazocka 😅 to ako co vlastne robis ked ma spracu zubna technika 😅 a sesterke gratulujeme a velmi velmi drzime palceky 🙂 😵 a nech za nas hladka brusko 😵

nika07
28. jan 2009

Ahojte kočky všetky Vás pozdravujem,

tak prvá správa chrípkujeme ☹ 😠 , najprv Maťko, už to chytá mňa a linduška začala mať po obede teplotu.

Beji kde si robila, chceš sa vrátiť naspäť.

Super fotky, ako vždy, už teraz sa teším na fotky z oslavy Peťkovho prvého rôčika 😎

janka_fr
28. jan 2009

Beji ja som zubna technicka, nahradzam ludom ich strateni chrup. Takze by som si chcela najst pracu v mojom odbore. Ine si neviem predstavit co by som robila a mna moja praca strasne bavila a uz mi to aj chyba.

Nika prajeme rychle uzdravenie, ta chripka je teraz snad vsade. 😠

bejca
28. jan 2009

Nika skore uzdravenie 😉 a hej chcem sa vratit spat 😉 dik za pochvalu 😉

Janka no tak to mas celkom fajn 😉 a drzim palce 😵

azuzi
28. jan 2009

Janka taktiez prajem sesternici nech jej to teraz dobre dopadne.
Ak to mas s pracou a tym casom ako hovoris, takt to tiez nie zle, ked nemusis niekde trcat k voli hodinam.
Nika zelame aby Vas to coskoro preslo.

nika07
29. jan 2009

pekné ránko prajem,

u nás padá dážď zo snehom 😝 , fuj,

ďakujem, zatiaľ teplotujeme ale začala som jej dávať homeopatiká, takže dufam, že to bude OK rýchlo

bejca
29. jan 2009

ahojte 😵

u nas zatial sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 ale aj tak von nemozme stale ked je Petko stale soplikovy ale aspon teplotu uz nemame 😅

janka_fr
29. jan 2009

Ahojte kocky, dakujem. 🙂

Vsetkym chorusik prajeme skore uzdravenie.

opravujem moju krasnu hrubku strateni=strateny, no hanbim sa 😔

Prave sa snazim o relax. No kocky tak dnes som mala krasne rano. Maly vstal, pokakal sa, vyzliekol si pyzamove nohavice a stiahol dole plienku. Takze popisovat nemusim ako vyzerala postielka, viete si to dobre predstavit.
Aby to nebolo vsetko, spravila som si kavicku, polozila na stol a moje kuriatko, stiahlo obrus aj s kavou, cela sa mi rozliala na zem.Tu mame koberce takze som to doteraz drhla.Kavu nastastie davam na stol az ked je studena, horucu ju vzdy nechavam na kuchynskej linke.
Takze uvidime co nam este dnesny den prinesie. Nas drobcek je uplne v pohodicke, rozprava si a usmieva sa na mna krasnymi ockami.
Dala som ho do cestovnej postielky a ku podivu sa tam hra a ja si vychutnavam moju kavu.

nika07
29. jan 2009

Janka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , pekný deň sa začal, pozdravujeme Julianka

azuzi
29. jan 2009

No Janka tak ste mali krasne rano.
Dnes sme boli na kontrole na genetike, lebo ked som bola tehotna tak sme mali zle vysledky a kontrola bola v poriadku. 🙂 🙂
Este rriesim jeden problem a vobec este nemam predstavu ako ho vyriesit a to je antikoncepcia, ja uz tehotna nechcem byt v ziadnom pripade, tie stresy z vysledkov uz mi stacilo, ale stale neviem aku antikoncepciu, lebo ja chcem kojit este do dvoch rokov, mohla by som hormonalnu, ale uzivala som ju 7 rokov a mozno uz stacilo, rozmyslala som uz aj o sterilizacii, ale to je tiez jeden den hospitalizacie, takze neviem, a uz len to slovo sterilizacia.
Som z toho na nervy 😒 😒 .
Najlepsie bude asi ziadny sex. 😀 😀

nika07
29. jan 2009

azuzi super, že máte dobré výsledky, teším sa

možno sa budem opakovať, ale ja mám mirenu / je to teliesko /, skus sa spýtať svojho gynekologa, je to na 5 rokov a som spokojná, a môžeš aj kojiť,

