Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

osa
9. feb 2009

lubii 😅

janka_fr
9. feb 2009

jeeeejej ale sa pekne rozrastame 😉

Osa vitaj aj ty medzi nami

osa
9. feb 2009

dufam, ze medzi vami omladnem... 😀

janka_fr
9. feb 2009

Medzi nami??To bude potom z teba osemnastka 😉 .MAs krasnu dcerku a na tretej fotke je strasne zlatunka 🙂

mima07
9. feb 2009

vitaj osa a kolko mas rokov ked chces mladnut 😀 😀
spika ja som sa s negativnou reakciou nestretla najviac prekvapena bola moja mama 😀 a najviac nas prekvapila muzova mama kedze je to starsia pani po 70 tak muz sa bal jej to povedat aby ju neporazilo 😲 a ked jej to povedal tak zahlasila konecne ze budete mat druhe uz som si myslela ze sa ani nedockam 😀

nika07
9. feb 2009

Ďakujem, ale ked si to Alex rozmyslí, tak si Jullianka píšeme do poradovníka 😀

Osa tak nečítaj, a píš niečo o sebe a o Sofinke 😉

Spika, tak ja som sa stretla väčšinou s pozitívou reakciou, ale možno len navonok, v rodine sa všetci tešili, hlavne ked som povedala, že čakáme dievčatko, čo je u nás nemožné, sestra má 3-och synov 😀

čo sa týka lekára, ten ma veľmi podporoval, a ked som prišla na kontrolu po pôrode, tak sa ma spýtal či idem na to ešte raz 😵

osa
9. feb 2009

vsak o to mi ide janka_fr 😉 Dakujem, este keby tak miesto hrebena pouzivala zubnu kefku... 😖

janka_fr
9. feb 2009

Nika dufam, ze mame aspon hned miesto za Alexom ak nie tak prosim o protekciu 🙂

osa
9. feb 2009

vidim, ze vacsina z vas ma medzi detickami pekny vekovy rozdiel... Taky si rozhodne nemozem dovolit... 😝

mima07
9. feb 2009

janka som si nevsimla ze nam chces prebrat frajerku na to pozor julianko je este malicky aby neprisiel k urazu 😀 bude musiet pockat az dorastie alebo tu vidim este moznost keby mal sestricku tak by sme mozno vymenili 😀
bei neboj aj tak budete mat peknu oslavu a skus ak sa ti postasti tak preloz a keby si mala velky problem s tortou tak prideme ti pomoct 😀

lubii
9. feb 2009

Osa,mne sa veľmi páči aj tá prvá fotka 😵

nika07
9. feb 2009

janka dohodnuté 😉

janka_fr
9. feb 2009

Mima zeby sme si my pockali na Alexovu sestricku? Ved mas dvoch chalanov, tak co to neskusit 😉 😀
lebo my zatial ostavame pri jednom.

osa
9. feb 2009

lubii dik, inak dlho sme vas nestretli... 😉

janka_fr
9. feb 2009

Osa prezradis nam tvoj vek?Ja mam 36 a prve baby.

nika07
9. feb 2009

osa - lubii vy sa poznáte

osa
9. feb 2009

janka_fr, ja tak isto 😉
nika07 iba z videnia 😅

spika
9. feb 2009

...ani ja som sa nestretla s negatívnou reakciou! ale s "urážlivo prekvapenou" áno! 😀 😀 Počnúc mojimi deťmi, ktorí si mysleli "že takí starí ľudia už nemajú sex", až po mojich priateľov, ktorí mi hovoria, že sme si urobili vlastné vnúčatko! 😀

mima07
9. feb 2009

janka tak sa musis obzriet po inej neveste ja by som babu nezvladla 😀 😀 😀

nika07
9. feb 2009

dobru noc, idem spať

janka_fr
9. feb 2009

Kocky prajem vam krasny vecer a ja idem robit moju najoblubenejsiu cinnost - zehlit MM kosele 😝 , lebo inac zajtra pojde len v obleku s holou hrudou. Wau a to nemozem dopustit 🙂 😀

lubii
9. feb 2009

Janka, prečo nechceš urobiť jeho kolegyniam pekný deň??? 😉

bejca
9. feb 2009

Spika vitaj 😵 a teda dcere by som povedala cca 16 maximalne 😉

kocky dik 🙂 ale poriesili sme to tak ze nic menit nebudeme a hotovo 🙂 vedeli vsetci mesiac dopredu kedy ta oslava bude 😵 tak ked z mojej strany nikto nemoze tak co uz ... ich smola 😅

