Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
9. feb 2009

Marta!!! Tá malá je celá mamina!!! A už velká slečinka, parádnica!!!!

annika
9. feb 2009

Ja som sa ešte chcela spýtať, ako je to teraz s Prevenarom::::???
Lebo v piatok sme boli na poradni a doktorka mi nemohla vypýsať tretiu dávku, že vraj tie dve nám stačili.... Poisťovne zase vymýšlajú asi, alebo sama neviem ako to je ale ani doktorka to nevie, lebo na otázku že kedy? mi neodpovedala...

bejca
9. feb 2009

ahojte 😵

Mima a ja milujem hrat karty 😵 a som dobra aj v zoliku aj v kanaste 🙂 jaaaaaaaaaj a uz som karty nehrala ani nepamatam 😅 adik teda 😵 😉 len to tam je take akesi zaujimave 😅 som 10 ta za chviku 149 ta 😀 a tak akosi stale behame hore dolu 😀 dnes sme ze 25 🙂 no a prislo nam 5 bodov ze 5 kamosov navstivilo ich web 😉 takze asi niektori prisli aj cez pozvanky 😵

Anika ja neviem ale my sme v januari boli zaockovani 3 davkou 😅 😕 v pohode 🙂 😉

annika
9. feb 2009

Lebo asi preto, že ste narodení v 2008. No ale že tí, ktroí sú 2007, už nemajú nárok na 3. dávku... 😠 😠 😠 Aspoň som to tak pochopila...

nika07
9. feb 2009

Annika pochopila si to správne, v tom nariadení o zdravotnej starostlivosti zabudli na deti narodené v roku 2007 😠 , aj my máme ísť v july, snád to dovtedy zmenia

Bejca ja sa snažim hlasovať, včera ma to nepustilo, 😉

janka_fr
9. feb 2009

Dobre ranko

u nas zase krasne dazdivo 😠 a ma byt zase 120km/h vietor dnes poobede a celu noc a zajtra takze super, zase skysneme doma 😠 😠 😠 .
V sobotu sme boli v jednom zabavnom centre s malym a strasne sa mu tam pacilo(jasne ze sme zabudli fotak). Budem tam s nim chodit castejsie, lebo stale je len so mnou a medzi detmi sa mu pacilo.
Dnes idem pre papiere do jasliciek, co potrebujeme k lekarovi na potvrdenie a potom zacneme skusat chodit medzi deticky..Zacneme chodit do jasliciek tak, ze najprv tam budem s nim hodinku, potom to predlzime na dve a ja odidem na chvilku a postupne to budeme predlzovat a ked si zvykne, ja si zacnem hladat pracu.

Beji to je fakt, vcera som zahlasovala cez mail pozvanku a bola si nejaka 71 a potom som zahlasovala cez explorer a zrazu si bola tusim 16 😕 No ale super,keby to tak rychlo stupalo.

Nika dam sem link ake plienocky som objednala, strasne sa vytesujem a uz sa neviem dockat. To su latkove plienky.

http://www.babykind.co.uk/blueberryISminkisides...
chod dole a tam uvidis take maskacove a potom este kravickove a su tam rozne, uplna parada a objednala som aj z inej stranky take farebne.Potom nafotim drobca a urobime vam modnu prehliadku 😉 hehe

MArti idem si pozriet tvoju princeznicku 😉

bejca
9. feb 2009

Anika tak to by bol vrchol nie ??? podla mna by si si to mala lepsie zistit 😅

Nika dakujeme 😀 a ked ti to nejde neva 😉 ani mne to nejde mne islo iby raz 😅 😝 ☹ 😀

Janka u nas vcera vecer strasne fucalo 😝 a snezilo, prsalo no vsetko dokopy 😝 tfuj ... super ze sa mu pacilo medzi detmi a druhy krat fotak zabal hned prvy 😉 😀 v jaslickach drzime palceky 😵 a ta sutaz je fakt srandovna 😵 ja si myslim ze oni uz vytazku maju aj tak a ostatne je len tak pre formu 😉 ale fakt dakujeme za kazdy hlas 😵 tesiem sa na fotky s plienkami a su uzasne 😵

mima07
9. feb 2009

tak ma porazi som vam napisala slohovu pracu a nieco som stacila a je to fuc 😠
tak sa to pokusim zreprodukovat
bei ja sa priznam ja som ti vcera poslala este 4 hlasy ma to bavi ked to lezie tak hore 😀 muz si zapol notebook a tolko som otravovala az ma pustil a ja som mohla klikat a este som vyuzila synov pc 😀 😀 no proste som sikulka

dnes som bola s malym v dm a on si zmyslel ze tie deodoranty nemaju asi pekne poukladane tak ich isiel ulozit 😲 a nez som ho stihla chytit tak uz sa ich asi 100 valalo po zemi 😠 asi fakt neboli dobre ulozene 😀 😀 este ze mam nakupene sak sa tam aspon mesiac nemozem ukazat 😢