bejca
30. jan 2009

ahojte😵

Janka 😀 😀 😀 😀 😀 no teda pekne vam zacal den 😅 😉 😵

Azuzi super tesim sa ze vysledky su v poriadku 😵

co sa antikoncepcie tyka - ja som asi chodiaca antikoncepcia ☹ my si vobec nedavame pozor a zasa stale nic ☹ a v zivote som brala len chvilku nejake tabletky ale to uz je daaaaaaaaaaaaaaaaaaavno pradavno 😀 a potom som brala ako nejaku liecbu na par mesiacov nejaku antikoncepciu ... takze ja neporadim 😅

azuzi
30. jan 2009

No ja stale chodim po internete, ale stale neviem, uz som mala aj ja raz teliesko, pri Samkovi a ta Mirena, nie je az tak od neho odlisna, a tabletky uz tiez asi nechcem.
Bejca ty sa mas ze nemusis nad tymto uvazovat.
Stale som najvias naklonena preruseniu vajecnikov, ale musim este o tom podebatovat, asi zmenim teraz gynekologa, ktoreho mam v BR a budem mat teraz na Sliaci a skusim sa s nim o tom podebatovat.
Martinko tuto noc velmi casto plackal, neviem, co mu bolo chudiatko moje, mozno uz tie zubky, zatial nema ani jeden 😒 😒

lubii
30. jan 2009

Ahojte, vidím,že riešite antikoncepciu 😉 Ja tiež neviem poradiť, nikdy som tabletky nebrala, aj keď mi teraz núkal doktor také. čo vraj môžem aj kojiť, ale ja sa bojím. My používame len čiapočku 😉

Janka,pený deň ste mali včera. Aj Sam mal včera rozbíjací deň. Rozbil si fľaštičku, šmaril ju o kachličky. V celom dome máme drevené podlahy, tam keď spadne, tak sa nič nedeje, len v chodbe na malom kúsku sú dlaždice, tak presne tam ju hodil. Potom rozbil takú velikánsku vázu.Bola schovaná za gaučom, aby sak nej nedostal, tak do nej hodil kovovú konvičku na polievanie. Ale to nechtiac. A ešte takú tekvicu orientálnu vyzdobenú ornamentami, čo hrká. Trieskal ňou o zem, až sa rozbila.
A konečne už nesoplí 😉 Zmenili sme doktorku aj homeopatikum 😉

nika07
30. jan 2009

lubii šikulka 😎 ved vie čo robí

janka_fr
30. jan 2009

Ahojte,

Lubii vididm ze aj Sam je sikovnucky.

Azuzi ja som brala asi 4 rozdielne druhy HA a este aj naplaste a nemala som ziadne problemy, teda po roku som mala na naplast potom dost silnu reakciu takze som to zase vymenila za tabletky. Po porode som zacala brat tabletky Cerazette ale po 2 mesiacoch som ich vysadila pretoze som stale spinila a liezlo mi to poriadne na nervy. Po vysadeni nic, takze to bolo z nich. TEraz neberiem ziadnu HA, pouzivame kondom.
Jaa som rozmyslala nad antikoncepcnym kruzkom Nuvaring. To sa mi celkom pozdavalo. Ak neplanujes baby tak sterilizacia je tiez mozne riesenie.Ono to znie hrozne ale mam kamosku co to podstupila a v pohodicke.

azuzi
31. jan 2009

Janka citala som dost vela o tom spineni pri antikoncepcii pocas kojenia, aj aj k voli malemu to nechcem brat, do jednej diskusie kde bola o tom debata vstupil aj muz a rozculoval sa, ked zeny tam diskutovali ze to jedia dva alebo 6 mesiacov a nic im ani dietatu nie je. A on nato ze ci to staci, ze co o desat rokov a tak. 😉 😉

marta09
31. jan 2009

Ahojte všetky, vidím, že tu riešite antikoncepciu, ja som do tridsiatky nepouživala žiadnu, keďže som dva roky po svadbe nemohla otehotnieť, tak som brala hormony na dozretie vajíčka. Po prvom sme nepoužívali nič, po druhom som začala brať cilest, brala som ho asi dva roky, ale nemám s ním dobré skúsenosti. Nekrvácala som mimo cyklu, ale mala som stále výtoky a nemala som vôbec chuť na milovanie 😉 , čo sa zasa nepáčilo mojej polovičke. Po vysadení som použivala čípky Patentex oval, ale tie už nevyrábajú. A teraz používame čiapočku.

bejca
31. jan 2009

Azuzi drzim palce aby uz zubky vysli 😉 a ja neviem ci nejako skodi antikoncepcia ked koji zena 😅 ale tiez si myslim ze su to hormony a nieco to musi robit zle 😅