Nika Linduska je velka kocka 😵

Osa vitaj aj ty 😵

bejca
9. feb 2009

Spika , Osa mate krasne deturence 🙂

Osa ja mam 37 a prve baby a tiez by som rada druhe co najskor 😉

Spika no tak niektori ludia dokazu byt mili 😅 ale co uz 😉 aj my sme hapy ze mame naseho drobceka 😵

Janka 😀 😀

annika
10. feb 2009

Ahojte! A aj vitajte Osa a Spika medzi nami večne mladými mamičkami ktoré nestrácajú humor ani v tých najťažších chvíľach života!
😀 😀 😀 😀
Ja som mala v decembri 37 a momentálne sa pohybujem v byte s barlami po tom nešťastnom páde na lyžiach... No ale včera som si už odložila na dve hodinky tú ortézu! a spala som bez nej! Tak sa to zlepšuje... 😝
Janka aj ja mám nevyžehlené košele... Ja asi dnes... 😖 😖 😖 Variť nebudem tak sa dám do žehlenia... 😅
Bejca, netráp sa! Ešte budete mať veeeľa tých osláv! 😉 na ktorých to vyjde a budete spolu!!!! 😉

bejca
10. feb 2009

Anika uz ma to preslo 🙂 a veru hlavne je ze tam budem ja a muzik 😉

azuzi
11. feb 2009

Bejca, ja si pamatam jednu spolocnu oslavu Samkovych druhych narodenin, kde sa svokra so Samkom velmi maznala a nasi sa k nemu ani poriadne nedostali a vtedy obaja nasi rodicia, uz nechceli spolocnu oslavu, tak aspon vyhnes takejto situacii.
😉 😉 Ale odvtedy sme uz nieco spolocne mali, ale dlho po tej oslave som nic neorganizovala.
Vitam Osu a Spiku, ja mam uz tiez cez 40 a aj som pri porode mala, akurat otehotnela som tesne pred 40 😀 😀 . Ja v mojom pripade som sa stretla raz kž s negativnou reakciou a kolkoze rokov budem mat na stuzkovej nasho druheho syna 😀 😀
No budem sa udrziavat, hlavne sportom, ale musim prestat ncne kojenie cca 3 az 4 krat za noc a pojde to. 😀 😀

bejca
11. feb 2009

Azuzi 😅 no tak dufam ze nam sa nieco podobne neprihodi 😉 ale nie u nas je to tak ako kedy 😵

a inak my uz pekne klop klop klop spinkame celu noc 😉 a cez den len jeden spanok akolo obeda cca dve hodky 😵 a kojim uz len rano 😅 a to niekedy len ze cuc cuc a hotovo 🙂

Janka aj vam zelam skore upravenie noci 🙂

spika
11. feb 2009

Keď už hovoríme o tých negatívnych reakciách na neskoré materstvo......dúfam, že vám to môžem povedať, keďže sme na jednej lodi 😉 .....myslím, že tu hrá svoju úlohu aj závisť......Rodina, ktorá má dieťa v neskorom veku vysiela pozitívne signály - máme sa radi, chceme a môžeme mať ešte dieťa, manžel nerieši krízu stredného veku hľadaním novej 20-ročnej manželky, môžeme si to dovoliť, sme šťastní.....Takéto veci vedia okolie pekne na.....ť! 🙂 ........takže, potom padne aj niekoľko pichľavých poznámok o "vnúčatku" a či sa dožijeme ich maturity.......
Ešte počas tehotenstva som sa zdôverila svojej "priateľke" so strachom z blížiaceho sa pôrodu, na čo reagovala pichľavo: "na to si mala myslieť skôr!" 😒

bejca
11. feb 2009

Spika no ja som sa s nicim takym az tak nestretla ale je dost "prajnych " ludi 😝 a myslim ze si to krasne napisala :
" Rodina, ktorá má dieťa v neskorom veku vysiela pozitívne signály - máme sa radi, chceme a môžeme mať ešte dieťa, manžel nerieši krízu stredného veku hľadaním novej 20-ročnej manželky, môžeme si to dovoliť, sme šťastní....." uplne uzasne 😵 a na ostatnych sa vys..... 😉

Petko uz hajuska 🙂 a dufam ze az do rana v klude 😉