jani plienky su pekne ked pojdem do londyna kuknem si ich nazivo ak budu mat 😉 aj ked by bolo vyhodnejsie keby sa maly zacal pytat

janka_fr
9. feb 2009

Jeeeeeeeeej to je dobry napad, tak to Beji mozem aj z Franckovho notebooku a este aj z mojho a potom aj z velkeho pc no tak to len teraz zacne skakat hehe 😉 . Inac ja na taketo sutaze velmi neverim, lebo moj byvaly(este z gympla) tak vyhral vodicak. Prihlasil sa do sutaze a to bolo losovanie v telke a vyhral ho a to vedel davno dopredu, ze bude vitaz 😀 😝 . Takze odvtedy nemam doveru ale za pokus to stoji Beji.

Mima ja by som tiez rada, aby zacal na nocnik, ale on tam posedi 2sekundy a uz aj uteka prec a v tych jednorazovkach neciti absolutne ze je pocikany, tak preto som sa rozhodla pre latkovky, snad to pojde lepsie. Inac maju aj treningove plienky, ked uz drobec chodi na nocnik a sem tam sa stane nehoda, to je tiez velmi zaujimave ale ako to tak vidim u nas je to este vzdialena buducnost. Velmi sa oplatia teraz v UK lebo libra je dole a su aj lacnejsie tieto su trosku drahsie ale za to kraaasne.

marta09
9. feb 2009

, Ahojky všetky, Anika, aj Simonke predpísala dr. len dve dávky, ona ho mala na odporúčanie odborneho lekara, ale susedka má trojroč. dcérku, a jej tiež na odporúčanie len 1 dávku, vraj to ide podla veku, ak je dieťa staršie, potrebuje menej dávok. Díky dievčatá za komplimenty 😉 , no z mojich detí sa na mňa najviac malá podobá, Maťka je celý ocino, Šimonko je mix a malá ešte aj bacuľka ako ja 😉 . Mima v tej dm to bolo 😅 , veď deti sú zvedavé a pochopí to väččšinou len ten kto ich má 😅 . Bei, aj ja som sa snažila hlasovať, nejak mi to nešlo ☹ .Janka, to je super, ked malý chce ísť k iným deťom 😵 .

annika
9. feb 2009

Janka, to sú aj s plienkami? Alebo len nohavičky a treba plus plienky k tomu????
Ináč dnes som bola v lekárni a práve sa tam rozprávali o Prevenare, čítali tam nejaké vyhlášky a som sa opýtala že čo a ako, no a tá pani mgr.mi tam povedala, že ročník 2007 má nárok na 3. dávku, keď už mali prvé dve dávky, len vtedy nehradí im poisťovňa, keď teraz to chcú len začať s očkovaním.... Takže zajtra zavolám doktorke a poviem jej, čo som počula v lekárni. Uvidíme, nie?
Mima, takže do dm-ky ani krok, čo? No my sme takto dopadli v tescu.... 😀 😀 😀 😀
Dnes sme boli aj na kontrole s tým jazýčkom, no a chvála bohu to má malý v poriadku. ale treba cvičiť, že vraj. 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
9. feb 2009

Mima 😀 no v DM maju radost 😉 ale ved co podla mna to vzali s humorom 😵

Mima, Janka dakujem za tolku snahu cim sme si to zasluzili 😵 a ked sa vam da super 😵

Marti v pohode mne tiez nejde hlasovat 😅 co uz ...

Anika isto by som sa tym ohradila a ni by som jej nepovedala ze som to pocula v lekarni ale ze som si to zistila cez magistru , ktora to vie zo zakona alebo nieco take 😉 drzim palceky 😵

a ja sa vam idem postazovat ☹ som velmi smutna a uz som si aj poplakala ☹ mame mat oslavu Petkovich narodenin 21.2. ale moja mam nepride - vraj ona ked ocko zomrel prestala oslavovat - ze mu da co patri ale na oslavu nepride ☹ svokor ide na operaciu srdca - prisiel mu minuly tyzden papier z nemocnice ze je objednany ☹ a dnes mi volala svagrina ze ona a ani Petkova krstna nemozu prist lebo ich svagrinina sestra pozvala do USA a Petkova krstna ma prave prazdniny v skole tak aby nevymeskala tak idu 16.2 a pridu za 10 dni - takze ani oni nepridu ☹ a z mojej rodiny tym padom nikto nepride ☹ este tu nebola sestra .. tak neviem ci ta vobec pride ☹ ach yo ☹ pekne nam dopadne asi ta oslava ☹

bejca
9. feb 2009

a neviem naco som potom objednala j tortu za 50 eur a podobne .... uvidim co povie muz ked pride z prace ci prelozime oslavu o tyzden skor , pisala som aj tomu panovi ci by mohol tu tortu spravit skor .... ale pochybujem ☹

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubii
9. feb 2009

Mima 😀 , toto robilo moje dieťa v Tescu 😉 A ja stále pokukujem v obchodoch po ostatných deťoch ako si kľudne sedia v kočíkoch alebo v nákupných košíkoch a môj lieta ako splašený. Ale vidím, že nie je sám. 😉

Janka, tie plienočky sú krásne 😵

Marti,Simonka sa na Teba naozaj veľmi podobá.