Lubi no teda sa Samkovi darilo 😅 ale hlavne je ze sa nikomu nic vazne nestalo 🙂

Marta ja som veeeela rokov brala hormony na dozretie vajicok 🙂 clostibegyt 😅 a inak som z toho bola uz aj pekne na nervy ☹ fakt je to uz potom len hra nervov 😝

azuzi
1. feb 2009

No my zatial ziadne zubky este nemame, ale trochu soplime, tecu nam von z nosteka sopliky a obcas nas to rozculuje. Od vcera u nas snezilo, tak mame zase vsetko biele 🙂 🙂 , no uvidime dokedy, lebo zase hlasia oteplenie.
Chceme ist dnes na nas domcek kuk, treba oznackovat teren, 😀 😀 aby zlodeji videli ze sa tam chodi, inak na tej nasej ulici sa veselo kradne, susede ukradli uz davnejsie elektrokotol a dalsej plazmu a rozbili jej okno 😒 😒 . To tieto Podkonice su tak panu bohu za chrbtom, ze tu si mozete nechat vsetko odomknute a nic vam nezmizne.
sestra mi poslala nejake fotky z Picasa, musim sa uz aj ja s nim naucit narabat.
http://picasaweb.google.cz/ivana.kosturova/Mart...
dufam ze Vam to bude fungovat 🙂

bejca
1. feb 2009

Azuzi fotky funguju 😉 a Martinko je krasnucky 😵 posielame cmuky cmuk 🙂

u nas tiez snezi od noci a je kopu nasnezene a s tale krasne pada 😵 keby Petko tiez nemal sopliky a kasel tak by sme isli na dlchsie von 😅 ale takto no neviem mozno aspon na chvilku 🙂

mima07
1. feb 2009

ma picne napisem na moje pomery dlhy prispevok a on sa strati
takze druhy pokus

dobre predpoludnie

u nas krasne snezi tak som muza s malym vyhodila na dvor a maly ani po hodine nechcel ist dnu 😲
alexovi sa vcera podarili prve slova ktorym som aj pochopila ale ostatnym budem musiet prekladat ale ziadna mama tata ale auto gola pupok a najnovsi hit je sedavanie na malom stoliku len cakam kedy z neho capne
a dnes v noci neviem co sa mu porobilo ale od 23 do 1 bol hore lozil po posteliach strkal mi cumel do huby ked som zhasla jacal no chcel sa pohrat hlavne ze sme sa mu venovali cely den my s muzom utahani ako kone a maly ako rybicka 😠
azuzi martinko je poriadny chlapisko 😉
lubi z toho rozbijania mam hrozu uz si viem predstavit ako by sa alex rychlo cinil mi pomahat 😲 😕
k antikoncepcii ja mam danu uz roky rokuce a som spokojna 😉 skusala som aj tabletky ale ked som si raz zabudla jednu zobrat tak som okamzite dostala menzes 😲
lubi ake homeopatikum ste pouzivali co sa vam osvedcilo nech si rozsirim vedomosti 😀

marta09
1. feb 2009

Ahojte, tak som konečne opustila kuchyňu, malá zaspala a ja som si urobila fajny čajík a šup vyhodila som Maťu od PC 😀 😀 😀 , a idem relaxovať 😉 . U nás je nádherne bielo, taká romantická biela krajina, ked malá vstane, ocko chce ísť s deťmi na sánkovačku, u nás je taaaaky veľký kopec, no proste parádna sánkovačka len mne sa nechce ísť, bolí ma ľavé ucho 😒 , a som z toho varenia taká unavená že až. Varila som segedínsky guláš/jeden kotol/, tri veľké knedle a ešte som piekla fánky. Bei aj ja som brala clostylbegit a ešte injekcie praedyn, také bolestivé, ale už ich nepotrebujem, mám tri deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

lubii
1. feb 2009

U násje tiež krásne bielo. Danielka odišla na lyžiarsky dnes ráno, malý spinká, tak je tu nejak smutno.

Mima, malému som dávala calcareu carbonicu. To nám dala homeopatka ako jeho konštitučný liek, keď mal zapálené očko keď sa narodil. Ja som mu to dávala, vždy keď mal nejaký problém. Len už to nepomáhalo. Teraz sme zmenili pediatričku a tá sa venuje aj homeopatii, tak nám kázala dať calcareu phosphoricu a do týždňa mu to prešlo.

Ja robím zapekanú brokolicu. Obedovať budeme o tretej 😀