My sme prevenar nedali.

nika07
9. feb 2009

Beji, tak to mi je ľuto,
tak to prelož na iný termín, s tým pánom sa dá dohodnúť, ved si mu dala dosť skoro vedieť, držím palce

spika
9. feb 2009

Ahojte! Môžem sa k vám pridať? Snažila som sa nájsť nejaké mamičky po 40, ale moju tému mi zablokovali, na druhej beží len akýsi prieskum.....už som si myslela, že som jediná matka po 40, ktorá vie používať internet 🙂 🙂 🙂 Nakoniec ma mima07 pozvala do tejto témy! Mima, ďakujem....

mima07
9. feb 2009

spika vitaj
tu sme az na jednu vynimku vsetky po 35 a niektore aj po 40 😀 ja patrim k tej 40 😀 😀 😀 ale obcas som jak pubertiacka som pozerala aj tvoj album emily je kočka aj starsia dcera je kočica len menej by som jej hadala 😀

spika
9. feb 2009

Ďakujem mima,
pozerám, že aj medzi tvojimi detičkami je veľký rozdiel.....nemohli ste mať druhé dieťa? alebo je tu iný dôvod? idem si trošku počítať túto tému od začiatku, ale je tu toho neúrekom, bude mi trvať dlhšie kým sa zorientujem.....a neviem, ako dlho ma tu dcéra nechá, lebo chce chatovať s chlapcami a zháňať ženíchov a zatiaľ sa jej mama vykecáva na internete o plienkach, príkrmoch a prvých zúbkoch 😀 😀

nika07
9. feb 2009

pekný večer,

spika vitaj medzi nami,

pridala som nejaké fotky 😀

lubii
9. feb 2009

Spika,Vitaj medzi nami mladicami 😉

Beji, no toje smola.Držímpalce, nech sa Vám to podarí preložiť.

mima07
9. feb 2009

spika neviem ci sme nemohli 😀 sme sa chranili a ked som zacala tusit ze strasi syn uz pomaly a iste ma svoj zivot a ze si chce trocha pochodit po svete tak mi to bolo luto a vzdy som chcela mat aspon 2 deti tak sa mi zdal vhodny cas 😀
nika linda je kočka nenadarmo ju alex opaluje 😀

nika07
9. feb 2009

mimaalebo skôr Linda Alexa 😀

azuzi
9. feb 2009

Ahojte vitam aj ja spika medzi nami. Ste tu toho od vcera riadne popisali.
Bejca, je mi luto ze sa Ti ti kazi s oslavou. Ale predsa najdolezitesich ludi Petko bude mat a to teba a ocka, vsak aj tak to mozete oslavit.
🙂 🙂 .
No ja by som najradsej oslavovala uz v nasom domceku, ale odkedy sme tam chceli travit uz tieto Vianoce a nic, tak uz som prestala planovat, len sa tak snazim, aby sme nezastavili.
Vcera som bola na tom filme Pokoj v dusi, pacil sa mi a bolo to zaujimave vsetko z okolia Brezna a Cierneho Balogu, ktorý vo filme premenovali na Cierny Hron

nika07
9. feb 2009

azuzi neboj všetko bude,

mne sa strašnepáči tá filmová pieseň, na mna pôsobí tak ukľudňujúco, odporúčaš na to ísť

spika
9. feb 2009

Čítam vás pomaličky od roku 2007, ale povedzte mi (kým tam dôjdem), aké boli reakcie okolia na vaše neskoré tehotenstvo? Ja som mala okolo toho spústu veselých príhod....počnúc mojim gynekológom: koľko máte rokov? 43......koľké dieťa čakáte? tretie.....máte nového partnera? nie.....tak vám zlyhala antikoncepcia? nie.....tak potom ČO???!!!!

janka_fr
9. feb 2009

Spika 😀 😀 😀 vitaj medzi nami

osa
9. feb 2009

dobry vecer, ako pozeram tak aj ja tak nejako k Vam patrim 😅 Ale citat naspat nebudem...

janka_fr
9. feb 2009

Beji, dufam ze sa vam podari tu oslavu prelozit a ak aj nahodou nie, tak budete tam vy traja spolu a to je najdolezitejsie.

Nika skoda ze byvame tak daleko, lebo to by mal Alex konkurenta 😉

lubii
9. feb 2009

Ahoj, Osa 😉 😉 😉